GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 914
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Fakeék hogy állnak a ratingekkel?tenorx
mar megvan belole a 9-8-7-6. newmannel ugy beszeltuk meg h ma megcsinaljuk a maradekot.
az 5-4-3-2 huzos lesz de az 1-0t ami a legnagyobb resze mennyisegileg megporgetjuk es remenyeim szerint hnapra kuldom is domenek a szettet. newman ma estere akkor jo vagy ?Fake
6-tól jó, pm-ben dobj egy pontos idöt.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kurva jók vagytok srácok, csak így tovább!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fakeék hogy állnak a ratingekkel?tenorx
mar megvan belole a 9-8-7-6. newmannel ugy beszeltuk meg h ma megcsinaljuk a maradekot.
az 5-4-3-2 huzos lesz de az 1-0t ami a legnagyobb resze mennyisegileg megporgetjuk es remenyeim szerint hnapra kuldom is domenek a szettet. newman ma estere akkor jo vagy ?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fakeék hogy állnak a ratingekkel?
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Akkor hamarosan veszek egy kurva nagy levegőt, és megcsinálom végleg a rostert.

Aztán nyomok egy tesztfordulót.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gyerünk comish 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha csak az 5 maradék csapatból kell beírni, hogy ki nincs nála, azt én is meg tudom csinálni secperc alatt.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Azért nem mondom hogy rosszul jött, hogy az Eagles játékost csinált Cullenből.

egyébként ha Wilkersonnal meg akarom cserélni (DE-ből DT-be illetve fordítva) akkor mi a teendő?kinek kell szólni? vagy ez csak a leszimulált szezon után lehetséges?eaglesmcnabb
A szim kezdetéig bárki bármit változtathat a meglévő rosterén belül, persze ésszerű keretek között.

Még pár embernek kellene beírnia a roster baszogatásban a dolgait, aztán meg is csinálnám végre.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 391 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azért nem mondom hogy rosszul jött, hogy az Eagles játékost csinált Cullenből.

egyébként ha Wilkersonnal meg akarom cserélni (DE-ből DT-be illetve fordítva) akkor mi a teendő?kinek kell szólni? vagy ez csak a leszimulált szezon után lehetséges?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 268 — Keep pounding
Newtont ki húzta be?gabokocka
Igor ha jól emlékszem, nem rossz pick 😀tenorx
Ja, offseasonban majd megy érte az offer 😊
Flacco 4 Newton 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Newtont ki húzta be?gabokocka
Igor ha jól emlékszem, nem rossz pick 😀
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 268 — Keep pounding
Newtont ki húzta be?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A két DE közül a rosszabbat tartottam meg :/ Davis IR, Galette meg 2,5 sack.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én meg fantasy pontok helyett reménykedem, hogy Ware tartja ezt a tempót és év végére betermel 32 sacket és a túlfizetése máris senkit nem fog érdekelni 😛Deny
ha túllépi a 20-at akkor automatikusan hold out lesz, és új szerződést kell neki adnodSzegecs
azzal már többet keresne, mint egy Fr. QB 😀
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Én meg fantasy pontok helyett reménykedem, hogy Ware tartja ezt a tempót és év végére betermel 32 sacket és a túlfizetése máris senkit nem fog érdekelni 😛Deny
ha túllépi a 20-at akkor automatikusan hold out lesz, és új szerződést kell neki adnod


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én meg fantasy pontok helyett reménykedem, hogy Ware tartja ezt a tempót és év végére betermel 32 sacket és a túlfizetése máris senkit nem fog érdekelni 😛
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért a Brady, Welker, Maclin hármas is elkarcolgat kicsit 😊

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Asszem most összeszedem a fantasy pontokat a hétről, Bowe-Nelson-(Floyd)-Gronk-Gonzo-Fred Jackson-Spiller-Starks, még Alex Smith is elfogadható volt. 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem hiszem, hogy számít, de én is amellett vagyok, hogy toljuk le minél hamarabb. Bármivel, tök mindegy, hogy Madden, az új, vagy egy harmadik progi, de menjen le.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
nem baj, de azért Kerrigant húzzátok fel superstarra minimum 😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy az idei évben mutatott teljesítmények beleszámítanak majd ratingbe? Gondolom kb. lehetetlen úgy nézni egy embert, hogy egyelőre csak első fordulóban mutatott játéka, de ne legyen ott Fake fejében, amikor osztályoz. Aztán ebből meg lehetnek "viták", hogy bezzeg nyáron még top5 volt posztján, most meg csak átlagos...Deny
Nem számítanak bele, különben ennyi erővel ki is esett a szezonunk. Ezért kell minél hamarabb lerendezi a ratingeket, legjobb lett volna már az első forduló előtt, de ennyi még csak nem változtat túl sokat.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy az idei évben mutatott teljesítmények beleszámítanak majd ratingbe? Gondolom kb. lehetetlen úgy nézni egy embert, hogy egyelőre csak első fordulóban mutatott játéka, de ne legyen ott Fake fejében, amikor osztályoz. Aztán ebből meg lehetnek "viták", hogy bezzeg nyáron még top5 volt posztján, most meg csak átlagos...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
És akkor a januári kezdés, majd befejezés után szinte rögtön kezdődik is a következő GM szezonunk?Stez
igen. 2008-ban is télen volt a szimulálás, mégse hibbant meg senki.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ettől függetlenül igaza van, ha ezen a héten a bizottság meg tudja állapítani az értékeket, akkor szerintem még simán belefér most is a simelés.

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Kapd el őket Tigris!


The response must be equal to the threat.