GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 344
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
nem sokat számít de Lasco helyett fusson már légyszi Yeldon ha Forte nem épül fel


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ez az ultimate kibaszás, Pats PO esélyei halványulnak, Jets meg ront a draft helyzetén a W-vel... 😀
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 807 — Keep pounding
Fingatós az NFC, nyolc csapat áll legalább 9-5-tel. Ráadásul a csoporton belül is nagy a hirig.

Ezért külön öröm, hogy kb mindenki ellen enyém a tiebreaker.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezt a Bengals elleni hazai zacsit ki bírtam volna hagyni, szerencsére nem csak az én sorsolásom vége durva, hanem a Hawks-é is, de egy meccs azért kellene az utolsó kettőből.

BTW, miért van split carry Ingram és Murray között? Minden meccsen kb ugyanannyi carry-t kapnak mindketten...
somoskovig
Szégyelld is magad! Elbasztad a pickem! :p

De legalább kikapott a Titans és a Pats, én pedig nyertem, így él a remény! 😊 Még egy Titans-botlás kell a 2 W mellé, hogy meglegyen a PO, de erre nem sok esély van a Jets és a Colts ellen. :/

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 771 — 49ers GM
Ezt a Bengals elleni hazai zacsit ki bírtam volna hagyni, szerencsére nem csak az én sorsolásom vége durva, hanem a Hawks-é is, de egy meccs azért kellene az utolsó kettőből.

BTW, miért van split carry Ingram és Murray között? Minden meccsen kb ugyanannyi carry-t kapnak mindketten...

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Igor
Nem tudom most beleásni magam a kiosztási rendszerbe, és nem is kötekedek, csak az első esetben volt azt hiszem valami komp pickem a mostaniba meg nincs.

Tőlem lejáró szerződéssel távozó srácok tavaly:
Punci 6.5M / 5év szerződést kapott
Gyerekgyártó Cromartie pedig 3.6M/ 3 év
Marcus Cannon 0.8M / 1 év
Bradley Sowell - 0.6M / 1 év
44,7M elköltött money

Hoztam:
Bethelt 3.1M / 3év
Joe Berger 2.3M / 2 év
Matt Forte 2.6M / 3 év
Johnny Hekker 2.2M / 5 év
Nick Perry - 1M / 2 év
34,7M elköltött money
- Azt, hogy a hozottakból ki volt cutolva és kinek járt le a szerződése nem tudom.

Ha nem jár nem jár nem ver falhoz, csak Pouncey nagy szerződéséhez hasonló pénzt én nem kötöttem azt hittem az számít, pár több kisebbet igen.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Valahogy úgy érzem én jártam a legjobban az újraszámolással.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 344
se időm, se energiám átnézni....bízom bennetek 😊
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 807 — Keep pounding
Ez így mingyá zorallabb 😊

Egyébként sztem továbbra is oké, majd mindenki csekkolja, hogy nem maradt-e ki neki vmi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Javítottam a komp pick listát, ezúttal a cutolt/csapatnélküli játékosokat kizártam... és így picit egyszerűsödött a szabály is, illetve olyan sok változás nem volt szerencsére.

A dőlt betűs pickeknél még elmélkedek egy sort, egyrészt az 50%-os szorzón (ez a fontosabb), másrészt a deficites pickeknél a deficit átvitelén (de szerintem ez logikus/maradni fog)

Na, betettem a komp pickeket.. nagyon röviden leírom mit hogyan számítottam, 72 órán belül lehet reklamálni ha valamit elnéztem/elszámoltam, valakit kihagytam volna, stb...
(A lenti részt majd letisztázom és be lehet lenni a szabálykönyvbe.)

A konstruktív kritikát szívesen fogadom, gabótól pedig egyenesen el is várom. 😀

Kétféle tesztet néztem
i) valaki több játékost engedett el, mint amennyit igazolt
ii) valaki nagyobb szerződésösszegű játékost engedett el, mint amennyit igazol.

Alapvetően azok a csapatok kapnak picket, akik mindkét kritériumon átmentek. Figyelembe veszem a ii) pontot is, ha vannak olyan csapatok, akiknél csak a ii) igaz, ők is kaphatnak komp picket - igaz, maximum csak egyet, és a deficitet 50%-os szorzóval vettem figyelembe.

Párosítottam az elengedett játékosokat az igazoltakkal, mindig a legnagyobb fizetésűt a legnagyobb fizetésűvel, és a net diferenciát vettem alapul, ez volt a kompenzációba számító szerződésösszeg. Ahol ez az összeg negatív, az "továbbcsorgott" a második legnagyobb összegek összehasonlítására, és így tovább.

Az alsó határok az alábbiak voltak

3. kör alja - legnagyobb szerződésösszeg 70%-a (Osemele 48.5M-ja volt a kiindulópont, így 33.95M)
4. kör alja - legnagyobb szerződésösszeg 45%-a (21.825M)
5. kör alja - legnagyobb szerződésösszeg 25%-a (12.125M)
6. kör alja - legnagyobb szerződésösszeg 15%-a (7.275M)

Holtverseny esetén az alábbi tiebreakerek vannak
-nagyobb értékű szerződés
-nagyobb éves fizetés
-különböző poszt esetén, a kisebb franchis tag értékű poszt jön először
-draft sorrend a holtversenyes csapatok közt

Ha valaki eléri a 4 kompenzációs picket, onnantól a további játékosai / egyéb megmaradó net differenciálja semmissé válik és nem számít többet.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Még szerencse, hogy ez a Jetsnél semmi változást nem jelent majd kb. 😀
Beki
Ja, csak kb. 12 csapatnal igen...
Igor
Azt elhiszem, csak az önző érdekeimet tartottam számon előző hsz-nél. 😛 😀
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Még szerencse, hogy ez a Jetsnél semmi változást nem jelent majd kb. 😀
Beki
Ja, csak kb. 12 csapatnal igen...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Még szerencse, hogy ez a Jetsnél semmi változást nem jelent majd kb. 😀
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Viszont akik jöttek azok sztem nem számítanak bele a comp pickbe. Legalábbis én eddig úgy csináltam, hogy aki cut után, vagy csapat nélküli évből jött, az nem releváns, gabokocka
Na, itt lesz akkor a gond szerintem, mert én minden érkezőt belevettem...
Igor
Aki cutolt, vagy csapat nélküli volt, az nem számít bele a comp. pickbe! Ez IRL is így van.

És amúgy a comp pick topikban Ádi összegyűjtötte, hogy kik számítanak, éppen a Te HSZ-ed alatt van! 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 807 — Keep pounding
Viszont akik jöttek azok sztem nem számítanak bele a comp pickbe. Legalábbis én eddig úgy csináltam, hogy aki cut után, vagy csapat nélküli évből jött, az nem releváns, gabokocka
Na, itt lesz akkor a gond szerintem, mert én minden érkezőt belevettem...
Igor
Én nem úgy csináltam a korábbi években, de majd jön Ádi és megmondja a tutit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Viszont akik jöttek azok sztem nem számítanak bele a comp pickbe. Legalábbis én eddig úgy csináltam, hogy aki cut után, vagy csapat nélküli évből jött, az nem releváns, gabokocka
Na, itt lesz akkor a gond szerintem, mert én minden érkezőt belevettem...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 807 — Keep pounding
Na ebből így nem sok látszik, majd ha lesz excel azt megkukkolom.

Amúgy sztem jó, csak mondom, fingom sincs ki ment el tőlem és kiket igazoltam, így ellenőrizni nem tudom 😊
gabokocka
Gondoltam 😕
Uccsó szám a teljes fizu - ment Jeff Allen 10.5M, Steve Smith 4M, Josh Harris vetfizuja 2.2M, Boykin 2.1M.. meg két egyéves szerződés.
Colton Schmidt és Villanueve jött 6.75M-ért, aztán Lafell 2.7M, Boykin 2.1M, Boldin 1M - ez kb. ugye egál/picit több.. és innentől igazoltál még vagy kb. 20+ vetfizus embert... szóval nálad még jobban játszik ez a potenciális probléma, de szerintem eléggé nullszaldós vagy a vetfizus emberekkel is (vagy ha Harrist leveszem, picivel mínuszos.)
Igor
Viszont akik jöttek azok sztem nem számítanak bele a comp pickbe. Legalábbis én eddig úgy csináltam, hogy aki cut után, vagy csapat nélküli évből jött, az nem releváns, márpedig nálam Schmidtnek és Villanuevának sem volt csapata, talán LaFellt és Boldint igazoltam máshonnan. Úgyhogy ezek alapján nekem járna pick, de majd ha lesz excel, akkor megnézem tutira.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na ebből így nem sok látszik, majd ha lesz excel azt megkukkolom.

Amúgy sztem jó, csak mondom, fingom sincs ki ment el tőlem és kiket igazoltam, így ellenőrizni nem tudom 😊
gabokocka
Gondoltam 😕
Uccsó szám a teljes fizu - ment Jeff Allen 10.5M, Steve Smith 4M, Josh Harris vetfizuja 2.2M, Boykin 2.1M.. meg két egyéves szerződés.
Colton Schmidt és Villanueve jött 6.75M-ért, aztán Lafell 2.7M, Boykin 2.1M, Boldin 1M - ez kb. ugye egál/picit több.. és innentől igazoltál még vagy kb. 20+ vetfizus embert... szóval nálad még jobban játszik ez a potenciális probléma, de szerintem eléggé nullszaldós vagy a vetfizus emberekkel is (vagy ha Harrist leveszem, picivel mínuszos.)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 807 — Keep pounding
Na ebből így nem sok látszik, majd ha lesz excel azt megkukkolom.

Amúgy sztem jó, csak mondom, fingom sincs ki ment el tőlem és kiket igazoltam, így ellenőrizni nem tudom 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor
Ki tudod tenni a big picture-t is, qrvára nincs kedvem visszakeresni kit vettem és ki ment el tavaly és szégyen nem szégyen baszottul nem emlékszem 😀
gabokocka
Megpróbálom feltetni Ádival valahogy a filet, ha lehet... mert ezt most nem akarom megcsinálni 32 csapatnak 😊
De mivel te korábbi években csináltad, te megérdemled ezt most - nálad azt látom, hogy 9 embered volt FA, abból 6 ment el, összesen mintegy 20M dollár értékben (lásd lejjebb), de 25 embert igazoltál összesen 47 misiért.

Player Team Player Position Annual Salary Years Total Salary
Jeff Allen Panthers Jeff Allen OG 3 500 000 3 10 500 000
Steve Smith Panthers Steve Smith WR 4 001 000 1 4 001 000
Josh Harris Panthers Josh Harris LS 726 667 3 2 180 001
Brandon Boykin Panthers Brandon Boykin CB 1 050 000 2 2 100 000
Greg Zuerlein Panthers Greg Zuerlein K 785 000 1 785 000
Antwon Blake Panthers Antwon Blake CB 685 000 1 685 000
Frank Alexander Panthers Frank Alexander DE #HIÁNYZIK #HIÁNYZIK #HIÁNYZIK
Dwan Edwards Panthers Dwan Edwards DT #HIÁNYZIK #HIÁNYZIK #HIÁNYZIK
Trevis Lewis Panthers Trevis Lewis LB #HIÁNYZIK #HIÁNYZIK #HIÁNYZIK


Igazából azon gondolkodtam, hogy a veteránfizukat / bizonyos szint alatti igazolásokat valahogy ki kéne venni... de talán idén csak a Raiders/Rams csapatot befolyásolta, akik 15 milliós deficit alatt voltak, és ők se voltak túl közel a tűzhöz,.. így 7. körös pickek jöttek volna max nekik is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, betettem a komp pickeket.. nagyon röviden leírom mit hogyan számítottam, 72 órán belül lehet reklamálni ha valamit elnéztem/elszámoltam, valakit kihagytam volna, stb...

A konstruktív kritikát szívesen fogadom, gabótól pedig egyenesen el is várom. 😀

Kétféle tesztet néztem
i) valaki több játékost engedett el, mint amennyit igazolt
ii) valaki nagyobb szerződésösszegű játékost engedett el, mint amennyit igazol.

Mindkét teszten csak 5 csapat ment át (értelemszerűen a cutolt játékosok miatt az igazolások összege/igazolt játékosok száma mindig nagyobb lesz), és a JAX nem igazán volt nagypályás.. szóval ez alapján nem sok picket osztottam volna.
Emiatt azok a csapatok is kapnak akik csak az i) vagy csak a ii) kritériumnak feleltek meg.

Párosítottam az elengedett játékosokat az igazoltakkal, mindig a legnagyobb fizetésűt a legnagyobb fizetésűvel, és a net diferenciát vettem alapul, ez volt a kompenzációba számító szerződésösszeg.

Az alsó határok az alábbiak voltak

3. kör alja - legnagyobb szerződésösszeg 70%-a (Osemele 48.5M-ja volt a kiindulópont, így 33.95M)
4. kör alja - legnagyobb szerződésösszeg 45%-a (21.825M)
5. kör alja - legnagyobb szerződésösszeg 25%-a (12.125M)
6. kör alja - legnagyobb szerződésösszeg 15%-a (7.275M)

Azoknál a csapatoknál, ahol több játékost igazoltak, mint akit elengedtek, de igazolási pénz terén deficitjük volt, ott egy 50%-os szorzót hozzácsaptam a dologhoz (lásd CIN, BUF), de a 10M összfizetésű játékosok* felett ugyanúgy párosítottam.
A 10M alatti játékosok szerződését mind egybecsaptam (lásd 7/34 és 7/35), az ATL, ARI, IND trió pedig azért került lejjebb, mert náluk a net differencia alapból beesett a legalsó összeghatár (7.275*2) - az összegzésnél pedig már csak 25%-os szorzót használtam.
A PHI és WAS pedig az igazolási deficit miatt került legesleghátulra.

*Esetleg ezt a 10M határt át lehet változtatni a legalsó értékhatárra, 7.275M-ra, vagy mondjuk egy caphez kötött értékre... lehet hogy relatív értékként több értelme lenne. Ha 7.275-re változtatom egy-két apróbb változás lesz, de ha jól látom kört nem váltana egy pick sem..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 807 — Keep pounding
Igor
Ki tudod tenni a big picture-t is, qrvára nincs kedvem visszakeresni kit vettem és ki ment el tavaly és szégyen nem szégyen baszottul nem emlékszem 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az utolsó három forduló milyen leosztásban lesz?
gabokocka
A kiírás szerint ma 2 forduló, és holnap 17. Week. Aztán csüt WC, péntek Div Round, szombat Conf, vasárnap SB.
Soldados
akkor hétfőtől indulhat a szezon?
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 807 — Keep pounding
Fú, most tisztára beindultam, hogy nyertem vagy hármat zsinórban, még azt is megnéztem ki kivel játszik -> tuti szopunk háromszor 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az utolsó három forduló milyen leosztásban lesz?
gabokocka
A kiírás szerint ma 2 forduló, és holnap 17. Week. Aztán csüt WC, péntek Div Round, szombat Conf, vasárnap SB.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!