NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem olyan furcsák ezek a számok. A Lionsnál a várható 53as rosterből állítom, hogy 40 ember nincs meg. Mi alapján számolnak?

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Cap space állás (csütörtöki állapotok alapján)iktriad
A Steelers kimaradt, 5.8 milliót írnak.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cap space állás (csütörtöki állapotok alapján):

Broncos: $40.0 million.
Bengals: $38.9 million.
Seahawks: $28.6 million.
Titans: $26.2 million.
Jaguars: $24.8 million.
49ers: $23.5 million.
Eagles: $22.3 million.
Bills: $22.2 million.
Browns: $21.6 million.
Chiefs: $21.4 million.
Buccaneers: $17.9 million.
Vikings: $18.8 million.
Rams: $14.6 million.
Chargers: $14.5 million.
Dolphins: $14.3 million.
Colts: $14.3 million.
Patriots: $13.6 million.
Lions: $13.3 million.
Bears: $12.8 million.
Jets: $12.7 million.
Redskins: $11.3 million.
Texans: $8.7 million.
Packers: $7.2 million.
Falcons: $6.0 million.
Cowboys: $5.5 million.
Raiders: $5.0 million.
Ravens: $4.7 million.
Panthers: $3.1 million.
Saints: $3.0 million.
Giants: $2.3 million.
Cardinals: $448,000.

Forrás: http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/16/cap-space-as-of-march-15/
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
az egeket verdesi a média színvonala az USA-ban is



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
What Would Make The Loudest Football Stadium Possible?

(...)

1. Go steep, and go high
2. Stay narrow
3. No sieves
4. Concrete matters, and people are a soft surface
5. If you like it then you should have put a roof on it


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 884 — megbékéltem tom bradyvel
az új nike mez?

http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/14/sean-smith-shares-glimpse-of-new-nike-jersey/

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
ez komoly, a Cowboys és a Redskins nagyot kapott a cap space-re: "Schefter reports that the Cowboys will lose more than $10 million — and that the Redskins will lose $36 million."
a poén, hogy a többi csapat megkapja a részüket (+1,6 misi/franchise extra cap), kivéve a Saints-t és a Raiders-t.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/12/league-strips-cowboys-redskins-of-millions-in-cap-space/DiamondsHead44
egyszer: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1075&p=122
kétszer: http://www.facebook.com/bowlhu
háromszor: http://profootballbusiness.blogspot.com/2012/03/jelentos-cap-buntetes-dallasban-es.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ez komoly, a Cowboys és a Redskins nagyot kapott a cap space-re: "Schefter reports that the Cowboys will lose more than $10 million — and that the Redskins will lose $36 million."
a poén, hogy a többi csapat megkapja a részüket (+1,6 misi/franchise extra cap), kivéve a Saints-t és a Raiders-t.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/12/league-strips-cowboys-redskins-of-millions-in-cap-space/

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én bírnám Tebowt, itt legalább lenne két normális falembere.
Qb-t idén sem húzunk jót úgysem.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 884 — megbékéltem tom bradyvel
ezt a legutóbbi hszmhez akartam még írni a Colts topikban, de végül nem akartam szétoffolni a topikot - hogy Höri ne kapjon agybajt - ezért berakom ide

"szerintem ha PM --> Denver, akkor Tebow---> Miami lenne a legjobb. Végre nem egy drop gyárnak dobálna és lenne 1 remek futója is, új edző aki köré építhetne..."

ma reggel mikor felkeltem egyből lement ez a scenario a szemem előtt.Amadeus91
flynn az no. 2-es opció miamiban

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
ezt a legutóbbi hszmhez akartam még írni a Colts topikban, de végül nem akartam szétoffolni a topikot - hogy Höri ne kapjon agybajt - ezért berakom ide

"szerintem ha PM --> Denver, akkor Tebow---> Miami lenne a legjobb. Végre nem egy drop gyárnak dobálna és lenne 1 remek futója is, új edző aki köré építhetne..."

ma reggel mikor felkeltem egyből lement ez a scenario a szemem előtt.Amadeus91
papíron nagyon jól ki, a realitás meg egyelőre az, hogy még a Denver szerint sem franchise QB Tebow


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gsn 3 548
Ahogy a PFT írta, és a blogban is jeleztem, ezek azok a számok, amikben benne van az átvitt cap, a vasárnap estig kiosztott RFA tenderek és a franchise tag összege is. Ami hiányzik, az az 1,5 milliós cap hitel érvényesítésének esetleges beszámítása. Ezt a 2014 és 2017 közötti capekből veheti kölcsön minden csapat, a tavalyi 3 millióhoz hasonlóan.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
ezt a legutóbbi hszmhez akartam még írni a Colts topikban, de végül nem akartam szétoffolni a topikot - hogy Höri ne kapjon agybajt - ezért berakom ide

"szerintem ha PM --> Denver, akkor Tebow---> Miami lenne a legjobb. Végre nem egy drop gyárnak dobálna és lenne 1 remek futója is, új edző aki köré építhetne..."

ma reggel mikor felkeltem egyből lement ez a scenario a szemem előtt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Így áll a csapatok cap space helyzete jelen állás szerint

Jets: $7.1 million under.iktriad
D'Brickashaw Ferguson's restructured deal + Mark Sanchez's extension freed up about $14M in cap space for the Jets in 2012.
Manish Mehta Twitter
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Iktriad, ebben benne van a Chiefs és Buccs esetén, amit áthoztak vagy az még plusz x millió?Deny
szerintem ez még a mostani helyzetet tükrözi. a Falcons esetében legalábbis biztosan.Zsoca
30 csapat esetében ez biztos, csak a KC és Tampa a kérdéses. De Buccsnál arról szólt a fáma pár hete, hogy az áthozottal együtt jó 60-65 millió van.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Iktriad, ebben benne van a Chiefs és Buccs esetén, amit áthoztak vagy az még plusz x millió?Deny
szerintem ez még a mostani helyzetet tükrözi. a Falcons esetében legalábbis biztosan.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Iktriad, ebben benne van a Chiefs és Buccs esetén, amit áthoztak vagy az még plusz x millió?
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
hátha érdekel valakit, fent van a teljes film a juhtúrón 😉
The Longest Yard - Full Movie HD
http://www.youtube.com/watch?v=AUktv4En1iM

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így áll a csapatok cap space helyzete jelen állás szerint

Bengals: $49.9 million under.
Broncos: $44.7 million under.
Buccaneers: $42.7 million under.
Jaguars: $40.6 million under.
Chiefs: $32.5 million under.
Redskins: $31.1 million under.
Bills: $30.8 million under.
Seahawks: $29.8 million under.
Titans: $28.1 million under.
Bears: $22.6 million under.
49ers: $21.8 million under.
Browns: $17.4 million under.
Patriots: $16.2 million under.
Chargers: $14.9 million under.
Ravens: $14.45 million under.
Dolphins: $11.8 million under.
Colts: $11.6 million under.
Steelers: $10.5 million under.
Eagles: $9.6 million under.
Vikings: $7.9 million under.
Jets: $7.1 million under.
Falcons: $5.8 million under.
Packers: $5.4 million under.
Saints: $5.2 million under.
Cowboys: $4.7 million under.
Rams: $1.2 million under.
És akik a sapka felett vannak jelenleg:
Giants: $3.8 million over.
Texans: $4.7 million over.
Panthers: $5.3 million over.
Raiders: $7.4 million over.
Lions: $11.5 million over.
Cardinals: $16.4 million over.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Cap is $120.6M for 2012 - close to 11 as expected. RFA tenders $1.26M; 2nd rnd $1.927M; 1st rnd tender$2.742M


***

Franchise tags: QB $14.436; RB $7.742; WR $9.515; TE $5.446: OL $9.383; DE $10.605; DT $7.96j LB $8.856; CB $10.281: S $6.212 K/P $2.654

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
http://www.youtube.com/watch?v=wvWHNkLSDkgJJ
én a desingról szoltam nem a technológiarol.gabtsi
szerintem a nikenak elég nagy beleszólása lesz a designba, biztos, hogy mindenhol lesznek észrevehető változásokSzobi22
04/03


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2303


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
ne vicceljünk 😀
Randy Moss working out for Saints tomorrow. Former Packers QB Brian Brohm also coming in to throw to him


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem ez a helyes topic - nem akarok egyetlen csapat topicot se szét offolni, de kíváncsi vagyok erre a dologra:
idén összesen 5 csapat nyomta a franchise tag-et K-re ill. a NYG-nél P kapta.

Csak nekem tűnik egy kicsit furcsának?! Ez minden évben így szokott kinézni egyébként?
Mi ennek az oka? Gazdasági oka van, vagy csak egyszerűen idén nem volt ezeknél a csapatoknál olyan nagy név, akinek lejárna a szerződése/ és akiért nem sajnálnák a franchise tag-gel járó fizu emelkedést?!

Lehet, h hülyeséget kérdezek, de csak a Pats a viszonyítási alapom, de ott olyan nevek kapták szinte végig az elmúlt 10 évben, akik meghatározó játékosai voltak a Pats-nek (egy két kivétel).
Pl. A. Samuel, Wilfork, Mankins, Welker, stb.
A. Vinatieri tagjét sem tartottam meglepőnek a két SB-t eldöntő FG-jai miatt.

A tag arra szolgálna, hogy a franchise egy olyan játékost meg tudjon tartani - évente egyet(!) -, aki meghatározó a franchise szempontjából. Na most azt nehezen tartom elképzelhetőnek, h 5 csapatnál is a K legyen a franchise kulcsfigurája....

7. Bengals -- K Mike Nugent
8. Browns -- K Phil Dawson
13. Jaguars -- K Josh Scobee
15. Broncos -- K Matt Prater
19. Buccaneers -- K Connor Barth

21. Giants -- P Steve WeatherfordRule
A franchise tag azért baromi sok pénzt jelent számos pozicionál, és mivel számos csapatnál cap space probléma(pl a Giantsnél) van ez bejátszik. Ezzel szemben rugókat és puntereket viszonylag olcsón lehet így +1 évre megtartani.
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Remélem ez a helyes topic - nem akarok egyetlen csapat topicot se szét offolni, de kíváncsi vagyok erre a dologra:
idén összesen 5 csapat nyomta a franchise tag-et K-re ill. a NYG-nél P kapta.

Csak nekem tűnik egy kicsit furcsának?! Ez minden évben így szokott kinézni egyébként?
Mi ennek az oka? Gazdasági oka van, vagy csak egyszerűen idén nem volt ezeknél a csapatoknál olyan nagy név, akinek lejárna a szerződése/ és akiért nem sajnálnák a franchise tag-gel járó fizu emelkedést?!

Lehet, h hülyeséget kérdezek, de csak a Pats a viszonyítási alapom, de ott olyan nevek kapták szinte végig az elmúlt 10 évben, akik meghatározó játékosai voltak a Pats-nek (egy két kivétel).
Pl. A. Samuel, Wilfork, Mankins, Welker, stb.
A. Vinatieri tagjét sem tartottam meglepőnek a két SB-t eldöntő FG-jai miatt.

A tag arra szolgálna, hogy a franchise egy olyan játékost meg tudjon tartani - évente egyet(!) -, aki meghatározó a franchise szempontjából. Na most azt nehezen tartom elképzelhetőnek, h 5 csapatnál is a K legyen a franchise kulcsfigurája....

7. Bengals -- K Mike Nugent
8. Browns -- K Phil Dawson
13. Jaguars -- K Josh Scobee
15. Broncos -- K Matt Prater
19. Buccaneers -- K Connor Barth

21. Giants -- P Steve Weatherford