NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Más topicban még nem láttam, és mivel itt most úgyis a steamekről van szó ide írom, hogy megint lehet regelni a TYT-re ha valakit érdekelnePredatorAbsolute

a legnagyobb respect hogy beírtad!! 😀😀😀

több mint 12 éve
PredatorAbsolute New England Patriots Florida Gators 42
Más topicban még nem láttam, és mivel itt most úgyis a steamekről van szó ide írom, hogy megint lehet regelni a TYT-re ha valakit érdekelne
több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Köszi! Akkor bepróbálkozok majd a havival. 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Pedig egy ESPN America beszerzését megpróbálhatnád. Vasárnap délelőttönként frissen, kialudtan végignézni 4-5 college meccset reklám nélkül megfizethetetlen 😊Dzsokijuing
ennél csak egy jobb dolog van, vasárnap délutánonként frissen, kialudtan megnézni azt a 4-5 király college meccset, amit az esti sűrű program miatt elmulasztottál 😛 na erre jó az espn3JJ
Az összes meccset lehet élőben nézni úgy mint az NFL Gamepass-en? Illetve az idényre szól vagy egy évre szól az előfizetés?Proxi
napi van, havi meg éves
értelemszerűen a havi éri meg legjobban, ha csak focit akarsz nézni, mert a szezon szeptember elejétől január elejéig tart
minden meccset tudsz rajta nézni élőben és felvételről bármikor, amit az ESPN, ESPN2, ESPN3 (Amerikában ez ingyenes amúgy) abc, ESPN Classic és az ESPNU ad, ami a kínálatot azért elég jól lefedi, bár az NBC (Notre Dame hazai) és a CBS (SEC-es rangadók) + sok non-BCS (CBS Sports Network, Versus, Mtn) így kiesik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Egyébként ezeket a hivatalos streameket valami általam nem ismert, de egyébként létező adaptációval ki lehet tenni tévéképernyőre? Vagy ott már szar a minőség? Mert ha kilehetne még több fantáziát látnék benne. (Sajna ahol én lakom, nincs ESPN, csak a 2 sport tv, a 2 digi, 2 eurosport, és így hozzájutni se volna elvetendő ötlet.)Sobri Jóska
Pedig egy ESPN America beszerzését megpróbálhatnád. Vasárnap délelőttönként frissen, kialudtan végignézni 4-5 college meccset reklám nélkül megfizethetetlen 😊Dzsokijuing
ennél csak egy jobb dolog van, vasárnap délutánonként frissen, kialudtan megnézni azt a 4-5 király college meccset, amit az esti sűrű program miatt elmulasztottál 😛 na erre jó az espn3JJ
Az összes meccset lehet élőben nézni úgy mint az NFL Gamepass-en? Illetve az idényre szól vagy egy évre szól az előfizetés?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Egyébként ezeket a hivatalos streameket valami általam nem ismert, de egyébként létező adaptációval ki lehet tenni tévéképernyőre? Vagy ott már szar a minőség? Mert ha kilehetne még több fantáziát látnék benne. (Sajna ahol én lakom, nincs ESPN, csak a 2 sport tv, a 2 digi, 2 eurosport, és így hozzájutni se volna elvetendő ötlet.)Sobri Jóska
Pedig egy ESPN America beszerzését megpróbálhatnád. Vasárnap délelőttönként frissen, kialudtan végignézni 4-5 college meccset reklám nélkül megfizethetetlen 😊Dzsokijuing
ennél csak egy jobb dolog van, vasárnap délutánonként frissen, kialudtan megnézni azt a 4-5 király college meccset, amit az esti sűrű program miatt elmulasztottál 😛 na erre jó az espn3


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 716 — Sworn to the Black
Pass tackle-ök tavaly:
http://www.footballoutsiders.com/stat-analysis/2011/pass-tackles-2010
Érdekes dolgok derülnek ki, eleve az hogy egy ILB vezeti a listát, vicces. Valamint hogy megint kiderül hogy mennyire más az hogy felületesen hogy értékelünk valakit meg a számok mit mutatnak:
Pl. Jairus Byrdöt százszor jobban szétszopatták mint Mike Mitchellt passzokkal. Pedig még nekem is úgy tűnt hogy Mitchellt tavaly a Raiders csak és kizárólag blitzelésre használta, és soha semmi köze nem volt a coverage-hez.Döme
kérdés, hogy mit értünk szétszopatás alatt. mert ahhoz, hogy tacklet tudjon csinálni, engedni kell az elkapást. egy CB-nél pl. meg ez negatívum inkább.Szobi22
Persze, de amire gondolok az az utolsó előtti safety-s tábla, ahol azt nézik hogy ki engedett be túl hosszú passzokat, vagy másképp nézve ki csinálta meg rendszeresen túl későn a tackle-t, és itt Byrd a legrosszabb. Persze nyilván ez egy olyan dolog, hogy ha 25 yard mélyen dobáltak mindig rá, akkor baszhatja a dolgot, ha meg is csinálja a tackle-t, ebben az értelmezésben az már egy negatív play.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Pass tackle-ök tavaly:
http://www.footballoutsiders.com/stat-analysis/2011/pass-tackles-2010
Érdekes dolgok derülnek ki, eleve az hogy egy ILB vezeti a listát, vicces. Valamint hogy megint kiderül hogy mennyire más az hogy felületesen hogy értékelünk valakit meg a számok mit mutatnak:
Pl. Jairus Byrdöt százszor jobban szétszopatták mint Mike Mitchellt passzokkal. Pedig még nekem is úgy tűnt hogy Mitchellt tavaly a Raiders csak és kizárólag blitzelésre használta, és soha semmi köze nem volt a coverage-hez.Döme
kérdés, hogy mit értünk szétszopatás alatt. mert ahhoz, hogy tacklet tudjon csinálni, engedni kell az elkapást. egy CB-nél pl. meg ez negatívum inkább.

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
Egyébként ezeket a hivatalos streameket valami általam nem ismert, de egyébként létező adaptációval ki lehet tenni tévéképernyőre? Vagy ott már szar a minőség? Mert ha kilehetne még több fantáziát látnék benne. (Sajna ahol én lakom, nincs ESPN, csak a 2 sport tv, a 2 digi, 2 eurosport, és így hozzájutni se volna elvetendő ötlet.)Sobri Jóska
Pedig egy ESPN America beszerzését megpróbálhatnád. Vasárnap délelőttönként frissen, kialudtan végignézni 4-5 college meccset reklám nélkül megfizethetetlen 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
mondjuk ha jól tudom te már jó ideje Apple terméket használsz, de az iMac-eken a mai napig nincs HDMI kimenet, és a Mac Miniknek is csak az újabb változatain. mini-DVI, VGA és kompozit viszont már régóta fellelhető rajtuk. de ha elmondod milyen tévéd meg géped van, megnézem, hogy miként tudnád átvarázsolni a képet tvre 😊kristof
Az iMac-em 5éves, nincs rajta semmilyen kimenet, HDMI pláne nem (vagy legalábbis eddig nem sikerült beazonosítani egy kimenetet sem), a TV-m öregebb, mint itt sokan, egy kb. 18 éves, nagyképernyős Orion. 😊
Az a baj, hogy ilyen cuccokat akkor veszek újat, ha meghalnak, és eddig még jól bírják. (Na jó, lehet tv fronton nem várok halálozást, de ahogy kivettem az eddigiekből egy frappáns kábellel nem oldható meg a dolog, és végtére is az igazi fan monitoron néz focimeccset 😊 )

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 716 — Sworn to the Black
Pass tackle-ök tavaly:
http://www.footballoutsiders.com/stat-analysis/2011/pass-tackles-2010
Érdekes dolgok derülnek ki, eleve az hogy egy ILB vezeti a listát, vicces. Valamint hogy megint kiderül hogy mennyire más az hogy felületesen hogy értékelünk valakit meg a számok mit mutatnak:
Pl. Jairus Byrdöt százszor jobban szétszopatták mint Mike Mitchellt passzokkal. Pedig még nekem is úgy tűnt hogy Mitchellt tavaly a Raiders csak és kizárólag blitzelésre használta, és soha semmi köze nem volt a coverage-hez.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Elég off már ez a dolog.

A videokártyán lévő kimenetek is átalakíthatóak. Nagyon egyszerűsítve, lehet RCA az egyik vége egy kábelnek attól, hogy a másik nem az.

Másik a minőség. Szal ez nem egy fix adat.
Beállítod, ahogy a monitorfelbontást. Mert ugye kinek mi a jó minőség? És persze ha a stream felbontása 640, akkor annál már csak kisebb lehet, vagyis lehet nagyobb csak mégsem lesz az. Bár stream oldalakon nem szokás a fos minőség, mert a monitorokon ma már gyorsan megsértődnek a userek az említett 640-es felbontáson. CSak nem mindenki netj bírja a HD minőséget. 247en például a SD mellett sok meccset HDben is adnak opcionálisan, bár azt nemtom, hogy 720as (ready) vagy 1080 (full) de az csak akkor lényeg, ha megfelelő (TV)képernyőn akarod nézni. És persze miért ne akarhatnád?
De akkor valóban kell egy HDMI kimenet is (kábel is).

A hang a hangkártyáról fog menni, ezt se felejtsük. Azt is át kell vezetni, újabb kábel a rengetegben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mondjuk ha jól tudom te már jó ideje Apple terméket használsz, de az iMac-eken a mai napig nincs HDMI kimenet, és a Mac Miniknek is csak az újabb változatain. mini-DVI, VGA és kompozit viszont már régóta fellelhető rajtuk. de ha elmondod milyen tévéd meg géped van, megnézem, hogy miként tudnád átvarázsolni a képet tvre 😊
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
kábellel szerintem ki lehet. Az én gépemen van hdmi kimenet, a tv-n is, így netes videókat néztem már ott, gondolom azt is lehet, de mondjuk konkrét tapasztalatom nincs, mikor anno előfizettem az espnes college cuccra, akkor nem próbáltam. Viszont a minősége tökéletes, teljes képernyőn is, és rengeteg college meccs van minden héten. És minden időpontban mikor van meccs, legalább 1-et (ha több van, szinte mindig többet) lehet ott nézni. És utólag is meg lehet nézni őket.fetomy
az nem a streamtől függ, hanem a tv-től és a videókártyától
ha a számgéped képernyőjét át tudod vezetni tv-re, akkor értelemszerűen filmet, meccset, bármit tudsz rajta nézni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
kábellel szerintem ki lehet. Az én gépemen van hdmi kimenet, a tv-n is, így netes videókat néztem már ott, gondolom azt is lehet, de mondjuk konkrét tapasztalatom nincs, mikor anno előfizettem az espnes college cuccra, akkor nem próbáltam. Viszont a minősége tökéletes, teljes képernyőn is, és rengeteg college meccs van minden héten. És minden időpontban mikor van meccs, legalább 1-et (ha több van, szinte mindig többet) lehet ott nézni. És utólag is meg lehet nézni őket.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Egyébként ezeket a hivatalos streameket valami általam nem ismert, de egyébként létező adaptációval ki lehet tenni tévéképernyőre? Vagy ott már szar a minőség? Mert ha kilehetne még több fantáziát látnék benne. (Sajna ahol én lakom, nincs ESPN, csak a 2 sport tv, a 2 digi, 2 eurosport, és így hozzájutni se volna elvetendő ötlet.)

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Köszönöm Wyatt & JJ, ősszel meglépem amit meg kell.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Egyébként nem azt büntetik, aki nézi a streamet, hanem aki szolgáltatja.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
fene se tudja
nekem már hiányozna a linkek keresgetése
előfizetéssel olyan könnyű minden
😊ehh
tavalyig én is így voltam vele, de mikor először nem úgy kellett várnom egy fordulót, hogy majd esetleg találok egy 2x2 cm-es, állandóan szaggató streamet, már máshogy láttam szó szerint a dolgot 😊JJ
Mire lenne érdemes előfizetni? Ár/teljesítmény értékben. Ahol lehet NFL-t és college-t is nézni.... Nem értek hozzá, azért kérdezek hülyeséget.apeszos
olyan oldal nincs, ahol ezt legálisan megteheted
ha NFL-t akarsz nézni kiváló minőségben, akkor NFL GamePass, ha pedig NCAA-t (nemcsak focit, hanem kosarat, tavasszal meg akár jégkorongot, baseballt, softballt, lacrosse-t meg ilyesmiket) akkor ESPN3
ha egyszer nagyon ráállnak a streamoldalakra, akkor az ilyen livetv-knek is befellegzett

ha komolyabb hatósági figyelem kísérné a torrentezést, lehet kihalna, de így hogy nem érdekli őket, ...sapka
+ a streamelő ezerszer könnyebben beazonosítható


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
http://index.hu/kultur/media/2011/06/22/buncselekmeny_lett_a_streameles/

ez vajon milyen hatással lesz az nfl/ncaa streamelő oldalakra?ehh
A torrentezés sem halt meg attól, hogy illegális. 😀 A jól informáltak számára továbbra is elérhető lesz minden szinte változatlan formában.gsn
ha komolyabb hatósági figyelem kísérné a torrentezést, lehet kihalna, de így hogy nem érdekli őket, ...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
gsn 3 548
http://index.hu/kultur/media/2011/06/22/buncselekmeny_lett_a_streameles/

ez vajon milyen hatással lesz az nfl/ncaa streamelő oldalakra?ehh
A torrentezés sem halt meg attól, hogy illegális. 😀 A jól informáltak számára továbbra is elérhető lesz minden szinte változatlan formában.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
előfizettek ESPN3-ra és így jó meccseket nézhettek kiváló minőségben, sőt még a börtön miatt sem kell aggódniJJ
fene se tudja
nekem már hiányozna a linkek keresgetése
előfizetéssel olyan könnyű minden
😊ehh
tavalyig én is így voltam vele, de mikor először nem úgy kellett várnom egy fordulót, hogy majd esetleg találok egy 2x2 cm-es, állandóan szaggató streamet, már máshogy láttam szó szerint a dolgot 😊JJ
tavaly én is kipróbáltam a live247-et, mert valahogy én is így voltam ezzel, de pont elköltöztem kb. 5 utcával arrébb ahol a digi nem húzta még be a gyorsabb netét és szaggatott (pedig elvileg azon sem kellett volna), mindegy már van gyorsabb net és sajnos jön a kényelmes mód nálam is
😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát a live247.tv nem tudom mennyire legális, vagy sem, de az félévenként nagyjából 40-42 dollár környékén van, kurva sok sportadás hd-ben, bl, foci, nascar, indy, sok csatornán

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
előfizettek ESPN3-ra és így jó meccseket nézhettek kiváló minőségben, sőt még a börtön miatt sem kell aggódniJJ
fene se tudja
nekem már hiányozna a linkek keresgetése
előfizetéssel olyan könnyű minden
😊ehh
tavalyig én is így voltam vele, de mikor először nem úgy kellett várnom egy fordulót, hogy majd esetleg találok egy 2x2 cm-es, állandóan szaggató streamet, már máshogy láttam szó szerint a dolgot 😊JJ
Mire lenne érdemes előfizetni? Ár/teljesítmény értékben. Ahol lehet NFL-t és college-t is nézni.... Nem értek hozzá, azért kérdezek hülyeséget.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Neten leginkább pólókat vásároltam, meg pókereztem.
Ez is egyszerűen megy, regisztrálok, bankkártyáról feltöltök pár dollárt, és már nézhetek is legálisan adásokat?
Több csatornából lehet választani, mint a kábeltvénél vagy csak egy adott összegért egy csatorna jár?
És milyen összegekről van szó?