GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 828
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jó hát mindenki másban tehetséges... Attól hogy "van akit" 2 zsemléért nem küldenék le a kisboltba, attól más területen még lehet értékes ember 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

azert azt nem hittem vna h egyszer megelem, h vkinek nehezseget okoz a gm game szabalyrendszere es a rosterepites rejtelme. ketsegtelen, mint mindent, ezt is lehet jol-rosszul csinalni, de ez 😂
zsombi ba megy a helyere ? hatha bekit visszalehetne csabitani 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Höri Andrew Jackson - Bills Tyler Nielsen - Vikings tagnak kéne lennie legalábbis nem találtam náluk nyomott hogy ki lettek volna vágvaOrk
 www.spotrac.com/nfl/minnesota-vikings/tyler-nielsen/
 www.spotrac.com/nfl/buffalo-bills/andrew-jackson/

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri Andrew Jackson - Bills Tyler Nielsen - Vikings tagnak kéne lennie legalábbis nem találtam náluk nyomott hogy ki lettek volna vágvaOrk
szeretném látni amint fel vannak tüntetve a csapat tagjaként.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
június 3. ugyebár a kerethírdetési határidő, ha addigra nem sikerül amadeusnak valami haladást elérni a keretével akkor kénytelen lesz a liga elvenni a tulajdonjogot Atlanta városától.Höri
felmondtam

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Höri Andrew Jackson - Bills Tyler Nielsen - Vikings tagnak kéne lennie legalábbis nem találtam náluk nyomott hogy ki lettek volna vágva
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
június 3. ugyebár a kerethírdetési határidő, ha addigra nem sikerül amadeusnak valami haladást elérni a keretével akkor kénytelen lesz a liga elvenni a tulajdonjogot Atlanta városától.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kéne a lájk mellé valami megtapsolós feature is 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha keretet hirdetek az már végleges, vagy lehet még alakítani rajta? (esetleges kivágott játékosokra tudok-e licitálni, stb.)Rataxes
tudsz

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ha keretet hirdetek az már végleges, vagy lehet még alakítani rajta? (esetleges kivágott játékosokra tudok-e licitálni, stb.)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az OG, Kelemete probléma is elhárítva. Köszönöm, hogy szóltatok.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
1. csapatként keretet hirdettem az új szezonra. Gondolom biztos van benne 1-2 hivba, szóval a veteránok a comishsal az élen nézzenek rá.
Tudom, hogy még 1 ember kell a Practice squadba ez vagy UDFA rookie lesz vagy 1 másik csapat practice squadosa.iktriad
az OG-d is kevés az aktív keretben nem?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kelemete sem PS eligble a fizetése miatt, és amúgy nem is Sergionak hívják. 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1. csapatként keretet hirdettem az új szezonra. Gondolom biztos van benne 1-2 hivba, szóval a veteránok a comishsal az élen nézzenek rá.
Tudom, hogy még 1 ember kell a Practice squadba ez vagy UDFA rookie lesz vagy 1 másik csapat practice squadosa.iktriad
Másik PS-éből csak az aktív rosterre tehetsz embert.Rajna
És tényleg.
1. csapatként keretet hirdettem az új szezonra. Gondolom biztos van benne 1-2 hivba, szóval a veteránok a comishsal az élen nézzenek rá.
Tudom, hogy még 1 ember kell a Practice squadba ez vagy UDFA rookie lesz vagy 1 másik csapat practice squadosa.iktriad
Jól látom, hogy Guyton a PS-re kerülés egyetlen feltételének sem tesz eleget? 😀Schleck
Mondtam, hogy lesz valami hiba. 😀 Hiba korrigálva.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
1. csapatként keretet hirdettem az új szezonra. Gondolom biztos van benne 1-2 hivba, szóval a veteránok a comishsal az élen nézzenek rá.
Tudom, hogy még 1 ember kell a Practice squadba ez vagy UDFA rookie lesz vagy 1 másik csapat practice squadosa.iktriad
Jól látom, hogy Guyton a PS-re kerülés egyetlen feltételének sem tesz eleget? 😀

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
1. csapatként keretet hirdettem az új szezonra. Gondolom biztos van benne 1-2 hivba, szóval a veteránok a comishsal az élen nézzenek rá.
Tudom, hogy még 1 ember kell a Practice squadba ez vagy UDFA rookie lesz vagy 1 másik csapat practice squadosa.iktriad
Másik PS-éből csak az aktív rosterre tehetsz embert.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1. csapatként keretet hirdettem az új szezonra. Gondolom biztos van benne 1-2 hivba, szóval a veteránok a comishsal az élen nézzenek rá.
Tudom, hogy még 1 ember kell a Practice squadba ez vagy UDFA rookie lesz vagy 1 másik csapat practice squadosa.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Ide is: Cowboys nem kíván több UDFA-t húzni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hatan vihetnek udfát

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Evanst ugyan minden bizonnyal kivágom, de nemtom mi a gond vele, IRL is Titans PS-en volt tavaly...Rajna
nem gugliztam rá senkire, csak azokat írtam fel akiket momentán nem látok rosteren.
leszámítva persze a veteránokat, akik majd kikötnek valahol (boley, bradshaw, abraham stb)

PS-ben elférne 1-2 léhűtő felőlem, hiszen azokat nem kell megcsinálnom, de mindenkinek jobb ha nem a szemetet gyűjti

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Helyes, szívesen˘˘

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Csak erre reagáltam:
Baltimore Ravens

Kínál
- Cedric Thornthon, CBWyatt
Javítottam, hogy neked is érthető legyen.. 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak erre reagáltam:
Baltimore Ravens

Kínál
- Cedric Thornthon, CB

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
3–4-es csapatok figyelmébe ajánlasz egy darab cornert? Mi kedves :dWyatt
Thornton nem cb 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
3–4-es csapatok figyelmébe ajánlasz egy darab cornert? Mi kedves :d