GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 917
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sanzinak örülök, jó lesz neki a Bírsz, főleg mert úgy néz ki jó esélye van a roster spotra, Siliga meg Ian Williams aki nem 34NT, mégis 34NT lesz, Chappel sima starter poszt a reckincben, Spann ugyebár Kócos lett, tehát sima hof, Moten és Bellore nem 3-4be mentek, de sebaj, egyedül Závius Robbins nem kell senkinek.. Per pill nem rossz ez, meglátjuk szeptemberre is maradnak-e a csapatnál 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
will hill elmeletileg mar a redskinshez irt ala. ott fokozottan ervenyes lehet ttt jovendulese miszerint vagy kurva nagy kiraly lesz ( mar akkoris ha landryt v atogwet kiszorja a kezdobol ) vagy kuka.Fake
Na akkor ő is gyarapítja a redskinses szívásaimat valszeg 😊 Köszi az infót
Sőt, egy másik forrás szerint Mana Silva a Ravenshez került 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
will hill elmeletileg mar a redskinshez irt ala. ott fokozottan ervenyes lehet ttt jovendulese miszerint vagy kurva nagy kiraly lesz ( mar akkoris ha landryt v atogwet kiszorja a kezdobol ) vagy kuka.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na akkor, Gregg eltávolítva Cody előretör^^
Mario Harvey (ILB)->Bills
3–4-es védelembe került, annyira nem is lehetetlen helyre, még akár kurva jól is járhatok
DeMarcus Dobbs (DE)->49ers
Szintén 3–4-es védelembe került, maradhat DE-ként, megintcsak pazar
Anthony Gray (NT)->Steelers
Konkrétan a legjobb helyre került, itt igazán vadállat lehet, ha minden összejön, ráadásul mindenki öregedik kifelé előle^^
Már csak Kris Adamsnek kéne a Patshez jönnie meg Mana Silvának és Will Hillnek elkelnie és öröm meg bódottá 😊
szerk.: tanult kollégám kijavított, hogy Harvey mégis inkább a Vasasba ment, na a hely jó, de itt túl hamar nem fog előre törni 😊

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Azt már egyszer írtam, hogy itt nem olyanok a ratingek mint a Maddenben. Alapból szinte semmi nincs megadva, csak az overallok, és az is olyan hogy logaritmikusan oszlik el, magyarul rengeteg 0-s és egyes játékos van, és talán 4-5 kilences. És ahol nincs megadva szám az adott tulajdonságbál, ott a gép sorsol az overall alapján. Magyarul ha nem akarunk teljesen random playákat, akkor ratingeket be kell lőni szép sorban mindenkinél...

Ez amúgy akkor nyilván nem volna gáz ha egy ember akarna menedzserkedni, csak ugye mi IRL akarnánk dolgozni...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kérdés mi a jobb, szenvedni vele, és mostani állapotokra hozni, vagy hagyni az ideális esetben tavalyi értékeket, aztán jól meglepődni, ha mégsem úgy alakul 😊

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
De nem azt írta még Döme (meg láttam én is excelben ezer rublikát), hogy nagyon részletesen lehet megadni a ratinget? Tehát, ha most gyorsan akarjuk összedobni, akkor kb. napi szinten egy csoport kéne, és 200 játékosnál 5-6 rating is elég menő lesz egy napra. Mondjuk az se megoldás, hogy csak pár embert szedjünk ki, aki nagyon kirívó.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
hát ki más lenneHöri
Szaba!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
hát ki más lenneHöri
Akkor csak kellesz a dátum kitűzéséhez 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát ki más lenne

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mint commishra gondoltam, tudom hogy nem ratingelsz.
Vagy az sem vagy?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én már befejeztem a szervezőmunkát rég.

biztos, hogy nem fogok ratingeket állítani, van elég más ok is rá, hogy szidni lehessen.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én támogatom, hogy variálgassunk, mert bár egyelőre még csak a Patriotsot néztem részletesebben, vannak egészen vicces dolgok, Bodden pl kb szart sem ér itt, de Hali is eléggé fika (legalább olcsón meg lehetett szerezni 😛)Wyatt
persze, mindenki a saját játékosainak értékét variálhatja át 😊 bízom höri+döme értékítéletében, a nagyon szélsőséges véleményeket meg megszavaztatjukJJ
Mondom, egyelőre még csak azokat néztem részletesebben, szerintem érthető okokból 😊 Viszont holnapig a többit továbbra sem fogom tudni, de biztos vannak ott is difik.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Danke-danke 😊Wyatt
Ha jól számolom még 10 csapat van, nem akarok felelőtlenül ígérgetni, de azokat remélhetőleg holnap estére megcsinálom. Utána a nemlétezőeket, és akkor ez a rész meglesz.

Addig azt kell eldöntenünk, hogy mennyire akarunk a ratingekbe belenyúlni. Ezt minél hamarabb kéne, mert az se 2-perces buli lesz megcsinálni.Döme
Remek, akkor ha lehet és látd már hogy leszel meg vele, kérlek dugd össze a fejed Hörivel és tűzzetek ki egy rajtot.
Hadd izguljak az 1/1 felé vezető úton.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 838 — 258. §
szerintem meg a rookie ratingek madden alapján


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ja igen, én is úgy gondoltam, hogy a körök az irl draft szerint lennének, nem az itteni.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
1-10:7
11-32:6
2.kör:5
3-4.kör:4
5-6.kör:3
7. kör:2
tenorx
Bowers top 10-es ratinget követel magának 😊Rataxes
sztem IRL drafthoz viszonyítsuk ezt
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
1-10:7
11-32:6
2.kör:5
3-4.kör:4
5-6.kör:3
7. kör:2
tenorx
Bowers top 10-es ratinget követel magának 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ja meg még van egy olyan ötletem, hogy a rookieknak mondjunk körönként azonos ratinget kellene adni (kivéve mondjuk a top10et), tehát mondjuk:
1-10:7
11-32:6
2.kör:5
3-4.kör:4
5-6.kör:3
7. kör:2
Aztán majd ha valamit letettek az asztalra az NFLben akkor belőjük őket rendesen.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 838 — 258. §
Én támogatom, hogy variálgassunk, mert bár egyelőre még csak a Patriotsot néztem részletesebben, vannak egészen vicces dolgok, Bodden pl kb szart sem ér itt, de Hali is eléggé fika (legalább olcsón meg lehetett szerezni 😛)Wyatt
persze, mindenki a saját játékosainak értékét variálhatja át 😊 bízom höri+döme értékítéletében, a nagyon szélsőséges véleményeket meg megszavaztatjuk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hát, valaki be tudja linkelni a ratingeket? Ha nagyjából korrektek akkor a nagyon kirívó eseteket átjavítgatjuk és kész.tenorx
+1

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát, valaki be tudja linkelni a ratingeket? Ha nagyjából korrektek akkor a nagyon kirívó eseteket átjavítgatjuk és kész.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én támogatom, hogy variálgassunk, mert bár egyelőre még csak a Patriotsot néztem részletesebben, vannak egészen vicces dolgok, Bodden pl kb szart sem ér itt, de Hali is eléggé fika (legalább olcsón meg lehetett szerezni 😛)

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Danke-danke 😊Wyatt
Ha jól számolom még 10 csapat van, nem akarok felelőtlenül ígérgetni, de azokat remélhetőleg holnap estére megcsinálom. Utána a nemlétezőeket, és akkor ez a rész meglesz.

Addig azt kell eldöntenünk, hogy mennyire akarunk a ratingekbe belenyúlni. Ezt minél hamarabb kéne, mert az se 2-perces buli lesz megcsinálni.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Danke-danke 😊