NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 828
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tony G bevezetve a Redskins keretbe.

A Chargers-Rams párost felvittem hivatalosba, így már csak a Packers-Redskins-Broncos csapatoknál van kupleráj.

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
akkor mit diktál a Justice League? adam8 capje nem bírja el, szóval egyből a cut topikba írja be aztán mehet a versengés?Höri
Hát szerintem ha már így állunk meg kéne hagyni adam8-nak a lehetőséget hogy mást vágjon ki...Rataxes
azt o nem akarja, ha jol vettem ki a szavaibol.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hori te pedig a szabalyzatot nem fogod szeretni. annak ertelmeben ha vki nem irja be a szerzodest 3 nap alatt, akkor a playa az eves atlaggal megegyezo szerzodest kap, tehat nyert licit eseten mindenkepp ezesetben a skinse tony g, csak a valtozo osszegu szerzodest bukta a be nem irassal. ottvan a szabalyzat vegen, nezd csak meg.
azert szep probalkozas vot 😉MMMS
akkor mit diktál a Justice League? adam8 capje nem bírja el, szóval egyből a cut topikba írja be aztán mehet a versengés?Höri
sztem logikus. ha neki nem kell, akkor cut/waive es mehet erte a tolongas, mint mas kivagottra.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
akkor mit diktál a Justice League? adam8 capje nem bírja el, szóval egyből a cut topikba írja be aztán mehet a versengés?Höri
Hát szerintem ha már így állunk meg kéne hagyni adam8-nak a lehetőséget hogy mást vágjon ki...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Odaadom én Hörinek.adam8
Dehogy adod! Nem jótékonysági intézmény ez. Ha szabály szerint a tiéd, akkor cseréld el vele, jó drágán 😉

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hori te pedig a szabalyzatot nem fogod szeretni. annak ertelmeben ha vki nem irja be a szerzodest 3 nap alatt, akkor a playa az eves atlaggal megegyezo szerzodest kap, tehat nyert licit eseten mindenkepp ezesetben a skinse tony g, csak a valtozo osszegu szerzodest bukta a be nem irassal. ottvan a szabalyzat vegen, nezd csak meg.
azert szep probalkozas vot 😉MMMS
akkor mit diktál a Justice League? adam8 capje nem bírja el, szóval egyből a cut topikba írja be aztán mehet a versengés?

több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Odaadom én Hörinek.

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hori te pedig a szabalyzatot nem fogod szeretni. annak ertelmeben ha vki nem irja be a szerzodest 3 nap alatt, akkor a playa az eves atlaggal megegyezo szerzodest kap, tehat nyert licit eseten mindenkepp ezesetben a skinse tony g, csak a valtozo osszegu szerzodest bukta a be nem irassal. ottvan a szabalyzat vegen, nezd csak meg.
azert szep probalkozas vot 😉

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az tényleg szép... De hogyan? 😊 A kereső szerint a 'Skins licitált rá utoljára, cut/waive meg nem volt... Adam8 elfelejtett szerződést adni?Rataxes
bizony

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az tényleg szép... De hogyan? 😊 A kereső szerint a 'Skins licitált rá utoljára, cut/waive meg nem volt... Adam8 elfelejtett szerződést adni?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Szép húzás Höri! Hogy menj a... 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ilyenkor még van paycut? 😮kristof
nincs, már Spikes-nál se nagyon akartam tolerálni de az ő esetében is IRL is előfordulhatna ilyesmi.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
ha ezt tudom...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ilyenkor még van paycut? 😮
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ha minden igaz Hörinek kell küldeni PM-ben.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kiválasztott UDFA-kat (PS-be) hova írjam be ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
az kell h legyen

keress az arcokra wikin az eleg megbizhato.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
minden roster up to date a googledoxban ?

h ki tudja keresni h ki nincs rosteren a PS töltelék jelöltjeim közül.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nekem mit kell?adam8
mint látható 63 játékosod van beírva. ki a felesleges?

kikerestem szóval gondolom Moss és Bell, de waivelve sose voltak. Terrell Manning nem Ps-képes, se Quanterus

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nekem mit kell?adam8
Szerintem arra gondolhatott Höri hogy 53 név legyen a rosteren, ne neki kelljen kimatekozni hogy melyik player hány helyre van beírva a depthbe.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Hát felőlem jövő hétre is csinálhatod annyira nem zavar, hogy az hihetetlenWyatt
Akkor miért jött a megjegyzés?
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Nekem mit kell?

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát felőlem jövő hétre is csinálhatod annyira nem zavar, hogy az hihetetlen

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Jó hosszú vizsgaWyatt
Jó, egész héten dolgoztam szabadságolás miatt, ne haragudj.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó hosszú vizsga