GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 825
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az biza egy Palmer paycutnak néz ki, asszem az Ő esetében nem kell attól tartani hogy más elviszi drágábban 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na, akkor még nem lövöm el a 2. waiver helyemet Bruce Campbellre, hátha leesik valami értékesebb Cinciből... Azt hittem már nagyjából mindenki cap alatt van 😊Rataxes
igen valószínű, hogy 5 milla helyet waiveléssel fog csinálni 😀

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Chris Spencert én megtaláltam a Skins rosterén, úgyh nem igazán értem h Newman kollega miért licitál rá.empty taxi
amikor már a ctrl+f se működik, akkor ott már valami baj van
bocs 😀

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Na, akkor még nem lövöm el a 2. waiver helyemet Bruce Campbellre, hátha leesik valami értékesebb Cinciből... Azt hittem már nagyjából mindenki cap alatt van 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Azért az is művészet, hogy caphit nélkül ne férjen be 100 milla alá valaki 😀Wyatt
Igazából a QB+TE kombóból 19 misiért valószínűleg ütősebb duót is ki lehetne hozni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért az is művészet, hogy caphit nélkül ne férjen be 100 milla alá valaki 😀

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Amikor böngészgetem a táblázatot a Bengalsnál mindig azt hiszem hogy el van b*szva a bünti sor 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Tény, elfelejtettem hogy csak 2 QB van.. és le akartam tudni gyorsan az admin dolgokat, ennyi. Szerintem ez az UDFA-val gyorsabban ment volna, de értem amúgy mire akarsz kilyukadni.
Baromira mindegy ki legyen a harmadik QB-m.. nem hiszem, hogy az általam kinézett két ember bárkinek is kellett volna 😛

Viszont tapsvihar Orknak, aki benyelte a 2013-as év első capbüntijét! Nem hittem volna, hogy erre sor kerül.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Előnye nincs, csak nem hátráltatja a többieket, és kevésbé lesz lebaszva (na nem mintha bárkit érdekelne bármi 😀)

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ez egyébként szerintem abszolút ésszerűtlen hogy ha valaki lemondja az UDFA-t akkor utána már nem szállhat vissza (a topicnyitó közlemény szerint), míg az aki szarik az egészre és 3 kör óta nem húzott bármikor pótolhat 😊 Ilyesformán a "lemondásnak" nincs sok előnye...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
sztem simán írd be az udfa topikba, amelyiket akarod azt készBaltimoreDefense
Ha ezt tudom hogy ilyet lehet rögtön UDFA nyitáskor beírtam volna magamnak 8-10 embert 😀

Szerintem nem PS-ben hanem rosteren kell lennie 3 QB-nak... (mármint a maddenben, különben pofázik a játék)Rataxes
Nem kell, már a 2008-asban is elég volt 2, szal időszerű lenne lassan azt a posztminimumot átírniWyatt
Ja tényleg, az a másik progiban volt, sorry 😊Rataxes
Igazából csak 1 embert vittem, és speciel most mondtam le 1 napja a harmadik körös UDFA-húzásomat.. szóval nem húztam idő előtt/mielőtt rámkerült volna a sor 😛

Höri: Kinne is jó lesz, köszi.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
sztem simán írd be az udfa topikba, amelyiket akarod azt készBaltimoreDefense
Ha ezt tudom hogy ilyet lehet rögtön UDFA nyitáskor beírtam volna magamnak 8-10 embert 😀

Szerintem nem PS-ben hanem rosteren kell lennie 3 QB-nak... (mármint a maddenben, különben pofázik a játék)Rataxes
Nem kell, már a 2008-asban is elég volt 2, szal időszerű lenne lassan azt a posztminimumot átírniWyatt
Ja tényleg, az a másik progiban volt, sorry 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem nem PS-ben hanem rosteren kell lennie 3 QB-nak... (mármint a maddenben, különben pofázik a játék)Rataxes
Nem kell, már a 2008-asban is elég volt 2, szal időszerű lenne lassan azt a posztminimumot átírni

több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
a tatabányai részleg szabotálni akarja a munkámatHöri
ennek elkerülése érdekében el is zúzok melózni 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a tatabányai részleg szabotálni akarja a munkámat

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem nem PS-ben hanem rosteren kell lennie 3 QB-nak... (mármint a maddenben, különben pofázik a játék)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Teljesen mindegy, ki lesz nálunk a harmadik QB.. adjatok valami nímandot, akit fölerőszakolok a PS-re ha nagyon muszáj..

Sajna nem ugrott be két napja, de erre pont húzhattam volna még valami zseniális UDFA-t.. ha még lehet vinni/választani, az lenne a legegyszerűbb, akkor vinnék valami 6'5, 230 fölötti csávót, Mike Herrman vagy Clay Belton jó lesz camp body-nak.Igor
sztem simán írd be az udfa topikba, amelyiket akarod azt készBaltimoreDefense
Beírhatom.. csak nem akartam, hogy aztán gond legyen belőle, de végülis oké, max majd kiszedik/érvénytelenítik a többiek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Teljesen mindegy, ki lesz nálunk a harmadik QB.. adjatok valami nímandot, akit fölerőszakolok a PS-re ha nagyon muszáj..

Sajna nem ugrott be két napja, de erre pont húzhattam volna még valami zseniális UDFA-t.. ha még lehet vinni/választani, az lenne a legegyszerűbb, akkor vinnék valami 6'5, 230 fölötti csávót, Mike Herrman vagy Clay Belton jó lesz camp body-nak.Igor
olyat nem lehet vinni akinek nincs csapata irl.

ha PS-eligible kell akkor nézd meg kik elérhetők a másodévesek közül

több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Teljesen mindegy, ki lesz nálunk a harmadik QB.. adjatok valami nímandot, akit fölerőszakolok a PS-re ha nagyon muszáj..

Sajna nem ugrott be két napja, de erre pont húzhattam volna még valami zseniális UDFA-t.. ha még lehet vinni/választani, az lenne a legegyszerűbb, akkor vinnék valami 6'5, 230 fölötti csávót, Mike Herrman vagy Clay Belton jó lesz camp body-nak.Igor
sztem simán írd be az udfa topikba, amelyiket akarod azt kész
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Teljesen mindegy, ki lesz nálunk a harmadik QB.. adjatok valami nímandot, akit fölerőszakolok a PS-re ha nagyon muszáj..

Sajna nem ugrott be két napja, de erre pont húzhattam volna még valami zseniális UDFA-t.. ha még lehet vinni/választani, az lenne a legegyszerűbb, akkor vinnék valami 6'5, 230 fölötti csávót, Mike Herrman vagy Clay Belton jó lesz camp body-nak.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Chris Spencert én megtaláltam a Skins rosterén, úgyh nem igazán értem h Newman kollega miért licitál rá.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Höri úgy tűnik a rosterben el lett írva: Mike Catapano DE 450000 600000 700000 770000 UFA
a szerződéshez én ezt írtam be:
6/9 Mike Catapano
2013: 450 000
2014: 525 000
2015: 600 000
2016: 685 000
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
UDFA-t még később is lehet húzni? Mert nekem már csak PS-be kell két ember.vassadi
azt lehet folyamatosan míg mindenki meg nem elégedik

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
UDFA-t még később is lehet húzni? Mert nekem már csak PS-be kell két ember.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem csak 600K-s fizu alatt lehet ingyen elküldeni játékost?Fucu
minimálbéres ingyen mehet