GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 914
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Kész a roster file, közleményekbe beraktam. Aki már beírta a baszogatós topikba az övét, az is nézze át.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk az is igaz 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a súlyos sérülés miatti visszavonulás csak és kizárólag téged érint Wyatt 😀

de 22 játékosod úgy is marad a végére 😀 sőt, 11 is elég.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
LOL
Amúgy ez így vicces a ratingeket figyelembe véve, mert eddig az előző szezon teljesítménye után változott, most meg már benne lesz nyilván az emberekben az előszezon is. De ha januárig tényleg nem lesz semmi, akkor majd az új szezon is beleszámít majd? Érdekes lenne pl egy olyan ember, aki súlyos milliókért hosszabbított, elit szinten tolta, és tegyük fel legdurvább esetben, hogy elszenved egy olyan sérülést, ami miatt akár vissza is kell vonulnia. Aztán akkor itt vagy nagyon le lesz húzva, vagy még vissza is kell vonultatni, a helyére meg nem lehet szerezni senkit.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
majd az utolsó irl alapszakasz hét után elkezdjük az itteni szezont januárban.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Bria, hogy állsz? Ha még nincs meg mond meg mi hiányzik és megcsinálom... Lassan el kellene már kezdeni, és még ott vannak a ratingek, meg a rakat nem jó helyen lévő player, az életbe nem fogunk indítani.tenorx
Ez a szezon elmarad. 😀szaba
nem, most éppen a hosszúra nyúlt CBA-vitát szimuláljukJJ
Goodell >>> Höri.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 832 — 258. §
Bria, hogy állsz? Ha még nincs meg mond meg mi hiányzik és megcsinálom... Lassan el kellene már kezdeni, és még ott vannak a ratingek, meg a rakat nem jó helyen lévő player, az életbe nem fogunk indítani.tenorx
Ez a szezon elmarad. 😀szaba
nem, most éppen a hosszúra nyúlt CBA-vitát szimuláljuk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Bria, hogy állsz? Ha még nincs meg mond meg mi hiányzik és megcsinálom... Lassan el kellene már kezdeni, és még ott vannak a ratingek, meg a rakat nem jó helyen lévő player, az életbe nem fogunk indítani.tenorx
Ez a szezon elmarad. 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 506 — StuG Life
nyugi, ma átküldöm dömének

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bria, hogy állsz? Ha még nincs meg mond meg mi hiányzik és megcsinálom... Lassan el kellene már kezdeni, és még ott vannak a ratingek, meg a rakat nem jó helyen lévő player, az életbe nem fogunk indítani.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem örültem túlzottan, mikor megláttam, hogy kib.ták, de így nem is gond 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na az Atlanta követi a GM-játékot 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
na Tenorx, érdemes volt milliókat adni Cudjónak, ki is waivelte a Rams már most.Höri
Még jó, hogy a Coltsba mindig elfér 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na Tenorx, érdemes volt milliókat adni Cudjónak, ki is waivelte a Rams már most.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igazából nekem is küldhetsz nyugodtan, így esténként meg tudom csinálni, két csapat az max. 1 óra.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, csütörtökön valszeg ráérek, ha addig sincs haladás, nekem is lehet küldeni párat

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 506 — StuG Life
haladgatok lassan, meglesz csüt-péntekig.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bria hogy állsz? Kell segítség?
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 393 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Höri, nézegettem a rosterem, és van egy elírás. Brandon Fusco második évében nem 80.500-at, hanem 805.000 fog keresni 😊 Persze, őszinteségemnek hála ezt a 720k-t le is vonhatnánk az év cap büntijéből 😛


Más, most csináltam meg én is rating cuccost, néztem többiekét is, csak nekem furcsa, hogy mindenkinél 3-szor, 4-szer annyi alulértékelt ember van, mint felül?Deny
ezt a rating cuccost hol tudjátok megnézni? érdekelne engem is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Más, most csináltam meg én is rating cuccost, néztem többiekét is, csak nekem furcsa, hogy mindenkinél 3-szor, 4-szer annyi alulértékelt ember van, mint felül?Deny
Ez szerintem természetes... 😛 Viszont rosszul értelmeztem hogy majd csak akkor kell ratingbaszogatni ha már Döme feltöltötte a teljes, minden csapatot tartalmazó anyagot?Rataxes
Igen, akkor viszont sos-ben kéne csinálni. Most briára várunk, remélhetőleg nem sokat.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Más, most csináltam meg én is rating cuccost, néztem többiekét is, csak nekem furcsa, hogy mindenkinél 3-szor, 4-szer annyi alulértékelt ember van, mint felül?Deny
Ez szerintem természetes... 😛 Viszont rosszul értelmeztem hogy majd csak akkor kell ratingbaszogatni ha már Döme feltöltötte a teljes, minden csapatot tartalmazó anyagot?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Höri, nézegettem a rosterem, és van egy elírás. Brandon Fusco második évében nem 80.500-at, hanem 805.000 fog keresni 😊 Persze, őszinteségemnek hála ezt a 720k-t le is vonhatnánk az év cap büntijéből 😛


Más, most csináltam meg én is rating cuccost, néztem többiekét is, csak nekem furcsa, hogy mindenkinél 3-szor, 4-szer annyi alulértékelt ember van, mint felül?
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
úristen mik ezek.
mit kell csinálnom a csapatommal? néztem azt a listát de semmit nem értek belőle, de sok ember van aki biztos nincs a csapatombanharomt
Jesszus, itt a világ vége, feltámadtak a holtak... 😀StormST
csak a vége a Broncos TCnek 😛
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
úristen mik ezek.
mit kell csinálnom a csapatommal? néztem azt a listát de semmit nem értek belőle, de sok ember van aki biztos nincs a csapatombanharomt
Jesszus, itt a világ vége, feltámadtak a holtak... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Én holnap estétől hétfőig nem leszek, de a ratingeket még gyorsba átfutom és hogy ki nincs nálam, ha tudom.. igyekszem