NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 147 — Saturday Night Lights
Szavazás ide, szavazás oda, sportszakmai szempontból a Sport TV kicsit mindig belenyúlhatna a végeredménybe 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 095 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk nem mindig, mert ha Pats vagy Phily meccs is fel van kínálva, akkor ki se kell írni a szavazást...iktriad
Semmi sem jó mindig, még az isteni Patriots se 😊Wyatt
Szerintem előfordulhat hogy szavazáson egy Patriots-Bills meccs legyűrne még egy Steelers-Ravenst is...iktriad
Semmi sem jó mindig, még az isteni Patriots se 😊Wyatt
Ezért van néha Phili is. 😊szaba
😂
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 095 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ettől függetlenül jó kezdeményezés mondjuk a szavazósdiWyatt
Mondjuk nem mindig, mert ha Pats vagy Phily meccs is fel van kínálva, akkor ki se kell írni a szavazást...iktriad
Semmi sem jó mindig, még az isteni Patriots se 😊Wyatt
Szerintem előfordulhat hogy szavazáson egy Patriots-Bills meccs legyűrne még egy Steelers-Ravenst is...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ettől függetlenül jó kezdeményezés mondjuk a szavazósdiWyatt
Mondjuk nem mindig, mert ha Pats vagy Phily meccs is fel van kínálva, akkor ki se kell írni a szavazást...iktriad
Semmi sem jó mindig, még az isteni Patriots se 😊Wyatt
Ezért van néha Phili is. 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ettől függetlenül jó kezdeményezés mondjuk a szavazósdiWyatt
Mondjuk nem mindig, mert ha Pats vagy Phily meccs is fel van kínálva, akkor ki se kell írni a szavazást...iktriad
Semmi sem jó mindig, még az isteni Patriots se 😊

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 095 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk nem mindig, mert ha Pats vagy Phily meccs is fel van kínálva, akkor ki se kell írni a szavazást...iktriad
én a cards-panthersre szavaztam pedig giants szurkoló (is 😀) vagyok, mondjuk az igaz, h nem mindenki akkora jófej, mint én 😛kristof
Sajnos. Különben is nem tavaly nem volt véletlenül mindkét Gianst - Skins mecck is Sport TVs? Tudom hogy Sexy Rexyre vagy John Beckre sokan kiváncsiak, de azért nem hiszem, hogy sokszor lesz idén alkalmunk Oglit vagy Kolbászt látni "TVs meccsen". És tényleg 1/1est 1. regular meccsén látni szerintem óriási csemege lenne minden 'casual' NFL rajongónak vagy kedvelőnek.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk nem mindig, mert ha Pats vagy Phily meccs is fel van kínálva, akkor ki se kell írni a szavazást...iktriad
én a cards-panthersre szavaztam pedig giants szurkoló (is 😀) vagyok, mondjuk az igaz, h nem mindenki akkora jófej, mint én 😛
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 095 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ettől függetlenül jó kezdeményezés mondjuk a szavazósdiWyatt
Mondjuk nem mindig, mert ha Pats vagy Phily meccs is fel van kínálva, akkor ki se kell írni a szavazást...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szavazzatok, hogy melyik meccs legyen vasárnap 22 órakor az első héten!

WAS - NYG
ARI - CAR

http://www.sport1tv.hu/Hirek/2011/08/30/nfl_szavazas3gamerkr
király hogy ilyen is van
kár, hogy a kétévente legalább egyszer Sport1-re kerülő WAS-NYG biztos befutó leszatapapa
Ja, láttam a kommenteket. Bocsi a Giants és Redskins drukkerektől, de a másik meccs annyival, de annyival egzotikusabb hogy az csak na.iktriad
Nálam spec egyik sem veri ki a biztosítékot 😀 De amúgy meg mindenki úgyis azt néz, amit akar 😊 Ettől függetlenül jó kezdeményezés mondjuk a szavazósdi

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
kár, hogy a kétévente legalább egyszer Sport1-re kerülő WAS-NYG biztos befutó leszatapapa
így van, rémlett hogy valamelyik szezonban ez volt az első vasárnapi esti meccs is, megnéztem, két éve szintén ezt adta az első héten az S1.
És abban a szezonban volt még egy MNF velük, amit értelemszerűen szintén adtak.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Bocsi a Giants és Redskins drukkerektől, de a másik meccs annyival, de annyival egzotikusabb hogy az csak na.iktriad
Pontosan, de esélytelen. :/ Azért nyomtam rá egyet.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Szavazzatok, hogy melyik meccs legyen vasárnap 22 órakor az első héten!

WAS - NYG
ARI - CAR

http://www.sport1tv.hu/Hirek/2011/08/30/nfl_szavazas3gamerkr
király hogy ilyen is van
kár, hogy a kétévente legalább egyszer Sport1-re kerülő WAS-NYG biztos befutó leszatapapa
Ja, láttam a kommenteket. Bocsi a Giants és Redskins drukkerektől, de a másik meccs annyival, de annyival egzotikusabb hogy az csak na.iktriad
Én nem olvastam, de borítékolható volt.
Szvsz ha csinálnánk egy összesítést, hogy a sport1 a története során mely div meccseit közvetítette a legtöbbször, az NFC East toronymagasan nyerne.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 095 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szavazzatok, hogy melyik meccs legyen vasárnap 22 órakor az első héten!

WAS - NYG
ARI - CAR

http://www.sport1tv.hu/Hirek/2011/08/30/nfl_szavazas3gamerkr
király hogy ilyen is van
kár, hogy a kétévente legalább egyszer Sport1-re kerülő WAS-NYG biztos befutó leszatapapa
Ja, láttam a kommenteket. Bocsi a Giants és Redskins drukkerektől, de a másik meccs annyival, de annyival egzotikusabb hogy az csak na.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Szavazzatok, hogy melyik meccs legyen vasárnap 22 órakor az első héten!

WAS - NYG
ARI - CAR

http://www.sport1tv.hu/Hirek/2011/08/30/nfl_szavazas3gamerkr
király hogy ilyen is van
kár, hogy a kétévente legalább egyszer Sport1-re kerülő WAS-NYG biztos befutó lesz

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 095 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szavazzatok, hogy melyik meccs legyen vasárnap 22 órakor az első héten!

WAS - NYG
ARI - CAR

http://www.sport1tv.hu/Hirek/2011/08/30/nfl_szavazas3gamerkr
Cam Newton 1. regular meccs Kolbász ellen mint vörösbegy QB magyar képernyőn nem lenne semmi. ÍÁsik két csapat meg úgyis képernyőre kerül még.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Szavazzatok, hogy melyik meccs legyen vasárnap 22 órakor az első héten!

WAS - NYG
ARI - CAR

http://www.sport1tv.hu/Hirek/2011/08/30/nfl_szavazas3

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
a Lions érdekes a 31. helyen. Így nehéz lesz Megatronnal hosszabítan a Fitz-deal tudatában. 😊Höri
Biztos lehetsz benne,hogy megoldják.
Miatta a fél csapat is repül ha kell.

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a Lions érdekes a 31. helyen. Így nehéz lesz Megatronnal hosszabítan a Fitz-deal tudatában. 😊Höri
cherilus cut
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Lions érdekes a 31. helyen. Így nehéz lesz Megatronnal hosszabítan a Fitz-deal tudatában. 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
mai sapkaszámok
Chiefs: $32.7 million.
Buccaneers: $29.5 million.
Bengals: $29 million.
Jaguars: $28 million.
Broncos: $24.5 million.
Bills: $24.4 million.
Bears: $19.3 million.
Browns: $18.8 million.
Seahawks: $18.3 million.
49ers: $15.4 million.
Packers: $12.8 million.
Patriots: $12.5 million.
Redskins: $11 million.
Jets: $10.7 million.
Dolphins: $9.5 million.
Cardinals: $9.4 million.
Titans: $7.9 million.
Panthers: $7.7 million.
Cowboys: $6.3 million.
Raiders: $5.3 million.
Giants: $4.6 million.
Saints: $4.3 million.
Colts: $3.7 million.
Chargers: $2.7 million.
Ravens: $2.3 million.
Texans: $2.2 million.
Steelers: $2.2 million.
Eagles: $2.1 million.
Falcons: $1.8 million.
Rams: $750,000.
Lions: $730,000.
Vikings: $370,000.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát speciel Kurnyikova kezelése miatt biztos jó páran szívesen izzadnának kicsit 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hehe, az amcsi Nagy Fogyás 12. évadában szerepel majd Tebow, Brees és a legendás Eric Dickerson is.

(az egyik tréner meg Kurnyikova 😊 )

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
http://www.youtube.com/watch?v=h9GpsKAnrno
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Helló azt lehet már tudni, hogy mikor lesz legközelebb NFL illetve NCAA podcast?eddie17
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=299766#p299766

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Helló azt lehet már tudni, hogy mikor lesz legközelebb NFL illetve NCAA podcast?