GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 10 éve
Inkább igyál még valamit és ne rántsd fel magad egy poénoncsak kevéssel kellett volna lejjebb görgetni, mint ahány wr-ed van 😛másnaposan nehéz az élet
most jut eszembe, de korábban Schleck csinált egy netes szerződés hosszabbításos táblát, szerintem ez kiküszöbölné/minimalizálná a hibákat!
klaci.uw.hu/
HabiBaltimoreDefenseEz valahogy mindig elfelejtődik, beraktam ide a többi segédanyaghoz:Kb. minden második beírt szerződés szabálytalan. Ha valaki változó összegű szerződést ad, az előtte legyen kedves elolvasni az erre vonatkozó szabályokat (szabálykönyv I pontja).vagy használja ezt:
vassadi
klaci.uw.hu/
BaltimoreDefense
bowl.hu/forum/manager-jatek/rosterek
vassadi
kérjek bocsánatot is, hogy segíteni akartam?
Habi
több mint 10 éve
Sztem keddig meglesz az összesítés amit kiteszek, ha senki nem talál hibát benne akkor a hétvégéig ki is lesznek osztva a pickek.Ja igen, nekikezdtem a comp pickek regisztrálásának, úgyhogy ha nem jön közbe semmi, egy-két héten belül kihirdetem. Az már tuti, hogy somos nem kap semmit 😊ezt lehet tudni hogy mikorra készül el?
gabokocka
kristof
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
csak kevéssel kellett volna lejjebb görgetni, mint ahány wr-ed van 😛másnaposan nehéz az élet
most jut eszembe, de korábban Schleck csinált egy netes szerződés hosszabbításos táblát, szerintem ez kiküszöbölné/minimalizálná a hibákat!
klaci.uw.hu/
HabiBaltimoreDefenseEz valahogy mindig elfelejtődik, beraktam ide a többi segédanyaghoz:Kb. minden második beírt szerződés szabálytalan. Ha valaki változó összegű szerződést ad, az előtte legyen kedves elolvasni az erre vonatkozó szabályokat (szabálykönyv I pontja).vagy használja ezt:
vassadi
klaci.uw.hu/
BaltimoreDefense
bowl.hu/forum/manager-jatek/rosterek
vassadi
kérjek bocsánatot is, hogy segíteni akartam?


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Ja igen, nekikezdtem a comp pickek regisztrálásának, úgyhogy ha nem jön közbe semmi, egy-két héten belül kihirdetem. Az már tuti, hogy somos nem kap semmit 😊ezt lehet tudni hogy mikorra készül el?
gabokocka
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 10 éve
csak kevéssel kellett volna lejjebb görgetni, mint ahány wr-ed van 😛 most jut eszembe, de korábban Schleck csinált egy netes szerződés hosszabbításos táblát, szerintem ez kiküszöbölné/minimalizálná a hibákat!
klaci.uw.hu/
Habi
Ez valahogy mindig elfelejtődik, beraktam ide a többi segédanyaghoz:Kb. minden második beírt szerződés szabálytalan. Ha valaki változó összegű szerződést ad, az előtte legyen kedves elolvasni az erre vonatkozó szabályokat (szabálykönyv I pontja).vagy használja ezt:
vassadi
klaci.uw.hu/
BaltimoreDefense
bowl.hu/forum/manager-jatek/rosterek
vassadi
több mint 10 éve
most jut eszembe, de korábban Schleck csinált egy netes szerződés hosszabbításos táblát, szerintem ez kiküszöbölné/minimalizálná a hibákat!klaci.uw.hu/


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Bocsi a rossz szerodesert, holnap javitom Danielst


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Neiko Thorpe hova lett a rosteremről? 😀 Tavaly úgy emlékszem elhoztam FA-ról, nem emlékszem hogy kivágtam volna, és most még sincs sehol 😊
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 10 éve
Ez valahogy mindig elfelejtődik, beraktam ide a többi segédanyaghoz:Kb. minden második beírt szerződés szabálytalan. Ha valaki változó összegű szerződést ad, az előtte legyen kedves elolvasni az erre vonatkozó szabályokat (szabálykönyv I pontja).vagy használja ezt:
vassadi
klaci.uw.hu/
BaltimoreDefense
több mint 10 éve
Somos az a Ravenses hosszabbítási reakció egyértelműen aranyköpés. Gratula.Arany János segített, én csak belepiszkáltam. 😊
iktriad
több mint 10 éve
Kb. minden második beírt szerződés szabálytalan. Ha valaki változó összegű szerződést ad, az előtte legyen kedves elolvasni az erre vonatkozó szabályokat (szabálykönyv I pontja).vagy használja ezt:
vassadi
klaci.uw.hu/
több mint 10 éve
Kb. minden második beírt szerződés szabálytalan. Ha valaki változó összegű szerződést ad, az előtte legyen kedves elolvasni az erre vonatkozó szabályokat (szabálykönyv I pontja).
több mint 10 éve
Somos az a Ravenses hosszabbítási reakció egyértelműen aranyköpés. Gratula.
több mint 10 éve
Somos eddig is faszán adta elő ezeket a hosszabbításos sztorikat, de az idei első és ez a Ravenses most, az all time elitbe kívánkozik!Sírok 😀


JT Daniels fan
több mint 10 éve
én valszeg hétvégén küldök, fél órája érkeztem meg külföldről egész hetes céges baszakodásról.Én nem baszogatásként írtam, csak az én fejemen is ugráltak... 😊
amúgy meg ha előre kihirdetünk egy menetrendet, akkor ne legyen már baszogatva az ember h még azokon a határidőkön belül van.
briareos
több mint 10 éve
Csak szólok, hogy én a lehető legkésőbb fogom küldeni 😉 Jeleztem Ádámnak előre, hogy alig van időm, szóval minden határidő ki lesz használva 😊
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
én valszeg hétvégén küldök, fél órája érkeztem meg külföldről egész hetes céges baszakodásról.amúgy meg ha előre kihirdetünk egy menetrendet, akkor ne legyen már baszogatva az ember h még azokon a határidőkön belül van.
több mint 10 éve
Hétvégén küldök én is.. át kell számolni picit a dolgot.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Quinn értelmes ajánlat esetén mozdítható.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 10 éve
Én holnap reggelre tudok ajánlatokat küldeni (lehet, hogy csak holnapután).
több mint 10 éve
Nesztek, hajcsárok. 😊Végülis ma is ma van. 😊Most mondom, ma este. 😊 Igor, Te meg még ajánlatokat se küldtél, mit idegeskedsz? 😀Nem mondta melyik este. 😉Senki ne aggódjon, van nálam egy csomó ajánlat, regisztráltam őket, este folytatom a hirdetést.No? 😀
somoskovig
Igor
Soldados
somoskovig
Soldados
Aki még semmit sem küldött:
Ork, Bria, Baltimoredefense, Shilkor, Shawnka, Newman, gdavid, Igor, Rajna, Rata.
több mint 10 éve
@BlikkNewsA sajtó képviselői jelentik, hogy több esetben már a játékosoknak kell fizetni, ha Clevelandben szeretnének játszani 😊
CLE GM: "Ügyfeleink játékosügynöksége a kölcsönös tiszteletet porba tiporva, teljes felelőtlenséget valamint megbízhatatlanságot tanúsítva az alábbi elhatározásra késztette csapatunkat: a Cleveland Browns éjféltől kezdve minden megkezdett órában 100.000 dollárral csökkenti ajánlatát három hosszabbítani kívánó játékosa felé." Az erősen idegállapotban lévő kristofGM (21) még hozzáfűzte: "Rosenhausék amúgy is sz*pják le anyámat, má' bocsánat"
kristof
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Végülis ma is ma van. 😊Most mondom, ma este. 😊 Igor, Te meg még ajánlatokat se küldtél, mit idegeskedsz? 😀Nem mondta melyik este. 😉Senki ne aggódjon, van nálam egy csomó ajánlat, regisztráltam őket, este folytatom a hirdetést.No? 😀
somoskovig
Igor
Soldados
somoskovig

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
De én soha nem is tagadtam.. a lehúzós tradeknél se, itt se, máshol.akarja az infót, hogy hátradőlve küldje az ajánlatokat.Most mondom, ma este. 😊 Igor, Te meg még ajánlatokat se küldtél, mit idegeskedsz? 😀Nem mondta melyik este. 😉Senki ne aggódjon, van nálam egy csomó ajánlat, regisztráltam őket, este folytatom a hirdetést.No? 😀
somoskovig
Igor
Soldados
somoskovig
Nem keményf***ú GM, mondjuk ki! 😛
Habi
Persze, ki akarom használni a plusz infó elönyeit (még ha igyse fogok tudni hosszabbitani, mert nincs capem..)
De ha valakit zavar, ezt elég egyszerüen meg lehet oldani jövôre: addig nincs nyilvános infó, mig minden GM nem küldött értékeket.
PS: keményfa**u = "mindenkit kirúgok, vazze" ? Akkor max 1 olyan GM van a ligában.. 😛
Szerkesztette: Igor
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)

