Week 2

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
streamek ITT:
 forum.wiziwig.eu/threads/91110-2014-NCAA-Football-Week-2-Streaming-amp-Discussion
abc, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/ (reg amerikaiként)

teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.com/
score center:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Vagy akkor az Arizona State-ről Jaelen Strong , de ő rá is korai pick kell szerintem 😛Drip
Mi alapján gondolod így?vassadi
1-2. körbe szvsz simán befér. Nálam max a sebessége kérdőjel vele kapcsolatba. A Route-okat is jól futja, gyors cutokkal, megbízható kezekkel. Az egy dolog, hogy a Weber State ellen 10 elkapása volt, várható is volt, de tavaly pl a Stanford ellen is 10+ elkapást és 100+ yardot hozott.
persze lehet, szarul látom a dolgokat 😛

több mint 9 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
Northwestern - N. Illinois félidőben 0-0 😀norbisillo
A második félidőre hoznak soccerkapukat és labdát is. 😀iktriad
Én is csak azért nem nézem mert nem találtam normális streamet. De most már tudom, hogy az internet istene segített ki 😀


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Northwestern - N. Illinois félidőben 0-0 😀norbisillo
A második félidőre hoznak soccerkapukat és labdát is. 😀
több mint 9 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
Northwestern - N. Illinois félidőben 0-0 😀


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Azt a dobómozdulatot, amit Hogan bemutatott egy 10 yardos passznál...


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Elképesztő a Stanford offense balfaszkodása a redzoneban, ilyet még Atlantában se mindig látni, pedig az aztán.

Timeout (ez rendben is van), illegal formation, timeout, delay of game, majd Sarkasian okosan kikérte az időt 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Félidőben Washington - Eastern Washington 37-31. Megismétlem a félidőben!
Megjegyzem a McNesse State is szépen tartotta magát a Nebraska ellen.iktriad
Ni csak ki jelent meg hirtelen.Sixo67
Csak nem Damon Hill??? o_o

Most értem haza. Ma délután/este már harmadszor.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
Félidőben Washington - Eastern Washington 37-31. Megismétlem a félidőben!
Megjegyzem a McNesse State is szépen tartotta magát a Nebraska ellen.iktriad
Ni csak ki jelent meg hirtelen.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Félidőben Washington - Eastern Washington 37-31. Megismétlem a félidőben!
Megjegyzem a McNesse State is szépen tartotta magát a Nebraska ellen.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Cobb mai remek teljesítménye dicséretre méltó már a második negyedben felteszi az i-re a pontot, 7 yardos futott TD-jével már 28:0 ide.
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hehe. :p

S.C. State led Clemson 443 to nothing in punting yards.vassadi
szegények, most kapják meg azt a picsást, amit a Clemson a Dawgsnak akart kiosztani 😀berger90
ki is osztottuk volna, ha Swinney nem lenne egy balf@sz döntéshozatalban :p

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Hehe. :p

S.C. State led Clemson 443 to nothing in punting yards.vassadi
szegények, most kapják meg azt a picsást, amit a Clemson a Dawgsnak akart kiosztani 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
Green-Beckham nem jó , Missouris. Nem kell ide Clemsonos, Georgiás , Floridás vagy Missouris 😀
Parker és Greenberry is alacsony 😕Sixo67
Pedig Green-Beckhamnél magasabb elkapó nem hiszem, hogy lesz 😀 Az említett Jordan Taylor akkor, de őt alig láttam játszani. Vagy akkor az Arizona State-ről Jaelen Strong , de ő rá is korai pick kell szerintem 😛Drip
Jordan Taylor megfelelőnek tűnik , nem rossz nevű college-ből érkezik, nem TE-ből képezték és megfelelő magas. Csak legyen vagy 210-220 font.Sixo67
CBS-en 210-nek írják
de ez majd később aktualizálódikDrip
Amúgy Strong sem jó, ő is csak 6'3 , annyi Floyd is van, de én most egy VJ keresek 😀 A legjobb lenne Jefferyt megszerezni valahogy :-/

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hehe. :p

S.C. State led Clemson 443 to nothing in punting yards.vassadi
jaj ne, írjuk is be akkor vereségnek 😀 😊

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 588
Hehe. :p

S.C. State led Clemson 443 to nothing in punting yards.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Green-Beckham nem jó , Missouris. Nem kell ide Clemsonos, Georgiás , Floridás vagy Missouris 😀
Parker és Greenberry is alacsony 😕Sixo67
Pedig Green-Beckhamnél magasabb elkapó nem hiszem, hogy lesz 😀 Az említett Jordan Taylor akkor, de őt alig láttam játszani. Vagy akkor az Arizona State-ről Jaelen Strong , de ő rá is korai pick kell szerintem 😛Drip
Jordan Taylor megfelelőnek tűnik , nem rossz nevű college-ből érkezik, nem TE-ből képezték és megfelelő magas. Csak legyen vagy 210-220 font.Sixo67
CBS-en 210-nek írják
de ez majd később aktualizálódik

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
Jó volt ez a kis country zene, végre egy normális reklám.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 588
Parker és Greenberry is alacsony 😕Sixo67
A jövő évi draft nem a magas elkapókról fog szólni - Cooper, Greene, Lockett, Montgomery, ...

Vagy akkor az Arizona State-ről Jaelen Strong , de ő rá is korai pick kell szerintem 😛Drip
Mi alapján gondolod így?
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
Green-Beckham nem jó , Missouris. Nem kell ide Clemsonos, Georgiás , Floridás vagy Missouris 😀
Parker és Greenberry is alacsony 😕Sixo67
Pedig Green-Beckhamnél magasabb elkapó nem hiszem, hogy lesz 😀 Az említett Jordan Taylor akkor, de őt alig láttam játszani. Vagy akkor az Arizona State-ről Jaelen Strong , de ő rá is korai pick kell szerintem 😛Drip
Jordan Taylor megfelelőnek tűnik , nem rossz nevű college-ből érkezik, nem TE-ből képezték és megfelelő magas. Csak legyen vagy 210-220 font.

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Green-Beckham nem jó , Missouris. Nem kell ide Clemsonos, Georgiás , Floridás vagy Missouris 😀
Parker és Greenberry is alacsony 😕Sixo67
Pedig Green-Beckhamnél magasabb elkapó nem hiszem, hogy lesz 😀 Az említett Jordan Taylor akkor, de őt alig láttam játszani. Vagy akkor az Arizona State-ről Jaelen Strong , de ő rá is korai pick kell szerintem 😛

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
Mintha NFL preseason lenne.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
Bár nem tartom magam szakértőnek, ha a USC-Stanford meccset nézed akkor Ty Montgomery-t is ajánlom figyelmedbe... kb ugyanott mehet ki mint LockettDrip
Inkább valami magas , 6'4 - 6'5 ös tagot mondj nekem , aki Vincent Jackson lehet jövőre.Sixo67
DGB :pNewman
Ne mozaik szavakban beszélj :-/Sixo67
Dorial Green- Beckham, de szerintem a hype beviszi az 1. körbe.
A Houstonos Deontay Greenberry vagy DeVante Parker (Louisville) még jó lehet neked. Bár konkrét méreteket nem tudok de kb 6'3- 6'4 között mozognak. Mondjuk Parker tuti hamarabb kimegy mint GreenberryDrip
Green-Beckham nem jó , Missouris. Nem kell ide Clemsonos, Georgiás , Floridás vagy Missouris 😀
Parker és Greenberry is alacsony 😕

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Bár nem tartom magam szakértőnek, ha a USC-Stanford meccset nézed akkor Ty Montgomery-t is ajánlom figyelmedbe... kb ugyanott mehet ki mint LockettDrip
Inkább valami magas , 6'4 - 6'5 ös tagot mondj nekem , aki Vincent Jackson lehet jövőre.Sixo67
DGB :pNewman
Ne mozaik szavakban beszélj :-/Sixo67
Dorial Green- Beckham, de szerintem a hype beviszi az 1. körbe.
A Houstonos Deontay Greenberry vagy DeVante Parker még jó lehet neked. Bár konkrét méreteket nem tudok de kb 6'3- 6'4 között mozognak. Mondjuk Parker tuti hamarabb kimegy mint GreenberryDrip
vagy Austin Hill

több mint 9 éve
Brian 70
ez az baby, Ole Miss TD 😀
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
gyönyörű, saját ember fogta meg a returnert 😀

Mindig jövőre