GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 915
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Moss-t visszavonultathatod, sőt örülök is neki, de olyan WR-t szerezz, akit már korábban is elvihetett volna más.Höri
Ok, akkor Moss köszöni a megtiszteltetést hogy kerettag lehetett egy ideig, a helyére meg legkésőbb holnap kukázok valakit... Sorry Döme / Vikings felelős editor hogy ilyenkor kavarom a kakit 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Óhh, köszi 😊 :rolleyes:
Persze még mindig jöhet ám, ha van még csapat, és nem akar vele xy szenvedni, a végére már elég jó szintidőt futottam 😀fetomy
nyu inglend gazdara var. en meg nem csinalom mert mindenki kapna szepen egy nullat meg vmi vicces egyetemet 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Isten vagy fetomy, maximális respect!
Holnap én is befejezem a rám jutókat.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Óhh, köszi 😊 :rolleyes:
Persze még mindig jöhet ám, ha van még csapat, és nem akar vele xy szenvedni, a végére már elég jó szintidőt futottam 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Fetomynak hatalmas gratuláció jár hogy másfél nap alatt megcsinált 9 (!) csapatot. Nélküle ez a világ egy rosszabb hely lenne. 😊Döme
Legyen már tiszteletbeli editor cím. Egyből megkapná 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Fetomynak hatalmas gratuláció jár hogy másfél nap alatt megcsinált 9 (!) csapatot. Nélküle ez a világ egy rosszabb hely lenne. 😊
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Köszi srácok, de már én is rájöttem 😀

Amúgy Jets, no, cin, ari elküldve!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
sajna csak egy órája kezdtem el csinálni, de mindjárt a felénél járok, viszont akadt egy kis gond.

Méghozzá az, hogy Muhammad Wilkerson a Saintsnél és a Bearsnél is ott volt. Most akkor kinél van?
editke: rájöttem, hogy Bears. Viszont Döme, akkor neked szólok, nem tudom, hogy jelentősége van-e számodra, de kettőnél volt ott.fetomy
Draft tracker szerint Bears. Trade adminban nincs benn.szaba
a Bears húzta ez biztos,mert néztem,hogy miért kell neki 3-4 DE a 4-3-as falba
és nem trade-elte el,ez is biztos,erre emlékeznék 😛

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nekilátok összedobni a kereteket maddenba', hogy tudjatok játszani.

kurvára nem lesz akkurátus se a kor, se a college, se a kinézet, de azt majd átállítgatod magadnak, ha nem tetszik.
egy éves szezonnál úgy is tök mindegy.Höri
Köszke

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
sajna csak egy órája kezdtem el csinálni, de mindjárt a felénél járok, viszont akadt egy kis gond.

Méghozzá az, hogy Muhammad Wilkerson a Saintsnél és a Bearsnél is ott volt. Most akkor kinél van?
editke: rájöttem, hogy Bears. Viszont Döme, akkor neked szólok, nem tudom, hogy jelentősége van-e számodra, de kettőnél volt ott.fetomy
Draft tracker szerint Bears. Trade adminban nincs benn.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
sajna csak egy órája kezdtem el csinálni, de mindjárt a felénél járok, viszont akadt egy kis gond.

Méghozzá az, hogy Muhammad Wilkerson a Saintsnél és a Bearsnél is ott volt. Most akkor kinél van?
editke: rájöttem, hogy Bears. Viszont Döme, akkor neked szólok, nem tudom, hogy jelentősége van-e számodra, de kettőnél volt ott.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekilátok összedobni a kereteket maddenba', hogy tudjatok játszani.

kurvára nem lesz akkurátus se a kor, se a college, se a kinézet, de azt majd átállítgatod magadnak, ha nem tetszik.
egy éves szezonnál úgy is tök mindegy.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Moss-t visszavonultathatod, sőt örülök is neki, de olyan WR-t szerezz, akit már korábban is elvihetett volna más.

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
francba... mindegy, egy próbát megért 😊
Akkor most ha valaki lesérül/visszavonul akkor max. a PS-ből tudok felhozni embert a helyére, ugye?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Plaxico ha el is kel a szezonig, behúzni már nem tudom itt ugye?Wyatt
Plax már nem elérhető, de attól se tartok, hogy megírják a CBA-t a kickoffig.Höri
Amennyiben mégis vihető, akkor sem fogod, mert én elviszem előled 😊

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Pedig pozitív lenne ha Randy nem a jövő évi ingyen-visszavonulós-cutomat vinné el (mondjuk ha ezen múlna Plaxico roster helye lehet hogy vállalnám a büntit is, kéne egy RZ célpont a WR gárdámba 😊 )...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyetértek, Randy Moss a FA lezártakor még aktív volt, így nem lehetne visszavonultatni.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Bízzuk a commishra a döntést, bár esélyesnek tartom hogy a főnökség szerint sem lesz érvényes a dolog, elvégre már lezárult az FA piac nálunk... Mondjuk én kérdeztem korábban Hörit hogy Plaxicót mikor lehet szerződtetni, azt írta hogy ha lesz szerződése IRL, és most már van 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Toltam 2 roster move-t, bár nem tudom hogy lehet-e ilyenkor... Ha nem akkor tekintsétek tárgytalannak 😊Rataxes
Plaxicót nem lehet, őt már én is akartam 😛Wyatt
akkor még nem volt szerződése.
egyébként nem azért mondom, h ratával kibasszak de sztem ezt vegyük semmisnek, fa beindulása óta nagyon sok mindent tudtunk meg, sokkal előnyösebb most új embert szerezni, mint 1 hónapja :rolleyes:
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Toltam 2 roster move-t, bár nem tudom hogy lehet-e ilyenkor... Ha nem akkor tekintsétek tárgytalannak 😊Rataxes
Plaxicót nem lehet, őt már én is akartam 😛

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Toltam 2 roster move-t, bár nem tudom hogy lehet-e ilyenkor... Ha nem akkor tekintsétek tárgytalannak 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amúgy azt hogy döntitek el, hogy az Xtől melyik játékostól másoljatok? Mert pl Quinnnél fogalmam sincs, hogy kihez hasonlítsam. (Orakpohoz akartam, de erre látom, hogy ő 6os vagy 7es...)tenorx
igazából annyira ne parázd túl szerintem, mert én nem egyszer találkoztam olyannal, hogy egy QB X utáni statjai tök ugyanazok, mint az alatta levő DT X utáni értékei... 😊

Egyébként én általában hasonló korú, szintű (0-10), esetleg helyen draftolt és pozíciójú játékostól másolok általában.

Okés, akkor az említett csapatokat este megcsinálom 😊 (NO, CIN, NYJ, ARI)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amúgy azt hogy döntitek el, hogy az Xtől melyik játékostól másoljatok? Mert pl Quinnnél fogalmam sincs, hogy kihez hasonlítsam. (Orakpohoz akartam, de erre látom, hogy ő 6os vagy 7es...)
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ha valaki nagyon lassan halad, adhat ám még 😀fetomy
Illetve Bruce még átadná a Saints, Bengals, Cards triót.

A Saintsszel mondjuk szopni fogsz mert JJ nem bonyolította túl a DC-jét.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tőlem átvehetsz egyet, mondjuk a Jetst.