NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
No.3. IF YOU DO GET DISABLED

TIP: You will see a Message "This Account Is Disabled". If you get a "Wrong UserName Or PassWord" Message that means your Log-In details aren't correct. Re-Enter CORRECTLY or ReSet your PassWord (see LINKS)

A. DO NOT CREATE ANOTHER "DUPE" ACCOUNT

B. DO NOT SEND A "CONTACT US" FORM ABOUT IT. THEY WILL BE IGNORED & DELETED.

C. You can Request to have Your Account Restored by Posting In the Monthly Disabled Accounts Thread which you will find Stickied at the Top of the Page. YOU NEED TO BE SIGNED UP TO THE TYT FORUMS TO POST IN THE D.A.T.

THIS IS THE ONLY FORMAT THAT WE DEAL WITH DISABLED ACCOUNTS, SO DON'T BOTHER PM'ING THE MODS OR ANYONE ELSE ABOUT IT- READ THE RULES OF THE D.A.T THEN POST WHEN ITS OPEN.

NOTE: D.A.Thread Open From 6am EST Wed-6am EST Friday ONLY
csak ez a gond vele, hogy a pm nem nagyon érdekli őket, de küldtem neked pm-et ahogy kérted, előr eis köszi 😉
én egy barátom tyt-jét használtam, de gondoltam csinálok egyet magamnak, és így, hogy az nem nálam volt regisztrálva, így is mind a két accountot blokkolta, persze a regisztráció ma már nem működött, blank page volt végig, aztán már be is zárt.
tudtok nekem adni egy email címet ahova le tudnám írni a problémámat? hátha valamelyiket feloldják :/joey_0818
küld el PM-ben amit akarsz írni én meg megírom az én accomról egy moderátornak. csak írd bele melyik accot oldják fel 😊Hall Of Green


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 652
Azért nem semmi balról a 3 emberkeDeny
Fel se tűnt volna, ha nem hívod fel rá a figyelmet 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért nem semmi balról a 3 emberke
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
uj bills szerelés:


az előzőnél csak jobb lehetett 😀
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
én egy barátom tyt-jét használtam, de gondoltam csinálok egyet magamnak, és így, hogy az nem nálam volt regisztrálva, így is mind a két accountot blokkolta, persze a regisztráció ma már nem működött, blank page volt végig, aztán már be is zárt.
tudtok nekem adni egy email címet ahova le tudnám írni a problémámat? hátha valamelyiket feloldják :/joey_0818
küld el PM-ben amit akarsz írni én meg megírom az én accomról egy moderátornak. csak írd bele melyik accot oldják fel 😊

több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
én egy barátom tyt-jét használtam, de gondoltam csinálok egyet magamnak, és így, hogy az nem nálam volt regisztrálva, így is mind a két accountot blokkolta, persze a regisztráció ma már nem működött, blank page volt végig, aztán már be is zárt.
tudtok nekem adni egy email címet ahova le tudnám írni a problémámat? hátha valamelyiket feloldják :/


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
most nekem is sikerült. viszont azt nemértem miért szüntették meg a másik accom, amit éjjel hoztam létre.Hall Of Green
mert egy IP-vel egy fiókod lehetJJ
Ilyenkor jön jól a változó IP. 😊vassadi
én egy amerikai IP-nek tudnék örülni, még változnia se kellene


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
most nekem is sikerült. viszont azt nemértem miért szüntették meg a másik accom, amit éjjel hoztam létre.Hall Of Green
mert egy IP-vel egy fiókod lehetJJ
Ilyenkor jön jól a változó IP. 😊
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Én ma délelőtt regisztráltam, és nálam egyelőre működik is.vassadi
most nekem is sikerült. viszont azt nemértem miért szüntették meg a másik accom, amit éjjel hoztam létre.Hall Of Green
mert egy IP-vel egy fiókod lehetJJ
hát igen csak amikor azt csináltam elvileg az volt az első accom. lehet a régi kavar be amit 1 éve csináltam, mert az meg nem működik csak lehet bentvan még az adatbázisban

de írtam egy levelet egy moderátornak hogy nézze meg

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
csak nekem lőtték le a tyt accom? tegnap éjjel regeltem..most meg nem enged újra beregelni :/Hall Of Green
Én ma délelőtt regisztráltam, és nálam egyelőre működik is.vassadi
most nekem is sikerült. viszont azt nemértem miért szüntették meg a másik accom, amit éjjel hoztam létre.Hall Of Green
mert egy IP-vel egy fiókod lehet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
csak nekem lőtték le a tyt accom? tegnap éjjel regeltem..most meg nem enged újra beregelni :/Hall Of Green
Én ma délelőtt regisztráltam, és nálam egyelőre működik is.vassadi
most nekem is sikerült. viszont azt nemértem miért szüntették meg a másik accom, amit éjjel hoztam létre.

több mint 12 éve
PredatorAbsolute New England Patriots Florida Gators 42
csak nekem lőtték le a tyt accom? tegnap éjjel regeltem..most meg nem enged újra beregelni :/Hall Of Green
Én ma délelőtt regisztráltam, és nálam egyelőre működik is.vassadi
Nálam is jó.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
csak nekem lőtték le a tyt accom? tegnap éjjel regeltem..most meg nem enged újra beregelni :/Hall Of Green
Én ma délelőtt regisztráltam, és nálam egyelőre működik is.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
ti hogy vagytok egy csapat szurkolója? mi által lettetek? mert én imádom a seattle-i csapatot de nem költöznék oda jobban szeretem a síkvidéket a pusztát, ebből a szemszögből pedig a dallas, houston vagy tennessee jöhetne szóba. Ez miatt átállnátok egy másik csapat oldalára?davekid
földrajzi elhelyezkedés miatt drukkolni valakinek mondjuk elég betegJJ
Szerintem ő arra gondolt, hogy ha mondjuk valaki kiköltözne az Egyesült Államokba, de nem a kedvenc csapata városába, akkor az illető átpártolna-e az adott város csapatához.vassadi
ez pusztán az addigi kötődéstől függ, de még igazabb így az utolsó tagmondatom, amit nem idéztél a hsz-edben 😊 meg a kiköltözés egy dolog, viszont elég jól szituáltnak kell lenned ahhoz, hogy meccsekre is járhass... míg pl. a TCU szezonbérlete 80 dollár körül mozog, ennyiért a Dallas Cowboys stadionjánál max egy jó parkolóhelyet kapsz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
csak nekem lőtték le a tyt accom? tegnap éjjel regeltem..most meg nem enged újra beregelni :/

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
ti hogy vagytok egy csapat szurkolója? mi által lettetek? mert én imádom a seattle-i csapatot de nem költöznék oda jobban szeretem a síkvidéket a pusztát, ebből a szemszögből pedig a dallas, houston vagy tennessee jöhetne szóba. Ez miatt átállnátok egy másik csapat oldalára?davekid
földrajzi elhelyezkedés miatt drukkolni valakinek mondjuk elég betegJJ
Szerintem ő arra gondolt, hogy ha mondjuk valaki kiköltözne az Egyesült Államokba, de nem a kedvenc csapata városába, akkor az illető átpártolna-e az adott város csapatához.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
ti hogy vagytok egy csapat szurkolója? mi által lettetek? mert én imádom a seattle-i csapatot de nem költöznék oda jobban szeretem a síkvidéket a pusztát, ebből a szemszögből pedig a dallas, houston vagy tennessee jöhetne szóba. Ez miatt átállnátok egy másik csapat oldalára?davekid
ha már Seattle
http://sports.espn.go.com/ncf/columns/story?columnist=maisel_ivan&id=6690731

földrajzi elhelyezkedés miatt drukkolni valakinek mondjuk elég beteg, a város még érthető (there's no place like New Orleans), bár persze annyira ugyanolyan mindegyik csapat, hogy valami eredetiséget keresni kell 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
ti hogy vagytok egy csapat szurkolója? mi által lettetek? mert én imádom a seattle-i csapatot de nem költöznék oda jobban szeretem a síkvidéket a pusztát, ebből a szemszögből pedig a dallas, houston vagy tennessee jöhetne szóba. Ez miatt átállnátok egy másik csapat oldalára?

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Más topicban még nem láttam, és mivel itt most úgyis a steamekről van szó ide írom, hogy megint lehet regelni a TYT-re ha valakit érdekelnePredatorAbsolute

a legnagyobb respect hogy beírtad!! 😀😀😀

több mint 12 éve
PredatorAbsolute New England Patriots Florida Gators 42
Más topicban még nem láttam, és mivel itt most úgyis a steamekről van szó ide írom, hogy megint lehet regelni a TYT-re ha valakit érdekelne
több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Köszi! Akkor bepróbálkozok majd a havival. 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Pedig egy ESPN America beszerzését megpróbálhatnád. Vasárnap délelőttönként frissen, kialudtan végignézni 4-5 college meccset reklám nélkül megfizethetetlen 😊Dzsokijuing
ennél csak egy jobb dolog van, vasárnap délutánonként frissen, kialudtan megnézni azt a 4-5 király college meccset, amit az esti sűrű program miatt elmulasztottál 😛 na erre jó az espn3JJ
Az összes meccset lehet élőben nézni úgy mint az NFL Gamepass-en? Illetve az idényre szól vagy egy évre szól az előfizetés?Proxi
napi van, havi meg éves
értelemszerűen a havi éri meg legjobban, ha csak focit akarsz nézni, mert a szezon szeptember elejétől január elejéig tart
minden meccset tudsz rajta nézni élőben és felvételről bármikor, amit az ESPN, ESPN2, ESPN3 (Amerikában ez ingyenes amúgy) abc, ESPN Classic és az ESPNU ad, ami a kínálatot azért elég jól lefedi, bár az NBC (Notre Dame hazai) és a CBS (SEC-es rangadók) + sok non-BCS (CBS Sports Network, Versus, Mtn) így kiesik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Egyébként ezeket a hivatalos streameket valami általam nem ismert, de egyébként létező adaptációval ki lehet tenni tévéképernyőre? Vagy ott már szar a minőség? Mert ha kilehetne még több fantáziát látnék benne. (Sajna ahol én lakom, nincs ESPN, csak a 2 sport tv, a 2 digi, 2 eurosport, és így hozzájutni se volna elvetendő ötlet.)Sobri Jóska
Pedig egy ESPN America beszerzését megpróbálhatnád. Vasárnap délelőttönként frissen, kialudtan végignézni 4-5 college meccset reklám nélkül megfizethetetlen 😊Dzsokijuing
ennél csak egy jobb dolog van, vasárnap délutánonként frissen, kialudtan megnézni azt a 4-5 király college meccset, amit az esti sűrű program miatt elmulasztottál 😛 na erre jó az espn3JJ
Az összes meccset lehet élőben nézni úgy mint az NFL Gamepass-en? Illetve az idényre szól vagy egy évre szól az előfizetés?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Egyébként ezeket a hivatalos streameket valami általam nem ismert, de egyébként létező adaptációval ki lehet tenni tévéképernyőre? Vagy ott már szar a minőség? Mert ha kilehetne még több fantáziát látnék benne. (Sajna ahol én lakom, nincs ESPN, csak a 2 sport tv, a 2 digi, 2 eurosport, és így hozzájutni se volna elvetendő ötlet.)Sobri Jóska
Pedig egy ESPN America beszerzését megpróbálhatnád. Vasárnap délelőttönként frissen, kialudtan végignézni 4-5 college meccset reklám nélkül megfizethetetlen 😊Dzsokijuing
ennél csak egy jobb dolog van, vasárnap délutánonként frissen, kialudtan megnézni azt a 4-5 király college meccset, amit az esti sűrű program miatt elmulasztottál 😛 na erre jó az espn3


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
Pass tackle-ök tavaly:
http://www.footballoutsiders.com/stat-analysis/2011/pass-tackles-2010
Érdekes dolgok derülnek ki, eleve az hogy egy ILB vezeti a listát, vicces. Valamint hogy megint kiderül hogy mennyire más az hogy felületesen hogy értékelünk valakit meg a számok mit mutatnak:
Pl. Jairus Byrdöt százszor jobban szétszopatták mint Mike Mitchellt passzokkal. Pedig még nekem is úgy tűnt hogy Mitchellt tavaly a Raiders csak és kizárólag blitzelésre használta, és soha semmi köze nem volt a coverage-hez.Döme
kérdés, hogy mit értünk szétszopatás alatt. mert ahhoz, hogy tacklet tudjon csinálni, engedni kell az elkapást. egy CB-nél pl. meg ez negatívum inkább.Szobi22
Persze, de amire gondolok az az utolsó előtti safety-s tábla, ahol azt nézik hogy ki engedett be túl hosszú passzokat, vagy másképp nézve ki csinálta meg rendszeresen túl későn a tackle-t, és itt Byrd a legrosszabb. Persze nyilván ez egy olyan dolog, hogy ha 25 yard mélyen dobáltak mindig rá, akkor baszhatja a dolgot, ha meg is csinálja a tackle-t, ebben az értelmezésben az már egy negatív play.