GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 10 éve
Mit bírtam 1 hónapig?Hmmm... A Rózi-bizottság helyében biztosan vétóznám, hogy AP egyéves szerződést kapott. Kizárt, hogy ilyet aláírt volna.mekkora szerencse, h ad1 nem steelers jatekos, ad2 nem vagy rosenhaus
Soldados
kokemeny 1 honapig birtad : DDDDDD
MMMS

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Hmmm... A Rózi-bizottság helyében biztosan vétóznám, hogy AP egyéves szerződést kapott. Kizárt, hogy ilyet aláírt volna.mekkora szerencse, h ad1 nem steelers jatekos, ad2 nem vagy rosenhaus
Soldados
kokemeny 1 honapig birtad : DDDDDD
the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Hmmm... A Rózi-bizottság helyében biztosan vétóznám, hogy AP egyéves szerződést kapott. Kizárt, hogy ilyet aláírt volna.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Pedig így van, nem is értem, hogy lehet ez kérdéses.én nem tudtam, hogy a szerint kell tevékenykedni, hogy érdekes maradjon a GM mock.Na jó.. most nem leszek udvarias...Legalább tök érdekesek lesznek az idei GM mockok. Ja nem.
mi a fasz ez a trade? (Steelers szempontból)
Igor
vassadi
Habi
több mint 10 éve
sosem voltam benne jó!Valaki nagyon jól viseli a kritikát.én nem tudtam, hogy a szerint kell tevékenykedni, hogy érdekes maradjon a GM mock. Ha vmelyik GM úr mock írási vágyait elbasztam ezzel, kérem, bocsásson meg. Please!Na jó.. most nem leszek udvarias...Legalább tök érdekesek lesznek az idei GM mockok. Ja nem.
mi a fasz ez a trade? (Steelers szempontból)
Igor
vassadi
Habi
BaltimoreDefense
a tökéletesség átka


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Valaki nagyon jól viseli a kritikát.én nem tudtam, hogy a szerint kell tevékenykedni, hogy érdekes maradjon a GM mock. Ha vmelyik GM úr mock írási vágyait elbasztam ezzel, kérem, bocsásson meg. Please!Na jó.. most nem leszek udvarias...Legalább tök érdekesek lesznek az idei GM mockok. Ja nem.
mi a fasz ez a trade? (Steelers szempontból)
Igor
vassadi
Habi
több mint 10 éve
én nem tudtam, hogy a szerint kell tevékenykedni, hogy érdekes maradjon a GM mock. Ha vmelyik GM úr mock írási vágyait elbasztam ezzel, kérem, bocsásson meg. Please!Háát személy szerint nem is tudom hogy megbocsássak-e... 😛
Habi
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 10 éve
nem a mock irástén nem tudtam, hogy a szerint kell tevékenykedni, hogy érdekes maradjon a GM mock. Ha vmelyik GM úr mock írási vágyait elbasztam ezzel, kérem, bocsásson meg. Please!Na jó.. most nem leszek udvarias...Legalább tök érdekesek lesznek az idei GM mockok. Ja nem.
mi a fasz ez a trade? (Steelers szempontból)
Igor
vassadi
Habi
több mint 10 éve
én nem tudtam, hogy a szerint kell tevékenykedni, hogy érdekes maradjon a GM mock. Ha vmelyik GM úr mock írási vágyait elbasztam ezzel, kérem, bocsásson meg. Please!Na jó.. most nem leszek udvarias...Legalább tök érdekesek lesznek az idei GM mockok. Ja nem.
mi a fasz ez a trade? (Steelers szempontból)
Igor
vassadi


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Példával szemléltetve: egy játékost elvisznek évi 14 millióért, hármat meg 9 millióért. Mivel itt nagy ugrás van az elsőhöz a kilenc milliósok a Te verziód szerint csak negyedik kört érnének.De továbbra is várom az érveket, hogy miért járna harmadik kör. Idén két, két és félszeres kontraktusok köttettek a hosszabbítások során, mint a Pouncey deal, tehát nem mondható hű de nagy összegnek, hogy magáért kiáltson a harmadik kör. Tavalyelőtt évi 8, 10 millás szerződések után járt a legmagasabb kategóriájú pick, Pouncey 6.6-ot kapott.Mindkettő irreleváns pont.
gabokocka
-a saját hosszabbításoknál mindig magasabb összegek röpkednek, egyrészt a Rózsi-prémium miatt, másrészt meg azért mert az ember a priority, elit FA-t mindenáron megtartja.
Ettől függetlenül, ha Watt pl kijött volna piacra, lehet nem 12-ért megy el.. vagy mondjuk nem sikerült az összes elit 12-15 millió között megtartani
-az meg hogy tavalyelőtt mennyiért mentek el (amior lehet hogy mondjuk több cap space volt), megint csak irreleváns.
Felőlem lehet abszolút dollár szintekkel dolgozni (mindjárt írom az ötleteket másik topicba), de akkor legyél őszinte gabo, ha nem érezted volna kötelezőnek hogy legyen 3. körös is, nem biztos hogy lett volna... a 6.6 és 7.1 között pontosan 1 emelésnyi különbség van, és te mondtad: tavaly 8-10 milliók repkedtek.
IRL azért működik jobban a dolog, mert ott mindig az adott FA top FA fizetéséből indulnak ki, és azt tekintik 100%-nak. De az, hogy az most 5 millió, 9 millió vagy 17 millió, az irreleváns..
Igor
Ellenben ha 10 játékos kel el 5.5 millió és 6 millió között a következő évben, és nincs nagyobb értékű igazolás, akkor mind a 10 harmadik kört ér? Ezt nem igazán érzem igazságosnak.
Amúgy rohadtul nem figyeltem, hogy hol kinek milyen játékosa van a rangsorban, a limitekre meg így emlékeztem tavalyról (mint látható rosszul), ezért lettek ezek a határok, ha nem lett volna harmadik körös, akkor nem adok.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
mondjuk arra kiváncsi lennénk, hogy egy prémium poszton szereplő játékosért aki 5szörös PB és 3szoros Allpro miért sok 9,5 milla
több mint 10 éve
Hogy hogy csak most bukott ki, hogy a Packersnél üres a GM poszt? A beugrónak gondolom meglesz az esélye, hogy hosszabbítson a játékosaival. De 1-2 napon belül kéne ember.

Liverpool Fc
több mint 10 éve
Free agency-nél fullback tag értékre is szükség lesz a négy- és ötéves szerződések minimumaihoz, pótoltam ezzel a szabálykönyvet.
több mint 10 éve
már nem is new yorkban van a draft 😛

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 10 éve
Igor!-le a kalappal 😊
több mint 10 éve
Na jó.. most nem leszek udvarias...Legalább tök érdekesek lesznek az idei GM mockok. Ja nem.
mi a fasz ez a trade? (Steelers szempontból)
Igor
több mint 10 éve
Na jó.. most nem leszek udvarias...nyilván a játék (mint szó) jellegből adódóan soha nem lesznek valósághűek az itteni cselekmények, de pl a Del féle pickgyűjtés, vagy amit Habi idén csinál az erősen torzítja az átlagot (pedig én is sokat cseréltem idén), sajnos ezt elég nehéz szabályozni.
mi a fasz ez a trade? (Steelers szempontból)
Igor
viszont Packers GM-et lehet kereshetnénk, hogy legalább több aktív játékos legyen és egy contender csapat se essen szét, mert szarunk rá.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 10 éve
De továbbra is várom az érveket, hogy miért járna harmadik kör. Idén két, két és félszeres kontraktusok köttettek a hosszabbítások során, mint a Pouncey deal, tehát nem mondható hű de nagy összegnek, hogy magáért kiáltson a harmadik kör. Tavalyelőtt évi 8, 10 millás szerződések után járt a legmagasabb kategóriájú pick, Pouncey 6.6-ot kapott.Mindkettő irreleváns pont.
gabokocka
-a saját hosszabbításoknál mindig magasabb összegek röpkednek, egyrészt a Rózsi-prémium miatt, másrészt meg azért mert az ember a priority, elit FA-t mindenáron megtartja.
Ettől függetlenül, ha Watt pl kijött volna piacra, lehet nem 12-ért megy el.. vagy mondjuk nem sikerült az összes elit 12-15 millió között megtartani
-az meg hogy tavalyelőtt mennyiért mentek el (amior lehet hogy mondjuk több cap space volt), megint csak irreleváns.
Felőlem lehet abszolút dollár szintekkel dolgozni (mindjárt írom az ötleteket másik topicba), de akkor legyél őszinte gabo, ha nem érezted volna kötelezőnek hogy legyen 3. körös is, nem biztos hogy lett volna... a 6.6 és 7.1 között pontosan 1 emelésnyi különbség van, és te mondtad: tavaly 8-10 milliók repkedtek.
IRL azért működik jobban a dolog, mert ott mindig az adott FA top FA fizetéséből indulnak ki, és azt tekintik 100%-nak. De az, hogy az most 5 millió, 9 millió vagy 17 millió, az irreleváns..
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Na jó.. most nem leszek udvarias...mi a fasz ez a trade? (Steelers szempontból)
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
SWEEEEEZY!!! 😀 én pont a felét tettem rá róziként, és kb pont az 5ét éri 😊
szépmunka 😀
több mint 10 éve
De továbbra is várom az érveket, hogy miért járna harmadik kör. Idén két, két és félszeres kontraktusok köttettek a hosszabbítások során, mint a Pouncey deal, tehát nem mondható hű de nagy összegnek, hogy magáért kiáltson a harmadik kör. Tavalyelőtt évi 8, 10 millás szerződések után járt a legmagasabb kategóriájú pick, Pouncey 6.6-ot kapott.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Várom az építő kritikát. A no commenttel nem lesz jobb a rendszer.Elnézést a személyeskedésért.. pont azért mert (elég egyértelmü) 3. körrel kalkuláltam, kicsit meglepett a dolog.. de ez nem mentség a bunkóságra.
gabokocka
Szóval sry.
Amugy eddig is irtam javaslatokat, ettöl a veszelytol ne tarts 😊
Este részletesebben leirom a véleményem (meg még FA-hoz 2 apróság).. de mint már mondtam nem vagyok a hive a menet közbeni változtatásnak.
Ha gabo idén igy akarja meghuzni a határokat, akkor ez legyen igy. Nem ütközik szabályba (majd ha lesz formális szabály, akkor bele lehet irni szabálykönyvbe), az hogy most nekem jött ki szarul... ez van, kezdem megszokni 😛
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Ez oké, de ha tavaly ugyanilyen szerződésért nem járt harmadik kör, akkor idén miért járjon?Mert aztán nekem tök8, hogy a Ravens harmadik vagy negyedik kört kap, csak próbálok valamennyire konzekvens lenni. Ráadásul idén azóta emelkedett a cap is, röpködnek a 10 milla feletti kontraktusok, nem érzem a Pouncey szerződést olyan hű de kiemelkedőnek, hogy okvetlen harmadik kört kelljen adni érte. De minden érvet meghallgatok, nincs ez kőbe vésve, sőt az egész rendszer megreformálható, ha van jó ötlet rá, mindenre nyitott vagyok.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
ettől függetlenül IRL-hez viszonyítva +1 Igornak, Pouncey után szerintem is 3. kör járna
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 10 éve
Rosszul emlékeztem, tavaly egy ötössel feljebb voltak a limitek.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.