GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 915
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor fetomy legyen szíves átdobni nekem 😊

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Somos ki ez az Edwin Jackson? Biztos én vagyok a béna, de nem találok semmilyen centert ilyen névvel.

Jah meg azt javaslom, hogy akit érdekelnek a csapatának a ratingjei az kérje el az excelt, aztán nézegesse meg, hogy minnél hamarabb tudjunk majd kezdeni. Aztán lehetne jelezni a problémásakat, kellene valami bizottság, 2-3 ember aki meg eldönti, hogy tényleg növelni kellene-e a ratinget, vagy maradhat-e.tenorx
Kalifornia gyöngyét ki csinálja/ta?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Somos ki ez az Edwin Jackson? Biztos én vagyok a béna, de nem találok semmilyen centert ilyen névvel.

Jah meg azt javaslom, hogy akit érdekelnek a csapatának a ratingjei az kérje el az excelt, aztán nézegesse meg, hogy minnél hamarabb tudjunk majd kezdeni. Aztán lehetne jelezni a problémásakat, kellene valami bizottság, 2-3 ember aki meg eldönti, hogy tényleg növelni kellene-e a ratinget, vagy maradhat-e.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Lehet tudni már valamit a kezdés időpontjáról?
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Fasza, majd esetleg lehetne nyomni valami párfős online ligát is az itteni csapatokkal... 😊 Jut eszembe a hétvégén már mindenképp keresek valakit a Mossnak köszönhetően megüresedett rosterhelyre, egyelőre nem volt rá időm.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekilátok összedobni a kereteket maddenba', hogy tudjatok játszani.

kurvára nem lesz akkurátus se a kor, se a college, se a kinézet, de azt majd átállítgatod magadnak, ha nem tetszik.
egy éves szezonnál úgy is tök mindegy.Höri
Sikerült valamit haladni? 😊Wyatt
sok poszt kész van, csak a 2 leghúzósabb nincs (OL + front7). Ma még a CB-ket tuti lenyomom. Jövő hét közepére úgy számolom, hogy sikerül mindent aktualizálni (utána már csak a ratingeket kell frissíteni 😀 😀 😀 )

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nekilátok összedobni a kereteket maddenba', hogy tudjatok játszani.

kurvára nem lesz akkurátus se a kor, se a college, se a kinézet, de azt majd átállítgatod magadnak, ha nem tetszik.
egy éves szezonnál úgy is tök mindegy.Höri
Sikerült valamit haladni? 😊
Illetve az FoF-project hogy áll? 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bulger visszavonul, Fucu csinálj valamit 😀

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
De úgyse fog visszajönni, max. szezon közben, vagy jövőre 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Á, visszavonult játékos saját maga reaktiválása miatt nem fogsz büntit kapni. Az azért sok lenne a jóból 😊

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
ha moss visszatér, a játékjogával a szerződés hosszáig rata rendelkezik ?gabtsi
Mivel gyakorlatilag cutoltam ezért gondolom nem - az már más kérdés hogy a cut-bünti gondolom ilyenkor visszamenőleg elszámolásra kerül...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
GM-ként első büszkeségem, hogy David Harrist egyáltalán nem fizettem túl a 23 milliójával 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, még jó, hogy beírtam, Döme: Gabe Millernél elbasztam a draftoltságát, mert udfának írtam. 5. 9. pick 14-es csapatra írd már át majd légyszi 😊

Egyébként Wyatt, oké, hogy ps, de nem szeretek félmunkát végezni 😛fetomy
Értem, mondjuk sajnálom, hogy velük szoptál sokat, de nagy jövőt jósolok a többségnek, és akkor már csak fent lesz minden róluk 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na, még jó, hogy beírtam, Döme: Gabe Millernél elbasztam a draftoltságát, mert udfának írtam. 5. 9. pick 14-es csapatra írd már át majd légyszi 😊

Egyébként Wyatt, oké, hogy ps, de nem szeretek félmunkát végezni 😛
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ja, van egy két csapat, ahol egészen extrémen obskurus playákat sikerült összeszedni. 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Adams Kris
Gray Anthony
Dobbs Demarcus
Harvey Mario
Miller Gabe
Hill Will
Silva Mana

3-hoz tudtam hometownt írni, abból is 2-nél nem volt, csak legalább High Schoolt írtak, aztán beírtam azt HT-nek, a többinél semmi. Egyébként nem gáz, csak már röhögtem a végén, hogy 9 csapatnál nem volt ennyi noname összesen 😀fetomy
Asszondja, PS, PS, PS, PS, PS és PS 😀
Amúgy,
Bears remélem megtartja keretben
Steelers 3. számú NT
Steelers remélem rosterenmaradó ILB
Chiefs 5. körös választott OLB, jó lesz figyeld meg 😀
Redskinsszel Montgomeryn kívül szerintem csak szopni fogok 😀
Silvára meg írj Honolulut aztán csókolom, am meg Ravens következő Reedje 😛

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Adams Kris
Gray Anthony
Dobbs Demarcus
Harvey Mario
Miller Gabe
Hill Will
Silva Mana

3-hoz tudtam hometownt írni, abból is 2-nél nem volt, csak legalább High Schoolt írtak, aztán beírtam azt HT-nek, a többinél semmi. Egyébként nem gáz, csak már röhögtem a végén, hogy 9 csapatnál nem volt ennyi noname összesen 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát én arról nem tehetek, hogy nem sikerült neked ezeket megtalálni 😀Wyatt
Hát tudod, lehet inkább hagynom kellett volna, hogy fake csináljon neked egy hikomatos verziót.. 😀fetomy
Kikkel szoptál ennyit? 😀
Gondolom nem a kezdőkkel, a PS-emberekre meg felesleges ennyit pazarolni 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát én arról nem tehetek, hogy nem sikerült neked ezeket megtalálni 😀Wyatt
Hát tudod, lehet inkább hagynom kellett volna, hogy fake csináljon neked egy hikomatos verziót.. 😀
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Wyatt: Hány elhagyott sikátor, tripperes hajléktalanok által lehugyozott aidses kóborkutyák szarától bűzlő kib...ott kukából szedted össze ezeket?!? 😂 Én bevittem vagy 130 embert az elmúlt másfél napban, de összesen nem szoptam annyit, mint a nyú inglenddel 😀 17 játékosból vagy 9-nél nincs se hometown, némelyiknél bday se, vagy college nem, némelyik létezésében sem voltam már biztos 😀
Na mindegy elküldve 😊fetomy
😊 😊 😊 Adjál neki.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wyatt: Hány elhagyott sikátor, tripperes hajléktalanok által lehugyozott aidses kóborkutyák szarától bűzlő kib...ott kukából szedted össze ezeket?!? 😂 Én bevittem vagy 130 embert az elmúlt másfél napban, de összesen nem szoptam annyit, mint a nyú inglenddel 😀 17 játékosból vagy 9-nél nincs se hometown, némelyiknél bday se, vagy college nem, némelyik létezésében sem voltam már biztos 😀
Na mindegy elküldve 😊fetomy
Hát én arról nem tehetek, hogy nem sikerült neked ezeket megtalálni 😀

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Wyatt: Hány elhagyott sikátor, tripperes hajléktalanok által lehugyozott aidses kóborkutyák szarától bűzlő kib...ott kukából szedted össze ezeket?!? 😂 Én bevittem vagy 130 embert az elmúlt másfél napban, de összesen nem szoptam annyit, mint a nyú inglenddel 😀 17 játékosból vagy 9-nél nincs se hometown, némelyiknél bday se, vagy college nem, némelyik létezésében sem voltam már biztos 😀
Na mindegy elküldve 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha moss visszatér, a játékjogával a szerződés hosszáig rata rendelkezik ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Óhh, köszi 😊 :rolleyes:
Persze még mindig jöhet ám, ha van még csapat, és nem akar vele xy szenvedni, a végére már elég jó szintidőt futottam 😀fetomy
nyu inglend gazdara var. en meg nem csinalom mert mindenki kapna szepen egy nullat meg vmi vicces egyetemet 😀Fake
okés 😀 megoldom, hátha nálam nem egy kalap szar lesznek 😀fetomy
Tudnám értékelni 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Óhh, köszi 😊 :rolleyes:
Persze még mindig jöhet ám, ha van még csapat, és nem akar vele xy szenvedni, a végére már elég jó szintidőt futottam 😀fetomy
nyu inglend gazdara var. en meg nem csinalom mert mindenki kapna szepen egy nullat meg vmi vicces egyetemet 😀Fake
okés 😀 megoldom, hátha nálam nem egy kalap szar lesznek 😀