GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 913
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hoppá-hoppá, most vettem csak észre, hogy a Bills aktív rostere mindössze 51 főből áll. Ilyet lehet?Döme
Mondjuk nincs cap felett, az újak meg úgysem számítanának, szal annyira nem gáz, de persze jobb lenne, ha egységes lenne
Majd jövőre húz két UDFA-val többetWyatt
koszonjuk a valaszt commish ur.
mondjuk azt nem ertem ezert miert kene 2vel tobb udfat huznom jovore de nem is lenyeg.
en azert kivancsi lennek hori verziojara is mert kulonben udfa vandorlast kell inditanom.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Hoppá-hoppá, most vettem csak észre, hogy a Bills aktív rostere mindössze 51 főből áll. Ilyet lehet?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
na akkor a pompás hírek után ha valaki január előtt nekiáll nyivákolni, hogy kezdjükmákezdjükmá, az jövőre nem játszik.Höri
Am még nem láttam időpontot, január másodikától indul alapértelmezettben?

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
hat az osszes jatekos overall ratingjet + potencialjat csinaljuk.
tehat en kuldom majd neked ha kesz az osszes dc osszes emberenek a ratingje + potencialja es akkor te kitoltogeted a megfelelo mezoket ugye ?Fake
Persze, az már sima ügy.Döme
ok. ugye nem nagy gaz ha nem exelben van meg hanem padbe egysegesitem ?
csapatonkent es posztonkent szetbontva soronkent egy nev mellette 2 szam. eleg atlathato.Fake
végülis ok, de ha megoldható, akkor csapatonként és név szerint (mindegy hogy kereszt, vagy vezeték) rakd már sorba, ok?

Vagy poszt szerint az FOF rendszere alapján érted (1: QB, 2: RB, stb.)? Mert ha úgy, akkor az is jó.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nebassz föl.

Azt hittem ti csak ratingekkel foglalkoztok (igen, kicsit kiestem a pixisből 😀)Döme
hat az osszes jatekos overall ratingjet + potencialjat csinaljuk.
tehat en kuldom majd neked ha kesz az osszes dc osszes emberenek a ratingje + potencialja es akkor te kitoltogeted a megfelelo mezoket ugye ?Fake
Persze, az már sima ügy.Döme
ok. ugye nem nagy gaz ha nem exelben van meg hanem padbe egysegesitem ?
csapatonkent es posztonkent szetbontva soronkent egy nev mellette 2 szam. eleg atlathato.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
most akkor mi newmannel tok feleslegesen csinaljuk ? 😀Fake
Nebassz föl.

Azt hittem ti csak ratingekkel foglalkoztok (igen, kicsit kiestem a pixisből 😀)Döme
hat az osszes jatekos overall ratingjet + potencialjat csinaljuk.
tehat en kuldom majd neked ha kesz az osszes dc osszes emberenek a ratingje + potencialja es akkor te kitoltogeted a megfelelo mezoket ugye ?Fake
Persze, az már sima ügy.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na akkor a pompás hírek után ha valaki január előtt nekiáll nyivákolni, hogy kezdjükmákezdjükmá, az jövőre nem játszik.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem akarom elkiabálni, de holnapra, legkésőbb hétfőre kész lesz a roster, már csak apró fasságokat kell kijavítani az 1952 sor tüzetes átvizsgálásával = szimuláció kész állapotba kerülünk.Döme
most akkor mi newmannel tok feleslegesen csinaljuk ? 😀Fake
Nebassz föl.

Azt hittem ti csak ratingekkel foglalkoztok (igen, kicsit kiestem a pixisből 😀)Döme
hat az osszes jatekos overall ratingjet + potencialjat csinaljuk.
tehat en kuldom majd neked ha kesz az osszes dc osszes emberenek a ratingje + potencialja es akkor te kitoltogeted a megfelelo mezoket ugye ?
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Nem akarom elkiabálni, de holnapra, legkésőbb hétfőre kész lesz a roster, már csak apró fasságokat kell kijavítani az 1952 sor tüzetes átvizsgálásával = szimuláció kész állapotba kerülünk.Döme
most akkor mi newmannel tok feleslegesen csinaljuk ? 😀Fake
Nebassz föl.

Azt hittem ti csak ratingekkel foglalkoztok (igen, kicsit kiestem a pixisből 😀)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem akarom elkiabálni, de holnapra, legkésőbb hétfőre kész lesz a roster, már csak apró fasságokat kell kijavítani az 1952 sor tüzetes átvizsgálásával = szimuláció kész állapotba kerülünk.Döme
most akkor mi newmannel tok feleslegesen csinaljuk ? 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
\m/

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Nem akarom elkiabálni, de holnapra, legkésőbb hétfőre kész lesz a roster, már csak apró fasságokat kell kijavítani az 1952 sor tüzetes átvizsgálásával = szimuláció kész állapotba kerülünk.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Abban igaza van, hogy idén tényleg megtáltosodott a geci, és nem hogy nem kurvaszar, hanem kifejezetten jó, de hát a tavalyi után lófasz sem gondolta volna, meg persze azt se, hogy a komplett secondary dephttel együtt meghal...

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
aha meg Arrington nem éri meg a szaros 1.4 misit 😀eaglesmcnabb
Teszem hozzá, lófaszt sem csinál, csak a kezébe pattan kb. minden labda. Attól még nem lett hirtelen kurva jó játékos, szerintem legalábbis.Stez
ja, de hirtelen már nem kurvaszar. 😀 ezért a pénzért nekem már elég ennyi.eaglesmcnabb
tény
én most átnéztem a rosterem, legalább 30 playát kell kb. cutolnom 😀
A falamnál azt hittem, kurva szar a helyzet Steinbach sérülésével, de például Brisiel rendre kezd a Texansban és Herrera is standard kezdő, még ha most sérült is az utóbbi hetekben, így durván csak RT-t kéne szereznem Steinbach kivágása miatt.. Bár Pashos kezdő a Brownsban, de elég szar. 😀 Sokkal rosszabbra számítottam. Nem egy elit fal, de a semminél jobb. Jó sok naplopóm van magas fizuval, várhatóan a sok cut után fel is szabadul némi hely, hogy ne csak szeméttel töltsem fel a rostert, hanem valami minőségi playa is érkezzen.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kit izgat, hogy dőlnek be a CB-im, It's Julian-time baby 😀Wyatt
aha meg Arrington nem éri meg a szaros 1.4 misit 😀eaglesmcnabb
Teszem hozzá, lófaszt sem csinál, csak a kezébe pattan kb. minden labda. Attól még nem lett hirtelen kurva jó játékos, szerintem legalábbis.Stez
ja, de hirtelen már nem kurvaszar. 😀 ezért a pénzért nekem már elég ennyi.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Kit izgat, hogy dőlnek be a CB-im, It's Julian-time baby 😀Wyatt
aha meg Arrington nem éri meg a szaros 1.4 misit 😀eaglesmcnabb
Teszem hozzá, lófaszt sem csinál, csak a kezébe pattan kb. minden labda. Attól még nem lett hirtelen kurva jó játékos, szerintem legalábbis.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kit izgat, hogy dőlnek be a CB-im, It's Julian-time baby 😀Wyatt
aha meg Arrington nem éri meg a szaros 1.4 misit 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kit izgat, hogy dőlnek be a CB-im, It's Julian-time baby 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
ha valami használható játékost húz, azt úgyis tovább adja majd 😐Szegecs
Hogy legyen hová draftolni, az érte kapott pickekkel. Ez a Delonso kör, amiből nem lehet kiszállni.szaba
Ezzel nincs is semmi gond, amíg Delonso nekem passzolja le a jó playáit. 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
ha valami használható játékost húz, azt úgyis tovább adja majd 😐Szegecs
Hogy legyen hová draftolni, az érte kapott pickekkel. Ez a Delonso kör, amiből nem lehet kiszállni.
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
ha valami használható játékost húz, azt úgyis tovább adja majd 😐


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Puszta tény, hogy a sok magas pick, azért hosszú távon eredményt fog szülni, még, ha nem is kiemelkedőt, de megindul felfelé a csapat. Ha ügyes vagy, akkor nem is kicsit 😀Wyatt
Értettem ám.
Jó lesz ez 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Puszta tény, hogy a sok magas pick, azért hosszú távon eredményt fog szülni, még, ha nem is kiemelkedőt, de megindul felfelé a csapat. Ha ügyes vagy, akkor nem is kicsit 😀

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hosszú távon még az Oakland sem tud annyit bénázni, hogy ennyi top pickkel húzott játékossal égetnivalóan szarul teljesítsenek, szal Delonsót sem féltem 😀Wyatt
Nem is tudom hirtelen ez égetés volt-e vagy dicséret 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hosszú távon még az Oakland sem tud annyit bénázni, hogy ennyi top pickkel húzott játékossal égetnivalóan szarul teljesítsenek, szal Delonsót sem féltem 😀