GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 914
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha már trade, egy kérdés, az szabályos-e (gondolom nem), hogy van játékosom, akinek a mi szezonunk után jár le a szerződése, és én őt úgy cserélném el, hogy FA-ként kerül új állomására. Mármint, lenyomja szezont nálunk, majd lepasszolom oda. Ezzel még szerződést hosszabbítania kell új tulajnak vele, de nem kell versenyeznie FA piacon érte. Jó, értelemszerűen alig kapnék érte valamit.
Gondolom ez tiltott. 😊Deny
Szerinted ?😊
FA taggel tudod csak cserélni.
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Ha már trade, egy kérdés, az szabályos-e (gondolom nem), hogy van játékosom, akinek a mi szezonunk után jár le a szerződése, és én őt úgy cserélném el, hogy FA-ként kerül új állomására. Mármint, lenyomja szezont nálunk, majd lepasszolom oda. Ezzel még szerződést hosszabbítania kell új tulajnak vele, de nem kell versenyeznie FA piacon érte. Jó, értelemszerűen alig kapnék érte valamit.
Gondolom ez tiltott. 😊Deny
miért kérdezel, ha tudod a választ?
😀


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szerintem ilyenre volt is már példa
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha már trade, egy kérdés, az szabályos-e (gondolom nem), hogy van játékosom, akinek a mi szezonunk után jár le a szerződése, és én őt úgy cserélném el, hogy FA-ként kerül új állomására. Mármint, lenyomja szezont nálunk, majd lepasszolom oda. Ezzel még szerződést hosszabbítania kell új tulajnak vele, de nem kell versenyeznie FA piacon érte. Jó, értelemszerűen alig kapnék érte valamit.
Gondolom ez tiltott. 😊
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
korán van még ehhez, majd a 6. héttől.. 😀

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 506 — StuG Life
clayborn eladó 😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem a négy darab kezdő centeremmel (igaz egy már IR, szal legyen 3) azért nem állhatok olyan rosszul. WR-ek sem olyan vészesek, de a futók parádésak. Mondjuk LT-t berakom én is 4. WR-nek aztán akkor már nem olyan vészes 😀
3–4-es DE-t vennék

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
3 meccs után draft elmezés (Y) 😀adam8
nem kenyerem az ilyen, sőt, de azért már látszik, hogy az első 7 ember akit felsoroltam, nem igazán fogja megváltani a világot, hogy finoman fogalmazzak.kristof
pöcs vagy, hogy nem adtad el nekem Staffordot, pedig sejtettem, hogy fasza lesz idén
franchise rival lettél 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
3 meccs után draft elmezés (Y) 😀adam8
nem kenyerem az ilyen, sőt, de azért már látszik, hogy az első 7 ember akit felsoroltam, nem igazán fogja megváltani a világot, hogy finoman fogalmazzak.
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Akinek majd 4-3-as DE kell már most mondom lesz eladó 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
én meg kurva jól draftolok 7. körben WR-t (Antonio Brown, Denarius Moore) de a csapatom így is szar 😊

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
az én csapatom meg full szar
na bummStez
I feel your pain, bro


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
az én csapatom meg full szar
na bumm

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Torrey Smith rox.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
3 meccs után draft elmezés (Y) 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó draft, jó csapat, championship!
(Burnett for DPOY!)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
borzalmasan szar a csapatom 😕
gyakorlatilag az egész offense egy kibaszott nagy hulladék, Staffordot leszámítva (ő meg mondjuk pont kurvajó 😀)
a védelem már nem olyan rossz, bár érik a 3-4é alakulás, amihez már ki is néztem a megfelelő embereket 😊 secondary jó

a draftom is kurvaszar lett, Hankerson elkapás nélkül, Black PS, Brewer sérült, Wright ezredik a DCn, Green sérült, A. Smith udfa, Berry PS 😂 legalább McCarthy néha szóhoz jut Ruud mögött, Lefeged meg visszahordogat (plusz már intje is van!)

udfan mondjuk összeszedtem Williamst, aki 3. a tackle listán a Giantsben, ráadásul rendre jól is játszik 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sütiii
Az eddigiek listája elérhető valahol? Vagy majd mindent egy excelfájlban lehet majd meghesszőni?Wyatt
Valószínüleg Fake berakja valahova, ha befejeztük.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sütiii
Az eddigiek listája elérhető valahol? Vagy majd mindent egy excelfájlban lehet majd meghesszőni?

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sikerült haladni valamit a napokban?Wyatt
ha jól emlékszem, sikerült még megcsinálni a 5-4-3-as szinteket is, tehát elvileg már csak a 2, 1 és 0 van hátra (ha az utolsót, tehát nullásat, nem csinálta meg Fake), elvileg ma fejezzük be...

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sikerült haladni valamit a napokban?

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azt kell, hogy mondjam, hogy továbbra is bravúrosan tolják embereim 😀 Eddig csak 7 IR és egy PUP LS(...), de az első számot még megdobja további négy gyakorlatilag visszavonult játékos 😂Wyatt
Van még pár, messze a sezlony vége 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt kell, hogy mondjam, hogy továbbra is bravúrosan tolják embereim 😀 Eddig csak 7 IR és egy PUP LS(...), de az első számot még megdobja további négy gyakorlatilag visszavonult játékos 😂

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na bravurosan szetszakadt az iment a netem newmannek pedig lepnie kellett sajnos igy csak az 5ot csinaltuk meg fullra a 4 meg sztem elszallt a picsaba mibbit cseten hacsak ujmen nem archivalta :S newman en hnap es hnap utan is raerek este csak utana offos a hetem. neked jo ez a ket alkalom ? ja es tobbet kene leulni egyszerre mint ma. en sem gondoltam ma h ennyire fosakodosak ezek a 20-40-100as csoportok 😕
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jippííí