GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 828
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hori mcdanielnek 3 evre adtam szerzodest.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
shilkor, adjál szerződést marringhamnek, iktriad meg podleshnek

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jólvan, a PS-sel kicsit szoptam csak be, ilyen 1x meccses emberekkel, szal asszem lesz még „pár” UDFA-m, meg waivem

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Höri: nem vagy normális 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ra speciel kivancsi vagyok h hany ember udfa listajan szerepel 😀 amugy azt a listat hogyan kene kuldeni ? ugy ertem h fontossagi sorendbe kellene tenni az arcokat v eleg ha random irom oket ?MMMS
szerintem senki se fontossági sorrendben küldte eddig

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
ra speciel kivancsi vagyok h hany ember udfa listajan szerepel 😀 amugy azt a listat hogyan kene kuldeni ? ugy ertem h fontossagi sorendbe kellene tenni az arcokat v eleg ha random irom oket ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
nekem mar fogalmam sincs itt a sok zaradek, elfelejtetve be nem tarthato szabalyok es egyebek labirintusaban, h kit lehet es kit nem leigazolni. beirom aki kell, ha nem lehet, akkor visszadobod. nemigazan ertem a logikat abban mondjuk, h jegre akarsz tenni aktiv nfl-jatekosokat rosterzarasig, de biztos van ra esszeru magyarazat.MMMS
Ezt konfirmáld majd meg holnapig Höri, mert egy DT/OT-t akarok még húzni, és akkor megcsinálom holnapra én is a komplett rostert.
1) lehet akkor FA piacon bármit vandálkodni még, vagy 2) már csak azokra, mehet licit akiket cutolnak/waivelnek? (mondjuk a második opció nekem is fura)Igor
Húzzatok akkor bazzeg, már csak azért is mert kívánics vagyok ki fog nálad mindkét falban játszani 😀

Wyatt és Rata meg döntse el kell-e a két kitaszítottHöri
Köszi.. mindjárt keresek is valakit. Terrell Brown 😛 még kickert és holdert is fog egyszerre játszani 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem mar fogalmam sincs itt a sok zaradek, elfelejtetve be nem tarthato szabalyok es egyebek labirintusaban, h kit lehet es kit nem leigazolni. beirom aki kell, ha nem lehet, akkor visszadobod. nemigazan ertem a logikat abban mondjuk, h jegre akarsz tenni aktiv nfl-jatekosokat rosterzarasig, de biztos van ra esszeru magyarazat.MMMS
Ezt konfirmáld majd meg holnapig Höri, mert egy DT/OT-t akarok még húzni, és akkor megcsinálom holnapra én is a komplett rostert.
1) lehet akkor FA piacon bármit vandálkodni még, vagy 2) már csak azokra, mehet licit akiket cutolnak/waivelnek? (mondjuk a második opció nekem is fura)Igor
Húzzatok akkor bazzeg, már csak azért is mert kívánics vagyok ki fog nálad mindkét falban játszani 😀

Wyatt és Rata meg döntse el kell-e a két kitaszított

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Howell & Harvey -> St. Louis (ezekre ellőni az első helyet külön dícséretet érdemel!)Höri
Muszáj volt! 😊 Olyanokat gyűjtök, akiket jövőre ingyen pakolhatok ki vagy lejárók. Idén három célom van: legyen meg a posztminimum; férjek be a sapka alá; legyen minél gyengébb a csapat, hogy jövőre meglegyen az 1/1-es cetli 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
nekem mar fogalmam sincs itt a sok zaradek, elfelejtetve be nem tarthato szabalyok es egyebek labirintusaban, h kit lehet es kit nem leigazolni. beirom aki kell, ha nem lehet, akkor visszadobod. nemigazan ertem a logikat abban mondjuk, h jegre akarsz tenni aktiv nfl-jatekosokat rosterzarasig, de biztos van ra esszeru magyarazat.MMMS
Ezt konfirmáld majd meg holnapig Höri, mert egy DT/OT-t akarok még húzni, és akkor megcsinálom holnapra én is a komplett rostert.
1) lehet akkor FA piacon bármit vandálkodni még, vagy 2) már csak azokra, mehet licit akiket cutolnak/waivelnek? (mondjuk a második opció nekem is fura)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
nekem mar fogalmam sincs itt a sok zaradek, elfelejtetve be nem tarthato szabalyok es egyebek labirintusaban, h kit lehet es kit nem leigazolni. beirom aki kell, ha nem lehet, akkor visszadobod. nemigazan ertem a logikat abban mondjuk, h jegre akarsz tenni aktiv nfl-jatekosokat rosterzarasig, de biztos van ra esszeru magyarazat.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Túl sok jó játékosom van.. nem fér rá mind a rosterre 😕 több sztárt kellett volna igazolni/ez az olcsó QB hátránya.

Esetleg egy CB-t cserélnék a brutál jó hetesfogatomból, valami értelmes backup OT-re.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
bocs, azert toroltem, mert beneztem a vetmint. kesobb ujraprobalkozok, hatha nem csapjatok le a kezemrol.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mekkora élet volt ma itt

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Joeckel akkora klasszis, hogy két DC-re is felkerült, mondjuk Fisher cserébe egyre sem
Wyatt
A hiba tuti nem az én készülékemben van. 😀iktriad
Hoppá, javítva. 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Joeckel akkora klasszis, hogy két DC-re is felkerült, mondjuk Fisher cserébe egyre sem
Wyatt
A hiba tuti nem az én készülékemben van. 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó hát minden nem megy egyszerre 😕
Mondjuk ha Mankins maradt volna (még a jó Istennek sincs annyi capje mondjuk), akkor Wooddal és Koppennel megoldották volna több mint korrektül, de így bízunk a fiatalokban, jobb híján

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Joeckel akkora klasszis, hogy két DC-re is felkerült, mondjuk Fisher cserébe egyre sem
Bár a ligaelit Joe Thomas, Andre Smith duóm mögé kicsit felesleges, de ha ennyire nincs rá igény, szorítok neki valahol helyet ^^Wyatt
a ligaelit interior oline-od pedig belelesz epitve Bredi arcaba 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Joeckel akkora klasszis, hogy két DC-re is felkerült, mondjuk Fisher cserébe egyre sem
Bár a ligaelit Joe Thomas, Andre Smith duóm mögé kicsit felesleges, de ha ennyire nincs rá igény, szorítok neki valahol helyet ^^

több mint 11 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a waivernél csak átveszel egy játékos szerződésestül akit kivágtak ott szerintem nincs roster kényszer
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
köszi, le van írva ez is de pár átfutás alatt sem találtam meg a szabálykönyvbe
a PSnél rookiek közül kik élveznek védettséget?Ork
mindenki, csak nem rookie jatekosokat lehet lopni.MMMS
Eddig úgy volt, hogy csak az 5. kör és az az alatt húzottak+UDFAWyatt
4. koros vagy azelott valasztott embert psre lehet rakni ? 😮MMMS
Hát elméletileg nincs akadálya, ha az első évben nem keres 600 000 felett
(Mintha Döme így rakta volna PS-re anno Cruzt, bár ebben nem vagyok már biztos)

Waivernél nincs olyan, hogy rosterre kell mennie? Mert PS-claimnél pl van ilyen pont

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 bowl.hu/forum/manager_jatek/practise_squad_waiver/271752
a PS waiver szabályai egy korábbi példában
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
köszi, le van írva ez is de pár átfutás alatt sem találtam meg a szabálykönyvbe
a PSnél rookiek közül kik élveznek védettséget?Ork
mindenki, csak nem rookie jatekosokat lehet lopni.MMMS
Eddig úgy volt, hogy csak az 5. kör és az az alatt húzottak+UDFAWyatt
4. koros vagy azelott valasztott embert psre lehet rakni ? 😮

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
akit az aktuális gazdája waiveren szerzett azt sem lehet elvinnikristof
Hm, ilyenre nem is emlékszem.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
akit az aktuális gazdája waiveren szerzett azt sem lehet elvinni