GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
PO-kiemelés és menetrend:
1. Kansas
2. Houston
3. Baltimore
4. Miami
5. Tennessee
6. Cleveland
Hat csapatból 5-öt eltaláltam, a Miami-Pats a szimuláció alapján kb holtverseny, és a Chargers-t is, mind 7. számú versenyzőt az AFC-ben, A Houston/Baltimore és a Tennessee/Cleveland sorrend lett fordítva. 😊
somoskovig
TOP 3-as defensem van, viszont az offensem a TOP 10 alja 😊 de amugy sok helyen valoban kozel jartal hozza, grat. Mondjuk az NFC erdekesebb lett volna szvsz, mert az AFC-ben elegge szetnyilt az ollo a 3-4 inaktiv/kibelezett csapat miatt, igy nem volt annyira nehez megjosolni azert..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
PO-kiemelés és menetrend:
1. Kansas
2. Houston
3. Baltimore
4. Miami
5. Tennessee
6. Cleveland
Hat csapatból 5-öt eltaláltam, a Miami-Pats a szimuláció alapján kb holtverseny, és a Chargers-t is, mind 7. számú versenyzőt az AFC-ben, A Houston/Baltimore és a Tennessee/Cleveland sorrend lett fordítva. 😊

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nekünk mi közünk van ehhez? 😊
iktriad
Ja, arra gondoltam, hogy legyozted a Texanst, s igy megmaradt a bye weekem.. szoval ironia nelkul gondoltam, csak latom a mondtabol nem egyertelmu (sot)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
én meg a retek védősorommal vertem valahogy a picsaerős Vikingst, 9 meccses vereségszéria után 😀 igaz, hogy newton lesérült, de vicket imádja a madden08, szóval így is csoda a győzelem 😀
Löfli
A Vikings kezdők lélekben már a playoffra készültek. 😊


Alapszakasz 17. hét - Eredmények
Steelers (1-14-1) @ Ravens (13-3) 28-24

??????
A vereseg oke (idezojelben termszetesen bar gondolom ehhez is kellett vagy 3.5 kvadrillio szimulacio, es koszi Jags),
Igor
Nekünk mi közünk van ehhez? 😊
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
én meg a retek védősorommal vertem valahogy a picsaerős Vikingst, 9 meccses vereségszéria után 😀 igaz, hogy newton lesérült, de vicket imádja a madden08, szóval így is csoda a győzelem 😀

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Alapszakasz 17. hét - Eredmények
Steelers (1-14-1) @ Ravens (13-3) 28-24

??????
A vereseg oke (idezojelben termszetesen bar gondolom ehhez is kellett vagy 3.5 kvadrillio szimulacio, es koszi Jags), de ez hogy tortent hogy 28 pont (a legtobb, amit barki ellenem szerzett?) Crosby 7 FG-t rugott? vagy 14 safety??
Jo latni, hogy a D-m teljesen szetesett szezon vegere...

Mert az hogy, a PIT 4 TD csinaljon, ugy hogy a korabbi meccsek egyiken se csinalt 1 TD-nel tobbet... ez meg a Maddentol is hihetetlensegeskedes.

Max erre tudok tippelni...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nálam is van pár WTF stat. Lavonte David 9 INT( 5 év alatt hozott össze 10-et). Ezt Scholes 27(!) pickkel próbálta kiegyenlíteni, aki IRL 32-t dobott az elmúlt 3 szezonban összesen. Minden meccs este volt?

Telvin Smith 9 sackeje(3 év alatt jött neki össze 5.5), és Anthony Fasano 800 elkapott yardja is muris. Utóbbi 526 yardos carrier besttel rendelkezik - 2010-ből. Aki akarja, őt viheti az offseasonban, a Madden szerint elit játékos, nem hiába keres annyit nálam, amennyit 😊
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Epic battle, de a vereség is belefért volna, mondjuk azzal, hogy Wis kiesett a 30 engedett sackjével, lehet, hogy előrébb vagyok.

Braxa ellen söprés a cél, nem is kérdés. 😊

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Baszki az kemény, hogy mindkét WC csapatot elvertem, mégis bukom a tiebreakert....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha jól emlékszem 3.jára találkozunk somossal a WC körben, mindkétszer ő nyert úgy hogy az alapszakaszban mindkétszer én nyertem a odavissza. Idén az alapszakaszban ő nyert kétszer...
😊
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
És hiába a 30 feltett pont, megint megtréfált a Dallas...szinte sejtettem 😊 Kiszámíthatatlan az NFC East, tisztára életszerű 😀
Na de visszavághatunk a Green Baynek, ezúttal viszont hazai pályán!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Nah Habi kérése teljesült és nyert egyet végül, Pats PO, nyert a Philly, így a Jetsnek 1/2, nem is rossz forduló. 😀
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Nah, az uccsó fordulóra visszatér már A.Brown, rá is megyünk a 2. kiemelésre 😊 Elég szoros lesz, de jók az esélyek, mert kemény meccsek várnak a vetélytársakra...bár nekem se lesz egy sétagalopp a Dallas

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Mindenki úgy készüljön, hogy ha menetrend szerint lemegy a sim, akkor jövő szerda 20:00-kor indul az új szezon.

Más: Eddig ugyebár úgy volt, hogy franchise tagelt játékost rögtön a tagelés után el lehetett tradelni, anélkül, hogy a másik 30 csapatnak esélye lett volna bejelentkezni a játékosért, ami igazából nem probléma, mivel a nagy szerződés + két 1. körös pick jelentette kompenzáció miatt igen csekély annak a valószínűsége, hogy bárki ilyen ajánlatra vetemedjen, nem tudom volt-e egyáltalán erre példa a korábbi években (az utóbbi néhányban biztosan nem). Transition tagnél viszont nincs ugye kompenzáció, ilyenkor csak egy offer sheetet kell ajánlani, ha valaki elvinne egy ilyen játékost, így talán érdemes lehet megszabni, hogy transition tagelt játékost csak X idővel (pár nap nyilván) a tagelés után lehet eltradelni, így a többi csapatnak lehetősége lenne offer sheetet küldeni. Erről mi a véleményetek?
vassadi
Egyetértek. Annyi apró kiegészítéssel, hogy ha érkezik tagelt játékosra offer sheet, akkor azt a playát is be kell áraznia a Rózi bizottságnak, ahogy az RFA-kat!
Soldados
Egyértelmű, de ezt bele is írtam a szabálykönyvbe.
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
most nézem, a legutóbbi Packers - Bears 26-2 volt XD Az a safety csak sikerült

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Ma mikorra várható eredmény?
gabokocka
kristóf nem tudom mikor sim-el, de madcatet csak este 10 körül tudom frissíteni, mert hamarabb nem kerülök gép elé.
Farky
Köszönöm, akkor várazhatunk lerágott körmökkel 😊
gabokocka
hacsak kristóf nem ír valami beszámolót a fordulóról addig 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Ma mikorra várható eredmény?
gabokocka
kristóf nem tudom mikor sim-el, de madcatet csak este 10 körül tudom frissíteni, mert hamarabb nem kerülök gép elé.
Farky
Köszönöm, akkor várazhatunk lerágott körmökkel 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Ma mikorra várható eredmény?
gabokocka
kristóf nem tudom mikor sim-el, de madcatet csak este 10 körül tudom frissíteni, mert hamarabb nem kerülök gép elé.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Ma mikorra várható eredmény?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Az is érdekes, hogy Matthew Stafford az egyetlen a ligában aki min. 210 passz kisérlet után 100+ QBR-rel rendelkezik (104,6)
Ráadásul a Cowboys olyan jó, hogy jelenlegi 8 vereség alkalmával átlagosan 3,875 ponttal kaptunk ki 😀 (7 pontos volt a legnagyobb vereség)

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mindenki úgy készüljön, hogy ha menetrend szerint lemegy a sim, akkor jövő szerda 20:00-kor indul az új szezon.

Más: Eddig ugyebár úgy volt, hogy franchise tagelt játékost rögtön a tagelés után el lehetett tradelni, anélkül, hogy a másik 30 csapatnak esélye lett volna bejelentkezni a játékosért, ami igazából nem probléma, mivel a nagy szerződés + két 1. körös pick jelentette kompenzáció miatt igen csekély annak a valószínűsége, hogy bárki ilyen ajánlatra vetemedjen, nem tudom volt-e egyáltalán erre példa a korábbi években (az utóbbi néhányban biztosan nem). Transition tagnél viszont nincs ugye kompenzáció, ilyenkor csak egy offer sheetet kell ajánlani, ha valaki elvinne egy ilyen játékost, így talán érdemes lehet megszabni, hogy transition tagelt játékost csak X idővel (pár nap nyilván) a tagelés után lehet eltradelni, így a többi csapatnak lehetősége lenne offer sheetet küldeni. Erről mi a véleményetek?
vassadi
Egyetértek. Annyi apró kiegészítéssel, hogy ha érkezik tagelt játékosra offer sheet, akkor azt a playát is be kell áraznia a Rózi bizottságnak, ahogy az RFA-kat!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
#1 pick megvan, X van már, utolsó fordulóban egy csodálatos Baltimór verés még beleférne az idei Steelers Super Bowlon 😊


JT Daniels fan
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Mindenki úgy készüljön, hogy ha menetrend szerint lemegy a sim, akkor jövő szerda 20:00-kor indul az új szezon.

Más: Eddig ugyebár úgy volt, hogy franchise tagelt játékost rögtön a tagelés után el lehetett tradelni, anélkül, hogy a másik 30 csapatnak esélye lett volna bejelentkezni a játékosért, ami igazából nem probléma, mivel a nagy szerződés + két 1. körös pick jelentette kompenzáció miatt igen csekély annak a valószínűsége, hogy bárki ilyen ajánlatra vetemedjen, nem tudom volt-e egyáltalán erre példa a korábbi években (az utóbbi néhányban biztosan nem). Transition tagnél viszont nincs ugye kompenzáció, ilyenkor csak egy offer sheetet kell ajánlani, ha valaki elvinne egy ilyen játékost, így talán érdemes lehet megszabni, hogy transition tagelt játékost csak X idővel (pár nap nyilván) a tagelés után lehet eltradelni, így a többi csapatnak lehetősége lenne offer sheetet küldeni. Erről mi a véleményetek?
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Nálam Thomas Davis és Kirksey együtt áll 15 sackkel, Jerry Hughes meg két tackle null sack 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
nekem Maualuga is tetszik 😀
118tackle, 11sack, 3int
sima DPOY 😊
braxa88
Még jó hogy kigyűjtöttem Kentrell Brotherst, meg Ware-t is 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)