NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
ha nincs ott a bengals - lions a schedule-ben akkor nem is lesz ?gabtsi
Inkább ha pár órával a meccs előtt nincs kiírva.
Amúgy: Working on having ALL NFL Games live 😉
Akkor ez a "NFL4ME", most él?Sanco
Igen.


több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Akkor ez a "NFL4ME", most él?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha nincs ott a bengals - lions a schedule-ben akkor nem is lesz ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
megvolt ez is. az sms ami jött a 400Ft terhelésről, tartalmazta ezt a kódot.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
elvileg akkor verifálta. le is vontak 400 pénzt. és már ott csillog villog. thx a segítséget.gabtsi
Ezzel még nincs kész. A 400 forintos átutalásnál a számládon a közlemény rovatban megjelenik egy négyjegyű szám. Ez a kód kell ahhoz, hogy tényleg érvényesítsd a kártyát. Ehhez kell két nap, mire megjelenik, de ha bebattyogsz egy bankba, ott meg tudják neked mondani, rákattintsz az érvényesítésre, beírod a négyjegyű kódot, és akkor pöpec. Nekem legalábbis így nézett ki a történet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
elvileg akkor verifálta. le is vontak 400 pénzt. és már ott csillog villog. thx a segítséget.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Kapcsold össze bankkártyával, úgy nem kell feltöltened pénzt. De az is kb. ennyi idő mire be tudod állítani.Delete
na összekapcsoltam a kártyámmal a paypalt. most akkor egyből tudok vele fizetni a mystreasmnél vagy várnom kell valamire 2-3 napot ?gabtsi
Ha ki van írva hogy Verified akkor már tudsz. Azért írtam ezt a 2-3 napot mert kb. annyi idő amíg beállítod.


több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Kapcsold össze bankkártyával, úgy nem kell feltöltened pénzt. De az is kb. ennyi idő mire be tudod állítani.Delete
na összekapcsoltam a kártyámmal a paypalt. most akkor egyből tudok vele fizetni a mystreasmnél vagy várnom kell valamire 2-3 napot ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én néztem 4 meccset is egyszerre, de 3 mute-on volt!
Azokat simán vitte!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Úgy, ahogy uplianus írja, Channel Surf, popup és meg tudsz nyitni, amennyit nem szégyellsz (és bír a neted meg a géped).

Perception is reality.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Köszönöm szépen a segítségeket, akkor ide fiezetem be holnap valamikor, csütörtöki PS meccseket már tudjam nézni. Még annyi, egyszerre lehet akár 2 találkozót is nézni (akár böngészőt többször megnyitva és szépen elrendezgetem) vagy csak 1-et?Deny
Lehet többet is. Nem kell több böngészőt megnyitni. Van párféle képarány ,de van egy pop-up gomb. Ha arra rányomsz kidobja egy külön ablakba. Annak nincs böngészős kerete sem így. Ebből nemtom mennyi a limit, lehet nincs. ÉN 3nál több meccset nem szoktam nézni. Mert nem is tudom követni, meg a hangerő buzergálása túl sok lenne 5felé. Mert egyszerre a 3 hang engem zavar.ulpianus
2-3-ra gondoltam én is csak, az bőven elég 😊
Köszi tényleg segítséget
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Köszönöm szépen a segítségeket, akkor ide fiezetem be holnap valamikor, csütörtöki PS meccseket már tudjam nézni. Még annyi, egyszerre lehet akár 2 találkozót is nézni (akár böngészőt többször megnyitva és szépen elrendezgetem) vagy csak 1-et?Deny
Lehet többet is. Nem kell több böngészőt megnyitni. Van párféle képarány ,de van egy pop-up gomb. Ha arra rányomsz kidobja egy külön ablakba. Annak nincs böngészős kerete sem így. Ebből nemtom mennyi a limit, lehet nincs. ÉN 3nál több meccset nem szoktam nézni. Mert nem is tudom követni, meg a hangerő buzergálása túl sok lenne 5felé. Mert egyszerre a 3 hang engem zavar.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Köszönöm szépen a segítségeket, akkor ide fiezetem be holnap valamikor, csütörtöki PS meccseket már tudjam nézni. Még annyi, egyszerre lehet akár 2 találkozót is nézni (akár böngészőt többször megnyitva és szépen elrendezgetem) vagy csak 1-et?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A mystream.tv a live247.tv (USA) szolgáltatás európai szervere. Nekem tavaly is mystream volt már, nagyon bejött.

Semmi különbség nincs. Ugyanaz a felület, a csatornák, minden.

Még a fórumuk is ugyanaz, ha valami nem tetszik. Egy cég ez, csak itt működtetik és jogilag így már el kell különölniük. De ugyanazokat a streameket használják. A 247 küldi át az eredetileg ibeindított USA (NFL,MLB,NBA stb) meccseket, de ma már a soccert meg a többit lövik vissza az USA szerverekre innen.

Ha megvan befizetés akkor login, és nézheted is. Schedule vagy Channels. A Channel surf talán a legjobb (egy éve van). Ott van egy kapcsoló (görgőmenü) alul, hogy melyik csatorna legyen és kész.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Live247 használók, amikor regisztrálnék, akkor melyik a jó módszer: 1.: my account és ott sign up (ilyenkor nem tudok membership típust választani) vagy join alapból, ami átküld mystreams.tv oldalra és ott join?
Vagy teljesen mindegy, úgy is ugyanaz a kettő kínálata?Deny
Szerintem teljesen mindegy, mert ugyanaz a kettő.Tegnap így regeltem és fizettem elő. 😊xrace77
Köszi szépen. Akkor már csak egy kérdés, paypal befizetés után várhatólag mennyi idő múlva lesz elérhető/nézhető minden?Deny
Ha a paypalon van megfelelő mennyiségű pénz, vagy ha a paypalos accountodhoz hozzá van rendelve egy dombornyomott bankkártya, akkor pár perc. 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Live247 használók, amikor regisztrálnék, akkor melyik a jó módszer: 1.: my account és ott sign up (ilyenkor nem tudok membership típust választani) vagy join alapból, ami átküld mystreams.tv oldalra és ott join?
Vagy teljesen mindegy, úgy is ugyanaz a kettő kínálata?Deny
Szerintem teljesen mindegy, mert ugyanaz a kettő.Tegnap így regeltem és fizettem elő. 😊xrace77
Köszi szépen. Akkor már csak egy kérdés, paypal befizetés után várhatólag mennyi idő múlva lesz elérhető/nézhető minden?
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Live247 használók, amikor regisztrálnék, akkor melyik a jó módszer: 1.: my account és ott sign up (ilyenkor nem tudok membership típust választani) vagy join alapból, ami átküld mystreams.tv oldalra és ott join?
Vagy teljesen mindegy, úgy is ugyanaz a kettő kínálata?Deny
Szerintem teljesen mindegy, mert ugyanaz a kettő.Tegnap így regeltem és fizettem elő. 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Live247 használók, amikor regisztrálnék, akkor melyik a jó módszer: 1.: my account és ott sign up (ilyenkor nem tudok membership típust választani) vagy join alapból, ami átküld mystreams.tv oldalra és ott join?
Vagy teljesen mindegy, úgy is ugyanaz a kettő kínálata?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Power ranking Van ami akkor is időszerű, ha nem az.ulpianus
"If the Dolphins can't get Brett Favre to challenge Chad Henne, maybe they can ask Dan Marino."

😂vassadi
FTW 😀
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Power ranking Van ami akkor is időszerű, ha nem az.ulpianus
Ez se rossz:

"Minnesota actually got younger at quarterback by acquiring 34-year-old Donovan McNabb."
😂

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Power ranking Van ami akkor is időszerű, ha nem az.ulpianus
"If the Dolphins can't get Brett Favre to challenge Chad Henne, maybe they can ask Dan Marino."

😂vassadi
Bearsnél is kitalálhattak volna jobbat: "The loss of longtime center Olin Kreutz will hurt Chicago's running game. (Walker)"

Mit néztek az elmúlt 3 évben???
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Power ranking Van ami akkor is időszerű, ha nem az.ulpianus
"If the Dolphins can't get Brett Favre to challenge Chad Henne, maybe they can ask Dan Marino."

😂
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Power ranking Van ami akkor is időszerű, ha nem az.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem tudom tavaly hol volt téma, de most nem tud valaki promóciót a live247-nél? jó lenne megint óccsóbban megkapni a 6 hónapos előfizetéstFucu
pont most néztem

Dear Live247.tv Fan,

We have reached our target user level for Live247. Existing members, you can renew through the 'My Account' link/portal.

From time to time, we may open up to allow friends of existing members.

Talk to an existing member & stay tuned to your favorite social networks for information.

Yours,

Managementbriareos
Ez most akkor nem azt jelenti, hogy újként nem lehet regisztrálni csak megújítani?
Nem próbáltam (majd szeptemberben), de érdekelne, hogy lehet-e vagy nem-e...
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem is értem minek fizettek elő ilyen-olyan cuccokra, ahol meccseket lehet nézni jó minőségben. Kérdem én van annál jobb, mikor szétbaszott ideggel keresgélsz az első negyed közepén egy olyan linkért, amely csak félpercenként akad meg? 😂 😂