NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Wild cardal kapcsolatban lenne kérdésem!
Tegyük fel Hawks a Jobbik card helyen végez akkor elméletileg a Dallasal játszik ugyebár és nem a Chicagoval ! Ebben az esetben ha konferenciába Texasiak hátrább végeznek mint mi akkor ki lesz a pálya választó ??
Mivel ,hogy ők csoport győztesek ezért nem igazán tudom eldönteni!!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En biztosan a Chargers-, es a Vikings-rugokat jelolnem MVP-nek, mint a legendasan elatkozott posztok zaszlovivoi.
Stez
ha mar rugo, akkor Hunt. o legalabb el is talal valamit valakit
Borbinho
Ez szep volt. Kerjuk, hagyd el a villat!

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
En biztosan a Chargers-, es a Vikings-rugokat jelolnem MVP-nek, mint a legendasan elatkozott posztok zaszlovivoi.
Stez
ha mar rugo, akkor Hunt. o legalabb el is talal valamit valakit

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En biztosan a Chargers-, es a Vikings-rugokat jelolnem MVP-nek, mint a legendasan elatkozott posztok zaszlovivoi.

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Úgy is QB kapja, Watt se kapta meg anno, de legalábbis szóba kerülhet a neve. D# playától az is nagy szó, amikor csak támadókat hajlandók elismerni azok akiknek a véleménye számít...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 858 — Deion Sanders for president!
Megérdemelné, de nem kapja meg. Brees lesz, hogyha visszatér a formája. A neve és a múltja befolyásoló lesz!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Donald mint MVP szerintetek mennyire elvakult gondolat? DPOY az tök egyértélmű neki, emellett tényleg gamechanger. A Chiefs és a Lions ellen is a stripsackjei komolyan befolyásolták a meccset.
braxa88
Nulla realitasat latom a dolognak. Ha Watt annak idejen nem kapta meg, akkor most sem fogja Donald, foleg igy, hogy nem egy kube felelmetes szamokat hoz.

Nem tudom elkepzelni, hogy ne Mahomes vagy Brees kapja. Elobbinek meglesz az 50 TD-je az ideny vegere.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Donald mint MVP szerintetek mennyire elvakult gondolat? DPOY az tök egyértélmű neki, emellett tényleg gamechanger. A Chiefs és a Lions ellen is a stripsackjei komolyan befolyásolták a meccset.
braxa88
Túlságosan offensebuzi a liga ahhoz h megkapja.
Ettől függetlenül szvsz nem lenne érdemtelen, csak nem reális h bekövetkezik.
empty taxi
sztem ha megdonti Strahan rekordjat akkor megkapja.
a nagy eselyes Brees is pont a heten hozott egy gyengebb meccset, meg Luck is kiszallt valszeg.
mondjuk ha Mahomes 50 TD + 5K yard fele jut, raadasul elso szezonjaban...akkor azert tenyleg nehez lenne valasztani a ketto kozott

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Donald mint MVP szerintetek mennyire elvakult gondolat? DPOY az tök egyértélmű neki, emellett tényleg gamechanger. A Chiefs és a Lions ellen is a stripsackjei komolyan befolyásolták a meccset.
braxa88
Túlságosan offensebuzi a liga ahhoz h megkapja.
Ettől függetlenül szvsz nem lenne érdemtelen, csak nem reális h bekövetkezik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Donald mint MVP szerintetek mennyire elvakult gondolat? DPOY az tök egyértélmű neki, emellett tényleg gamechanger. A Chiefs és a Lions ellen is a stripsackjei komolyan befolyásolták a meccset.

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 564 — Apu ökölbeszorított keze
 www.12up.com/posts/6238342-breaking-kareem-hunt-accused-of-kicking-victim-in-violent-january-nightclub-attack/partners/44350

Ennyi volt?

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 858 — Deion Sanders for president!
A 8 XFL alapító város (ha végleges???):
Dallas
Houston
Los Angeles
New York
St. Louis
Seattle
Tampa Bay
Washington
 www.mandatory.com/wrestlezone/news/1026677-all-xfl-cities-revealed
Mörcs szerdától elérhető!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 858 — Deion Sanders for president!
Ne haragudjatok, tudom, nagyon gonosz, de muszáj 😉 .) Azzal együtt, hogy én még csípem is Dakot 😊
dande
12 egy tucat és a One year wonder is eszembe jutott, viszont normális edzökkel még ígyis esélyes lenne döntőre.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne haragudjatok, tudom, nagyon gonosz, de muszáj 😉 .) Azzal együtt, hogy én még csípem is Dakot 😊







Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 875 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/46604379_713682835664565_5568053911010410496_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=7x6X36u8h50Ab6CVy65&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfCGUpPJmeWFFx2IxXfxDdgXiUWCbWofTmYMjnsBkLkAlA&oe=662A8EB6
Hová tűntek?! | Látta valaki a Saints offenset? | By TrollnflhuFacebook
Látta valaki a Saints offenset?
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
A HOTSHOTS név elég buzis, nem?
Fast Willie
Csak magyarban.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 690
A HOTSHOTS név elég buzis, nem?
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
protect és pick között mi a különbség amúgy? 😀
eaglesmcnabb
foldrajzi helyuk alapjan minden csapatnak megvan, hogy honnan valaszthat jatekosokat (min 5 egyetem, egy CFL csapat + 4 NFL csapatbol az adott regioban), meg a draft elott.
A draft meg csak a QB-kra volt. Egy regiobol csak egy QB-t lehet vinni, a protect es a pick meg azt jelolik, hogy az adott csapat megtartja (protect), kvazi "bevedi" a mar meglevo QB-jat. a Pick-el meg mas regiobol "szarmazo" QB-t lehet vinni.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
protect és pick között mi a különbség amúgy? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
az AAF-be v az XFL-be pl itthonrol be lehetne kerulni? vagy mondjuk Nemetorszagbol? vagy jelentos a szintkulonbseg, es tenyleg csak azoknak van, akik igy v ugy nem jutottak be az NFL-be?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 269
Itt vannak a csapatok HC-i:
1. San Diego - Mike Martz
2. Atlanta - Brad Childress
3. Memphis - Mike Singletary
4. San Antonio - Mike Reilly
5. Birmingham - Tim Lewis
6. Arizona - Rick Neuheisel
7. Orlando - Steve Spurrier
8. Salt Lake - Dennis Erickson

És az első kör:
 pbs.twimg.com/media/DtDjoBTVYAAgKPZ.jpg:large

Azért Hue-nak remélem lesz helye itt is 😊
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Redskins claimelte Fostert. ők tudják....
petey
Igazuk is van Petey cimbora !!!!!
A büntetési tétel csupán felfüggesztett-től Max 1-2 év letöltendő (de az nagyon extra lenne,szerintem pénz bírság lesz☝)
Ezzel szemben pedig Mychal Kendricks(3.5 év letöltendő vagy Max 25 év letöltendő)
És neki ugyebár van csapata !!!
És plusz azért legyünk öszinték a két bűntett súlyosságát figyelmbe véve(max kapható évek vonatkoztatásában)az a megítélés ,hogy amit Fostert követett el az szinte semmiség ugyebár !(kistúlzással szinte nem is bűn,főleg ha csak pénz bírság lesz !)
Mint ha csak szabálysértés lenne!

Tehát ha jól agyba főbe verem az asszonyt az smafú!!!

De bezzeg a csúnya gonosz senkit nem bántok csak a haver információja alapján keresek egy kis pénzt !!! Na az igen is elítélendő gonosz társadalomból ki kel rekeszteni stb. És 25 évre börtönbe kel vágni😃😃😃😃😃Mert ugyebár szegény Wall Streeti fejesek őket nagyon is bántottam és kis szerencsétleneket nagyon nem szabad bántani☝☝☝☝☝

Csak én érzék az általános megitélés részéről némi iróniát??????🤔🤔🤔🤔
Rózsa Sándor (betyár)
csak egy kérdésem lenne: te komolyan gondolod azokat a marhaságokat amiket leírsz?
Cuchulain82
Igen teljesen !!!
De nagyon kíváncsi vagyok ,hogy te ,hogy is vélekedsz a témában??
De mielőtt válaszolnál kérlék olvasd el a fentebb általam leírtakat!!!És annak tükrében állítsd azt hogy nincs igazam??????
De fölösleges is belemenni szerintem mert úgy is inkább velem van a bajod mint sem ,hogy a leírtakkal nem értenél egyet !
De ha nem értesz nagyon szívesen meghallgatom az érveidet!😉
Rózsa Sándor (betyár)
csak hogy tisztázzuk nem vagyok otthon az amerikai jogrendszerben, a büntetési tételeikhez nem tudok hozzászólni
számomra nem világos hogy miért bizonygatod folyamatosan hogy Kendricks lényegében nem követett el bűncselekményt mert nem károsított meg senkit /illetve akiket esetleg mégis azok megérdemlik!?/ lehet talán rokonod a srác ezt nem tudom, de az én véleményem az hogy mind Foster mind Kendricks megszegte a törvényt /Foster még kihúzhatja magát a sz*rból ha megint lefizeti az asszonyt/ ezért börtönben a helyük

bocs a Frisco fanoktól az off miatt
Cuchulain82
Megitélésével nem értek egyet szerintem bűn és bűn között igen is van különbség!!!!
És én személyszerint nagyonidegesítőnek és felháborítónak tartom ha valaki nők vagy családtagok ellen követ el büncselekményt !! És nem tudom felfogni épp észel ,hogy ,hogy nem ez a súlyosabb szemben a másikkal !
És az egész bekezdésem arra irányult hogy nem kel csodálkozni azon ,hogy a Redkins szerződteti az illetőt egyáltalán hisz másokat is szerződtetnek egyes csapatok!
Az más kérdés ,hogy nem csak ezt a vélleményemet osztottam meg itt a kommentemmel hanem a fentebb leírtaknak is burkolt formában teret adtam !!
De fasz mindegy merr úgy is akármit írok szinte minden esetben valaki úgy kérdöjelezz meg mint ha egy müveletlen idióta lennék ! Hol ott inkább azzal van a baj hogy a stílusomat és fórumratörténő megérkezésem mikéntje zavar sok mindenkit és inkább azt kívánják húzzak el picsába innen !!!Amivel nincs is baj rohadtúl megosztó személyiség vagyok ! És ha öszinte akarsz lenni te is egyet értesz velem !
Rózsa Sándor (betyár)
igen, van különbség a bűncselekmények között és szerintem is a legalja ha valaki egy nála sokkal gyengébb embert bántalmaz, de ettől függetlenül a a pénzügyi csalás szintén komoly bűncselekmény /szerintem, elfogadom ha te másképp gondolod legfeljebb nem értek egyet veled/

való igaz hogy az NFLt nem különösebben izgatja a családon belüli erőszak csak ha nagy médiafelhajtás lesz belőle, de szerintem ez elég nyilvánvaló volt eddig is

nem állítottam hogy "müveletlen idióta" lennél, bár a stílusod nekem valóban nem jön be, ez legfeljebb annyit jelent hogy nem nagyon foglalkozom az írásaiddal /többek között ezért hanyagolom egy ideje a S'hawks topic olvasását/, de néha le tudsz írni olyanokat amiktől eldurran az agyam, számomra nem teljesen világos hogy csak hergeled itt a népeket vagy ezt mind komolyan is gondolod
na további szép napot
Cuchulain82
Bocs akkor félre értettem mert az én olvasatomban ha valakinek az írományárol azt állítom ,hogy marhaság meg ,hogy komolyan gondolja e egyáltalán !Akkor én általában arra gondolok hogy vagy idióta az illető vagy össze vissza beszél (amit általában műveletlen emberek szoktak ha felkérdezik őket vagy ha csak okoskodni akarnak)
Seahawks topic kérlek olvasd akkor inkább engem némíts le !
De többiek megérdemlik a lájkokat és hogy amit írnak másokhoz is eljusson!
Főleg ne én miattam !
Neked is szép napot !
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Redskins claimelte Fostert. ők tudják....
petey
Igazuk is van Petey cimbora !!!!!
A büntetési tétel csupán felfüggesztett-től Max 1-2 év letöltendő (de az nagyon extra lenne,szerintem pénz bírság lesz☝)
Ezzel szemben pedig Mychal Kendricks(3.5 év letöltendő vagy Max 25 év letöltendő)
És neki ugyebár van csapata !!!
És plusz azért legyünk öszinték a két bűntett súlyosságát figyelmbe véve(max kapható évek vonatkoztatásában)az a megítélés ,hogy amit Fostert követett el az szinte semmiség ugyebár !(kistúlzással szinte nem is bűn,főleg ha csak pénz bírság lesz !)
Mint ha csak szabálysértés lenne!

Tehát ha jól agyba főbe verem az asszonyt az smafú!!!

De bezzeg a csúnya gonosz senkit nem bántok csak a haver információja alapján keresek egy kis pénzt !!! Na az igen is elítélendő gonosz társadalomból ki kel rekeszteni stb. És 25 évre börtönbe kel vágni😃😃😃😃😃Mert ugyebár szegény Wall Streeti fejesek őket nagyon is bántottam és kis szerencsétleneket nagyon nem szabad bántani☝☝☝☝☝

Csak én érzék az általános megitélés részéről némi iróniát??????🤔🤔🤔🤔
Rózsa Sándor (betyár)
csak egy kérdésem lenne: te komolyan gondolod azokat a marhaságokat amiket leírsz?
Cuchulain82
Igen teljesen !!!
De nagyon kíváncsi vagyok ,hogy te ,hogy is vélekedsz a témában??
De mielőtt válaszolnál kérlék olvasd el a fentebb általam leírtakat!!!És annak tükrében állítsd azt hogy nincs igazam??????
De fölösleges is belemenni szerintem mert úgy is inkább velem van a bajod mint sem ,hogy a leírtakkal nem értenél egyet !
De ha nem értesz nagyon szívesen meghallgatom az érveidet!😉
Rózsa Sándor (betyár)
csak hogy tisztázzuk nem vagyok otthon az amerikai jogrendszerben, a büntetési tételeikhez nem tudok hozzászólni
számomra nem világos hogy miért bizonygatod folyamatosan hogy Kendricks lényegében nem követett el bűncselekményt mert nem károsított meg senkit /illetve akiket esetleg mégis azok megérdemlik!?/ lehet talán rokonod a srác ezt nem tudom, de az én véleményem az hogy mind Foster mind Kendricks megszegte a törvényt /Foster még kihúzhatja magát a sz*rból ha megint lefizeti az asszonyt/ ezért börtönben a helyük

bocs a Frisco fanoktól az off miatt
Cuchulain82
Megitélésével nem értek egyet szerintem bűn és bűn között igen is van különbség!!!!
És én személyszerint nagyonidegesítőnek és felháborítónak tartom ha valaki nők vagy családtagok ellen követ el büncselekményt !! És nem tudom felfogni épp észel ,hogy ,hogy nem ez a súlyosabb szemben a másikkal !
És az egész bekezdésem arra irányult hogy nem kel csodálkozni azon ,hogy a Redkins szerződteti az illetőt egyáltalán hisz másokat is szerződtetnek egyes csapatok!
Az más kérdés ,hogy nem csak ezt a vélleményemet osztottam meg itt a kommentemmel hanem a fentebb leírtaknak is burkolt formában teret adtam !!
De fasz mindegy merr úgy is akármit írok szinte minden esetben valaki úgy kérdöjelezz meg mint ha egy müveletlen idióta lennék ! Hol ott inkább azzal van a baj hogy a stílusomat és fórumratörténő megérkezésem mikéntje zavar sok mindenkit és inkább azt kívánják húzzak el picsába innen !!!Amivel nincs is baj rohadtúl megosztó személyiség vagyok ! És ha öszinte akarsz lenni te is egyet értesz velem !
Rózsa Sándor (betyár)
igen, van különbség a bűncselekmények között és szerintem is a legalja ha valaki egy nála sokkal gyengébb embert bántalmaz, de ettől függetlenül a a pénzügyi csalás szintén komoly bűncselekmény /szerintem, elfogadom ha te másképp gondolod legfeljebb nem értek egyet veled/

való igaz hogy az NFLt nem különösebben izgatja a családon belüli erőszak csak ha nagy médiafelhajtás lesz belőle, de szerintem ez elég nyilvánvaló volt eddig is

nem állítottam hogy "müveletlen idióta" lennél, bár a stílusod nekem valóban nem jön be, ez legfeljebb annyit jelent hogy nem nagyon foglalkozom az írásaiddal /többek között ezért hanyagolom egy ideje a S'hawks topic olvasását/, de néha le tudsz írni olyanokat amiktől eldurran az agyam, számomra nem teljesen világos hogy csak hergeled itt a népeket vagy ezt mind komolyan is gondolod
na további szép napot
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Február 9-én rajtol az Alliance of American Football (AAF).
Most volt a draft, ahol a Memphis Express a 2. körben draftolta Hackenberget.
Ennél a csapatnál amúgy Mike Singletary a HC.
Később aztán a 4. körben Zach Mettenberger is érkezett...erős páros lesz 😀

Klaci79
Ez mi különben ????
Mint magyarországon az NB 2 ???
Vagy ezt most hogy kel elképzelni?
Ha szabad megkérdeznem!Mert tényleg nem tudom mit gondoljak🤔
Rózsa Sándor (betyár)
AAF.com-ot meg tudod nézni. 8 csapat kezdi el. Február 9-től. Nem nb2, de biztosan messze elmarad az NFL erossegetol. Gondolom egy liga, ahol a Hackenberg fele játékosok megtalálhatják a számításukat. Hacsak nem akarnak inkább Kanadába menni...
Klaci79
Akkor ebbe van potenciál különben !Mert ugyebár kurva sok játékos van kint az USA-ban !
Plusz azért legyünk őszinték szerintem egyáltalán nem baj ha felnőt szinten is lesz egy müködő megfelelő színvonalú bajnokság ! Amiből hosszútávon szerintem a liga is profitálhat!
Mert ugyan úgy ahogy az europai fociban is rengeteg későn érő játékos van szerintem ez Amerikára is igaz !
Nem beszélve azokról a játékosokról akiknek nem jött be az NFL ilyen olyan indokból kaphatnak akkor egy második esélyt!pl.Johnny Manziel,Chad Kelly meg még sokat fel lehetne sorolni !
Rózsa Sándor (betyár)
Chad Kellynél azért komolyabb gondok vannak 😀
dugo93
😃😃😃😃😃 á nem sokkal csak egy hangyányival👌👌👌👌👌
😂😂😂😂😂😂
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Február 9-én rajtol az Alliance of American Football (AAF).
Most volt a draft, ahol a Memphis Express a 2. körben draftolta Hackenberget.
Ennél a csapatnál amúgy Mike Singletary a HC.
Később aztán a 4. körben Zach Mettenberger is érkezett...erős páros lesz 😀

Klaci79
Ez mi különben ????
Mint magyarországon az NB 2 ???
Vagy ezt most hogy kel elképzelni?
Ha szabad megkérdeznem!Mert tényleg nem tudom mit gondoljak🤔
Rózsa Sándor (betyár)
AAF.com-ot meg tudod nézni. 8 csapat kezdi el. Február 9-től. Nem nb2, de biztosan messze elmarad az NFL erossegetol. Gondolom egy liga, ahol a Hackenberg fele játékosok megtalálhatják a számításukat. Hacsak nem akarnak inkább Kanadába menni...
Klaci79
Akkor ebbe van potenciál különben !Mert ugyebár kurva sok játékos van kint az USA-ban !
Plusz azért legyünk őszinték szerintem egyáltalán nem baj ha felnőt szinten is lesz egy müködő megfelelő színvonalú bajnokság ! Amiből hosszútávon szerintem a liga is profitálhat!
Mert ugyan úgy ahogy az europai fociban is rengeteg későn érő játékos van szerintem ez Amerikára is igaz !
Nem beszélve azokról a játékosokról akiknek nem jött be az NFL ilyen olyan indokból kaphatnak akkor egy második esélyt!pl.Johnny Manziel,Chad Kelly meg még sokat fel lehetne sorolni !
Rózsa Sándor (betyár)
Lehet benne valami, én egyébként a magam részéről várom is az egészet. De azért aki igazán jó, az ritkán kerül ki a ligából. Mondjuk NFL szempontból érdekes lesz, mivel aki nem kap szerepet, az mehet oda bizonyítani. Aztán ha ott vége jöhet vissza. Bár kérdés akkor hogy milyen szerződések lesznek.
Klaci79
Ha csak nem az agyával vannak bajok☝
És azt magamról is tudom elsőkézböl,hogy egy huszonéves gyerek karierjét hogyan tudja befolyásolni (vagy iskolábol történő kicsapását )egy két fiatal kori baromság ! Amit idősebb ésszel soha sem követett volna el !