NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
sajna nálunk még mindig nincs espn pedig már upc van

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az Espn-n ma délután 5-kor indul a double header 😊

Eagles-49ers '94 és Redskins-Packers '83

Végre Riggins meccs :cool:

több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Talán még nem volt...

American football is coming to India

"American football has never really caught on overseas, but a group of investors think the sport can succeed in a place where it hasn’t previously been tried: India.

The Elite Football League of India plans to kick off in the fall of 2012, and Daniel Kaplan of Sports Business Journal reports that its backers include some familiar names to American fans, such as Ron Jaworski, Mike Ditka and Packers linebacker Brandon Chillar, who is of Indian descent.

The league’s investors believe India will embrace a popular American sport once Indians are exposed to it, and they’re reportedly already training rugby players in American football. A deal to televise games is in place.

Exporting American football to India sounds like an extremely uphill battle, but if the EFLI is serious about investing in the sport, the NFL should embrace it: With 1.2 billion people and a growing economy, India could some day become the NFL’s second-biggest market."

http://www.efli.com/

Delhi Defenders, Mumbai Gladiators, Punjab Warriors... 😀

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
How the NFL Network is killing NFL Films (különösen kényes téma ez Ed Sabol Hall of Fame-be iktatása küszöbén)

http://articles.philly.com/2011-07-29/sports/29829579_1_nfl-films-nfl-films-nfl-network

Steve Bornstein monnyon le!!!

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Rip Bubba Smith....szaba
A fenébe... Imádtam.
Az egyik legnagyobb egyetemi játékos volt valaha.
És színészként is jó arc volt.Delonso_
Nagyon bírtam a fickót, de nőnek kib@szott ronda volt! 😂 (RA 2. vagy 3. részben)garrett27
Ő ezek szerint büszke volt rá, vagy legalábbis jópofának tartotta. 😊

http://www.youtube.com/watch?v=VfMLUe3_Ol0

0:48-nál!

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Rip Bubba Smith....szaba
A fenébe... Imádtam.
Az egyik legnagyobb egyetemi játékos volt valaha.
És színészként is jó arc volt.Delonso_
Nagyon bírtam a fickót, de nőnek kib@szott ronda volt! 😂 (RA 2. vagy 3. részben)

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Rip Bubba Smith....szaba
A fenébe... Imádtam.
Az egyik legnagyobb egyetemi játékos volt valaha.
És színészként is jó arc volt.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Részemről nincs kérdés 😛

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Van kérdés, csak át kell állítani a facebookot magyarra, csak akkor fogod látni (legalábbis nálam ez volt a probléma).
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sziasztok!

Párat lehet már észrevettétek, hogy mostantól magyarul is szól hozzátok az NFL facebook oldala. Nem kell megijedni, várhatóan csak heti max 3 alkalommal lesz ilyen, egyébként marad angolul. 😀

Nem titok már, én vagyok az elkövetője, de szeretnélek bevonni titeket is a dologba. Várom az ötleteket, h ti mit kérdeznétek, illetve természetesen remélem minél többen válaszoltok majd az ott megjelenő kérdésekre.

Az NFL szeretne nyitni azon országok felé, akiknél népszerű a sportág, és ennek keretében indult el ez a program, miszerint a saját nyelvükön szólítják meg a szurkolókat.Danna
Hopp, ez valahogy kimaradt a látókörömből, egész jó ötlet 😊 Egyelőre viszont nincs kérdés 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rip Bubba Smith....
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Sziasztok!

Párat lehet már észrevettétek, hogy mostantól magyarul is szól hozzátok az NFL facebook oldala. Nem kell megijedni, várhatóan csak heti max 3 alkalommal lesz ilyen, egyébként marad angolul. 😀

Nem titok már, én vagyok az elkövetője, de szeretnélek bevonni titeket is a dologba. Várom az ötleteket, h ti mit kérdeznétek, illetve természetesen remélem minél többen válaszoltok majd az ott megjelenő kérdésekre.

Az NFL szeretne nyitni azon országok felé, akiknél népszerű a sportág, és ennek keretében indult el ez a program, miszerint a saját nyelvükön szólítják meg a szurkolókat.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
http://www.youtube.com/watch?v=p2E1bOBXAgE&feature=youtu.be
baszki ha nem ismerném és csak úgy találkoznék vele az utcán Brackettről meg nem mondanám hogy profi NFL playaCowboykarcsi
Döme mit csinál a videóban?

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://www.youtube.com/watch?v=p2E1bOBXAgE&feature=youtu.be
baszki ha nem ismerném és csak úgy találkoznék vele az utcán Brackettről meg nem mondanám hogy profi NFL playa

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
UFA WR-ek:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2245
Szóljatok be 😛Döme
Nem rossz ötös, mondjuk nálam S. Moss lenne az uccsó, és de a többi simán jöhetne a Patsbe is 😊 Bár Holmes annyira nem szükséges, de elférne

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 716 — Sworn to the Black
UFA WR-ek:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2245
Szóljatok be 😛
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
az Espn-n ma este LA Rams - Frisco, 1989-ből, Joe Montanával 😊Höri
Kösz, fel is veszem 😛
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az Espn-n ma este LA Rams - Frisco, 1989-ből, Joe Montanával 😊

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Favre apó és az Eagles pletyka, semmi különös... de ezen jót mosolyogtam:
"We hesitate to point out that a shot at the Lombardi Trophy would make for a more fitting final act than laying face down with a concussion."

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
gsn 3 548
Azt ne felejtsük el, hogy nem csupán a cutok jelentenek olyan esetben megoldást, ha egy csapat rossz caphelyzetben van. Lesz három napjuk a csapatoknak átgondolni a helyzetet, bár a többség már valószínűleg minden lehetséges lépést megvizsgált. Lehet szó szerződések átstrukturálásról, amely millióféle lehetőséget rejt. A legkézenfekvőbb az idei évre jutó pénzek egy részének bónusszá alakítása, ami így a szerződés időtartamába leosztott tételként jelentkezik.
Pl. egy 10 milliós tételt a felére csökkentenek (tegyük fel, hogy a capben ennyi szerepelt), így kap idén a játékos 5 milliót helyette, a fennmaradó 5-öt pedig kiváltják garantált 6,25 milliós bónusszal, amit a szerződés öt éve alatt kap meg a játékos cap szerint, a valóságban viszont kifizetik neki, így az idei keresete a dokumentumokban 10 millió helyett 6,25 millió (kézhez 11,25-öt kap), és a következő négy évben 1,25 millióval emelkedik a játékos által foglalt caphely. Jól látható, hogy bár a valóságban többet fizettek ki idén a 10 milliónál, a caphely 3,5 millióval csökkent.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Vannak akik bajban vannak, vannak akik bayben. Nagyon érdekes lesz a piac, az biztos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem értem miért a Denvert emelted ki, vannak csapatok akik jóval rosszabbul állnak cap space-ileg.Schleck
Igaz, észleletem most én is, így módosítottam a HSz-t.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem értem miért a Denvert emelted ki, vannak csapatok akik jóval rosszabbul állnak cap space-ileg.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ime a csapatok ennyivel vannak jelenleg a megállapított salary cap alatt.
Cap situations*
Team Status
Arizona $37.3 million under
Atlanta $13.9 million under
Baltimore $5.33 million under
Buffalo $35.9 million under
Carolina $30.6 million under
Chicago $37. million under
Cincinnati $35.9 million under
Cleveland $33.3 million under
Dallas $18.9 million over
Denver $1 million under
Detroit $16.6 million under
Green Bay $62,600 under
Houston $7.6 million under
Indianapolis $2.7 million over
Jacksonville $31.4 million under
Kansas City $34.3 million under
Miami $13.6 million under
Minnesota $5.1 million over
New England $7.57 million under
New Orleans $11.7 million under
N.Y. Giants $11.3 million over
N.Y. Jets $1.2 million over
Oakland $10 million over
Philadelphia $13 million under
Pittsburgh $10 million over
San Diego $19.4 million under
San Francisco $19.4 million under
Seattle $39 million under
St. Louis $35.6 million under
Tampa Bay $59.2 million under
Tennessee $10.3 million under
Washington $10.6 million under
*Does not include restricted free-agent tenders.
Forrás: http://espn.go.com/nfl/story/_/id/6786350/reggie-bush-potential-cap-casualties
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
'Let the tampering begin!'
😂

kíváncsi vagyok hány kész szerződés lesz a FA első napján álá Haynesworth.gabtsi
Én 100%ig biztos vagyok benne,hogy rengeteg megállapodás történt már a színfalak mögött. Nem hinném,hogy a Denver mondjuk DT vagy a Lions normális LB-k nélkül vágna neki a szezonnak. És ugye a csapatok jobban szeretnek biztosra menni...