GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 10 éve
Az alábbi csapatoknak van még elmaradásuk szerződésbeírás terén:Bengals
Bills
Buccaneers
Eagles
több mint 10 éve
megihlettem a Titanst a Mariota/Murray párosommal 😊
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 10 éve
Csak mert régen volt már trade megszólva: oké, hogy nem sok az a 6/11., de biztos nem lehetett volna az FA-piacról 3 év / 4,5 milliós szerződésért Kendrick Lewisnál jobb safety-t igazolni...Már olyan rég csináltam már valami baromságot. 😊
vassadi
több mint 10 éve
Csak mert régen volt már trade megszólva: oké, hogy nem sok az a 6/11., de biztos nem lehetett volna az FA-piacról 3 év / 4,5 milliós szerződésért Kendrick Lewisnál jobb safety-t igazolni...
több mint 10 éve
IRL is backloaded szerződések vannak többségében és IRL is nagyon sok esetben jön a cut az utolsó 1-2 év előtt. És (többek között) a signing bonus maradék része megy capbüntibe. Szóval a capbünti - az én olvasatomban - lényegében a signing bonus (vagy a garantált tartalom) a mi játékunkban.Hát baromira nem olyan mint a signing bónusz... amúgy is 4 évre kapná, de abból a 10.8-ból a játékos semmit se lát, az a rendszerböl kidobott pénz... mert a Year4 fizut Watt megint szabadpiacról kapja, ami sanszosan megint egy backloaded szerzödés elsö éve lesz.Továbbra se érzem égetö problémának, pláne hogy mondjuk Watt vagy sokan mások is úgy szerzödtek, hogy valszeg az 1 év 12 millának jobban örült volna, mint annak a 3 évi 24 misinek, amit valóban kap majd. 😛1. Vannak, akik koruk miatt semmiképpen nem kaphatnak backloaded szerződést (AP is ilyen)
Rossz felöl közelitjük meg a dolgot.. ha az a terv hogy 1 évre még magasabb számot kérünk, megint az 5 éves, backloaded szerzödéseket és a capbüntit támogatjuk.
Igor
2. Rengeteg cut van IRL is, nincs ezzel gond.
3. A capbünti tulképpen garantált tartalom, amit a játékos megkapott, csak más évre van elkönyvelve. Azaz ha a játékban mondjuk Wattot cutolják 3 év után, akkor az utolsó két évére járó capbüntit tulképpen megkapta signing bonusként. 24+10,8 az máris 34,8, ami azért jobb 3 évre, mint az 1 év 12 milla. 😉
Soldados
Illetve emellett max BD szivja a fogát, ideális esetben.. kevésbé ideálisban meg már a következö GM átkozódik majd.
Ennyit a backloaded szerzödések játékbeli hasznosságáról.
(Amúgy messze nem Watt a legextrémebb példa..)
Igor

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Hát baromira nem olyan mint a signing bónusz... amúgy is 4 évre kapná, de abból a 10.8-ból a játékos semmit se lát, az a rendszerböl kidobott pénz... mert a Year4 fizut Watt megint szabadpiacról kapja, ami sanszosan megint egy backloaded szerzödés elsö éve lesz.Továbbra se érzem égetö problémának, pláne hogy mondjuk Watt vagy sokan mások is úgy szerzödtek, hogy valszeg az 1 év 12 millának jobban örült volna, mint annak a 3 évi 24 misinek, amit valóban kap majd. 😛1. Vannak, akik koruk miatt semmiképpen nem kaphatnak backloaded szerződést (AP is ilyen)
Rossz felöl közelitjük meg a dolgot.. ha az a terv hogy 1 évre még magasabb számot kérünk, megint az 5 éves, backloaded szerzödéseket és a capbüntit támogatjuk.
Igor
2. Rengeteg cut van IRL is, nincs ezzel gond.
3. A capbünti tulképpen garantált tartalom, amit a játékos megkapott, csak más évre van elkönyvelve. Azaz ha a játékban mondjuk Wattot cutolják 3 év után, akkor az utolsó két évére járó capbüntit tulképpen megkapta signing bonusként. 24+10,8 az máris 34,8, ami azért jobb 3 évre, mint az 1 év 12 milla. 😉
Soldados
Illetve emellett max BD szivja a fogát, ideális esetben.. kevésbé ideálisban meg már a következö GM átkozódik majd.
Ennyit a backloaded szerzödések játékbeli hasznosságáról.
(Amúgy messze nem Watt a legextrémebb példa..)
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Továbbra se érzem égetö problémának, pláne hogy mondjuk Watt vagy sokan mások is úgy szerzödtek, hogy valszeg az 1 év 12 millának jobban örült volna, mint annak a 3 évi 24 misinek, amit valóban kap majd. 😛1. Vannak, akik koruk miatt semmiképpen nem kaphatnak backloaded szerződést (AP is ilyen)
Rossz felöl közelitjük meg a dolgot.. ha az a terv hogy 1 évre még magasabb számot kérünk, megint az 5 éves, backloaded szerzödéseket és a capbüntit támogatjuk.
Igor
2. Rengeteg cut van IRL is, nincs ezzel gond.
3. A capbünti tulképpen garantált tartalom, amit a játékos megkapott, csak más évre van elkönyvelve. Azaz ha a játékban mondjuk Wattot cutolják 3 év után, akkor az utolsó két évére járó capbüntit tulképpen megkapta signing bonusként. 24+10,8 az máris 34,8, ami azért jobb 3 évre, mint az 1 év 12 milla. 😉
Szerkesztette: Soldados

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Továbbra se érzem égetö problémának, pláne hogy mondjuk Watt vagy sokan mások is úgy szerzödtek, hogy valszeg az 1 év 12 millának jobban örült volna, mint annak a 3 évi 24 misinek, amit valóban kap majd. 😛Rossz felöl közelitjük meg a dolgot.. ha az a terv hogy 1 évre még magasabb számot kérünk, megint az 5 éves, backloaded szerzödéseket és a capbüntit támogatjuk.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
A megoldás.én fordítva gondoltam, hogy eleve úgy adod meg, hogy kivel akarsz hosszabbítani, hogy azt is megírod hány éves szerződést fogsz ajánlaniazért a mostani esettől függetlenül ez már többször is felmerült, hogy nem mindegy hány évre kell beárazni az embert és pl azt is előre meg kéne írni a nevekkel együttszerintem nem rossz ötlet. a bizottságból mindenki ad egy évet, átlag vonás és attól mondjuk +-1évre írhatnak alá a játékosok.
Ork
alatriste
Ork

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
soldi a különbség h itt csak te panaszkodsz, a megvétózott tradednél meg a gm fele jelezte h ez gáz.Ott is volt, aki elsőként írta be. 😉
érzed a különbséget?
briareos
Nekem ez nem tetszik, hogy AP 1 évre írt alá. Jeleztem, ennyi.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Én eddig is így tettemme too
gabokocka

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Én eddig is így tettem
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
én fordítva gondoltam, hogy eleve úgy adod meg, hogy kivel akarsz hosszabbítani, hogy azt is megírod hány éves szerződést fogsz ajánlaniazért a mostani esettől függetlenül ez már többször is felmerült, hogy nem mindegy hány évre kell beárazni az embert és pl azt is előre meg kéne írni a nevekkel együttszerintem nem rossz ötlet. a bizottságból mindenki ad egy évet, átlag vonás és attól mondjuk +-1évre írhatnak alá a játékosok.
Ork
alatriste
több mint 10 éve
azért a mostani esettől függetlenül ez már többször is felmerült, hogy nem mindegy hány évre kell beárazni az embert és pl azt is előre meg kéne írni a nevekkel együttszerintem nem rossz ötlet. a bizottságból mindenki ad egy évet, átlag vonás és attól mondjuk +-1évre írhatnak alá a játékosok.
Ork

Liverpool Fc
több mint 10 éve
azért a mostani esettől függetlenül ez már többször is felmerült, hogy nem mindegy hány évre kell beárazni az embert és pl azt is előre meg kéne írni a nevekkel együtt
több mint 10 éve
soldi a különbség h itt csak te panaszkodsz, a megvétózott tradednél meg a gm fele jelezte h ez gáz.érzed a különbséget?
több mint 10 éve
Abszolút ne vedd személyes támadásnak.Nem vettem annak 😊
Soldados
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 10 éve
Azért egy trade sokkal kevésbé egzakt dolog mint a hosszabbítási folyamat.Egzaktság tekintetében nem hiszem, hogy lenne különbség abban, hogy mi szerepel a szabálykönyvben vagy mi nem. 😉
Rataxes
Abszolút ne vedd személyes támadásnak. Ahogy többeknek nem tetszett a trédem, ezt jelezték. Én is csak ennyit csináltam: jeleztem, hogy sztem ez nem okés. Ha nem történik semmi, akkor ennyiben fog maradni a dolog és kész. 😉

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Azért egy trade sokkal kevésbé egzakt dolog mint a hosszabbítási folyamat.
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 10 éve
- A tag 130 százaléka nem olyan brutál sok AP esetében, hisz TOP3 RB-ről beszélünk, akinek az átlagfizetése is tag-érték felett lenne.Hmmm... A Rózi-bizottság helyében biztosan vétóznám, hogy AP egyéves szerződést kapott. Kizárt, hogy ilyet aláírt volna.A tag 130%-ért? Ennyiert siman....
Soldados
Akkor mar a backloaded 4-5 eves szerzodes sokkal nagyobb problema ennél...
Igor
- Backloaded nem is lehetne a korából fakadóan.
- utólagos felvetésről pedig annyit, hogy én is minden szabálynak megfeleltem, ott mégis lehetett változtatni, vétózni, törölni. 😉

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
...mivel tibi sem tudta elengedni a temat, igy ugy felbaszta magat...MMMSEngem nem fenyeget ez, én simán "elengedem" 😊 Nem tartanám fairnek ha bármiféle speciális (azaz csak AP-re vonatkozó) eljárás következne be a folyamatban Soldi felvetésének hatására.
Ha módosítani szeretnénk valamit írjuk be a szabálykönyvbe, és jövőre érvényesítsük. Ez az utólagos reklamáció elég inkorrekt.
Szerkesztette: pgabtb
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 10 éve
Hmmm... A Rózi-bizottság helyében biztosan vétóznám, hogy AP egyéves szerződést kapott. Kizárt, hogy ilyet aláírt volna.A tag 130%-ért? Ennyiert siman....
Soldados
Akkor mar a backloaded 4-5 eves szerzodes sokkal nagyobb problema ennél...
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
De emlékszem a sztorira, csak amúgy TTT nem akkor szállt ki a játékból. 😉 És azt se bánom (ráadásul akkor Róziként véleményeztem), mindenki egyetértett vele, hogy ilyen szerződést nem írna alá JH. Annyit kértünk TTT-től akkor, hogy emelje legalább 3 évre az időtartamot, ő erre bedurcizott és nem emelte meg. Ez az ő problémája, nem az enyém. 😉h nekialljal akciozni.Mit bírtam 1 hónapig?Hmmm... A Rózi-bizottság helyében biztosan vétóznám, hogy AP egyéves szerződést kapott. Kizárt, hogy ilyet aláírt volna.mekkora szerencse, h ad1 nem steelers jatekos, ad2 nem vagy rosenhaus
Soldados
kokemeny 1 honapig birtad : DDDDDD
MMMS
Soldados
haromt meg james harrison neve mond neked vmit ? akkoris ugyanezt a kinlodast jatszottad el.
h a nagy james harrison nem fogad el soldados szerint egy 2 eves szerzodest (elit penzzel, 34 evesen edit bocs, rosszul emlekeztem, kb annyi idosen jart vna le az ajanlott szerzodes), igy errol a vekengesrol szolt a gm jatek napokon keresztul, aminek a vege az lett h mivel tibi sem tudta elengedni a temat, igy ugy felbaszta magat az egesz szerencsetlenkedesen, h befejezte a jatekot. azt hittem jobb memoriad van ennel, vagy hihetobben tudod adni a hulyet ; )
na ezert irtam h szerencse h ap nem steelers-jatekos, mert akkor most is az elbaszott sirast kene itt addig olvasni, amig nem ugy lenne ahogy te gondolod. legalabbis gondolom ezt abbol, h ennyit keptelen vagy szo nelkul hagyni.
MMMS
Ahogy nem hiszem, hogy van ember, aki azt mondaná, hogy AP aláírna 1 éves szerződést.
Az "akciózásról" pedig annyit, hogy egyesek "megvétózták" a trédemet, gondolom, akkor én is jelezhetem, hogy ez számomra elfogadhatatlan, hogy AP aláírt 1 évre.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Mondjuk azt tényleg nem ártana tisztázni, hogy hosszabbításkor az évek számát is meg kelljen adni, illetve a rózik is állapítsanak meg vmi minimumot.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
h nekialljal akciozni.Mit bírtam 1 hónapig?Hmmm... A Rózi-bizottság helyében biztosan vétóznám, hogy AP egyéves szerződést kapott. Kizárt, hogy ilyet aláírt volna.mekkora szerencse, h ad1 nem steelers jatekos, ad2 nem vagy rosenhaus
Soldados
kokemeny 1 honapig birtad : DDDDDD
MMMS
Soldados
haromt meg james harrison neve mond neked vmit ? akkoris ugyanezt a kinlodast jatszottad el.
h a nagy james harrison nem fogad el soldados szerint egy 2 eves szerzodest (elit penzzel, 34 evesen edit bocs, rosszul emlekeztem, kb annyi idosen jart vna le az ajanlott szerzodes), igy errol a vekengesrol szolt a gm jatek napokon keresztul, aminek a vege az lett h mivel tibi sem tudta elengedni a temat, igy ugy felbaszta magat az egesz szerencsetlenkedesen, h befejezte a jatekot. azt hittem jobb memoriad van ennel, vagy hihetobben tudod adni a hulyet ; )
na ezert irtam h szerencse h ap nem steelers-jatekos, mert akkor most is az elbaszott sirast kene itt addig olvasni, amig nem ugy lenne ahogy te gondolod. legalabbis gondolom ezt abbol, h ennyit keptelen vagy szo nelkul hagyni.
Szerkesztette: MMMS
the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.