NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 829
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha Toca ír DC-t PS-sel, akkor kész vagyunk

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Valami szakértő kiszámolhatná, hogy mennyit kell most adnom Tony G-nek egy évre, ha a Ravens 2 évre évi 4 millát ajánlott. 😊 A 8-at, 10-et és hasonló vicces beírásokkal ne próbálkozzatok. 😀somoskovig
4.4 a 10%+300 emelés szerintem.. szóval 4.7/ 1 év.

(nem tudom +10%-kal, vagy 1.11-gyel kellene szorozni.. most azt az 44k-t elnézem, tök mindegy)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
4.5 millával már jó vagy sztem, de nekem hármas lett a matek érettségim 😀
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Valami szakértő kiszámolhatná, hogy mennyit kell most adnom Tony G-nek egy évre, ha a Ravens 2 évre évi 4 millát ajánlott. 😊 A 8-at, 10-et és hasonló vicces beírásokkal ne próbálkozzatok. 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad schefflerre ne is probalkozz, mivel mosst nem fogom claimelni a kc elozese miatt.
en kitorolnem a hszt, mert semmi ertelme nem volt beirnod, csak kavarodast okozhat a rencerben.MMMS
Ok. Máris törlöm a hszt. Köszi, hogy szóltál.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
iktriad schefflerre ne is probalkozz, mivel mosst nem fogom claimelni a kc elozese miatt.
en kitorolnem a hszt, mert semmi ertelme nem volt beirnod, csak kavarodast okozhat a rencerben.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Még korai a PS claim.. az enyémről legalábbis ne claimelgessen senki. 😛 Mert Gonzo miatt potenciálisan az egyik embert visszarakom rosterre.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mivel nem lehet átgörgetni, így totál felesleges
Csak magával szúr ki, aki nem költi el centire a „pénzét”
Illetve pont, hogy túlfizetésekhez vezethetne szar embereknél, aztán lehet majd azzal példálózni, hogy de hát FA-n megkapta az a gyp-s is a nagy pénzt

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Höri, javaslom jövőre bevezetni a kötelező cap elköltési szabályt, csapatonként mondjuk minimum 95%-ig 😊 Baja senkinek nem lesz belőle ha 1 évre túlfizet valami szerencsés flótást keretzáráskor, és az ilyen Tony G féle megmagyarázhatatlan és teljesen ésszerűtlen anomáliák is megszűnnének.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
de most tényleg, Somos a riválisod és van 9 millád, miért ne?Höri
beírtam hogy kész a keretem, ha ezt meglépem akkor jönnek majd a kilépéssel fenyegető emberek, hogy mekkora paraszt vagyok. Köll ez nekem? Nem.Fucu
a keretzárás nem jelent tranzakciós stopot mint látható.

de ha ez kell ám legyen: kilépek ha nem igazolod le Gonzalezt!

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Azóta a "készkeretű" GM-ek is alakítgatják a keretüket és még senki nem fenyegetőzött kilépéssel 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
de most tényleg, Somos a riválisod és van 9 millád, miért ne?Höri
beírtam hogy kész a keretem, ha ezt meglépem akkor jönnek majd a kilépéssel fenyegető emberek, hogy mekkora paraszt vagyok. Köll ez nekem? Nem.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként azt a 10%-os szitut én korhoz kötném... Aki a szabályok szerint egyébként sem kaphat már emelkedőt, az ilyen esetben inkább a hosszabb és a szerződés összértéke alapján nagyobb szerződést válassza, míg a fiatalok inkább írjanak alá 1 évre, hátha jövőre még jobb kontraktot kapnak.Rataxes
NPV.Igor
Ne Panaszkodjál Vaze!

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Egyébként azt a 10%-os szitut én korhoz kötném... Aki a szabályok szerint egyébként sem kaphat már emelkedőt, az ilyen esetben inkább a hosszabb és a szerződés összértéke alapján nagyobb szerződést válassza, míg a fiatalok inkább írjanak alá 1 évre, hátha jövőre még jobb kontraktot kapnak.Rataxes
NPV.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Egyébként azt a 10%-os szitut én korhoz kötném... Aki a szabályok szerint egyébként sem kaphat már emelkedőt, az ilyen esetben inkább a hosszabb és a szerződés összértéke alapján nagyobb szerződést válassza, míg a fiatalok inkább írjanak alá 1 évre, hátha jövőre még jobb kontraktot kapnak.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
PS: Igazából itt elméletileg kijöhet a 10%-os szerződés hátránya.. és ezt most nem is somos emelésére, mert az emberes/korrekt volt. De mondjuk a végén, ha 6m for 2 year vs 6.5/7m for 1 year között kell majd dönteni.. akkor egyértelmű melyik lenne jobb.. és nem azt fogja Gonzo választani, hanem az 1 évest.Igor
mindezt elhomályosítja, hogy valójában hozzám jönne minimumért mert gyűrűt akar.Höri
Ugyanmár, ha az Indy beat writer is nyolcadiknak rangsorolja a csapatot... 😛
Olyan helyre kell jönni, ahol nincsenek jó WR-ek, így rengeteg labdát kapna -> Baltimore.

Verhetetlen slot párosom lenne, úgy állnék fel, hogy 4 slot WR+TE, és 1 outside receiver.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Fucu simán kifizet neki 8-9 milkát is, akkor meg hiába százalékolunk 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
PS: Igazából itt elméletileg kijöhet a 10%-os szerződés hátránya.. és ezt most nem is somos emelésére, mert az emberes/korrekt volt. De mondjuk a végén, ha 6m for 2 year vs 6.5/7m for 1 year között kell majd dönteni.. akkor egyértelmű melyik lenne jobb.. és nem azt fogja Gonzo választani, hanem az 1 évest.Igor
mindezt elhomályosítja, hogy valójában hozzám jönne minimumért mert gyűrűt akar.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Már csak azért is megérné, mert jól kicseszel mindenkivel, és feltolod a TE-taget is jövőre 😊
(Nem is értem miért vágta ki adam.. de mindegy.Biztos lett volna a 135 emberből még egy valaki aki inkább mehetett volna.)


PS: Igazából itt elméletileg kijöhet a 10%-os szerződés hátránya.. és ezt most nem is somos emelésére, mert az emberes/korrekt volt. De mondjuk a végén, ha 6m for 2 year vs 6.5/7m for 1 year között kell majd dönteni.. akkor egyértelmű melyik lenne jobb.. és nem azt fogja Gonzo választani, hanem az 1 évest.

PS2: azért nem vittem el márciusban/áprilisban mert lemaradtam róla.. speciel 1.8/3 évre sima steal volt, akár 1, akár 2 évnyi büntit kell benyelni érte.. már ha az FA a szerződéskötés után volt.. de úgy volt, ha jól rémlik.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A Dickson-Tony G. páros már egész jól hangzana 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
de most tényleg, Somos a riválisod és van 9 millád, miért ne?

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Tömd be a sapid Gonzoval 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu virítsd a lóvét!Höri
he?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fucu virítsd a lóvét!

több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
a kedves Ravens annak idején is rámlicitálhatott volna :3