NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Valaki tud valami normálisabb, magyar írást az NFL biztonságáról, mint pl a felszerelésekről? Mondjuk a sisakról...?
A cikkek között nem találtam ilyet, de még a gulgiba beírva sem nagyon akadtam rá semmi ilyesmire.
Nagy segítség lenne. 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles Enciklopédia magyarul, harmadik rész. Középpontban Bert Bell és élete: http://philly.blog.hu/2012/03/05/eagles_enciklopedia_3_resz

Van benne sok minden, ami nem Eagles, mert azért Bert Bell nevét átlag NFL nézőnek is illik ismerni. Szóba kerül a blackout bevezetése, a draft, FBI ügynökök a ligában, a Steagles, sok minden.

Eddigi részek itt olvashatóak: http://philly.blog.hu/2011/10/01/eagles_enciklopedia


(Igen, tudom, hogy ez a 3. topic, ahova berakom, de úgy vélem, van benne annyi meló, hogy megérdemli)
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
ez az angol tabloidos szint, még a grafika is, szégyen az oldalra és a ligára nézve egyaránt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Központi -szimpatikus- figura az, hogy hypolják az nem az ő "bűne".Amadeus91
Ez most nem Timmy kritikája, hanem az NFL.comé. Tudom hogy offseason van, de azért ez annyira szánalmas. Mióta lett az NFL hivatalos oldalából Blikk/Bors?iktriad
Tud még ennél is lejjebb süllyedni? Ez undorító.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Központi -szimpatikus- figura az, hogy hypolják az nem az ő "bűne".Amadeus91
Ez most nem Timmy kritikája, hanem az NFL.comé. Tudom hogy offseason van, de azért ez annyira szánalmas. Mióta lett az NFL hivatalos oldalából Blikk/Bors?
Ráadásul mindjárt kezdődik a free agency, megy teljes gőzzel a készülődés a draftra, ott a sajnálatos Gregg Williams balhé - tehát ne mondják, hogy nincs más téma.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Központi -szimpatikus- figura az, hogy hypolják az nem az ő "bűne".

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jelenleg ez a kép fogadja azt az amifoci rajongót, aki az az NFL.com nyitóoldalára(!) téved - no comment.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A source with knowledge of the situation tells Profootballtalk.com the league and NFLPA are "scrambling" to increase the 2012 salary cap.

Ilyen volt már?
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante


http://www.youtube.com/watch?v=fmOGVNOONaA


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Eisen csúcsot javított 😀
http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d82745c18/Eisen-versus-the-rest-of-the-fieldSzobi22
2:20-tól Eisen vs. Ballard
na ez az ami üt 😀jjncaa
Majdnem gyorsabb volt mint Burfict 😀 , 1 mp-en belül futottak.


több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Eisen csúcsot javított 😀
http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d82745c18/Eisen-versus-the-rest-of-the-fieldSzobi22
2:20-tól Eisen vs. Ballard
na ez az ami üt 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Eisen csúcsot javított 😀
http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d82745c18/Eisen-versus-the-rest-of-the-field

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Egy nappal korábban, szeptember 5-én, szerdán lesz az alapszakasz nyitómeccse, hogy ne essen egybe Obama beszédével.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
http://www.nfl.com/videos/nfl-heroes


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1949-ben volt egy ilyen szabályváltoztatás az NFL-ben, amit aztán az NCAA is átvett
(hogy mikor törölték el, azt nem tudom)

jjncaa
Mondjuk vicces lett volna, amikor Vrabel gyorsan sisakcserével jön be, de még jobb, amikor mondjuk egy falember rohan ki új sityakért 😀

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
1949-ben volt egy ilyen szabályváltoztatás az NFL-ben, amit aztán az NCAA is átvett
(hogy mikor törölték el, azt nem tudom)



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
On Last Friday, two more concussion-related lawsuits were filed against the NFL. The first lawsuit was filed in the Eastern District of Pennsylvania by the Locks Law Firm. The lawsuit is a mass tort comprised of 49 former players and their wives. The case is captioned John Brodie et al v. NFL. The other lawsuit is a class action, filed in the Eastern District of Louisiana, and captioned Tyrone Hughes et al v. NFL. The putative class seeks to represent, “All persons, and spouses of persons, who sustained one or more concussions, or suffered concussion like symptoms, while playing in an NFL football game and who has developed or will develop mental or physical problems as a result of the concussions or concussion like symptoms.”

In addition to the NFL, the Hughes’ lawsuit names Riddell Helmets as a defendant. The class asserts seven counts: negligence, fraud, fraudulent concealment, negligent misrepresentation, conspiracy, loss of consortium and medical monitoring. Similarly, the Brodie lawsuit asserts the same causes of action. This now brings the total lawsuits to 31. The lawyers representing the Hughes’ class expect the lawsuit to be transferred to the Eastern District of Pennsylvania, joining the other 30 lawsuits.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
na ez ami biztos

Buffalo: $20.9 millió
Miami: $15.8 millió
New England: $20 millió
New York Jets: ?
Baltimore: $6.1 millió
Cincinnati: $60 millió
Cleveland: $29 millió
Houston: $3.3 millió
Indianapolis: $17 millió ha megtartják Manninget, $10.4 millió ha nem
Jacksonville: $45 millió
Tennessee: ?
Denver Broncos: $50.735 millió
Kansas City: $62.995 millió
San Diego: $9.2 millió
Dallas: $12.6 millió
Philadelphia: $14.9 millió
Washington: $47.56 millió
Chicago: $25 millió
Detroit: ~ 0
Green Bay: 11 millió
Minnesota: 5 millió
Atlanta: $30.6 millió
New Orleans: ?
Tampa Bay: $67.7 millió (a Haynesworth cuttal együtt)
Arizona: ?
San Francisco: $39.33 millió
Seattle: $34.8 millió
St.Louis: $10 millió
--------------------------
Pittsburgh Steelers: - $11.7 millió
Oakland: - $11 millió
Carolina: - $9.6 millió
New York Giants: - $7.3 millió


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
nfl liveon tegnap pár csapatét meghallgattam
Bengals 67,7 millió
Patriots 20 millió felett
Steelers -11 millió
plusz a Bucsot is 60 millió felettire mondták

Nah ezek nagyon messze vannak ezektől a számoktólHabi
rosszul írtam, a fentiek azok az összegek, amit a csapatok "bent hagytak" a fizetési sapkában


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nfl liveon tegnap pár csapatét meghallgattam
Bengals 67,7 millió
Patriots 20 millió felett
Steelers -11 millió
plusz a Bucsot is 60 millió felettire mondták

Nah ezek nagyon messze vannak ezektől a számoktól


JT Daniels fan
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
legfrissebb cap space adatok



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
hátha elkerülte egyesek figyelmét, talán ezt a neutrális topicot olvassák a legtöbben:
ötletdoboz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
én aztan nem reagalom tul, csak sztem semmi helye ilyen korú gyerekeknél ennek fajta játéknak. Semmilyen sportban.gabtsi
Azért talán megmarad világ.kishaszi
Épp ellentétes a játék szellemével, Aedzőbà csudàlkozna a legjobban, ha legközelebbi meccsen sóspuskàval seggbelőnék a kis trükköst..


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
én aztan nem reagalom tul, csak sztem semmi helye ilyen korú gyerekeknél ennek fajta játéknak. Semmilyen sportban.gabtsi
Azért talán megmarad világ.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
új cikk tőlem, közreműködött majdnem az egész stáb. jobb ötlet híján ide másolom

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2888konqueror
Jó, csak lehetetlen egy lélegzetvételre elolvasni 😊 Máskor az ilyet szvsz nyugodtan fejezetekre bonthatnátok és adagolhatnátok egyesével.