Week 2

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
streamek ITT:
 forum.wiziwig.eu/threads/91110-2014-NCAA-Football-Week-2-Streaming-amp-Discussion
abc, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/ (reg amerikaiként)

teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.com/
score center:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ez egy nagyon buta meccs 😀


JT Daniels fan
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Ez nem a USC 5 perce volt 😊.Robilluma
nem baj, ott a fumble, kezd tetszeni a dolog 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Még jó, hogy múlt időben írtam 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ez nem a USC 5 perce volt 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sarkisian 2 pen/20 yards 😀

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
*lemondó sóhaj*

ezek után ajánlom Mariotáéknak, hogy alakítsanak egy normális meccset, ez rosszabb mint egy szezon végi NFL-meccs, amikor már minden mindegy.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Na, Allen, végre!

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Tényleg nem tudom, hányszor kell még elbasznia a Stanfordnak... a redzone offense playhívás a Stanford részéről a mút heti Virginiát idézi, az a győzelembe került.berger90
Ők ilyenek, így van felépítve az O. Sztem nem volt rossz a playcall, egy ilyen short yardage szitut illik betolniuk. Csak a korábbiakhoz képest most nincsenek olyan jó blokkoló TE-ek.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
espn oldalán
Upset Alert: #14 USC 7, #13 Stanford 10
oké.... 😀

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Tényleg nem tudom, hányszor kell még elbasznia a Stanfordnak... a redzone offense playhívás a Stanford részéről a mút heti Virginiát idézi, az a győzelembe került.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ez de fos play volt a Cardinaltól 4.-re

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
rég kiabáltam már meccsen a monitorommal, most a USC D# kihozta 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
26 yardról kimaradt a Stanford mezőnygól ??? :S ez nem semmiKmetyG
Múlt héten a Villanova kickere a győzelmet jelentő FGt rúgta mellé 25 yardról...iktriad
Mi is kihagytunk ma egyet, igaz az 44 yardról volt. Azt is be kellett volna rúgni.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
26 yardról kimaradt a Stanford mezőnygól ??? :S ez nem semmiKmetyG
Múlt héten a Villanova kickere a győzelmet jelentő FGt rúgta mellé 25 yardról...
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Úristen, de benéztük ezt a középső futást. Szépít a Mid. Tennessee State 28:7
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 879 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Vagy akkor az Arizona State-ről Jaelen Strong , de ő rá is korai pick kell szerintem 😛Drip
Mi alapján gondolod így?vassadi
1-2. körbe szvsz simán befér. Nálam max a sebessége kérdőjel vele kapcsolatba. A Route-okat is jól futja, gyors cutokkal, megbízható kezekkel. Az egy dolog, hogy a Weber State ellen 10 elkapása volt, várható is volt, de tavaly pl a Stanford ellen is 10+ elkapást és 100+ yardot hozott.
persze lehet, szarul látom a dolgokat 😛Drip
Én mondjuk semmi olyat nem látok a játékában, ami akár csak 2. körre predesztinálná.vassadi
lehet neked lesz igazad, aztán simán kicsúszik onnan, de az is lehet, hogy szezon végére még téged is meggyőz 😊 messze van még április-május 😊

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
26 yardról kimaradt a Stanford mezőnygól ??? :S ez nem semmiKmetyG
mindent elkövetnek, hogy meccsben maradjunk, hihetetlen.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
26 yardról kimaradt a Stanford mezőnygól ??? :S ez nem semmiKmetyG
Előtte 3&7-re futás az még nagyobb wtf volt sztem. Lesz hiszti ha ezt így elbukják..
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
26 yardról kimaradt a Stanford mezőnygól ??? :S ez nem semmi
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
Maryland - USF 14 -17
4 Terrapins turnover

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Brian 70
ezt nem hiszem el...Ole Miss BS ellen 7-8 false startot csinált, most a Vandy ellen 20 perc alatt 9nél tart...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben vezet az Eastern Washington. Jó lenne, ha Adamséknek is összejönne az upset, mint múlt héten az NDSUnak.
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 587
Vagy akkor az Arizona State-ről Jaelen Strong , de ő rá is korai pick kell szerintem 😛Drip
Mi alapján gondolod így?vassadi
1-2. körbe szvsz simán befér. Nálam max a sebessége kérdőjel vele kapcsolatba. A Route-okat is jól futja, gyors cutokkal, megbízható kezekkel. Az egy dolog, hogy a Weber State ellen 10 elkapása volt, várható is volt, de tavaly pl a Stanford ellen is 10+ elkapást és 100+ yardot hozott.
persze lehet, szarul látom a dolgokat 😛Drip
Én mondjuk semmi olyat nem látok a játékában, ami akár csak 2. körre predesztinálná.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
Hát eddig nem valami jó ez a meccs.

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Kessler 7-10, 37 yards. Ez így kevés lesz, baszkikám. :/

Mindig jövőre