NFL csevegő

81 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én speciel egy Pats-Bills és egy Steelers-Ravens választási lehetőségnél a a védelmek párharcára szavaznék.

A Pats meccset megnézném élőben streamen, a másikat meg párhuzamosan nézném a TV-ben, vagy felvételről 😊
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Tudtok szavazni a bowl.hu Facebook-oldalán is!

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2353

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó, hát egy Patriots–Steelersnél csak egy Patriots–Colts mérkőzés lenne egyértelműbb 😀 Ezek spec nem kéne, hogy annyira fájjanak, de engem az sem zavarna, ha egy mérkőzésünket nem adnák SportTv-n

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Persze,hogy akkor van Pats-Steelers amikor a Lions 10órási meccset játszik.
hippijájé.Bazzani
De azért azt se felejtsük el, hogy ez nem csak a Sport Tv-n múlik. Lehet, hogy a Lions meccse ott sem lesz a választható lehetőségek között...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó persze. Idén már így is sok Lions meccset ad majd a Sport TV 😀 😛tüsi91
Szinte biztos vagyok benne,hogy a DET-CHI MNF helyett a SNF-t adják majd felvételről.
Ha SB-t játszanánk azt sem adnák. 😉

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A Sport TV számára ideális10:05-ös kezdést kapott a Cards-Steelers meccs, ami az előzményeket és emiatt az eladhatóságot tekintve kihagyhatatlan nekik. Minnesota - GB, Oakland - Kansas és Dallas - St. Louis a rivális meccsek. Sztem egyértelmű lesz a döntés.Robilluma
Én ezt nem venném olyan biztosra, jó Vikings-szereplés esetén (amire mondjuk én is kevés esélyt látok) szerintem a - nem mellesleg címvédő - Packers elleni rangadójuk, de még a Raiders-Chiefs klasszikus sem esélytelen.

Ami biztosabb: 8. hét, október 30. - Detroit-Denver, Washington-Buffalo, Cincinnati-Seattle, Cleveland-San Francisco, New England-Pittsburgh.vassadi
Persze,hogy akkor van Pats-Steelers amikor a Lions 10órási meccset játszik.
hippijájé.Bazzani
Jó persze. Idén már így is sok Lions meccset ad majd a Sport TV 😀 😛
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Sport TV számára ideális10:05-ös kezdést kapott a Cards-Steelers meccs, ami az előzményeket és emiatt az eladhatóságot tekintve kihagyhatatlan nekik. Minnesota - GB, Oakland - Kansas és Dallas - St. Louis a rivális meccsek. Sztem egyértelmű lesz a döntés.Robilluma
Én ezt nem venném olyan biztosra, jó Vikings-szereplés esetén (amire mondjuk én is kevés esélyt látok) szerintem a - nem mellesleg címvédő - Packers elleni rangadójuk, de még a Raiders-Chiefs klasszikus sem esélytelen.

Ami biztosabb: 8. hét, október 30. - Detroit-Denver, Washington-Buffalo, Cincinnati-Seattle, Cleveland-San Francisco, New England-Pittsburgh.vassadi
Persze,hogy akkor van Pats-Steelers amikor a Lions 10órási meccset játszik.
hippijájé.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Biztos az a kurva sok Redskins fan dobta meg a szavazást.... 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Patset megint legalább 6szor nézheti meg a kedves tévénéző...tüsi91
Szegények, lehet, hogy tíz meccsről is lemaradnak akkor az ideálishoz képest. De legalább kapnak egy kis minőséget 😀

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
de egyébként vannak fizetős oldalak, ingyenes streamek, mindenki azt néz amit akar, és akkor lehet felesleges a szokásos szájtépés.sapka
Ez igaz, de a mezei NFL-néző, aki mondjuk még a bowl.hu-ig sem jut el (és az ilyenek sokan vannak), csak a Sport TV-t bámulja. Nagyon fontos lenne megfelelő meccsválasztással pozitíve befolyásolni őket. Félek, ez a nézőcsalogató szavazásosdi a kevés hazai fannal rendelkező, de esetleg érdekesebb csapatokat eleve kiszórja a mezőnyból.Dzsokijuing
persze, igazad van. De minden évben megy a műsor, hogy ez nem az miért igen, természetesen a keleti parti csapatok előnyben vannak a 10 órás műsorsávra. De ha eggyel későbbit adnának akkor szinte csak nyugati csapatok lennének, az miért jobb? Meccsválasztásnál ha szavaztatnak, ne írjanak be pats/philly stb. idei népszerűbb csapatot és máris jó.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
vannak fizetős oldalak, ingyenes streamek, mindenki azt néz amit akar.sapka
tényleg?? akkor mindent visszaszívtam :rolleyes:

Ha nem gond, én továbbra is azt szeretném, ha nem redukálódna a kínálat folyamatosan 6-8 csapatra és minél több csapat látható lenni a honi tévén. Akár a Saints rovására is. Bár tőlünk pl. tavaly pont csak a "kötelezőket" adta a tévé -MNF, szezonnyító, PO-, pedig mégis csak mi voltunk a regnáló bajnok. A helyzet idén se lesz jobb, a szezonnyítón és az MNF-en kívül csak egyszer játszunk Sport TV-s időpontban, a Tampa ellen, de már most borítékolom, hogy akkor a Dallas-Pats meccs fog menni itthon.
De szerencsére vannak fizetős oldalak, ingyenes streamek, nézhetem, amit akarok.

Én ezt nem venném olyan biztosra, jó Vikings-szereplés esetén (amire mondjuk én is kevés esélyt látok) szerintem a - nem mellesleg címvédő - Packers elleni rangadójuk, de még a Raiders-Chiefs klasszikus sem esélytelen.
vassadi
Már tavaly írtam, ha én lennék az S1, akkor csak nagyon-nagyon indokolt esetben engednék képernyőre olyan párosítást, amely amúgy lesz MNF-en is, vagyis az egyik GB-MIN-t kihagynám.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A Patset megint legalább 6szor nézheti meg a kedves tévénéző...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
A Sport TV számára ideális10:05-ös kezdést kapott a Cards-Steelers meccs, ami az előzményeket és emiatt az eladhatóságot tekintve kihagyhatatlan nekik. Minnesota - GB, Oakland - Kansas és Dallas - St. Louis a rivális meccsek. Sztem egyértelmű lesz a döntés.Robilluma
Én ezt nem venném olyan biztosra, jó Vikings-szereplés esetén (amire mondjuk én is kevés esélyt látok) szerintem a - nem mellesleg címvédő - Packers elleni rangadójuk, de még a Raiders-Chiefs klasszikus sem esélytelen.

Ami biztosabb: 8. hét, október 30. - Detroit-Denver, Washington-Buffalo, Cincinnati-Seattle, Cleveland-San Francisco, New England-Pittsburgh.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
de egyébként vannak fizetős oldalak, ingyenes streamek, mindenki azt néz amit akar, és akkor lehet felesleges a szokásos szájtépés.sapka
Ez igaz, de a mezei NFL-néző, aki mondjuk még a bowl.hu-ig sem jut el (és az ilyenek sokan vannak), csak a Sport TV-t bámulja. Nagyon fontos lenne megfelelő meccsválasztással pozitíve befolyásolni őket. Félek, ez a nézőcsalogató szavazásosdi a kevés hazai fannal rendelkező, de esetleg érdekesebb csapatokat eleve kiszórja a mezőnyból.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Én most inkább nézném a Redskins meccset. Sztem jobb meccs lesz és váratlan Washington siker. És én tényleg kíváncsi vagyok Beckre 😛 .
Az Entertainer borítékolható szenvedésére kevésbé.Robilluma
+1
ha Beckre leszel kíváncsi erősen kell fókuszálnod az oldalvonal melletti területre. 😛
Nem neked: de egyébként vannak fizetős oldalak, ingyenes streamek, mindenki azt néz amit akar, és akkor lehet felesleges a szokásos szájtépés.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Különben is nem tavaly nem volt véletlenül mindkét Gianst - Skins mecck is Sport TVs? Tudom hogy Sexy Rexyre vagy John Beckre sokan kiváncsiak, de azért nem hiszem, hogy sokszor lesz idén alkalmunk Oglit vagy Kolbászt látni "TVs meccsen". És tényleg 1/1est 1. regular meccsén látni szerintem óriási csemege lenne minden 'casual' NFL rajongónak vagy kedvelőnek.iktriad
A Carolinát szinte biztos, h utoljára van esély a Sport TV-n látni, mert az összes többi meccsük magyar idő szerint 7-kor kezdődik. A rugalmas schedule miatt mondjuk ez a szezon végén változhat jó Panthers szereplés esetén.
A Cardinals-nak viszont garantáltan lesz még tévés meccse. A Sport TV számára ideális10:05-ös kezdést kapott a Cards-Steelers meccs, ami az előzményeket és emiatt az eladhatóságot tekintve kihagyhatatlan nekik. Minnesota - GB, Oakland - Kansas és Dallas - St. Louis a rivális meccsek. Sztem egyértelmű lesz a döntés.
De a 49ers - Cards párharc mindkét meccse a Sport TVnek jó időpontban lesz és az egyik sanszos, h képernyőre kerül.

Én most inkább nézném a Redskins meccset. Sztem jobb meccs lesz és váratlan Washington siker. És én tényleg kíváncsi vagyok Beckre 😛 .
Az Entertainer borítékolható szenvedésére kevésbé.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Szerintem előfordulhat hogy szavazáson egy Patriots-Bills meccs legyűrne még egy Steelers-Ravenst is...iktriad
Igen, mert a nézők többsége szereti ha van pont 😀

több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Holnaptól újra lehet regelni a TYT-re!
Twitter-ről: Current planned re-opening of tracker scheduled for http://bit.ly/oITlsy Forums MAY reopen beforehand. The tracker will be open 4 signups

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
Szavazás ide, szavazás oda, sportszakmai szempontból a Sport TV kicsit mindig belenyúlhatna a végeredménybe 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk nem mindig, mert ha Pats vagy Phily meccs is fel van kínálva, akkor ki se kell írni a szavazást...iktriad
Semmi sem jó mindig, még az isteni Patriots se 😊Wyatt
Szerintem előfordulhat hogy szavazáson egy Patriots-Bills meccs legyűrne még egy Steelers-Ravenst is...iktriad
Semmi sem jó mindig, még az isteni Patriots se 😊Wyatt
Ezért van néha Phili is. 😊szaba
😂
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ettől függetlenül jó kezdeményezés mondjuk a szavazósdiWyatt
Mondjuk nem mindig, mert ha Pats vagy Phily meccs is fel van kínálva, akkor ki se kell írni a szavazást...iktriad
Semmi sem jó mindig, még az isteni Patriots se 😊Wyatt
Szerintem előfordulhat hogy szavazáson egy Patriots-Bills meccs legyűrne még egy Steelers-Ravenst is...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ettől függetlenül jó kezdeményezés mondjuk a szavazósdiWyatt
Mondjuk nem mindig, mert ha Pats vagy Phily meccs is fel van kínálva, akkor ki se kell írni a szavazást...iktriad
Semmi sem jó mindig, még az isteni Patriots se 😊Wyatt
Ezért van néha Phili is. 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ettől függetlenül jó kezdeményezés mondjuk a szavazósdiWyatt
Mondjuk nem mindig, mert ha Pats vagy Phily meccs is fel van kínálva, akkor ki se kell írni a szavazást...iktriad
Semmi sem jó mindig, még az isteni Patriots se 😊

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk nem mindig, mert ha Pats vagy Phily meccs is fel van kínálva, akkor ki se kell írni a szavazást...iktriad
én a cards-panthersre szavaztam pedig giants szurkoló (is 😀) vagyok, mondjuk az igaz, h nem mindenki akkora jófej, mint én 😛kristof
Sajnos. Különben is nem tavaly nem volt véletlenül mindkét Gianst - Skins mecck is Sport TVs? Tudom hogy Sexy Rexyre vagy John Beckre sokan kiváncsiak, de azért nem hiszem, hogy sokszor lesz idén alkalmunk Oglit vagy Kolbászt látni "TVs meccsen". És tényleg 1/1est 1. regular meccsén látni szerintem óriási csemege lenne minden 'casual' NFL rajongónak vagy kedvelőnek.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk nem mindig, mert ha Pats vagy Phily meccs is fel van kínálva, akkor ki se kell írni a szavazást...iktriad
én a cards-panthersre szavaztam pedig giants szurkoló (is 😀) vagyok, mondjuk az igaz, h nem mindenki akkora jófej, mint én 😛