GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 914
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Neeeem, most kéne kezdeni valamikor, annak semmi értelme letolni két szezont egymás után.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az vicces lesz, szezon vége, draft, szezon, de legalább mindennap pörögni fog a játék, nem úgy, mint idén

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
És akkor a januári kezdés, majd befejezés után szinte rögtön kezdődik is a következő GM szezonunk?

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ne már...
Toljuk le Maddennel és majd jövőre áttérünk a programra több idővel.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
januárban folytatjuk

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
most miben maradtunk végül?briareos
Csupa válasz az élet, mi?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 506 — StuG Life
most miben maradtunk végül?

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Igazából leszarom, hogy mi lesz a vége, mert úgyse lesz jó mindenkinek. Sírni fog a szám? Lehet, majd kiderül...

Nálam pl. Champ még mindig a liga elitbe tartozik, mások szerint nem, de ugyanígy vagyok SJ-vel is, Marshall-t viszont pont nem tartom akkora játékosnak, mint sokan, mert hülye és bár kevés meccset hagy ki, de valami sérülése általában van. Ettől függetlenül a posztján szerintem benne van a legjobb 5-10-ben, de hasznosabb játékosnak tartom a stabilan futó SJ-t és a vezérként és playmaker-ként hasznos Champ-et. A statisztikákkal kevésbé védhető LT posztot meg inkább bele se hozom ebbe... 😊

Mondjuk én alapból egy WR-t nehezen tudok összemérni egy RB-el, mert az utóbbi egy sokkal kevésbé függő poszt...

Én azt érzem rossznak, hogy az angol kifejezést használva almákat hasonlítunk narancsokkal. Mert ugye hogyan hasonlítasz össze egy támadót egy védővel? Vagy ha azonos oldalon nézzük, akkot egy WR-t egy OT-vel, egy QB-t egy RB-el, egy DE-t egy CB-vel, egy LB-t egy S-vel, stb.?

Én eszetlen tápolásnak pont azt érzem, hogy ha nagyon kevés embert húzunk ki nagyon sokból túlzott mértékben...

Azt is értem, hogy mondjuk a Madden 99-es skálájával is ki lehet emelni embereket a tömegből (a '12-ben négy 99-es rating lesz, Brady, Revis, Polamalu és Gates (😛), de 90 fölött azért jócskán van játékos), de ott jobban átlátható nekem az eloszlás, valamint a konkrét különbség is, amit a játék motorja tesz két azonos posztú játékos között, vagy akár két játékos között, bár nekem sose jutott eszembe, hogy egy 95-ös WR-t összehasonlítsak egy 95-ös DE-vel mondjuk... 😛

Lehet, hogy ez most kicsit csapongó lett, próbáltam érthetően leírni, hogy mi a gondom ezzel a 0-9-es rendszerrel. Igazából amikor majd kész lesz, akkor lehet majd arról elbeszélgetni, hogy ki miért kapta azt a minősítést, amit kapott... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
newman szegecs nektek mikor lenne jo egy maratoni skype parti ahol legalabb az 5-6-7-8-9es tiereket kialakitanank ? tegnap elkezdtem megcsinalni 2 tiert de newman visszairasanak hossza ravilagitott h a pmes modszer nem lesz tulzottan celravezeto 😀Fake
egyetértek 😊
A következő egy hét, úgy néz ki bármikor jó, ha megtudtok egyezni és szóltok előre, akkor bármit megoldok.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
newman szegecs nektek mikor lenne jo egy maratoni skype parti ahol legalabb az 5-6-7-8-9es tiereket kialakitanank ? tegnap elkezdtem megcsinalni 2 tiert de newman visszairasanak hossza ravilagitott h a pmes modszer nem lesz tulzottan celravezeto 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én ott érzem a gondot, hogy nálam van 4 a 9-6-ig terjedő skála (az előbb rosszul írtam) 40,176 emberéből, ha így marad (márpedig én se OJ-t, se Marshall-t, se Monroe-t, SJ-t nem szeretném, ha lefokoznák), márpedig nekem elvileg fos csapatom van itt kb. mindenki szerint. Akkor most vagy nálam lesz lefokozás(remélem nem), vagy nagyon el fogunk szaladni a számokkal... 😛StormST
hat ebbol kiindulva akkor nem csak neked de eleg sok ember szaja sirni fog 😀
azt kene megerteni h egy 3as(!) ember a liga kb 80 %anal jobb. nem egy ultraelit ember hanem egy nagyon jo starter ... ennel fogva ha vki pl 8as az azt jelenti ha wrrol beszelunk h HoF palyafutasa van a sracnak mert ugyanolyan vagy eggyel jobb jatekos osszesen van 12 db a ligaban ... nem mondom h ez neha nem szul velt igazsagtalansagot de azon vagyunk h ezeket adott esetben nemikepp kiegyenlitsuk a hozzaadott potenciallal.
btw megjegyzem azert irtam az imenti peldat mert ebbol a 4 emberbol sztem marshall a legjobb es wr nem fer be a liga 12 legjobb jatekosaba ugy nez ki es csak 2en estek ki a vegso rostanal ahol a 8as csoportot meghuztam. nem mondom h annak a kettonek nem tudtam vna konnyu szivvel 8ast adni de eszervek menten siman indokolhato miert nem kap wr nalam olyan ratinget ami a liga legfelso 0.7 %aba sorolna oket a masik meg h ha az aranyokhoz minimalisan akarok ragaszkodni akkor valahol meg kell huzzam a hatart kulonben eszetlen tapolas lesz a vege az meg sztem csak hazabassza a jatekot es ahogy latom te is ezen a velemenyen vagy.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most akkor mi legyen? Nekiálljak végignézni a rosterem, vagy a bizottság fog dönteni?visi_b
a ratingeket sztem szard le, de azt mindenképp nézd át, hogy ki nincs nálad a beírtak közül (esetleg ki hiányzik)
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Most akkor mi legyen? Nekiálljak végignézni a rosterem, vagy a bizottság fog dönteni?

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
ha esetleg ez kimaradt vna :
Mint látható, logaritmikus görbe alapján oszlanak el a dolgok, szóval a 2-es, 3-as kb. közelebb van a 9-hez mint a 0-hoz
😛Fake
Darabszámban igen, de a program működése közben a súlyozásban is?StormST
hat nyilvan kulonben elegge logikatlan lenne igy elosztani a ratingeket. ezt meg anno dome ide a csevegobe irta be
ugy h a jatek readme filejabol v honnet masolta ki.Fake
Majd meglátjuk, hogy a végül mi jön ki ebből...

Én mindig úgy voltam vele, hogy (ésszerű határok között természetesen) egy bővebb skála sokkal pontosabb és kevesebb vitára alapot adó dolog tud lenni. Persze értem én, hogy vannak emögött komolyabban eloszló rating-ek is, csak mivel mi most erről a kettőről formálunk véleményt, így ez van fókuszban.

Én akkor érteném a dolgot, ha posztonként külön lenne meghatározva, hogy ki a ritka sztár, ki az elit, stb. és ahhoz lenne 1-1 kb. kitölthető keret, természetesen nem kötelezően kitöltendően, mert nem minden poszton van ritka szupersztár például. Viszont ha már úgy tekintem, hogy az egész ligára vannak ezek a számok levetítve/ráerőszakolva, akkor már nagyon fura képet mutat a dolog. Nekem az a bajom, hogy pl. a LT poszton van 5-10 olyan játékos, aki a posztján elit kezdő, de ha az összes játékos között nézzük, akkor ők hova illenek? Ugyanezt lehet felhozni az összes posztra...

Én ott érzem a gondot, hogy nálam van 4 a 9-6-ig terjedő skála (az előbb rosszul írtam) 40,176 emberéből, ha így marad (márpedig én se OJ-t, se Marshall-t, se Monroe-t, SJ-t nem szeretném, ha lefokoznák), márpedig nekem elvileg fos csapatom van itt kb. mindenki szerint. Akkor most vagy nálam lesz lefokozás(remélem nem), vagy nagyon el fogunk szaladni a számokkal... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért az elég érdekes, hogy a 32 csapatos ligában 9-5 ratinggel együtt 40,716 játékos van ezek szerint... 😛

StormST
ha esetleg ez kimaradt vna :
Mint látható, logaritmikus görbe alapján oszlanak el a dolgok, szóval a 2-es, 3-as kb. közelebb van a 9-hez mint a 0-hoz
😛Fake
Darabszámban igen, de a program működése közben a súlyozásban is?StormST
hat nyilvan kulonben elegge logikatlan lenne igy elosztani a ratingeket. ezt meg anno dome ide a csevegobe irta be
ugy h a jatek readme filejabol v honnet masolta ki.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Azért az elég érdekes, hogy a 32 csapatos ligában 9-5 ratinggel együtt 40,716 játékos van ezek szerint... 😛

StormST
ha esetleg ez kimaradt vna :
Mint látható, logaritmikus görbe alapján oszlanak el a dolgok, szóval a 2-es, 3-as kb. közelebb van a 9-hez mint a 0-hoz
😛Fake
Darabszámban igen, de a program működése közben a súlyozásban is?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A potential ability még mindig nem azt jelenti, hogy még mennyit tud fejlődni valaki, hanem, hogy ÖSSZESSÉGÉBEN mennyi lehet a maximuma. Egy Champ fénykorában simán 100-as, egy lófaszjóska meg akkor sem lesz 30 felett.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 392 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egyet értek Soldival .Annyit fűznék hozzá, hogyha szabad beleszólnom a vitába, hogy inkább az X oszlop értékeit módosítanám, szerintem egy 3. éves játékos még simán fejlődőképes, egy Champ vagy Dawk' féle veterán meg már rég nem 100%-on mozog, hiszen már túl van pályafutása csúcsán. Szerintem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért az elég érdekes, hogy a 32 csapatos ligában 9-5 ratinggel együtt 40,716 játékos van ezek szerint... 😛

StormST
ha esetleg ez kimaradt vna :
Mint látható, logaritmikus görbe alapján oszlanak el a dolgok, szóval a 2-es, 3-as kb. közelebb van a 9-hez mint a 0-hoz
😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Storm, a maradék 2 Alualu és Carpenter

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Azért az elég érdekes, hogy a 32 csapatos ligában 9-5 ratinggel együtt 40,716 játékos van ezek szerint... 😛

Kíváncsi leszek, hogy ki az az 5, aki 9-est kap... 😊

Mondjuk ha csak azt veszem, hogy csak QB-ből nálam 3 kapásból az (Brady, PM, Brees), de 2 biztosan, akkor még marad 10 !!!elbasztam, de kb érthető vagyok asszem!!! posztra 2 (3) az egész ligából. No, pont ezek miatt leszek kíváncsi, hogy mi lesz a vége, ill. pont ilyenek miatt nem vennék részt sose ilyen bizottságokban.... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Dilferrel is lehetett SB-t nyerni. Jonathan Scott-tal is SB-be lehetett jutni, hány példát mondjak még? Vannak ilyen "csodák" minden sportban. És igen, sok múlik azon, hogy egyes playákat minek értékelnek, ilyen dilettáns ratingek még maddenben sem voltak.

Azt pedig kikérem magamnak, hogy segglyuk legyen a véleményem. Ennyit a támadásokról és a flame-ről. Én ezúttal sem írtam egyetlen bántó szót sem, de persze én vagyok a köcsög, aki mindenkibe beleköt... Legyen így és akkor ezzel zárjuk le a dolgot. A köv. idényben már úgysem kell elviselned sem neked, sem másnak a véleményemet. De még egyszer sajnálom, ha ez ennyire bántott.Soldados
nem bantott de mondom meg1x koszi h ennyire erzekenyen erint a mentalis allapotom es ily nagy korultekintessel ovod.
peace
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Fake: nekem jó szinte bármikor a héten (bár fingom sincs mikor költözök át+a gépemet mikor viszem szervízbe, de majd kiderül), majd írj PM-et, hogy mikor lesz az akció...

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Dilferrel is lehetett SB-t nyerni. Jonathan Scott-tal is SB-be lehetett jutni, hány példát mondjak még? Vannak ilyen "csodák" minden sportban. És igen, sok múlik azon, hogy egyes playákat minek értékelnek, ilyen dilettáns ratingek még maddenben sem voltak.

Azt pedig kikérem magamnak, hogy segglyuk legyen a véleményem. Ennyit a támadásokról és a flame-ről. Én ezúttal sem írtam egyetlen bántó szót sem, de persze én vagyok a köcsög, aki mindenkibe beleköt... Legyen így és akkor ezzel zárjuk le a dolgot. A köv. idényben már úgysem kell elviselned sem neked, sem másnak a véleményemet. De még egyszer sajnálom, ha ez ennyire bántott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1. Nem támadtam, leírtam a véleményemet.
2. Semmiféle flame nem indult ezen - eddig.
3. Ott ne beszéljünk realitásról, ahol Woodley 8, Hali 2. Fosabb alapratingek vannak, mint Maddenben - sztem.
4. A sim akkor jó, ha nem a 12 legjobb csapat jut PO-ba, IRL is minden évben a PO-ba jutott csapatok 1/3-a meglepetés. Sztem teljesen megfelelő volt a Madden, én ezt a véleményt többször elmondtam, nem újkeletű a véleményem. Felesleges munkát, pepecselést, időbeli csúszást és anyagi terhet hozott az új progi. Azt persze hozzáteszem, hogy nem nekem, de ettől még véleményem lehet.

Sajnálom, ha ez megbántott.Soldados
1. akkor te legalabb annyira nem vagy tisztaban mi az a tamadas mint en
2. ha rajtam mulik ezutan nem is fog folytatodni de remelem nem nagy baj ha erre meg reagalok
3. na ez aztan a dilettantizmus pro. szted azon mulik egy program realitasa
h regularban ki hanyasra van beallitva a rosteren ? 😀 ez most komoly ?
4. ez elejet adom. de irl ha van is meglepetes akkor sem nyer todd collinsszal v kivel sbt semmilyen csapat sem.
velemenyed pedig lehet hogyne lehetne. tudod mindenkinek van csak olyan mint a s***lyuk.

probaltam ugy fogalmazni h ez ne okozzon nagy problemat es koszi a figyelmesseget de nem bantottal meg.

na es h gyorsan lenduljunk is tul a dolgon inkabb egy kis szolgalati kozlemeny.
leforditottam inkabb h ezek a fenti szazalekok hany jatekost jelentenek ligaszinten ha 32x53=1696 jatekost veszunk alapul
mivel gondolom az nem vita targya azert h az osszes ps arc 0 lesz.
9 - Rare Superstar - 0.3% = 5.1
8 - Superstar - 0.4% = 6.784
7 - Near Superstar - 0.6% = 10.176
6 - Elite Starter - 1.1% = 18.656
5 - Excellent Starter - 1.5% = 25.44
4 - Very Good-Plus Starter - 2.6% = 44.096
3 - Very Good Starter - 3.9% = 66.144
2 - Good Starter - 12.2% = 206.912
1 - Replacement-Level Starter (decent backup) - 23.9% = 405.344
0 - Roster Filler - 53.4% = 905.664

ugy tervezem h ezekhez a hatarokhoz nem feltetlen fogok ket kezzel kapaszkodni de jelentos merteku valtoztatast az aranyokban nem terveznek.