NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
na akkor kiderült h másról beszélünk, de legalább jó h beszélünk róla.

mert én úgy akartam, hogy netbankon átutalom a pénzt a paypalnál megadott számlaszámra, és onnan fizetek tovább. de akkor ezek szerint egyrészt a kártyámat is oda tudom csatolni, másfelől amit Danna ír (netkártya) az nekem a CIB-nél van, próbálom azzal is.gabtsi
A netkártya mögött is kell h legyen egy "dombornyomott kártya"... paypal-al csak úgy tudsz fizetni. Azért tettem idézőjelbe, mert nekem sincs kézzel fogható kártyám, csak kártyaszámom, meg ami kell az ilyesmikhez, ez direkt így a netes fizetésekhez lett kitalálva... bonyolult, de remélem érthetően írtam le... 😊
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
na akkor kiderült h másról beszélünk, de legalább jó h beszélünk róla.

mert én úgy akartam, hogy netbankon átutalom a pénzt a paypalnál megadott számlaszámra, és onnan fizetek tovább. de akkor ezek szerint egyrészt a kártyámat is oda tudom csatolni, másfelől amit Danna ír (netkártya) az nekem a CIB-nél van, próbálom azzal is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
megvagyok. de az erste visszadobta a befizetést :/gabtsi
Lehet tévedek, de talán mert be van zárva a bank. És elsőre nem fizetik ki így, eddig ismeretlen helyre (ezt nem hagyod jóvá, mint egy normál átutalásnál). Majd reggel, bár lehet újra kell megadni mindent, nemtom a paypal meddig vár rájuk.ulpianus
bazz ulpi, 5000+ hozzászólás után ekkora madárnak nézel ? 😀

bankközi utalással, holnapi terhelési napot állítottam be, de már a tranzakciót visszautasította (az összes számlát amit szintén most fizettem be ugyanígy, nem.) a jó erste.

na majd holnap újrapróba.gabtsi
Erstével én is mindig szívok... ezért csináltattam az OTP-nél ezt a netes kártyát, gyakorlatilag ahogy pay now-ra kattintottam már működött is a live-om. Ráadásul az OTP-nél ugye úgy van megoldva h a rendes számlád "mögé" rakják ezt az online-t, úgyhogy bőven elég mindig annyit utalni rá amennyi kell, gyak bejelentkezésekkel és miegymással 2 perc alatt megvolt mindenem. Drága az OTP (bár ha munkabér érkezik a fő számládra havi rendszerességgel akkor csak 450 forint ez a plusz számla), de bajom még nem volt velük...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
bazz ulpi, 5000+ hozzászólás után ekkora madárnak nézel ? 😀

bankközi utalással, holnapi terhelési napot állítottam be, de már a tranzakciót visszautasította (az összes számlát amit szintén most fizettem be ugyanígy, nem.) a jó erste.

na majd holnap újrapróba.gabtsi
Bocsánat! Csak te mondtad, hogy "technikai analfabéta" vagy. És ugye ez nem normál átutalás, ahol te még megerősíted. Hanem ők beírnak egy összeget és a bank fizet. Akármit beírhatnának, megbíztál bennük. És sok bank ilyet nem fizet ki elsőre, amíg valaki bent nincs, és ellenőrzi.
De elnézést még egyszer!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hm...azt hiszem én is befizetek erre idén.... Ahogy számolom mostantól pont fél év a szezon.
Persze csak akkor ha elég sok NCAA foci is van rajta.Delonso_
Van sok. Mármint a preimer csapatok meccsei mennek. Bár énha volt oylan ,hogy adta mondjuk az ESPNA egyik meccset, és mivel az megy, külön nem tették ki. De azért elképzelhetetlen, hogy ne találj egy jó meccset szombaton, mert egy időben egyszerre megy 4-5-8 meccs aztán a következő 6.ulpianus
4-5-8 aztán következő 6? Izgalmasan hangzik 😊
Okay.
Kipróbálom
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
megvagyok. de az erste visszadobta a befizetést :/gabtsi
Lehet tévedek, de talán mert be van zárva a bank. És elsőre nem fizetik ki így, eddig ismeretlen helyre (ezt nem hagyod jóvá, mint egy normál átutalásnál). Majd reggel, bár lehet újra kell megadni mindent, nemtom a paypal meddig vár rájuk.ulpianus
bazz ulpi, 5000+ hozzászólás után ekkora madárnak nézel ? 😀

bankközi utalással, holnapi terhelési napot állítottam be, de már a tranzakciót visszautasította (az összes számlát amit szintén most fizettem be ugyanígy, nem.) a jó erste.

na majd holnap újrapróba.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
ezt a paypal accot ami kell mennyire bonyolult összetenni (egy technikai analfabétának) ?gabtsi
szerintem semennyire (ha tudsz angolul 😊)
regisztrálsz, megadod az adataidat (kapsz vagy 3 e-mailt, hitelesítés miegymás)), felmész a live-ra (gondolom azért is kérdezed) kiválasztod mit mennyiért és paypal és szépen levonja és már tudod is használni a stream-es oldaltFucu
megvagyok. de az erste visszadobta a befizetést :/gabtsi
2-3 munkanap asszem mire megérkezik egy átutalás paypalra.
Kapcsold össze bankkártyával, úgy nem kell feltöltened pénzt. De az is kb. ennyi idő mire be tudod állítani.


több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
megvagyok. de az erste visszadobta a befizetést :/gabtsi
Lehet tévedek, de talán mert be van zárva a bank. És elsőre nem fizetik ki így, eddig ismeretlen helyre (ezt nem hagyod jóvá, mint egy normál átutalásnál). Majd reggel, bár lehet újra kell megadni mindent, nemtom a paypal meddig vár rájuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ezt a paypal accot ami kell mennyire bonyolult összetenni (egy technikai analfabétának) ?gabtsi
szerintem semennyire (ha tudsz angolul 😊)
regisztrálsz, megadod az adataidat (kapsz vagy 3 e-mailt, hitelesítés miegymás)), felmész a live-ra (gondolom azért is kérdezed) kiválasztod mit mennyiért és paypal és szépen levonja és már tudod is használni a stream-es oldaltFucu
megvagyok. de az erste visszadobta a befizetést :/

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Hm...azt hiszem én is befizetek erre idén.... Ahogy számolom mostantól pont fél év a szezon.
Persze csak akkor ha elég sok NCAA foci is van rajta.Delonso_
Van sok. Mármint a preimer csapatok meccsei mennek. Bár énha volt oylan ,hogy adta mondjuk az ESPNA egyik meccset, és mivel az megy, külön nem tették ki. De azért elképzelhetetlen, hogy ne találj egy jó meccset szombaton, mert egy időben egyszerre megy 4-5-8 meccs aztán a következő 6.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hm...azt hiszem én is befizetek erre idén.... Ahogy számolom mostantól pont fél év a szezon.
Persze csak akkor ha elég sok NCAA foci is van rajta.Delonso_
van rajta rendesen 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hm...azt hiszem én is befizetek erre idén.... Ahogy számolom mostantól pont fél év a szezon.
Persze csak akkor ha elég sok NCAA foci is van rajta.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ezt a paypal accot ami kell mennyire bonyolult összetenni (egy technikai analfabétának) ?gabtsi
szerintem semennyire (ha tudsz angolul 😊)
regisztrálsz, megadod az adataidat (kapsz vagy 3 e-mailt, hitelesítés miegymás)), felmész a live-ra (gondolom azért is kérdezed) kiválasztod mit mennyiért és paypal és szépen levonja és már tudod is használni a stream-es oldalt



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Én vagy 3 éve csináltam paypalt (dombornyomott kártyával szoktam fizetni mindent neten), nem rémlik semmi fennakadás. De ha nem megy, be kell írni mi nem megy. Hátha valaki járt már úgy, vagy csak tudja a választ.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
ezt a paypal accot ami kell mennyire bonyolult összetenni (egy technikai analfabétának) ?gabtsi
ha majd sikerült beüzemelni szólj 😀

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ezt a paypal accot ami kell mennyire bonyolult összetenni (egy technikai analfabétának) ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ez a kupon a MyStreams.tvre használható, úgy látom.ulpianus
Ugyanúgy jó live247-hez is.Delete
Rendben. Akkor oda használja, aki gondolja.

Még egy dolog jutott eszembe. Aki nem tudná esetleg, tehát elérhető pár TV csatorna is. NFL network, ESPNA, ilyesmik. Meg kell nézni a kínálatot, ahhoz nem kell még fizetni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Ez a kupon a MyStreams.tvre használható, úgy látom.ulpianus
Ugyanúgy jó live247-hez is.


több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ez a kupon a MyStreams.tvre használható, úgy látom.

Ami igazából a live247 európai szervere. Tök ugyanaz a felület, almenük, minden. Annyi ,hogy más színek vannak a schedule részben. Ami kék az mittomén itt zöld, de teljesen mindegy, úgyis sok színes sor, meg így is. A többi tényleg tök ugyanaz.

Én tavaly azt használtam és most is ezt fogom. A minőség ugyanaz, mert a streamek ugyanazok. Van NFL (minden csapat minden meccse élőben, nem válogatnak, néha több stream, külön HD és SD), NBA, NCAA (kosár+foci), NASCAR, F-1 (két kameraállás is többnyire), mittomén mit szoktam nézni, Box, Golf meg kutyafüle. És soccerből szintén brutális mennyiség. Ha forduló van, midnen meccset adnak amit lehet, több bajnokságból. Belefulladsz bazzeg.

És asszem most pontosan 54 dolcsi volt (10k forint) a fél év, ezzel a kuponnal tehát -20% a kedvezmény.
Egyszer nem volt stream tavaly. Szóltam (email, twitter, fórum van), és 10 percen belül jeleztek vissza. 30 perc múlva, mire a meccs kezdődött (előzetes is mennek Fox+ CBS az nem ment már a jelzett csatornán) volt adás, és elnézést kértek kétszer. Nem magyar ügyfélkezelés folyik.

Ennyi jut eszembe.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
NFL4ME
20% kedvezmény a 6 hónapos csomaghoz.Delete
királyság, de meg tudja ezt más is erősíteni?Fucu
Nekem működött.Delete
van valami határidő ameddig él? mert nem ma fizetnék elő, az előszezon meccsek úgysem érdekelnek, maximum letöltve



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
nem tudom tavaly hol volt téma, de most nem tud valaki promóciót a live247-nél? jó lenne megint óccsóbban megkapni a 6 hónapos előfizetéstFucu
NFL4ME
20% kedvezmény a 6 hónapos csomaghoz.Delete
királyság, de meg tudja ezt más is erősíteni?Fucu
Nekem működött.


több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
az Espn-n ma délután 5-kor indul a double header 😊

Eagles-49ers '94 és Redskins-Packers '83

Végre Riggins meccs :cool:Höri
Nagyon jó nézni ezt a 49ers-t. Pedig az első félidőben megette az Eagles az OL-jüket.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem tudom tavaly hol volt téma, de most nem tud valaki promóciót a live247-nél? jó lenne megint óccsóbban megkapni a 6 hónapos előfizetéstFucu
NFL4ME
20% kedvezmény a 6 hónapos csomaghoz.Delete
királyság, de meg tudja ezt más is erősíteni?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem tudom tavaly hol volt téma, de most nem tud valaki promóciót a live247-nél? jó lenne megint óccsóbban megkapni a 6 hónapos előfizetéstFucu
NFL4ME
20% kedvezmény a 6 hónapos csomaghoz.Delete
tenorx örülni fog ha majd meglátja 😀

egyébként thanx
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
nem tudom tavaly hol volt téma, de most nem tud valaki promóciót a live247-nél? jó lenne megint óccsóbban megkapni a 6 hónapos előfizetéstFucu
NFL4ME
20% kedvezmény a 6 hónapos csomaghoz.