NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
ide teszem, mert itt valószínűleg többen nézik meg, mint az ncaa csevegőben...

a játékvezetők retro sapkát viseltek az esti Michigan-Notre Dame mérkőzésen


ha rajtam múlna le is cserélném ezekre a baseballsapkákat, szerintem ettől néznek ki a bírók igazán bírónak 😊JJ
tényleg jópofa, tetszik! Még jó hogy arra néztem egyből, nem az eredményre. 😉
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
ide teszem, mert itt valószínűleg többen nézik meg, mint az ncaa csevegőben...

a játékvezetők retro sapkát viseltek az esti Michigan-Notre Dame mérkőzésen


ha rajtam múlna le is cserélném ezekre a baseballsapkákat, szerintem ettől néznek ki a bírók igazán bírónak 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Max 50 pont. Kb 20 az IQ 100 (itt a konverziós képlet:IQ = 2WPT + 60)
Nem a legjobb inteligenciateszt, de ezt használják a combine-on, ezért reprezentatív tesztként ez van.diverdoc
Nem tudom az idő-limitjét, de szerintem a képlet hízelgő a Wonderlic-re. 😊
Tudom, hogy ezt használják, rosszindulattal: nem véletlenül. Az eredmények véleményem szerint is reprezentatívak.tomi-tomi
50 kérdés 12 perc alatt, ha jól tudom. Rövid, ezért használják szerintem.diverdoc
Az IQ teszt sem tart jelentősen hosszabb ideig, ez nem lehet indok. Nekem sokkal inkább úgy tűnik, hogy stressz, nyomás alatti (15sec/kérdés) teljesítőképességet mér valójában. Ez egyébként fontosabb is az intelligenciánál az NFL-ben.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
magyar idő szerint a Miami-New England meccs hánykor lesz?Ventura
ez most komoly?
egyébként kedd hajnali 1 órakor



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 878 — megbékéltem tom bradyvel
magyar idő szerint a Miami-New England meccs hánykor lesz?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Max 50 pont. Kb 20 az IQ 100 (itt a konverziós képlet:IQ = 2WPT + 60)
Nem a legjobb inteligenciateszt, de ezt használják a combine-on, ezért reprezentatív tesztként ez van.diverdoc
Nem tudom az idő-limitjét, de szerintem a képlet hízelgő a Wonderlic-re. 😊
Tudom, hogy ezt használják, rosszindulattal: nem véletlenül. Az eredmények véleményem szerint is reprezentatívak.tomi-tomi
50 kérdés 12 perc alatt, ha jól tudom. Rövid, ezért használják szerintem.diverdoc
Talán walterfootballon van is egy rövidített változat, 20 nem túl bonyolult kérdéssel.

Kb. mint a Madden'08 Superstar módjában az IQ teszt 😀
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Max 50 pont. Kb 20 az IQ 100 (itt a konverziós képlet:IQ = 2WPT + 60)
Nem a legjobb inteligenciateszt, de ezt használják a combine-on, ezért reprezentatív tesztként ez van.diverdoc
Nem tudom az idő-limitjét, de szerintem a képlet hízelgő a Wonderlic-re. 😊
Tudom, hogy ezt használják, rosszindulattal: nem véletlenül. Az eredmények véleményem szerint is reprezentatívak.tomi-tomi
50 kérdés 12 perc alatt, ha jól tudom. Rövid, ezért használják szerintem.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Max 50 pont. Kb 20 az IQ 100 (itt a konverziós képlet:IQ = 2WPT + 60)
Nem a legjobb inteligenciateszt, de ezt használják a combine-on, ezért reprezentatív tesztként ez van.diverdoc
Nem tudom az idő-limitjét, de szerintem a képlet hízelgő a Wonderlic-re. 😊
Tudom, hogy ezt használják, rosszindulattal: nem véletlenül. Az eredmények véleményem szerint is reprezentatívak.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egy érdekes (legalább is számomra) statisztika, NFL posztokra lebontott átlag Wonderlic teszt eredmények:
Offensive tackle – 26
Center – 25
Quarterback – 24
Guard – 23
Tight end – 22
Safety – 19
Linebacker – 19
Cornerback – 18
Wide receiver – 17
Fullback – 17
Halfback – 16
Ezek szerin az O# fal a leginteligensebbdiverdoc
Igen, ezt régóta emlegetik, hogy az O-line a legnagyobb szellemi kihívás a QB mellett, előtt(?).
Más kérdés, hogy amennyire én ismerem a Wonderlic-tesztet, a kérdések szintje max. gimnázium előtti korosztálynak jelent igazán kihívást. Érzésre, a Wonderlic-ben kitűnő eredmény egy IQ-teszt 100 pontjával érhet fel.tomi-tomi
Max 50 pont. Kb 20 az IQ 100 (itt a konverziós képlet:IQ = 2WPT + 60)
Nem a legjobb inteligenciateszt, de ezt használják a combine-on, ezért reprezentatív tesztként ez van.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egy érdekes (legalább is számomra) statisztika, NFL posztokra lebontott átlag Wonderlic teszt eredmények:
Offensive tackle – 26
Center – 25
Quarterback – 24
Guard – 23
Tight end – 22
Safety – 19
Linebacker – 19
Cornerback – 18
Wide receiver – 17
Fullback – 17
Halfback – 16
Ezek szerin az O# fal a leginteligensebbdiverdoc
Igen, ezt régóta emlegetik, hogy az O-line a legnagyobb szellemi kihívás a QB mellett, előtt(?).
Más kérdés, hogy amennyire én ismerem a Wonderlic-tesztet, a kérdések szintje max. gimnázium előtti korosztálynak jelent igazán kihívást. Érzésre, a Wonderlic-ben kitűnő eredmény egy IQ-teszt 100 pontjával érhet fel.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
DL játékosok annyira sötétek, hogy be se merték írni? 😂
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Egy érdekes (legalább is számomra) statisztika, NFL posztokra lebontott átlag Wonderlic teszt eredmények:
Offensive tackle – 26
Center – 25
Quarterback – 24
Guard – 23
Tight end – 22
Safety – 19
Linebacker – 19
Cornerback – 18
Wide receiver – 17
Fullback – 17
Halfback – 16
Ezek szerin az O# fal a leginteligensebbdiverdoc
Nagyjából egyenesen arányos a fejet ért ütésekkel 😊
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egy érdekes (legalább is számomra) statisztika, NFL posztokra lebontott átlag Wonderlic teszt eredmények:
Offensive tackle – 26
Center – 25
Quarterback – 24
Guard – 23
Tight end – 22
Safety – 19
Linebacker – 19
Cornerback – 18
Wide receiver – 17
Fullback – 17
Halfback – 16
Ezek szerin az O# fal a leginteligensebb


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Tomlin jókat tol:
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/09000d5d822174b0/NFL-Films-Best-coaching-moments?module=HP11_content_stream
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Akkor úgy látszik, hogy az ottani PR-osok nyilatkozatait is forráskritikával szabad csak fogadni, még ha az NFL-nek is dolgoznak

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Saints-Packers most-viewed Kickoff game ever. 60 million total viewers, up 5% vs last year’s record 57.2matapapa
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82214f4f/article/saintspackers-opener-gets-secondhighest-kickoff-ratings?module=HP11_headline_stack


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
09.11-re emlékezve:
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Saints-Packers most-viewed Kickoff game ever. 60 million total viewers, up 5% vs last year’s record 57.2matapapa
ezt nem tudom honnan vetted, mert az NBC hivatalos adatai szerint a tavalyit többen látták
az NCAA nagydöntő kb. hasonló számokat ért el

http://twitter.com/#!/NBCSportsPR/status/112176824800378881JJ
http://twitter.com/#!/NFLprguy/status/112229759190183938

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
Saints-Packers most-viewed Kickoff game ever. 60 million total viewers, up 5% vs last year’s record 57.2matapapa
ezt nem tudom honnan vetted, mert az NBC hivatalos adatai szerint a tavalyit többen látták
az NCAA nagydöntő kb. hasonló számokat ért el

http://twitter.com/#!/NBCSportsPR/status/112176824800378881


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Saints-Packers most-viewed Kickoff game ever. 60 million total viewers, up 5% vs last year’s record 57.2m

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 878 — megbékéltem tom bradyvel
Peter King tippjei a szezonra.
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/football/nfl/09/05/peter.king.predictions/index.html?sct=nfl_t11_a2
A Superbowl pickje (mindkét csapat!) bevállalós!iktriad
Egyik sem annyira kiugró, a Chargersnél egy ideje eléggé benne van a pakliban már 😊
Ricsi meg jó, aki nem ezt mondja, az hazudik 😛
Mondjuk a linkelt anyag linkelt anyagában a mérkőzés párosításánál a szerző láthatóan még a hangja hatása alatt volt 😀Wyatt
Saját csapatomnak nem tudom idén elképzelni a 4. helyet. a Buffalo nem olyan menő. 3.-ként végzünk véleményem szerint.

A Detroit eredménye szemkápráztató és nem hihető... még 😀 (de szurkolok nekik!)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
http://sportmajom.blog.hu/2011/09/08/nfl_podcast_i_sardi_bence

Bár minőségileg közel sincs az Sport1-es/bowl.hu-s podcastekhez, azért Sárdi Bence barátommal összedobtuk a blogom történetének első NFL podcastjét, amiben az első heti meccsek kivesézését hallgathatjátok fogadói szemszögből. Ha valaki szokta hallgatni a Simmons-Cousin Sal féle podokat, akkor érti miről van szó, valami hasonlót próbáltunk összehozni magyarul.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ne panaszkodjunk, Los Angelesben is a Giants@Skins meccset kell nézniük a népeknek, miközben játszik a Bolts meg a Niners is.

Perception is reality.
több mint 12 éve
tibi181818 2
Sziasztok!

Megkérdeztem több admint akik engedélyt adtak, hogy egy felhívást tegyek közzé!

Van egy weboldal, amelyen különböző sportesemények előzeteseit közöljük az olvasókkal. Az oldal nagy részben fogadóknak szól, de sokan olvasnak minket olyanok is akik csak szimplán sportrajongók.

Eddig tenisz, kézilabda, kosárlabda, európai foci és egyéb mérkőzésekről írtunk, de nyitni szeretnénk az "amerikai" sportok felé, köztük természetesen az NFL felé is.

A csapatunkban mindenki ért valamihez, de NFL-hez csak kevesen. Így most arra gondoltam, hogy erről a fórumról invitálom a csapatba azokat akik a legjobban értenek az NFL-hez.

Szóval, ha otthon vagy a sportágban, jól tudsz fogalmazni és van rá kapacitásod, hogy a weboldalunkra írj jelentkezz privát üzenetben vagy e-mailben! Későbbi referenciamunkaként is megjelölheted az oldalon végzett munkásságod valamint saját honlapod is reklámozhatod a cikkekben!

Nem baj, ha csak egy adott csapatot vagy játékost ismersz és rendelkezel naprakész információval róluk akkor is jelentkezz. Ha véletlenül otthon vagy NBA-ben vagy NHL-ben szintén írj.

Honlapunkat idén azért hoztuk létre, mert Mo-n nem volt egy olyan konkrét portál, amely minden sportágból megfelelő mennyiségű információt nyújt a sport rajongóknak és a fogadóknak. Remélem/reméljük célunkat elérjük a segítségetekkel. Ha szeretnél a csapatunk tagja lenni jelentkezz. A honlap címe, az esetleges későbbi jutalmazások és további információk a kapcsolatfelvétel után! 😊

A felhívás végleges megírása után kaptam választ egy fogadóirodától, amely a későbbiekben egy cikkíró verseny indít az oldalon, komolynak mondott összdíjazással. Természetesen mindenki részt vehet aki jelentkezik! 😊

Köszönöm a figyelmet és jó szurkolást mindenkinek! 😊

ui.: ha jól tudsz angolul más oldalakról is lefordíthatod a cikkeket és mi a forrás megjelölésével publikáljuk azt
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
3 slide arról, hogy odaát a CBS és a FOX hogyan teríti a meccseket
http://the506.com/nflmaps/2011/wk1.html

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)