Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

GM játék csevegő

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
2025-ös roster fájl

2026-os roster fájl

Draft tracker 2025

Draft tracker 2026

Rosenhaus táblázat 2026


Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez szerintem óriási tévedés, hogy a Rózik nem írhatnak egy LS-re vetmin-es igényt. IRL is ez az igényük. És ha vkinek belefér a 6 hosszabbításba éppen, hogy a LS-rel hosszabbítson az miért ne tehetné meg. A Róziknak nem az a dolga, hogy irreális értéket fogalmazzanak meg, hanem az, hogy jogos igényt állapítsanak meg. Ami a LS esetében a vetmin, vagy annál éppen csak több.

Ha IRL szoktak hosszabbítani, mert nem támasztanak irreális igényt a LS-ek, akkor itt miért kell irreális igényt megfogalmazniuk? Ennek semmi értelme És ahogy néztem, ez tavaly is gond volt. Ha valaki punterrel akar hosszabbítani, akkor azért nem kell 3 millára árazni egy puntert, ami már majdnem kétszeres a franchise tag értéknek... A Rózik dolga a reális ár meghatározása. 😉

ui.: félreértés ne essék, nem könnyű Rózinak lenni. Tudom, mert 2 évig én is csináltam. Tehát ne vegye senki sértésnek, ez nem lebaszás, csak vélemény, hogy jövőre esetleg jobban működjön a dolog.
Soldados
szerintem IRL is kevés játékos kap reális árat. pl tegnap Malcolm Jenkins.
én ugy látom h valaki valakivel hosszabbítani akar, az azért teszi mert rá szüksége van, így megfizeti az igényét. iylenkor meg a játéks+ügynök ezt kihasználva nagy lóvét akar.
FAn meg nincs ló szamár is jó alapon már lejjebb adja az igényét.
mondom ezt ugy h az eddigi kikerült összegek alapján nem én lőttem az árakat felül.
braxa88
Ne keverjük a szezont a fazonnal. Mutass olyan puntert, aki úgy hosszabbított IRL, hogy a franchise tag kétszereséért írt alá. Sőt mutass egyetlen olyan játékost, aki a franchise tag érték kétszereséért írt alá bármilyen poszton.

A long snapper IRL se kér többet veteránminimumnál. Akkor nektek sem kell többre árazni, mert a LS elfogadja, hogy ő vetmin-t keres. Elfogadja IRL is, akkor itt miért nem?

A túlfizetésre és olcsóságra lehet példát találni hosszabbításnál és FA-n is. Ez így van IRL és a játékban is. Ez benne van, ezzel nincs gond. Vkit alacsonyra áraznak a Rózik (vagy IRL az ügynöke), van akit túl, tévedni emberi dolog és senki sem jövőbe látó, hogy tudjuk milyen teljesítményt fog nyújtani vki az elkövetkezendő 3-4-5 évben.

De itt nem erről van szó. Hanem arról, hogy a LS mindenhol vetmint keres. Ő nem fog a játékban sem többet kérni. Vagy egy közepes puntert nem kell 2-3 millára taksálni, csak mert hosszabbítani akarnak vele. Ugyanúgy viszonyítsd a teljesítményét a franchise taghez, mint teszed az OT-k, RB-k, WR-ek esetében.
Soldados
fra.tag 2xese. stb. nem értem ezeket most mire írod, seholse említettem ilyeneket. hagyjuk is 😊

tul van árazvan szerinted egy LS meg egy P. túléljük.
braxa88
Az idei árazásokat személyre bontva nem láttam, így erről természetesen egyelőre nem tudok markáns véleményt alkotni. De a tavalyit láttam. És abban azt láttam, hogy a spec teamerek árazása tavaly is gond volt. Kb nem lehet LS-rel, kickerrel és punterrel hosszabbítani, vagy csak franchise tag értéken vagy felette. És ez nem jó. Habi példájából kiindulva pedig úgy tűnik számomra, hogy idén is ez a helyzet, erről elmélkedtem. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Ez szerintem óriási tévedés, hogy a Rózik nem írhatnak egy LS-re vetmin-es igényt. IRL is ez az igényük. És ha vkinek belefér a 6 hosszabbításba éppen, hogy a LS-rel hosszabbítson az miért ne tehetné meg. A Róziknak nem az a dolga, hogy irreális értéket fogalmazzanak meg, hanem az, hogy jogos igényt állapítsanak meg. Ami a LS esetében a vetmin, vagy annál éppen csak több.

Ha IRL szoktak hosszabbítani, mert nem támasztanak irreális igényt a LS-ek, akkor itt miért kell irreális igényt megfogalmazniuk? Ennek semmi értelme És ahogy néztem, ez tavaly is gond volt. Ha valaki punterrel akar hosszabbítani, akkor azért nem kell 3 millára árazni egy puntert, ami már majdnem kétszeres a franchise tag értéknek... A Rózik dolga a reális ár meghatározása. 😉

ui.: félreértés ne essék, nem könnyű Rózinak lenni. Tudom, mert 2 évig én is csináltam. Tehát ne vegye senki sértésnek, ez nem lebaszás, csak vélemény, hogy jövőre esetleg jobban működjön a dolog.
Soldados
szerintem IRL is kevés játékos kap reális árat. pl tegnap Malcolm Jenkins.
én ugy látom h valaki valakivel hosszabbítani akar, az azért teszi mert rá szüksége van, így megfizeti az igényét. iylenkor meg a játéks+ügynök ezt kihasználva nagy lóvét akar.
FAn meg nincs ló szamár is jó alapon már lejjebb adja az igényét.
mondom ezt ugy h az eddigi kikerült összegek alapján nem én lőttem az árakat felül.
braxa88
Ne keverjük a szezont a fazonnal. Mutass olyan puntert, aki úgy hosszabbított IRL, hogy a franchise tag kétszereséért írt alá. Sőt mutass egyetlen olyan játékost, aki a franchise tag érték kétszereséért írt alá bármilyen poszton.

A long snapper IRL se kér többet veteránminimumnál. Akkor nektek sem kell többre árazni, mert a LS elfogadja, hogy ő vetmin-t keres. Elfogadja IRL is, akkor itt miért nem?

A túlfizetésre és olcsóságra lehet példát találni hosszabbításnál és FA-n is. Ez így van IRL és a játékban is. Ez benne van, ezzel nincs gond. Vkit alacsonyra áraznak a Rózik (vagy IRL az ügynöke), van akit túl, tévedni emberi dolog és senki sem jövőbe látó, hogy tudjuk milyen teljesítményt fog nyújtani vki az elkövetkezendő 3-4-5 évben.

De itt nem erről van szó. Hanem arról, hogy a LS mindenhol vetmint keres. Ő nem fog a játékban sem többet kérni. Vagy egy közepes puntert nem kell 2-3 millára taksálni, csak mert hosszabbítani akarnak vele. Ugyanúgy viszonyítsd a teljesítményét a franchise taghez, mint teszed az OT-k, RB-k, WR-ek esetében.
Soldados
fra.tag 2xese. stb. nem értem ezeket most mire írod, seholse említettem ilyeneket. hagyjuk is 😊

tul van árazvan szerinted egy LS meg egy P. túléljük.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez szerintem óriási tévedés, hogy a Rózik nem írhatnak egy LS-re vetmin-es igényt. IRL is ez az igényük. És ha vkinek belefér a 6 hosszabbításba éppen, hogy a LS-rel hosszabbítson az miért ne tehetné meg. A Róziknak nem az a dolga, hogy irreális értéket fogalmazzanak meg, hanem az, hogy jogos igényt állapítsanak meg. Ami a LS esetében a vetmin, vagy annál éppen csak több.

Ha IRL szoktak hosszabbítani, mert nem támasztanak irreális igényt a LS-ek, akkor itt miért kell irreális igényt megfogalmazniuk? Ennek semmi értelme És ahogy néztem, ez tavaly is gond volt. Ha valaki punterrel akar hosszabbítani, akkor azért nem kell 3 millára árazni egy puntert, ami már majdnem kétszeres a franchise tag értéknek... A Rózik dolga a reális ár meghatározása. 😉

ui.: félreértés ne essék, nem könnyű Rózinak lenni. Tudom, mert 2 évig én is csináltam. Tehát ne vegye senki sértésnek, ez nem lebaszás, csak vélemény, hogy jövőre esetleg jobban működjön a dolog.
Soldados
szerintem IRL is kevés játékos kap reális árat. pl tegnap Malcolm Jenkins.
én ugy látom h valaki valakivel hosszabbítani akar, az azért teszi mert rá szüksége van, így megfizeti az igényét. iylenkor meg a játéks+ügynök ezt kihasználva nagy lóvét akar.
FAn meg nincs ló szamár is jó alapon már lejjebb adja az igényét.
mondom ezt ugy h az eddigi kikerült összegek alapján nem én lőttem az árakat felül.
braxa88
Ne keverjük a szezont a fazonnal. Mutass olyan puntert, aki úgy hosszabbított IRL, hogy a franchise tag kétszereséért írt alá. Sőt mutass egyetlen olyan játékost, aki a franchise tag érték kétszereséért írt alá bármilyen poszton.

A long snapper IRL se kér többet veteránminimumnál. Akkor nektek sem kell többre árazni, mert a LS elfogadja, hogy ő vetmin-t keres. Elfogadja IRL is, akkor itt miért nem?

A túlfizetésre és olcsóságra lehet példát találni hosszabbításnál és FA-n is. Ez így van IRL és a játékban is. Ez benne van, ezzel nincs gond. Vkit alacsonyra áraznak a Rózik (vagy IRL az ügynöke), van akit túl, tévedni emberi dolog és senki sem jövőbe látó, hogy tudjuk milyen teljesítményt fog nyújtani vki az elkövetkezendő 3-4-5 évben.

De itt nem erről van szó. Hanem arról, hogy a LS mindenhol vetmint keres. Ő nem fog a játékban sem többet kérni. Vagy egy közepes puntert nem kell 2-3 millára taksálni, csak mert hosszabbítani akarnak vele. Ugyanúgy viszonyítsd a teljesítményét a franchise taghez, mint teszed az OT-k, RB-k, WR-ek esetében.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Ez szerintem óriási tévedés, hogy a Rózik nem írhatnak egy LS-re vetmin-es igényt. IRL is ez az igényük. És ha vkinek belefér a 6 hosszabbításba éppen, hogy a LS-rel hosszabbítson az miért ne tehetné meg. A Róziknak nem az a dolga, hogy irreális értéket fogalmazzanak meg, hanem az, hogy jogos igényt állapítsanak meg. Ami a LS esetében a vetmin, vagy annál éppen csak több.

Ha IRL szoktak hosszabbítani, mert nem támasztanak irreális igényt a LS-ek, akkor itt miért kell irreális igényt megfogalmazniuk? Ennek semmi értelme És ahogy néztem, ez tavaly is gond volt. Ha valaki punterrel akar hosszabbítani, akkor azért nem kell 3 millára árazni egy puntert, ami már majdnem kétszeres a franchise tag értéknek... A Rózik dolga a reális ár meghatározása. 😉

ui.: félreértés ne essék, nem könnyű Rózinak lenni. Tudom, mert 2 évig én is csináltam. Tehát ne vegye senki sértésnek, ez nem lebaszás, csak vélemény, hogy jövőre esetleg jobban működjön a dolog.
Soldados
szerintem IRL is kevés játékos kap reális árat. pl tegnap Malcolm Jenkins.
én ugy látom h valaki valakivel hosszabbítani akar, az azért teszi mert rá szüksége van, így megfizeti az igényét. iylenkor meg a játéks+ügynök ezt kihasználva nagy lóvét akar.
FAn meg nincs ló szamár is jó alapon már lejjebb adja az igényét.
mondom ezt ugy h az eddigi kikerült összegek alapján nem én lőttem az árakat felül.

szerk:
de amugy vicces h eddig egy LS és egy P miatt megy a vita 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez szerintem óriási tévedés, hogy a Rózik nem írhatnak egy LS-re vetmin-es igényt. IRL is ez az igényük. És ha vkinek belefér a 6 hosszabbításba éppen, hogy a LS-rel hosszabbítson az miért ne tehetné meg. A Róziknak nem az a dolga, hogy irreális értéket fogalmazzanak meg, hanem az, hogy jogos igényt állapítsanak meg. Ami a LS esetében a vetmin, vagy annál éppen csak több.

Ha IRL szoktak hosszabbítani, mert nem támasztanak irreális igényt a LS-ek, akkor itt miért kell irreális igényt megfogalmazniuk? Ennek semmi értelme És ahogy néztem, ez tavaly is gond volt. Ha valaki punterrel akar hosszabbítani, akkor azért nem kell 3 millára árazni egy puntert, ami már majdnem kétszeres a franchise tag értéknek... A Rózik dolga a reális ár meghatározása. 😉

ui.: félreértés ne essék, nem könnyű Rózinak lenni. Tudom, mert 2 évig én is csináltam. Tehát ne vegye senki sértésnek, ez nem lebaszás, csak vélemény, hogy jövőre esetleg jobban működjön a dolog.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
Azt jól gondolom, hogy a roster fájlban még nem lett átírva a cap limit az ideire, mert az én táblázatomban több volt a cap spacem. (Telóról valamiért nem mutatja a képletet, így ez csak következtetés)
Farky
Át van írva. Délután ránézek, ha gépnél leszek.
vassadi
nem kell, jó a képlet (céges gépről megnéztem) csak a telon bolondult meg valami.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Azt jól gondolom, hogy a roster fájlban még nem lett átírva a cap limit az ideire, mert az én táblázatomban több volt a cap spacem. (Telóról valamiért nem mutatja a képletet, így ez csak következtetés)
Farky
Át van írva. Délután ránézek, ha gépnél leszek.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
950k-t ajánlottam 3 évre a ls-nek és csak úgy lelép? Milyen világ ez? Mit szivtatok Rozik? Van még belőle?
Habi
Vetminért simán visszamehet hozzád FA-ról....na de nem árazhatom be vetminre....hiszen annyiért bárhová elmehet
Klaci79
Többet ajánlottam mint a vetmin. És az sem volt elég a 80%hoz. Egy long snappernél. Nálam ez vicc kategória.
Habi
igen értem...de azért mondom, hogy FA-ról olcsóbban visszamegy....
Klaci79
mondanám, hogy értem amit mondasz, de kereken 1 db LS van a ligában, aki nem vetmint keres (SD), szóval pontosan semmi alapja nem volt a beárazásotoknak. Semmi.
IRL a napokban írt alá 5 évre 5,5 millióért, a várhatóan 154 milliós cap mellett. Nálunk a 112 vagy hány milliós cap mellett 1,2 millióra sikerült beáraznotok éves szinten. És persze LS, ne sírjak érte, de az FA licitnél így elbaszhatok rá is kreditet, amikor sztem bőkezű voltam és a meglévő példák szerint, 100%, hogy aláírt volna.
Habi
Értem én. De a vetmin 810.000 az ő esetében. Nem írhatják a rózik, hogy 900.000 az igénye. Az rendben van, hogy IRL egy játékos megbeszéli a klubbal, hogy még ennyiért is vállalja, máshol se kapna többet stb-stb. De itt a róziknak annyi a dolga, hogy megállapítanak egy igényt, amit a játékos szeretne kapni. Nem kapta meg kész. A játékban megy a FA-ra. Persze mindenben úgyse tudod lefedni a valóságot, mert akkor követhetetlen lenne. Azért nem hosszabbít senki LS-el, mert úgyis vetminért hoz magának. De ott volnt Somos esete is a 20.000-es különbséggel. IRL simán megegyeztek volna.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
Azt jól gondolom, hogy a roster fájlban még nem lett átírva a cap limit az ideire, mert az én táblázatomban több volt a cap spacem. (Telóról valamiért nem mutatja a képletet, így ez csak következtetés)

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
950k-t ajánlottam 3 évre a ls-nek és csak úgy lelép? Milyen világ ez? Mit szivtatok Rozik? Van még belőle?
Habi
Vetminért simán visszamehet hozzád FA-ról....na de nem árazhatom be vetminre....hiszen annyiért bárhová elmehet
Klaci79
Többet ajánlottam mint a vetmin. És az sem volt elég a 80%hoz. Egy long snappernél. Nálam ez vicc kategória.
Habi
igen értem...de azért mondom, hogy FA-ról olcsóbban visszamegy....
Klaci79
mondanám, hogy értem amit mondasz, de kereken 1 db LS van a ligában, aki nem vetmint keres (SD), szóval pontosan semmi alapja nem volt a beárazásotoknak. Semmi.
IRL a napokban írt alá 5 évre 5,5 millióért, a várhatóan 154 milliós cap mellett. Nálunk a 112 vagy hány milliós cap mellett 1,2 millióra sikerült beáraznotok éves szinten. És persze LS, ne sírjak érte, de az FA licitnél így elbaszhatok rá is kreditet, amikor sztem bőkezű voltam és a meglévő példák szerint, 100%, hogy aláírt volna.
Habi
kreditet erre nem kell ellőni
én 1,1M adtam rá. miért? mert ennyit kért. ugyanugy mint egy kb 4.számú CBt nem fog senki 1.000.000ra értékelni, hanem kb 2,5x-sére.
nem kell mindenkivel hosszabbítani, csak aki fontos, aki nem annyira azt (v hasonló tudásút) visszahozod jóval olcsóbban FAn.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Jobban jártál, így vetminért visszahozod, vagy más, ugyanolyan LS-t.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
950k-t ajánlottam 3 évre a ls-nek és csak úgy lelép? Milyen világ ez? Mit szivtatok Rozik? Van még belőle?
Habi
Vetminért simán visszamehet hozzád FA-ról....na de nem árazhatom be vetminre....hiszen annyiért bárhová elmehet
Klaci79
Többet ajánlottam mint a vetmin. És az sem volt elég a 80%hoz. Egy long snappernél. Nálam ez vicc kategória.
Habi
igen értem...de azért mondom, hogy FA-ról olcsóbban visszamegy....
Klaci79
mondanám, hogy értem amit mondasz, de kereken 1 db LS van a ligában, aki nem vetmint keres (SD), szóval pontosan semmi alapja nem volt a beárazásotoknak. Semmi.
IRL a napokban írt alá 5 évre 5,5 millióért, a várhatóan 154 milliós cap mellett. Nálunk a 112 vagy hány milliós cap mellett 1,2 millióra sikerült beáraznotok éves szinten. És persze LS, ne sírjak érte, de az FA licitnél így elbaszhatok rá is kreditet, amikor sztem bőkezű voltam és a meglévő példák szerint, 100%, hogy aláírt volna.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Boooooooooooooo! Ádi nem vicces. :p
Soldados
Tessék: Reggie Nelson kemény 20 ezer dolláros különbségen akadt fenn és mondta azt somosnak, hogy nem hajlandó vele tovább tárgyalni. | Legalább 4,52 millióval kellett volna nyitni a második ajánlat lehetőségéhez, somos 4,5-öt ajánlott elsőre. |
vassadi
Én megengedtem volna neki, somos szereti a túlfizetett veterán sztárokat. 😊 Aztán majd 2 év múlva eladja egymarék szotyiért valamelyik újoncnak. 😊
Soldados
oké Mr Colston 😛
braxa88
Én nem szeretem őket, csak örököltem. 😉

De ha ennyire kell Chancellor, egy ajánlatot meghallgatok, merthogy a franchise tag feletti fizujával őt se szeretem annyira, főleg nem a vártnál drágábban. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Boooooooooooooo! Ádi nem vicces. :p
Soldados
Tessék: Reggie Nelson kemény 20 ezer dolláros különbségen akadt fenn és mondta azt somosnak, hogy nem hajlandó vele tovább tárgyalni. | Legalább 4,52 millióval kellett volna nyitni a második ajánlat lehetőségéhez, somos 4,5-öt ajánlott elsőre. |
vassadi
Én megengedtem volna neki, somos szereti a túlfizetett veterán sztárokat. 😊 Aztán majd 2 év múlva eladja egymarék szotyiért valamelyik újoncnak. 😊
Soldados
oké Mr Colston 😛
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
@braxa88 @gabtsi @Klaci79 @Rajna @somoskovig Majd figyeljetek az olyan esetleges tag+trade utáni hosszabbításokra, ahol új embert kell beárazni, Kendricks például ilyen lesz, vagy Soldi írta most Reiffet és Bradhamet, ha valamelyiküket elcserélné, náluk sincs még igény megállapítva.

Ha valaki ilyen játékossal akar hosszabbítani, az jelezze a Hosszabbítások topikban, vagy nálam vagy somosnál PM-ben.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Keki

 bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal/1449405


Liverpool Fc
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha valaki nem akar FA-n harcolni, akkor Riley Reiff IRL kezdő OT vagy Nigel Bradham IRL kezdő LB vihető - franchise taggel.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Megfelelő ajánlat esetén Patrick Chung eladó lett...kemény 810.000 az idei fizetése
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ha jol számolom akkor eddig 41 emberből 2 fogadta el az első ajánlatot 😀
braxa88
Mert amúgy van olyan, aki már az első ajánlattal a 100 (95) százalékot próbálja eltalálni?
vassadi
Igen, én. 😊

Én azt kínáltam elsőre, amit reálisnak gondolok, amire én áraztam volna őket, ha Rózi vagyok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
ha jol számolom akkor eddig 41 emberből 2 fogadta el az első ajánlatot 😀
braxa88
Mert amúgy van olyan, aki már az első ajánlattal a 100 (95) százalékot próbálja eltalálni?
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 565 — Chiefs GM
Boooooooooooooo! Ádi nem vicces. :p
Soldados
Tessék: Reggie Nelson kemény 20 ezer dolláros különbségen akadt fenn és mondta azt somosnak, hogy nem hajlandó vele tovább tárgyalni. | Legalább 4,52 millióval kellett volna nyitni a második ajánlat lehetőségéhez, somos 4,5-öt ajánlott elsőre. |
vassadi
Én megengedtem volna neki, somos szereti a túlfizetett veterán sztárokat. 😊 Aztán majd 2 év múlva eladja egymarék szotyiért valamelyik újoncnak. 😊
Soldados
Nem emeltem volna Nelsonnál, 5.000.000$ az idei fizuja, max. akkor lett volna értelme hosszabbítani, ha ezzel idénre lejjebb tudok menni, de így mindegy. 😊

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Boooooooooooooo! Ádi nem vicces. :p
Soldados
Tessék: Reggie Nelson kemény 20 ezer dolláros különbségen akadt fenn és mondta azt somosnak, hogy nem hajlandó vele tovább tárgyalni. | Legalább 4,52 millióval kellett volna nyitni a második ajánlat lehetőségéhez, somos 4,5-öt ajánlott elsőre. |
vassadi
Én megengedtem volna neki, somos szereti a túlfizetett veterán sztárokat. 😊 Aztán majd 2 év múlva eladja egymarék szotyiért valamelyik újoncnak. 😊
Soldados
A szabály az szabály. ¯\_(ツ)_/¯
vassadi
Micsoda Olcsó János ez a Reggie Nelson. 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Boooooooooooooo! Ádi nem vicces. :p
Soldados
Tessék: Reggie Nelson kemény 20 ezer dolláros különbségen akadt fenn és mondta azt somosnak, hogy nem hajlandó vele tovább tárgyalni. | Legalább 4,52 millióval kellett volna nyitni a második ajánlat lehetőségéhez, somos 4,5-öt ajánlott elsőre. |
vassadi
Én megengedtem volna neki, somos szereti a túlfizetett veterán sztárokat. 😊 Aztán majd 2 év múlva eladja egymarék szotyiért valamelyik újoncnak. 😊
Soldados
A szabály az szabály. ¯\_(ツ)_/¯
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
950k-t ajánlottam 3 évre a ls-nek és csak úgy lelép? Milyen világ ez? Mit szivtatok Rozik? Van még belőle?
Habi
Vetminért simán visszamehet hozzád FA-ról....na de nem árazhatom be vetminre....hiszen annyiért bárhová elmehet
Klaci79
Többet ajánlottam mint a vetmin. És az sem volt elég a 80%hoz. Egy long snappernél. Nálam ez vicc kategória.
Habi
igen értem...de azért mondom, hogy FA-ról olcsóbban visszamegy....
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Boooooooooooooo! Ádi nem vicces. :p
Soldados
Tessék: Reggie Nelson kemény 20 ezer dolláros különbségen akadt fenn és mondta azt somosnak, hogy nem hajlandó vele tovább tárgyalni. | Legalább 4,52 millióval kellett volna nyitni a második ajánlat lehetőségéhez, somos 4,5-öt ajánlott elsőre. |
vassadi
Én megengedtem volna neki, somos szereti a túlfizetett veterán sztárokat. 😊 Aztán majd 2 év múlva eladja egymarék szotyiért valamelyik újoncnak. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!