GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 914
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Érdemes belemélyedni a ratingekbe, vagy még lesz vmi gyári változtatás ezen az excel listán?
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
én meg holnaptól szept. 6-ig nem leszek gépközelben


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Srácok én mostantól vasárnap estig nem leszek gép és netközelben. Épp emiatt ha bármilyen döntés van alávetem magam a köz akaratának 😀

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 506 — StuG Life
Döme, ment egy mail

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a 9est vágtam. beírom ki az aki tuti nincs.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha jól nézem az N oszlopban a 9-es szám jelöli a te játékosaid. A W oszlop az overall rating, X az a potenciál.
Beírtam végre én is ki nincs nálam

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
úristen mik ezek.
mit kell csinálnom a csapatommal? néztem azt a listát de semmit nem értek belőle, de sok ember van aki biztos nincs a csapatomban
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Nyugi, hamarosan meglesznek a cuccok mostmár (kösz bria - illetve majd ha tényleg kész leszel 😛), aztán tolhatjuk is. Nem kell a fikázódás. Sajnos nem láttuk előre, én sem, senki, hogy ennyire kibaszott macerás a roster-gyártás ehhez a programhoz.

Ha fent lesz a roster file, akkor az lesz a kérés, hogy az eddigiekhez hasonlóan mindenki nézze át a sajátját, és jelezze ki nem tagja a keretnek, mert kivenni csak olyanokat vettem, akik más csapathoz kerültek, akik FA-k lettek azóta, azok maradtak benne.Döme
ahhoz hogy elkészüljek a következő infókra van szükségem.
1. mit kell csinálni
2. hol a cucc amivel dolgozni kell

ennyi 😀briareos
Ja, jogos. 😀

Megy a mail.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 506 — StuG Life
Nyugi, hamarosan meglesznek a cuccok mostmár (kösz bria - illetve majd ha tényleg kész leszel 😛), aztán tolhatjuk is. Nem kell a fikázódás. Sajnos nem láttuk előre, én sem, senki, hogy ennyire kibaszott macerás a roster-gyártás ehhez a programhoz.

Ha fent lesz a roster file, akkor az lesz a kérés, hogy az eddigiekhez hasonlóan mindenki nézze át a sajátját, és jelezze ki nem tagja a keretnek, mert kivenni csak olyanokat vettem, akik más csapathoz kerültek, akik FA-k lettek azóta, azok maradtak benne.Döme
ahhoz hogy elkészüljek a következő infókra van szükségem.
1. mit kell csinálni
2. hol a cucc amivel dolgozni kell

ennyi 😀

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Nyugi, hamarosan meglesznek a cuccok mostmár (kösz bria - illetve majd ha tényleg kész leszel 😛), aztán tolhatjuk is. Nem kell a fikázódás. Sajnos nem láttuk előre, én sem, senki, hogy ennyire kibaszott macerás a roster-gyártás ehhez a programhoz.

Ha fent lesz a roster file, akkor az lesz a kérés, hogy az eddigiekhez hasonlóan mindenki nézze át a sajátját, és jelezze ki nem tagja a keretnek, mert kivenni csak olyanokat vettem, akik más csapathoz kerültek, akik FA-k lettek azóta, azok maradtak benne.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 832 — 258. §
miről maradtam le?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Egyébként nyilvánvalóan nem is akartam utalni sem arra, hogy az ne lenne köcsögség.
10 napja írta be Döme, hogy meg kéne csinálni. Ezalatt nem szólt senki sem, eléggé valószínű, hogy max ugyanaz szólt volna, aki így is szólt, hogy megcsinálja. Egyébként nem az a lényeg, hogy Te ráértél-e, vagy X vagy Y, hanem az, hogy 32-en vagyunk és senki le se szarta ezt a hátralevő 5 csapatot, sem utána a hátralevő 2-t.fetomy
Igen, ebben van valami.
Igazából az aktív meg az kb 10- 15 GM.
Ebből azonban látható, hogy ugyan más rendszerben és a Maddenben biztosan egyszerűbb a játékosgenerálás, de Höri meg Tibi ezt és még sokkal többet mind egyedül csinálta végig, mi meg 30- an nem vagyunk képesek (tisztelet a kivételnek) ennyit megtenni.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 506 — StuG Life
most pontosan mi a probléma?
én szóltam h amit kell megcsinálom, annyi sem jött h ok, mégsem verem habzó szájjal a keyboardot.
ha tényleg csak 10 perc, akkor az itteni tiráda helyett 3 szor meglehett volna csinálni

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként nyilvánvalóan nem is akartam utalni sem arra, hogy az ne lenne köcsögség.
10 napja írta be Döme, hogy meg kéne csinálni. Ezalatt nem szólt senki sem, eléggé valószínű, hogy max ugyanaz szólt volna, aki így is szólt, hogy megcsinálja. Egyébként nem az a lényeg, hogy Te ráértél-e, vagy X vagy Y, hanem az, hogy 32-en vagyunk és senki le se szarta ezt a hátralevő 5 csapatot, sem utána a hátralevő 2-t.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem is értem, hogy miért nem lep meg, hogy még én lettem a köcsög...

Akkor én meg elnézést kérek, nem tudtam, hogy rajtam kívül 31 ember 12 órában dolgozik két munkahelyen. De az sem lepne meg, ha valakiről kiderülne, hogy napi 26 órát dolgozik azért nem ért rá.

Hozzáteszem, hogy ha minden nap csak 10 percet akár te, akár valaki más áldozott volna rá az elmúlt héten, netán akár 2-3 ember is, akkor a hátralevő 28 ember rég kész lenne. És ha lehet nem kérek hasonló csodás történeteket, mert nekem is lett volna jobb dolgom, mint órákat azzal tölteni, hogy beviszem az embereket.fetomy
A szarkazmuson túl, nyilván ha tudjuk hogy egy hónap után sincs meg, lett volna olyan aki napi tíz percet áldoz rá.
Ha lett volna időm és idegrendszerem rá, megcsinálom.
De olyat amit nem tudok végigvinni én nem vállalok el. Ha visszatetsző ha nem.
Azonban szeretnék játszani és továbbra sem értem meg, hogy miért vállalja el valaki majd tűnik el szó nélkül, avagy szóval. De nyilván erre is van magyarázat. Ennek nem kommunikálására azonban nincs.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem is értem, hogy miért nem lep meg, hogy még én lettem a köcsög...

Akkor én meg elnézést kérek, nem tudtam, hogy rajtam kívül 31 ember 12 órában dolgozik két munkahelyen. De az sem lepne meg, ha valakiről kiderülne, hogy napi 26 órát dolgozik azért nem ért rá.

Hozzáteszem, hogy ha minden nap csak 10 percet akár te, akár valaki más áldozott volna rá az elmúlt héten, netán akár 2-3 ember is, akkor a hátralevő 28 ember rég kész lenne. És ha lehet nem kérek hasonló csodás történeteket, mert nekem is lett volna jobb dolgom, mint órákat azzal tölteni, hogy beviszem az embereket.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Őszintén szólva számomra kurvára kiábrándító... Persze mindenkinek lesz majd ideje órákat magyarázni arról, hogy mit hozott ki a sim, de 1 órát arra nem tud szánni senki akár több nap alatt, hogy 2 hiányzó csapat kész legyen. Azért azt jó volt itt olvasni rendszeresen, hogy 6 ember 8szor kérdezi meg, hogy mikor kezdünk már, de arra nem venné a fáradtságot, hogy tegyen érte valamit.


Csak, hogy mindenki tisztában legyen a dolgokkal: 1 darab embert, ha semennyit nem csinált még az illető, max 5-6 perc alatt meg lehet csinálni. Ha értelmi fogyatékos az illető, és nem tud olvasni, lehet eltart 10 percig is. Ennyiből nem tud párat áldozni "senki"...fetomy
Értem.
Nagyon szégyellem magam hogy napi 12 óra munka és két munkahely mellett nem vállaltam ezt be.
És rákérdeztem hogy mikor tudunk kezdeni.
A gond nem is az hogy valaki megígéri majd nem csinálja hanem az hogy kérdezgetjük és szeretnénk hogy valami legyen.
Ne haragudj.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Őszintén szólva számomra kurvára kiábrándító... Persze mindenkinek lesz majd ideje órákat magyarázni arról, hogy mit hozott ki a sim, de 1 órát arra nem tud szánni senki akár több nap alatt, hogy 2 hiányzó csapat kész legyen. Azért azt jó volt itt olvasni rendszeresen, hogy 6 ember 8szor kérdezi meg, hogy mikor kezdünk már, de arra nem venné a fáradtságot, hogy tegyen érte valamit.


Csak, hogy mindenki tisztában legyen a dolgokkal: 1 darab embert, ha semennyit nem csinált még az illető, max 5-6 perc alatt meg lehet csinálni. Ha értelmi fogyatékos az illető, és nem tud olvasni, lehet eltart 10 percig is. Ennyiből nem tud párat áldozni "senki"...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyszerűen nem hiszem el, hogy nincs egy ember, aki megcsinálná ezt a két csapatot....
Ma este nekiállok a Redskins + Panthersnek, de majd vki nézze át, mert csúnyán ki vagyok merülve.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha vas este 6ig nem reagál fake akkor Döme dobd át nekem instrukciókkalbriareos
reagaltam. a redskins panthers nemtom vallalni a tobbit igen. csinalom mester.
aztan johet a musor h atnezhessem az egeszet.
ha hajnalig atdobom akkor meg megkaphatom eheten az atneznivalot dome v tobb dolgod lesz vele ?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 506 — StuG Life
ha vas este 6ig nem reagál fake akkor Döme dobd át nekem instrukciókkal

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Fetomy megcsinált még hármat, valaki vállalja már be legyen szíves a Redskins, Panthers duót.

Ill. fake könyörgök, hozd már össze a tiéidet. 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Értem én, csak szerintem eszméletlen alulértékelt ő a bowl.hu-n, ahhoz képest, ahogy játszott.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
No sok mindenről nem sikerült lemaradnom 😀 Mindjárt módosítom akkor a ki nincs nálam listával a hozzászólásom, gondolom akkor a maradék 23 (na jó, akinek nincs meg még a csapata az még lejön) GM-nek tacsak mindegy, mi, hogy van, szal akkor nekik maradhat az eredeti.
viszont,ha bodden elite starter,a tavalyi IR után,akkor Talib és Cromartie minimum 120-asok 100 fejlődési lehetőséggel....Newman
A potential abilityt már nagyjából megfogalmazták mi, az meg hogy tavaly IR volt, na bumm... Előtte meg pass rush nélkül elit, Cromartie pl sosem volt elit, és klasszisokkal jobb pr volt előtte.
Ha 7-et írtam volna, talán még megértem, de a 6 több, mint reális egy első számú CB-nek, aki 60 alatt tartja az ellenfél irányítóit, és a keze sincs éppen fából. Mellesleg Maddenben 90 körüli ratingje volt, ahhoz képest még kevesebb is (és az sem volt olyan túlzás, ahogy be van állítva). De majd akik átnézegetik véleményezik, ha csak 5-ös lesz, sem fogom telesírni a párnámat, de ilyen 2-esekkel ne viccelődjünk már na...Wyatt
én Crot 4-esnek fogom írni,szerintem ebben nincs is tévedés (max megcáfolnak 😛)
de szerintem Boddennek elite starter titulust adni vicc,ezt kb. top10 cornerek kapják és ő nem az,átlag feletti egészségsen (!),de nem elit,az IR után meg pláne nem....
Talibot se fogom 6-osnak írni,pedig passz ellen szvsz jobb nála,mégha futás ellen gyengébb is.Igazából teljesen mindegy,nem releváns a véleményem,majd Fake (meg szaba vagy akárki) eldönti.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No sok mindenről nem sikerült lemaradnom 😀 Mindjárt módosítom akkor a ki nincs nálam listával a hozzászólásom, gondolom akkor a maradék 23 (na jó, akinek nincs meg még a csapata az még lejön) GM-nek tacsak mindegy, mi, hogy van, szal akkor nekik maradhat az eredeti.
viszont,ha bodden elite starter,a tavalyi IR után,akkor Talib és Cromartie minimum 120-asok 100 fejlődési lehetőséggel....Newman
A potential abilityt már nagyjából megfogalmazták mi, az meg hogy tavaly IR volt, na bumm... Előtte meg pass rush nélkül elit, Cromartie pl sosem volt elit, és klasszisokkal jobb pr volt előtte.
Ha 7-et írtam volna, talán még megértem, de a 6 több, mint reális egy első számú CB-nek, aki 60 alatt tartja az ellenfél irányítóit, és a keze sincs éppen fából. Mellesleg Maddenben 90 körüli ratingje volt, ahhoz képest még kevesebb is (és az sem volt olyan túlzás, ahogy be van állítva). De majd akik átnézegetik véleményezik, ha csak 5-ös lesz, sem fogom telesírni a párnámat, de ilyen 2-esekkel ne viccelődjünk már na...