GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 913
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tehát van rá csücskösen egy hét, hogy gatyába rázzátok a cuccot. ha nem megy, akkor szerintem tóljuk el januárig, úgy is van mindenkinek elég baja a fantasy csapataival.
Höri irta 2011-09-06 15:26:26
Fake
és ebből mi nem passzol ahhoz amit írtam?fetomy
minden passzol mindenhez igazad van nem tudok olvasni. sot.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Töröltem a hozzászólásom, felesleges a vita.
A kérdésem az továbbra is:
- be tudjátok fejezni záros időn belül vagy kell segítség?
Höri felé:
- A januári indulás hivatalos, vagy ha sikerül mondjuk hétvégére túlleni rajta és nincs más akadály elindulhat-e előbb.
Döme felé pedig:
- Szükséges még valami a simhez?Delonso_
igen es koszonom most nem elnek a segitsegeddel mivel mostmar ha beszallsz harmadiknak csak meg nagyobb lenne a kaosz es meg nehezebben tudnank egyeztetni idopontot. de halas koszonet h felajanlottad legkozelebb elni fogok vele ha ugy adodik.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Töröltem a hozzászólásom, felesleges a vita.
A kérdésem az továbbra is:
- be tudjátok fejezni záros időn belül vagy kell segítség?
Höri felé:
- A januári indulás hivatalos, vagy ha sikerül mondjuk hétvégére túlleni rajta és nincs más akadály elindulhat-e előbb.
Döme felé pedig:
- Szükséges még valami a simhez?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A kérdés továbbra is, befejezitek, vagy befejezzük.
Kiegészítve azzal, hogy ezen kívül mi szükséges majd az esetleges januári, vagy jövőheti, (ahogy a Höri határoz) induláshoz?Delonso_
szamomra sosem volt kerdes h befejeznem amit elkezdtem. a masikra meg sztem dome tudna felelni mivel o viszi be a fofba az adatokat.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
tehát van rá csücskösen egy hét, hogy gatyába rázzátok a cuccot. ha nem megy, akkor szerintem tóljuk el januárig, úgy is van mindenkinek elég baja a fantasy csapataival.
Höri irta 2011-09-06 15:26:26
Fake
és ebből mi nem passzol ahhoz amit írtam?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És ez mit magyaráz? Egy szerintem toljuk el, ami után beposztoltad amit... ? Nem mellesleg csak ott van a szeptemberi vállalásod.
Mindegy bonyolult nekem ez....

A kérdés továbbra is, befejezitek, vagy befejezzük.
Kiegészítve azzal, hogy ezen kívül mi szükséges majd az esetleges januári, vagy jövőheti, (ahogy a Höri határoz) induláshoz?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 389 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
örüljetek hogy most van IRL szezon, élvezzétek a meccseket. Uborkaszezonban meg úgyis megy a faszverés ezerrel,fölösleges kapkodni. énszerintem

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fakeék hogy állnak a ratingekkel?tenorx
mar megvan belole a 9-8-7-6. newmannel ugy beszeltuk meg h ma megcsinaljuk a maradekot.
az 5-4-3-2 huzos lesz de az 1-0t ami a legnagyobb resze mennyisegileg megporgetjuk es remenyeim szerint hnapra kuldom is domenek a szettet. newman ma estere akkor jo vagy ?Fake
Fake, leírtad a véleményed, én is az enyémet. Mindenki el fogja tudni ezekből dönteni mi az igaz és mi a magyarázkodás. Ezt ugye tudod hogy 9/20-án írtad?
Hogy csak eddig menjek vissza.Delonso_
tudok rola igen es bocsanat h magyarazom a bizonyitvanyom. foleg h az excelezes is un miattam kesett heteket. azt valamiert kepes voltam elismerni h szintisztan az en saram es nem is probaltam megmagyarazni a megmagyarazhatatlant de ugy latom neked az sem jo ha kapsz vmi visszajelzest meg az sem ha nem. sajnalom.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tehát van rá csücskösen egy hét, hogy gatyába rázzátok a cuccot. ha nem megy, akkor szerintem tóljuk el januárig, úgy is van mindenkinek elég baja a fantasy csapataival.
Höri irta 2011-09-06 15:26:26
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fakeék hogy állnak a ratingekkel?tenorx
mar megvan belole a 9-8-7-6. newmannel ugy beszeltuk meg h ma megcsinaljuk a maradekot.
az 5-4-3-2 huzos lesz de az 1-0t ami a legnagyobb resze mennyisegileg megporgetjuk es remenyeim szerint hnapra kuldom is domenek a szettet. newman ma estere akkor jo vagy ?Fake
Fake, leírtad a véleményed, én is az enyémet. Mindenki el fogja tudni ezekből dönteni mi az igaz és mi a magyarázkodás. Ezt ugye tudod hogy 9/20-án írtad?
Hogy csak eddig menjek vissza.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Visszanéztem azelőtt is, hogy írtam volna, de most is. Nem tudom mire gondolsz.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nekem alapvetően tök mindegy mikor szimuláljuk le a szezont (persze alapból úgyse nyerek semmit), viszont tenorx és delonso részéről azért értem meg a folyamatos baszogatást, mert úgy volt, hogy ilyenkorra már rég simmelés lesz, és a ratingbaszogatás állásáról sem tudunk semmit sem.
A ratingekkel kapcsolatban pedig úgy volt, hogy legkésőbb szeptember első felére meglesz. Mikor 1 hónappal később a semmi infóra Delonso azt mondta, hogy segít csak haladjunk, akkor is beszóltál neki.

A hozzáállásod meg nyilván most is olyan mint máskor, csak közben ezek szerint hamar átsiklottál afölött, hogy Newman és Te vállaltátok, hogy megcsináljátok azt a szart, de ez nem sikerült, emiatt fél évet csúszik a simmelés, és annyit nem írtál be ide a tenorx és delonsoval szembeni arcoskodásod közé, hogy bocs bazmeg.fetomy
te nagyon rosszul emlekszel a dolgokra fetomy. csodalkozom mert amugy nem szokasod. nezzel kicsit vissza ebben a topikban legyszi.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
rendben delonso.
- ez a cucc nagyon kenyelmesen nem sok ido. mondod ezt te csak fogalmam sincs honnet szeded v mi erre a bizonyitekod. kenytelenek vagyunk newmannel osszeegyeztetni minden alkalommal h mikor erunk ra. egy egesz estenel kevesebbet erdemtelen erre raszanni viszont ne haragudj de nem allok olyan remekul idovel h barmikor rendelkezesre alljak newman pedig hiaba egyetemista neha neki is fel kell kelnie kora reggel tehat alapbol heti 7 napbol 2 kivan love futball miatt 1 pentek este a negy fentmarado estembol pedig 2 standard foglalt es akkor meg ott van a masik fel is aki szinten valtozo idopontokban tud raerni. es nem nem azert vallaltam be mert korlatlan idomilliomos vagyok hanem mert vkinek megkell csinalnia es nem tolongott erte senki newmanen es szaban kivul h elvallalja.
- fogalmam sincs mit akarsz ezzel mondani mert nem ertem a mondatot de annyit elarulhatok neked h attol fuggetlenul h a liga nagy resze nem fossa tele a csevegot attol meg igenis erdekli oket. gyanitom pl gabot is aki konstruktiv dolgokhoz posztol de pont emiatt az agyatlankodas miatt ( amit nem feltetlen csak rad akarok vetiteni mivel en is itt trollkodtam az iment ) mar reg leszokott a hozzaszolashoz. az h paran (32bol 4-6 fo) ugy porogtok ezen a jatekon mintha az eletetek szolna errol ne haragudj de szamomra nem viszonyitasi pont h mennyire sapitoztok. tudom nem birod felfogni de leirtam sokadjara is a biztonsag kedveert h ha a liga 3/4ede igy viszonyulna v nem az irl nfl szezonokhoz igazodnank akkor megertenem az aggodalmaskodasod meg azt h miert talalsz minket be mar sokadjara de igy ertelmezhetetlen szamomra h ugy csinalsz mintha a tobbseg velemenyet kepviselned.
- de igen fogok poenkodni meg beszologatni rajta. es pont azert mert nem vagy kepes megerteni h se neked se masnak nem tartozom elszamolassal max a commishnak es domenek. egy udvarias normalis hangnemben elhangzo kerdesre normalisan fogok valaszolni sot ha a masiknak van igaza boven elviselem ha elhajt a faszba de neked nincs es ugy csinalsz mintha vmi paraszt fonok lennel aki penzt ad nekem azert h elvegezzek egy feladatot. nem allitottam sehol h sazmomra a lassu munka es az idohuzas ereny de ha kipattintasz egy szep oradijat akkor mar hajnalra kesz lesz es meg kutyazhatsz is. na deal ?
- ezt megintcsak nem tudom ertelmezni. mifele szezon zajlik le trade es minden nelkul ? mifele draftpick lovesrol magyarazol ?
- ja jol kitolti a napjainkat. 32bol allva marad 12 csapat + van egy ket hetes szunet a pro bowl miatt. augusztusban meg megcsinalhattad vna te is ezt a nem nagy munkat mondom. ja h akkor nem jelentkeztel ra ... kar.
- meg teged sem veszlek semmibe ezert is irok vissza pl es kurvara nem gondolom menonek h barkit senmmibe vegyenek legyen az csoves buzi vagy epp barmelyik forumozo de arra hadd reagaljak a magam stilusaban ha vki elkezd ekezni csak mert jolesik neki.

es igenis van valami mivel irtam x hete h mar csak 3 csoport van hatra. hiaba ezek a legnagyobbak ezeken kell a legkevesebbet gondolkodni de gyanitom nem lesz kevesbe faraszto mivel cirka ezerparszaz jatekost kell elrendezni.
es itt nem arrol van szo h nem megy hanem h bazdmeg 1 nem 5 perc az egesz 2 felesleges vele mostmar sietni 3 newmannel nem elunk semmifele sorskozossegben h ugyanugy legyen percre pontosan beosztva az idonk ami meglehetosen megbonyolitja az ugymenetet.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nekem alapvetően tök mindegy mikor szimuláljuk le a szezont (persze alapból úgyse nyerek semmit), viszont tenorx és delonso részéről azért értem meg a folyamatos baszogatást, mert úgy volt, hogy ilyenkorra már rég simmelés lesz, és a ratingbaszogatás állásáról sem tudunk semmit sem.
A ratingekkel kapcsolatban pedig úgy volt, hogy legkésőbb szeptember első felére meglesz. Mikor 1 hónappal később a semmi infóra Delonso azt mondta, hogy segít csak haladjunk, akkor is beszóltál neki.

A hozzáállásod meg nyilván most is olyan mint máskor, csak közben ezek szerint hamar átsiklottál afölött, hogy Newman és Te vállaltátok, hogy megcsináljátok azt a szart, de ez nem sikerült, emiatt fél évet csúszik a simmelés, és annyit nem írtál be ide a tenorx és delonsoval szembeni arcoskodásod közé, hogy bocs bazmeg.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
szerkesztettem azota bar tartom h alapvetoen igy kene hozzaallnom mivel neked sem erosseged az h eszervekkel hozakodj elo a fentiekkel kapcsolatban. tenorx folyamatos kurogatasi kenyszere a masik de rajta legalabb lehet nevetni ahogy csinalja.
tehat elohoznal akarcsak egyetlen eszervet is arra h miert kene szezon kozben simelnunk v az egesz oka az az h tudjad hol tartasz es mehessen az offseason biznic mar oktoberben ? 😊Fake
Szívesen.
Az ember ha bevállal valamit azt azért teszi, mert van hozzá kedve/ ideje. Vagy mert erre adott esetben nincs alkalmasabb, így kedvetlenül, de megteszi.
Ilyenkor A nép hálás, mert megteszi helyette azt, amit a többieknek kéne.
Ez az ember aki elvállalja, van annyira objektív és józan, hogy tudja mi fér bele.
És nem eltűnik, majd ha megkérdezik tőle mi újság, vagy fröcsög, vagy kifejezi mennyire leszarja a másikat. Azonban, ha a tevékenysége odáig megy, hogy teljes érdektelenségbe fullad egy addig nagyon jó játék, az több mint elgondolkodtató, az is, ha bár belekezd időnként valamibe, azt sosem fejezi be és az is, ha nem létezik számára más vélemény a saját igazánál.

Érvek azért, miért is háborog itt pár ember:

- Ez a munka két embernek nagyon kényelmesen nem sok idő, munkáik tanulmányuk mellett mondjuk két hét. Nem hat nyolc tíz, persze ha annak a két embernek van rá ideje, de gondolom ezért vállalták be.
- A játék egy az offseasonben képződő focimentes időket kívánja kitölteni, nem pedig ha nincs kedvünk megcsinálni leszimuláljuk ahogy esik, pláne úgy hogy azok akiket viszont érdekel a játék eléggé várták annak elindulását.
- Ha mégis így van, kommunikáljuk a többiek felé, srácok túlvátaltam magam januárban lesz csak a cucc, nem pedig poénkodni meg beszólogatni rajta. És igen az időhúzás és az irtózatosan lassú munka nem erény.
- Lezajlik addig egy teljes szezon tradek és egyebek nélkül, hisz a draftpickeket például elég nehéz belőni. Megértem azt is ha van akinek ez nem szempont, de el kell fogadni, hogy többeknek igen.
- Januárban van foci, ami bőven kitölti a napjainkat, Augusztusban pedig nem volt.
- Nem túl jó karma nyilvánosan semmibe venni embereket, még ha az menőnek is látszik.

Ám ismétlem a fő gond nem a január, hanem hogy nincs semmi, mennek a hetek, se a cucc nincs belőve, se az nincs kommunikálva, hogy sorry nem megy.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
szerkesztettem azota bar tartom h alapvetoen igy kene hozzaallnom mivel neked sem erosseged az h eszervekkel hozakodj elo a fentiekkel kapcsolatban. tenorx folyamatos kurogatasi kenyszere a masik de rajta legalabb lehet nevetni ahogy csinalja.
tehat elohoznal akarcsak egyetlen eszervet is arra h miert kene szezon kozben simelnunk v az egesz oka az az h tudjad hol tartasz es mehessen az offseason biznic mar oktoberben ? 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerk. megjegyzem en meg azt nem ertem h mitol jobb egyet leszimulalni irl nfl szezon kozben plane alapszakaszkor
mint az h leszimulaljuk januarban-februar elejen az idei szezont utana rendesen folytatjuk a kovetkezovel es nyar vegen szimulaljuk a kovetkezot. ezen mi nem jo aruld mar el ? mostmar h ennyit nyavogtok mint vmi csapat ovodas mint akinek elvettek a domperet igazan kivancsi vagyok azokra az eszervekre amelyek szerint sokkal menobb szezon kozben szimulalni mintsem kivarni legalabb az alapszakasz veget. hallgatlak.Fake
erre én is kíváncsi lennék.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
no?tenorx
Én is a mikor (?!) válaszra várok, vagy hogy befejezzük-e mi...
Avagy arra hogy official, hogy egymás után lesz kettő sim (amit megint nem értenék miért lenne jó, ahogy azt sem miért jó januárban simelni...)Delonso_
addig is duhongesz.Fake
Tényleg így kell hozzáállni igazad van.
És teljesen normális, hogy egyszerűen semmit nem kommunikálsz, mert neked nincs kedved semmihez, szívjon másik 30 ember.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
no?tenorx
Én is a mikor (?!) válaszra várok, vagy hogy befejezzük-e mi...
Avagy arra hogy official, hogy egymás után lesz kettő sim (amit megint nem értenék miért lenne jó, ahogy azt sem miért jó januárban simelni...)Delonso_
addig is duhongesz.

szerk. megjegyzem en meg azt nem ertem h mitol jobb egyet leszimulalni irl nfl szezon kozben plane alapszakaszkor
mint az h leszimulaljuk januarban-februar elejen az idei szezont utana rendesen folytatjuk a kovetkezovel es nyar vegen szimulaljuk a kovetkezot. ezen mi nem jo aruld mar el ? mostmar h ennyit nyavogtok mint vmi csapat ovodas mint akinek elvettek a domperet igazan kivancsi vagyok azokra az eszervekre amelyek szerint sokkal menobb szezon kozben szimulalni mintsem kivarni legalabb az alapszakasz veget. hallgatlak.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha a bevállalóknak nagyon nem megy, szóljanak, és majd aki ráér folytatja. De hogy minden kiosztásnál elhal állandóan a téma, az nem mókás.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
no?tenorx
Én is a mikor (?!) válaszra várok, vagy hogy befejezzük-e mi...
Avagy arra hogy official, hogy egymás után lesz kettő sim (amit megint nem értenék miért lenne jó, ahogy azt sem miért jó januárban simelni...)
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
hát Tyron Smith-t volt szerencsém megnézni a Pats ellen és 2 sack allowed meg egy szabálytalanság is jutott neki 😀Höri
Rookie mistake, így a teljes karrierjére vonatkozóan előre letudta a hibákat 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nekem adott vna melle picket is csak vigyem a rakba vmi ps arcert cserebe meg tavalyelott 😊
nem tul elonyos az a peytoni szerzodes neki.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
micsoda érték van Orknál.

kár hogy itt 6. körért se kellett sehová 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na igen, Tyron eddig messze nem RoY 😊
Kerrigannel is csak azért járt jól Stez, mert nem ő húzta 😀 De legalább cserébe jól cserélget 😛
Amúgy Maybin leszophat, most a végén még rosteren kell tartsam az év végén