GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 914
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
csak rá kellett volna emelnem még 300k-t Cruzra.
egyébként 30-an debilek vagytok, amiért nem licitáltatok rá.
Höri
De te is lefikkantottál, amikor 1 millát adtam neki 😛
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az enyém akkor is faszább, a felének sztem elkapása sincs még.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát azért az egyetlen 2000 yardos WR (na jó annyi nem lesz, de 5 meccs 740 yard elég impresszív), plusz a favágó Maclin se rossz 😀 Aztán még a végén DX-ből is lesz valami 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
az én WR sorom így is atomzsír 😛
na jó nem, de Megatron elviszi a hátán 😊Stez
de az enyém annál is faszább!
na jó, de tényleg.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
az én WR sorom így is atomzsír 😛
na jó nem, de Megatron elviszi a hátán 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csak rá kellett volna emelnem még 300k-t Cruzra.
egyébként 30-an debilek vagytok, amiért nem licitáltatok rá.

(ne kezdődjön el az "én wr sorom így is atomzsír" - "de az enyém annál is faszább" verseny!)

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért nem baj, ha már megvan, és csak később kezdünk (btw szerintem ez már nyárra is igaz volt 😛)

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hát mostmár gyakorlatilag tök mindegy 😛
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bump? :/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
csak annál befolyásolja őket, aki csalódást okozott. aki eddig jó, azt hagyják bénán.

a másik 31 csapatnál pedig fordítva.Höri
ebben az elmeletben csak annyi hibadzik h eddig rasem neztunk az itteni keretekre pont azert h kikuszoboljuk az elfogultsagot.Fake
Korrekt 😊

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vagy összebeszéltek, és majd ne lepődjünk meg, amikor ti ketten nyomjátok SB-t 😀


Egyébként köszi a fáradozásért, biztosan idegölő, helyenként unalmas és fáradalmas meló lehet. Nagy tisztelet érte!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nincs, de, ha még lenne is, akkor Fake vétózná a felvetésemet, ezért jó, hogy ketten csináljuk. 😊

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
csak annál befolyásolja őket, aki csalódást okozott. aki eddig jó, azt hagyják bénán.

a másik 31 csapatnál pedig fordítva.Höri
ebben az elmeletben csak annyi hibadzik h eddig rasem neztunk az itteni keretekre pont azert h kikuszoboljuk az elfogultsagot. de jo tudni h te igy csinalnad bar nem meglepo 😊Fake
Newman előtt azért biztos ott vannak legalább az NFC North riválisok keretei egyeztetés közben 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csak annál befolyásolja őket, aki csalódást okozott. aki eddig jó, azt hagyják bénán.

a másik 31 csapatnál pedig fordítva.Höri
ebben az elmeletben csak annyi hibadzik h eddig rasem neztunk az itteni keretekre pont azert h kikuszoboljuk az elfogultsagot. de jo tudni h te igy csinalnad bar nem meglepo 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha így van programozva, akkor legyen így. Mondjuk ott valóban volt egy current ability oszlop is, ami itt nem. Ez esetben akkor tényleg nem baj, ha még bőven tud fejlődni.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem vagyok biztosbenne, hogy jól emlékszem/egyről beszélünk-e, de ha a 0-100-ig terjedő cuccosról, akkor ott úgy emlékszem Döme azt írta, hogy ha az pl. 40, akkor a játékos a potenciálja 40%-át érte már el eddig.fetomy
igen.
Ray Lewis azért 100, mert már nem lesz jobb

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meglepne, ha így lenne

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem vagyok biztosbenne, hogy jól emlékszem/egyről beszélünk-e, de ha a 0-100-ig terjedő cuccosról, akkor ott úgy emlékszem Döme azt írta, hogy ha az pl. 40, akkor a játékos a potenciálja 40%-át érte már el eddig.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Remélem nem befolyásolnak titeket a mostani szezon történései a rangsorolásnál 😊 Amúgy akartam már kérdezni, hogy a pot. abilityvel is foglalkoztatok? Nem tudom mennyiben befolyásolja mondjuk, hogy valakinek nagy az első értéke, a második viszont kevésWyatt
Természetesen nem számoljuk bele az ideit, kb. a GM szezon becsült kezdési idöpontjánál húztuk meg a vonalat, tehát úgy július vége-augusztus eleje környékén. A potenciállal is foglalkozunk. (a 2. érték minél kisebb, annál nagyobb emberünkben a potenciál, ha jól értelmeztük Fakekel. 😊 ) Én mondjuk az egészre kiváncsi vagyok, hogy mit hogy értelmez a program.. 😀Newman
Minél kisebb, annál nagyobb? Ez valahogy ellentmondásos nekem 😀 A pot. ability a championship managerekben azt jelentette, hogy mennyi az ember max fejlődési lehetősége, amit pályafutása csúcsán elérhet, nem pedig azt, hogy MÉG mennyit fejlődhet, így minél jobb egy játékos, annál nagyobbnak kéne lennie. Szerintem itt is ez lenne a logikus

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Remélem nem befolyásolnak titeket a mostani szezon történései a rangsorolásnál 😊 Amúgy akartam már kérdezni, hogy a pot. abilityvel is foglalkoztatok? Nem tudom mennyiben befolyásolja mondjuk, hogy valakinek nagy az első értéke, a második viszont kevésWyatt
csak annál befolyásolja őket, aki csalódást okozott. aki eddig jó, azt hagyják bénán.

a másik 31 csapatnál pedig fordítva.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Remélem nem befolyásolnak titeket a mostani szezon történései a rangsorolásnál 😊 Amúgy akartam már kérdezni, hogy a pot. abilityvel is foglalkoztatok? Nem tudom mennyiben befolyásolja mondjuk, hogy valakinek nagy az első értéke, a második viszont kevésWyatt
Természetesen nem számoljuk bele az ideit, kb. a GM szezon becsült kezdési idöpontjánál húztuk meg a vonalat, tehát úgy július vége-augusztus eleje környékén. A potenciállal is foglalkozunk. (a 2. érték minél kisebb, annál nagyobb emberünkben a potenciál, ha jól értelmeztük Fakekel. 😊 ) Én mondjuk az egészre kiváncsi vagyok, hogy mit hogy értelmez a program.. 😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Remélem nem befolyásolnak titeket a mostani szezon történései a rangsorolásnál 😊 Amúgy akartam már kérdezni, hogy a pot. abilityvel is foglalkoztatok? Nem tudom mennyiben befolyásolja mondjuk, hogy valakinek nagy az első értéke, a második viszont kevés

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
newman hnap kb du 6tol este kb 11ig raersz ?Fake
7-8 körül jó csak, de, ha ügyesek vagyunk (és miért ne lennénk azok? 😀 ), akkor szvsz betudjuk fejezni. A 0-1-esekkel könnyen boldogulni fogunk.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
newman hnap kb du 6tol este kb 11ig raersz ?
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hol tartunk?