GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 913
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mindenki bust, akit én húzok igazából 😀
Jimmyn nem is csodálkozom ezek után, Ratának meg elpasszoltam Bowerst, így ő retteghetStez
Bowers lesz a kivétel aki erősíti a szabályt 😊 Kerrigannel viszont elég jól jártál... Nekem vsz. nem sikerült rosszul a draft. Kerrigan és Tyron Smith versenyzik a rookie of the year címért, a 7/30-as Kelce és az undrafted Rolle meg már az Eagles kezdőjében aprít :cool: Jarvis Jenkins (4/30, IRL második kör eleje) is kezdő lenne, ha nem kerül IR-re, 'Quizzt is használják azért Atlantában... Igaz a 6. körös Keith Williams nem nagyon villog a Bills PS-ében, meg Davon House se a Packersben 😊
Jó, tudom, kicsit korai még 😀Rataxes
hát Tyron Smith-t volt szerencsém megnézni a Pats ellen és 2 sack allowed meg egy szabálytalanság is jutott neki 😀

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
mindenki bust, akit én húzok igazából 😀
Jimmyn nem is csodálkozom ezek után, Ratának meg elpasszoltam Bowerst, így ő retteghetStez
Bowers lesz a kivétel aki erősíti a szabályt 😊 Kerrigannel viszont elég jól jártál... Nekem vsz. nem sikerült rosszul a draft. Kerrigan és Tyron Smith versenyzik a rookie of the year címért, a 7/30-as Kelce és az undrafted Rolle meg már az Eagles kezdőjében aprít :cool: Jarvis Jenkins (4/30, IRL második kör eleje) is kezdő lenne, ha nem kerül IR-re, 'Quizzt is használják azért Atlantában... Igaz a 6. körös Keith Williams nem nagyon villog a Bills PS-ében, meg Davon House se a Packersben 😊
Jó, tudom, kicsit korai még 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
no?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
mindenki bust, akit én húzok igazából 😀
Jimmyn nem is csodálkozom ezek után, Ratának meg elpasszoltam Bowerst, így ő retteghet

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja én nem is PP játékára gondoltam, hanem, hogy az itteni 2009-es és 2010-es 1/1-es is kurva nagy bust lett 😊

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát, ha így folytatódik, akkor PP is szép kis bust lesz, meg a 2012-es 1/1-esWyatt
Ez meglehet, pedig mindenki szerint a legbiztosabb célpont volt az 1/1-re. Csakúgy mint hajdanában Curry. Nade pont az Arizona vitte el, pech.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hm.... ez most már egy csöppet hosszúra nyúlik Lassan az új szezon is elkezdődik.
Ha valamelyikőtöknek ennyire nincs ideje beugrom helyette, de legyen végre valami.Delonso_
jaj de kedves vagy. ezt miert nem birtad kitalalni majusban ha neked ennyire sietos aruld mar el ?

sztem playoff alatt simmeljuk le a szezont aztan minden megy a rendes kerekvagasban.
es igy legalabb azok is megnyugszanak kicsit ( nem fognak csak olyan jo lenne tenyleg )
akik szeptemberben mar kuldozgetik a trade ajanlataikat a kibaszott offseason kellos kozepen 😀Fake
Ohh bro, talán mert most van időm, de mióta is húzódik ez a dolog, teljesen normális nem?
Szerinted nyugodtan aludjunk januárig, hátha mindenki beleun a játékba. Az ennyire sietősre nem is reflektálok, azt te sem gondoltad komolyan.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
grat Jocinak a Curry 1/1-hezHöri
majd óklendben aláz


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, ha így folytatódik, akkor PP is szép kis bust lesz, meg a 2012-es 1/1-es

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
grat Jocinak a Curry 1/1-hez

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk onseason nem nagyon volt egy ideje 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hm.... ez most már egy csöppet hosszúra nyúlik Lassan az új szezon is elkezdődik.
Ha valamelyikőtöknek ennyire nincs ideje beugrom helyette, de legyen végre valami.Delonso_
jaj de kedves vagy. ezt miert nem birtad kitalalni majusban ha neked ennyire sietos aruld mar el ?

sztem playoff alatt simmeljuk le a szezont aztan minden megy a rendes kerekvagasban.
es igy legalabb azok is megnyugszanak kicsit ( nem fognak csak olyan jo lenne tenyleg )
akik szeptemberben mar kuldozgetik a trade ajanlataikat a kibaszott offseason kellos kozepen 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vagy egyszerűen szezon után lesz GM év, majd innentől mindig így lesz, majd csak szezon után. Hátránya, hogy sietni kell, hogy IRL draft előtt draftoljunk pár nappal legalább.Deny
Ez esetben viszont kiesne egy év, ami miatt nyilván sokan hőzöngenének, akiket érdekel még a játék 😛Wyatt
Miért esne ki?
Legutóbbi szezon volt a 2009 nyarán befejezett, majd mostani elvileg valamikor 2010 február felé indult. De ha ez csak februárra ér véget és utána azonnal indul új szezon, akkor semmi kiesés nem volt.Deny
Amúgy az egész játék a holtszezonra van elvileg kitalálva, ha minden GM szezon az IRL után lenne, akkor a draftig kurva sűrű lesz minden, utána meg ugyanúgy semmi. Hogy azt az apró tényt ki ne hagyjuk, hogy ugyanúgy meg kéne csinálni a kereteket IRL szezon előttre már, akkor meg minek húzni?

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ez esetben viszont kiesne egy év, ami miatt nyilván sokan hőzöngenének, akiket érdekel még a játék 😛Wyatt
Miért esne ki?
Legutóbbi szezon volt a 2009 nyarán befejezett, majd mostani elvileg valamikor 2010 február felé indult. De ha ez csak februárra ér véget és utána azonnal indul új szezon, akkor semmi kiesés nem volt.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez esetben viszont kiesne egy év, ami miatt nyilván sokan hőzöngenének, akiket érdekel még a játék 😛

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vagy egyszerűen szezon után lesz GM év, majd innentől mindig így lesz, majd csak szezon után. Hátránya, hogy sietni kell, hogy IRL draft előtt draftoljunk pár nappal legalább.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sztem a legjobb az lenne, hogy ha Fake-ék végeznek a ratingekkel, Döme meg a csapatokkal, akkor heti 2 fordulóval leszimmeljük a szezont aztán jövőre meg visszaállunk a "rendes" kerékvágásba.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hm.... ez most már egy csöppet hosszúra nyúlik Lassan az új szezon is elkezdődik.
Ha valamelyikőtöknek ennyire nincs ideje beugrom helyette, de legyen végre valami.Delonso_
Nem tudom, lehet én értelmezem rosszul, de a reg. season végén előbb sztem már nem kezdünk.szaba
Ez is lehetséges scenario, de én eléggé fázok az egyszerre lenyomott két szezontól.
És ez a cseréket is megnehezíti többek közt.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Hm.... ez most már egy csöppet hosszúra nyúlik Lassan az új szezon is elkezdődik.
Ha valamelyikőtöknek ennyire nincs ideje beugrom helyette, de legyen végre valami.Delonso_
Nem tudom, lehet én értelmezem rosszul, de a reg. season végén előbb sztem már nem kezdünk.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hm.... ez most már egy csöppet hosszúra nyúlik Lassan az új szezon is elkezdődik.
Ha valamelyikőtöknek ennyire nincs ideje beugrom helyette, de legyen végre valami.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát azért az egyetlen 2000 yardos WR (na jó annyi nem lesz, de 5 meccs 740 yard elég impresszív), plusz a favágó Maclin se rossz 😀 Aztán még a végén DX-ből is lesz valami 😊Wyatt
Én a Smitty Nicks párosommal elvagyok 😊
Ketten 3000 yardra jók lehetnek 😊gabokocka
Jó, de neked minden jó a QB-t leszámítva kb 😀
Futókkal sem szopsz akkorákat, de DE/DT-t pedig igazán adhatnál 😛

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Hát azért az egyetlen 2000 yardos WR (na jó annyi nem lesz, de 5 meccs 740 yard elég impresszív), plusz a favágó Maclin se rossz 😀 Aztán még a végén DX-ből is lesz valami 😊Wyatt
Én a Smitty Nicks párosommal elvagyok 😊
Ketten 3000 yardra jók lehetnek 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De te is lefikkantottál, amikor 1 millát adtam neki 😛Döme
egyszer már befürödtem vele, hogy undrafted supastárt milliomossá tettem, Jacob Lacey az illető neve.Höri
Jó, de ez az egy milla lószar, idén Ps-n kuksol, jövőre meg jövő utánra meg 1,1 ill 1,25-öt fog keresni, ami ha tudja tartani ezt a teljesítményt, nem lesz pénz. Ha meg nem lett volna belőle semmi se, akkor kicsit nő a capbüntim, ennyi, nagy kockázat nem volt 😊Döme
nyilván, neked nem nagy kockázat, de itt minden pénzt be kell osztani.

így is hiába igyekeztem, nem jutott minden védőposztra kezdő ember 😀

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
csak rá kellett volna emelnem még 300k-t Cruzra.
egyébként 30-an debilek vagytok, amiért nem licitáltatok rá.
Höri
De te is lefikkantottál, amikor 1 millát adtam neki 😛Döme
egyszer már befürödtem vele, hogy undrafted supastárt milliomossá tettem, Jacob Lacey az illető neve.Höri
Jó, de ez az egy milla lószar, idén Ps-n kuksol, jövőre meg jövő utánra meg 1,1 ill 1,25-öt fog keresni, ami ha tudja tartani ezt a teljesítményt, nem lesz pénz. Ha meg nem lett volna belőle semmi se, akkor kicsit nő a capbüntim, ennyi, nagy kockázat nem volt 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csak rá kellett volna emelnem még 300k-t Cruzra.
egyébként 30-an debilek vagytok, amiért nem licitáltatok rá.
Höri
De te is lefikkantottál, amikor 1 millát adtam neki 😛Döme
egyszer már befürödtem vele, hogy undrafted supastárt milliomossá tettem, Jacob Lacey az illető neve.