GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 917
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha valaki nagyon lassan halad, adhat ám még 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
én már 20 fölött járok, viszont vigyázzatok, mert lehet olyan, aki rajta van a "nincsmeglistán", miközben benne van már az excelben 😊 (nálam Golden Tate most ilyen volt, pont a saját adatait akartam volna átmásolni 😂 )fetomy
Igen azt elfelejtettem mondani hogy előfordulhat egy két playa aki benne van a txt-ben ennek ellenére már ott van a rosterban. Főleg mivel a PS-esek egy az egyben lettek átmásolgatva csak, és azért ott nem az összes idei rookie ugye. De ha valaki véletlenül kétszer lesz benne az nem olyan rohadt nagy baj, a DC-k csinálásakor úgyis észre fogom venni.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 506 — StuG Life
ferminátor

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
köszi, ezt dícséretnek veszem 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mondom én, hogy szeretem az excelezést 😀 60-nál gondoltam, hogy már be kéne fejezni, de hát mondom már olyan kevés van 😀 Egyébként átlagban bő 3.5 perc egy játékos 😊fetomy
Te egy gép vagy.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondom én, hogy szeretem az excelezést 😀 60-nál gondoltam, hogy már be kéne fejezni, de hát mondom már olyan kevés van 😀 Egyébként átlagban bő 3.5 perc egy játékos 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bevittem mind a 72 köcsögöt. Egynél nem találtam születési időt, kettőnél az egyetem nem volt benne a listában, és volt pár, akinek a születési helye nem volt rajta, ezeket leszámítva minden fasza, minden játékost sikerült belevarázsolni.

Visszaküldtem döme az xls-t, gondolom a többi fölösleges.fetomy
Te egy gép vagy. Amúgy nekem bezzeg kilencven valahány emberem van 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bevittem mind a 72 köcsögöt. Egynél nem találtam születési időt, kettőnél az egyetem nem volt benne a listában, és volt pár, akinek a születési helye nem volt rajta, ezeket leszámítva minden fasza, minden játékost sikerült belevarázsolni.

Visszaküldtem döme az xls-t, gondolom a többi fölösleges.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
végig fogom nézni egyesével, de ha akár 1 játékosnál is rossz születési hely lesz beírva, kilépek.Höri
Bruce, itt a lehetőség, hogy beléphess
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
végig fogom nézni egyesével, de ha akár 1 játékosnál is rossz születési hely lesz beírva, kilépek.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
én már 20 fölött járok, viszont vigyázzatok, mert lehet olyan, aki rajta van a "nincsmeglistán", miközben benne van már az excelben 😊 (nálam Golden Tate most ilyen volt, pont a saját adatait akartam volna átmásolni 😂 )
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Huhh, amúgy elég geci dolog ezt csinálni. 😀
Alig tudtam még megcsinálni pár embert, de azoknál is inkább csak az egyéb adatok vannak meg. Szülőváros nagyon kevés helyen van. De csinálgatom.

Jah és írtam levelet Döme, majd válaszoljál rá, nehogy fölöslegesen csináljam már 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
valaki csereljen velem egy csapatot plz mert a patriots kiesojelolt lesz ha en csinalom meg 😀Fake
Megköszönném 😀
Btw, add el nekem Wattot :rolleyes:

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
uhh, lesz ám abajgatás all day long

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Igen, mindenkinek kell, ne kezdjünk alkudozni. 😛 Flanker/split end mindegy, igazából az egy baromság hogy így van benne. Erős-gyenge szintén mindegy, max majd amikor megcsinálom a DC-ket akkor aki nem jó, átrakom a másik oldalra. Legyen fele-fel azt kész.

Ja majd el fogom mondani, hogy pontosan hogy kérném a DC-ket a topikba megcsinálni, mert az gondolom sejthető hogy az olyanok, ahol annyi van hogy LB, azt felsorolva az 5 név, nem túl használható. 😉
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nah 10 megvan, és azon gondolkozok, hogy biztos kell nekünk minden egyes UDFAnak az egyeteme, születési helye, ideje stb? Majd ha lesz belőlük valami, megérik legalább az 1 évet beírjuk, nem? 😛tenorx
ha már csináljuk, csináljuk normálisan 😛

mezszámon kívüli kérdés: WR-nél mindegy, hogy flanker vagy split end? Mert nekem fingom nincs ki melyik 😀 Plusz a weak side és strong side lb-knél sem feltétlen találom meg, hogy melyik melyik sztem.

Na, az első játékosnak máris nincs a hometownja benne 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nah 10 megvan, és azon gondolkozok, hogy biztos kell nekünk minden egyes UDFAnak az egyeteme, születési helye, ideje stb? Majd ha lesz belőlük valami, megérik legalább az 1 évet beírjuk, nem? 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Aztaretkeskurvaélet 😂
10 perc alatt meglesz!

Ilyen mezszámnál mindegy mit írunk? Csak hogy baj-e, hogy van ismétlődés esetleg, merthát a játékban lehet két IRL azonos számú egy csapatban.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hú, ez nem semmi munka lesz 😀
Ha még van válalkozó szellemű (pl. Rata) akkor szerintem simán tudunk még neki adni munkát, pl lecsípve egy-egy csapatot mindenkitől.
Mindenesetre ha lennénk még egész gyorsan meglenne.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
valaki csereljen velem egy csapatot plz mert a patriots kiesojelolt lesz ha en csinalom meg 😀
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Aki meg a Patset, attól azt kérném, hogy siessen ahogy tud, mert a végén nem marad ép emberem, ahogy mostanában alakulnak a dolgokWyatt
😊 ez jó
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aki meg a Patset, attól azt kérném, hogy siessen ahogy tud, mert a végén nem marad ép emberem, ahogy mostanában alakulnak a dolgok

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mindenesetre aki a Tampát igazgatja azt előre sokra tartom .
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ki csinálja a phinst csak h tudjam kinek kell hálát rebegnembriareos
<-tenorx
valamit elcseszel, meghalszbriareos
Hihetetlen mód le tudnak zuhanni egy ilyen után a játékosok ratingjei :/
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 506 — StuG Life
ki csinálja a phinst csak h tudjam kinek kell hálát rebegnembriareos
<-tenorx
valamit elcseszel, meghalsz