Week 6

2 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 893 — No es importante
streamek ITT:
 forum.wiziwig.eu/threads/91480-2014-NCAA-Football-Week-6-Streaming-amp-Discussion
abc, CBS, CW, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/ (reg amerikaiként)
Pac-12 Network:  xrxs.net/video/live-p12netw-4728.m3u8 (letöltés -> megnyitás VLC-ben)

teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.se/
beharangozó, összefoglaló:  ncaahu.wordpress.com/
friss eredmények:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
azt a rohadt még a végén tényleg meglehet ! Howard clutch elkapásokat hoz

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 300 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
wow, 4 & 10-re nem kis elkapás


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 544
UNC meccs, negyedik negyed előtt: "NFL scouts now all leaving. Even the Raiders guy has seen enough."

choose life
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
anyám csak FG-ig jussunk el :A:

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
A Miss State-es Richie Brown már a harmadik interceptionjét szerzi, ezzel alighanem végérvényesen el is dőlt a meccs.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
pocsék a támadófal ... Ha nem lesz d# TD vagy egy ST TD itt vége mindennek

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 893 — No es importante
Ez komoly, hogy megint egy olyan játékkal nyerhet a Gators, ahol lejárt amúgy a támadóidő?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Justin Hardy ma is keménybe tolja, amúgy ő milyen draft prospectnek számít?Sixo67
Második nap.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 446 — LIGHTS OUT!
Justin Hardy ma is keménybe tolja, amúgy ő milyen draft prospectnek számít?

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
bazdmeg
addig kellett volna nyerni amíg Driskel volt a pályán, a D meg már félholt

több mint 9 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
Na így nem 😊 lehet átváltani a Florida-Vols meccs alatt értendő önostorozásrabaggio
vagy a Purdue - Illinoisra 😛


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 893 — No es importante
Na így nem 😊 lehet átváltani a Florida-Vols meccs alatt értendő önostorozásra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 893 — No es importante
Ennek is izgalmas lehet a vége, a Miss State hajlamos a leolvadásra, a TAMU meg a gyors drive-okra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 581 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na én is nézegetem. Most csak az a kérdésem még mindig..... a Frisco ellen miért nem lehetett nekünk ilyen egyszerűen bevinni mint az Missisipi ST??????????????????dande
Hasonlítsd már össze kérlek a két kezdő qb és a kezdő futók fizikális tulajdonságait xDbaggio
Nem feltétlen Foles-l gondoltam 😛 Mindegy reméljük holnap nem lesz szükség rá, nem mondom miért 😀

Bocsánat ez már off, és reméljük a többi rangadó izgalmasabb lesz.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
fasza bejön Harris máris van Gators TD 😕

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 893 — No es importante
Na én is nézegetem. Most csak az a kérdésem még mindig..... a Frisco ellen miért nem lehetett nekünk ilyen egyszerűen bevinni mint az Missisipi ST??????????????????dande
Hasonlítsd már össze kérlek a két kezdő qb és a kezdő futók fizikális tulajdonságait xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Na én is nézegetem. Most csak az a kérdésem még mindig..... a Frisco ellen miért nem lehetett nekünk ilyen egyszerűen bevinni mint az Missisipi ST??????????????????dande
Azért az MSU-nál nem holmi 2-es átlaggal futkosó LeSean McCoy-ok játszanak. 😊
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Közben Prescott megszerezte második futott TD-jét, 34-10 a Bulldogsnak. Most már inkább abban bízok, hogy az MSU eldönti a meccset, és szívfájdalom nélkül válthatok az Ole Miss - Alabamára.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 581 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na én is nézegetem. Most csak az a kérdésem még mindig..... a Frisco ellen miért nem lehetett nekünk ilyen egyszerűen bevinni mint az Missisipi ST??????????????????
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
legalább turnoverekből kapunk egy raklapnyit

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Azért az nem gondoltam volna, hogy a Purdue - Illinois jobb meccs lesz mint a Vols - Gatorsnorbisillo
Pedig ez várható volt, tekintve, hogy előbbi két csapatnak a védelme, utóbbi kettőnek a támadósora pocsék.
több mint 9 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
Azért az nem gondoltam volna, hogy a Purdue - Illinois jobb meccs lesz mint a Vols - Gators


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 9 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
csodameccs 😀


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Jonson egy kibaszott szörnyeteg 😊 Le a kalappal tényleg előtte és a D# előtt

több mint 9 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
méhkaptár 😊 az Air Force-ét azért nem übereli

baggio
a Navy sisakja mellett ez tetszik a legjobban idénről. De minden héten van valami újdonság. 😊


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB