GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 914
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Suppdraftos listából, ha kell valaki, mi a határidő árküldésnek? Vagy nálunk csak Pryor-t lehetett idén vinni? 😀

Amúgy nem kell senki, de hátha valakinek igen 😊Deny
akinek kell valaki, az rábaszott

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Suppdraftos listából, ha kell valaki, mi a határidő árküldésnek? Vagy nálunk csak Pryor-t lehetett idén vinni? 😀

Amúgy nem kell senki, de hátha valakinek igen 😊
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igor részéből már csak a skins-panthers van hátra, valaki légyszi vállalja már be, a skinsnél nincs is sok játékos pl.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fake, hogy állsz amúgy?Döme
en roppant jol allok csak annyi a problema h azon a gepen ahol fentvan ez a szar ott mult het ota
nem voltam pedig hetvegen terveztem de nem ugy sikerultek a dolgok. ma mar nem tudok tobbet itt lenni h ujrakezdjem az egeszet de mostmar bizisten maholnap reppen a galamb mert kezd a pofam egni h ennyit kell ram varni.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem kell izgulni, majd ha indul az iRL szezon, mi is elkezdjük. szerdánként lesz 1 forduló és csá. Lesz idő kielemezni,

Legalább azok is rágják a kefét kicsit, akik legszívesebben egy nap végigszimulálnának 1 idényt 😀

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Döme félénken kérdezném, beérkeztek a pályaművek már?
Mikor tudunk rostert abajgatni?
Esetleg kezdeni?Delonso_
Nem még mindig, nem tudom Fake hogy áll...

Igorét senki nem akarja átvenni? Nekem rohadtul nincs érkezésem most erre sajnos.Döme
Rendben, akkor ha van valakinek némi fölös ideje vegye már át a két érintett ember dolgait, mert tényleg sosem kezdjük el. Lassan tényleg szezon lesz. Egyben nagyon köszönöm azoknak akik beletették a munkájukat.Delonso_
Igen, aki érintett, az még próbálja meg felszívni magát. A nagyján túl vagyunk - én mondjuk nem, mert összehekkelni hogy egyszerre kezeljek 32 csapatot nem lesz kis buli, de az én bajom ez 😛 -, most már a héten jó volna pontot tenni az i-re.

Fake, hogy állsz amúgy?
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Döme félénken kérdezném, beérkeztek a pályaművek már?
Mikor tudunk rostert abajgatni?
Esetleg kezdeni?Delonso_
Nem még mindig, nem tudom Fake hogy áll...

Igorét senki nem akarja átvenni? Nekem rohadtul nincs érkezésem most erre sajnos.Döme
Rendben, akkor ha van valakinek némi fölös ideje vegye már át a két érintett ember dolgait, mert tényleg sosem kezdjük el. Lassan tényleg szezon lesz. Egyben nagyon köszönöm azoknak akik beletették a munkájukat.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Döme félénken kérdezném, beérkeztek a pályaművek már?
Mikor tudunk rostert abajgatni?
Esetleg kezdeni?Delonso_
Nem még mindig, nem tudom Fake hogy áll...

Igorét senki nem akarja átvenni? Nekem rohadtul nincs érkezésem most erre sajnos.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Döme több pénzt akar, Höri nem adja meg, GM lockout van kibontakozóban. 😊

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Döme félénken kérdezném, beérkeztek a pályaművek már?
Mikor tudunk rostert abajgatni?
Esetleg kezdeni?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tényleg Höri, ha már itt vagy, Madden rostert mikorra tudod befejezni kb?briareos
kurva soká, mert ezer féle előezets cikket vállaltam be megint, plusz előszezon nézés éjjel ( 😀 ) plusz költözködés újra.

pedig már az OL-t megcsináltam, csak a front7-ek vannak 😊

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Hupsz, akkor a potenciált én is rosszul értettem, ebben az esetben ha újra a gépemnél leszek, akkor majd átszerkesztem a hsz-t... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Ja, akkor félreértettem a dolgot, vissza az egész.

Viszont akkor mondjuk ez azt jelenti, hogy Spiller esetén a 8 a max. potenciál, és most meg mondjuk ennek 25t%-át érte el (vagyis kb. 2-esnek számít)?somoskovig
Lényegében igen, hogy pontosan hogy számolja a program azt nem tudom, de erről van szó.Döme
Rendben, akkor átírtam a baszogatós hsz-t.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ja, akkor félreértettem a dolgot, vissza az egész.

Viszont akkor mondjuk ez azt jelenti, hogy Spiller esetén a 8 a max. potenciál, és most meg mondjuk ennek 25t%-át érte el (vagyis kb. 2-esnek számít)?somoskovig
Lényegében igen, hogy pontosan hogy számolja a program azt nem tudom, de erről van szó.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Nem értitek, a potenciál oszlop azt jelenti, hogy mennyire fejlődött ki a játékos, magyarul hogy a lehetőségeit mennyire merítette ki. Máshogy egy 6-os ratingű, 21-es rookie meg csak a "hatosságának" 21 %-át érte el, de egy ötödéves veterán 100 %-kkal már kifejlődött fullon, nem lesz már jobb.

És még mindig hiányoznak fake és Igor csapatai, mostmár tényleg nagyon időszerű lenne hogy fel tudjam rakni a valós viszonyokat tükröző táblát...Döme
Aha, akkor a potenciál rating az gyakorlatilag fordítottan arányos.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Ja, akkor félreértettem a dolgot, vissza az egész.

Viszont akkor mondjuk ez azt jelenti, hogy Spiller esetén a 8 a max. potenciál, és most meg mondjuk ennek 25t%-át érte el (vagyis kb. 2-esnek számít)?

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Nem értitek, a potenciál oszlop azt jelenti, hogy mennyire fejlődött ki a játékos, magyarul hogy a lehetőségeit mennyire merítette ki. Máshogy egy 6-os ratingű, 21-es rookie meg csak a "hatosságának" 21 %-át érte el, de egy ötödéves veterán 100 %-kkal már kifejlődött fullon, nem lesz már jobb.

És még mindig hiányoznak fake és Igor csapatai, mostmár tényleg nagyon időszerű lenne hogy fel tudjam rakni a valós viszonyokat tükröző táblát...
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 506 — StuG Life
tényleg Höri, ha már itt vagy, Madden rostert mikorra tudod befejezni kb?

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
és,ha valaki 3.évében kapja meg a lehetőséget és él is vele,következő 2 évében meg kiteljesedik a benne lévő potenciál? 😊
egyébként ezt leszámítva egyetértek veleNewman
Jó, Rodgers a kivétel. 😛

De lehet az is, hogy nem lineárisan csökken, hanem mondjuk 4. évtől exponenciálisan.somoskovig
tetszik az ötlet

és,ha valaki 3.évében kapja meg a lehetőséget és él is vele,következő 2 évében meg kiteljesedik a benne lévő potenciál? 😊Newman
ja vagy 9. évében.

Mindenki legyen 100-as akkor, nem? 😛Höri
de,legyen 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és,ha valaki 3.évében kapja meg a lehetőséget és él is vele,következő 2 évében meg kiteljesedik a benne lévő potenciál? 😊Newman
ja vagy 9. évében.

Mindenki legyen 100-as akkor, nem? 😛

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
és,ha valaki 3.évében kapja meg a lehetőséget és él is vele,következő 2 évében meg kiteljesedik a benne lévő potenciál? 😊
egyébként ezt leszámítva egyetértek veleNewman
Jó, Rodgers a kivétel. 😛

De lehet az is, hogy nem lineárisan csökken, hanem mondjuk 4. évtől exponenciálisan.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
és,ha valaki 3.évében kapja meg a lehetőséget és él is vele,következő 2 évében meg kiteljesedik a benne lévő potenciál? 😊
egyébként ezt leszámítva egyetértek vele

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Megcsináltam, tényleg elég érthető.

A development értéknél viszont szerintem simán lehetne egyszerűsíteni,, mert vannak benne furcsaságok (pl. Jammaal Jackson 100, Wisniewski 25, ettől függetlenül nem hiszem, hogy Jacksonban nagyobb lenne a fejlődési lehetőség...). A javaslatom:
Rookie: 100
1. év: 90
2. év: 80
3. év: 70
.
.
.
és végül 10 év és felette 0.somoskovig
Jah, ebben egyetértek, elég fura hogy pl. egy Ray Lewisnak 100-as a fejlődési potenciálja... Hova fejlődik Ő már? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Megcsináltam, tényleg elég érthető.

A development értéknél viszont szerintem simán lehetne egyszerűsíteni,, mert vannak benne furcsaságok (pl. Jammaal Jackson 100, Wisniewski 25, ettől függetlenül nem hiszem, hogy Jacksonban nagyobb lenne a fejlődési lehetőség...). A javaslatom:
Rookie: 100
1. év: 90
2. év: 80
3. év: 70
.
.
.
és végül 10 év és felette 0.

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
én meg az egészet nem értem, de velem van a baj én vagyok a túliskolázott 😊braxa88
Szerintem is alapvetően átláthatatlan a dolog, bele lehet merülni, de ha ebből kell kiszűrni dolgokat, inkább jó nekem a ratingezés úgy ahogy van 😀szaba
Rejtsd el az a-b, e-v, y-co oszlopokat, és kész is, átláthatóbbat el se tudok képzelni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes