NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
A mi csinálunk egy 3.-at, de az egy szűkebb társaságra korlátozódott először. Egy 40-50 fős társaságra.
Shawn84
Ahhoz mit kellett volna tennem, hogy ha akarok csatlakozhassak az elithez? Vagy ez meghívásos alapon megy? Vagy felkellett volna járnom pestre, hogy mosolyogva és nagyokat együtt nevetve szagolgathassuk egymás fingját, miközben elismerően bólogatva veregettük volna egymás vállát, hogy ez milyen csodálatos? Vagy most mi változott, hogy a pórnépet is felengeditek az utolsó távozó hajóra? Jimmy hsz-e után úgy érzem meg kell köszönnöm a lehetőséget amit nyújtotok. Köszönöm.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én nem tudom merre jártál az elmúlt 1-2 napban, de világosan leírta más is, hogy nem akarnak FD-FK kúziót.
Asbee
Ha ez ennyire nyilvánvaló volt már 1 vagy 2 napja, meg a fórumba mindenki be tudta írni a véleményét... szerintem az alapvető udvariassági norma az lett volna, hogy akár 10 másodpercnyi munka befektetésével (akár egy copy-paste-tel), de válaszolunk a megkeresésre.

Annak az X embernek (jóval kevesebb, mint vártam, dehát naiv vagyok..) aki ezt megtette, köszönöm.
Igor
Én speciel nem vagyok/voltam illetékes abban, hogy bármelyik oldal nevében nyilatkozzak egy esetleges részvételről + azt hittem egyértelmű az álláspont. Én lezártam, részemről nincs semmi harag vagy ellentét másokkal szembe.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Ez a first-down oldal ez mi? ezen lesznek cikkek vagy bármi? vagy cseberbőlvederbe. És csak valentinx kijátszása történt meg, semmi más.
braxa88
Röviden, tömören:
- Baggio úgy gondolta, hogy tovább kell lépni a honlap, a fórum és a közösség érdekében, mivel ezen a felületen a fejlesztések nem tőlünk függnek, nem valósulnak meg.
- Ezt követően felvette a kapcsolatot a fk-vel, hogy az ő rendezett hátterükkel kéne létrehozni egy új fórumot az ő honlapjuk alatt, mivel ebben látta az előrelépés lehetőségét.
- Erről egyeztetett a szerkesztőkkel, továbbá több törzsfórumozóval is
- Ezt követően lett létrehozva az a fórum
- Aki úgy gondolták, hogy az nem megfelelő formátum, vagy nem megfelelő a partner, egy másik fórumot hoztak létre, az fd honlapjának égisze alatt.
- Így most van három fórum, itt tartunk most. A fk-n a bowl.hus szerkesztők terveznek tartalmat kreálni. Az fd-ről fingom sincs. A bowl.hu jőövője meg valentinx-en múlik, hogy mit akar vele kezdeni. Én ennyit tudok.
gabokocka
ezt értem. nekem is küldött anno baggio pm-t az ügyben

szerintem ez van:
-FK előrelépés, életbenmaradás, új arcok belépése, közösség bővítése, FK-n bowl.hu-s cikkek is.
-first-down vagy mi és bowl.hu lassú elsorvadás.


Amit nem értek, hogy a FKn szar a fórum, de nincs olyan ember aki megtudná csinálni szépre, használhatóra? katonadaniék keresik a hozzáértő embereket, erre az a megoldás hogy valakik máshol csinálnak egy "jobbat" (nem lett jobb). Akkor csak van hozzáértő ember...
Dühítő.
braxa88
En csak azt nem ertem ebben, hogy az FD-seknek mi ez a hatalmas ellentet, hogy nem az FK ala fejlesztik ezt az uj forumot, amikor a bowl.hu oda vitt at mindent, ott szeretne megprobalni folytatni mint kozponti hely veluk allapodtak meg? Jo lenne ha valaki az FD-sek kozul is leirna ezt, hogy ok miert valtak ki ebbol az egeszbo, es dolgoznak egy harmadik helyen? En ezt meg nem lattam itt rendesen megindokolva. Vagy scak annyi, hogy nekik nem tetszik az FK, az nem szint nekik, es ennyi?
zavi27
illetve az a pár tökúj ember, eddig csak olvasók mostmár aktív fórumozók mit találtak meg ott ami nem volt meg itt és nem lesz meg az FK-n, hogy hirtelen a firstdownon vagy min elkezdenek aktívan irogatni.

lásd ottani seahawks topic:

Sziasztok! Még új vagyok, régóta olvasom a fórumokat, de nem mertem hozzászólni.
Most, hogy nincs itt a sok véleményvezér, gondoltam regisztrálok.

félt tőlem, unditol meg a többiektől? 😀
braxa88
Nekem az idopont is erdekes, hogy miert pont most jutott eszukbe ujat fejleszteni? Eddig miert nem csinaltak vajon az FD-n? Most van egy valtas itt, szuletik egy terv hogy nezzuk meg a lebeszelt uj helyen hogyan mehetne az itteni forum tovabb ott, es akkor hopp nekik is eszukbe jut hogy pont most fejlesztunk akkor egyet mi is kulon. Erdekes😊
zavi27
Nem most jutott eszünkbe. Már 5 éve van saját fórumunk, Gm játéknak. És még van néhány dolog. Egyszerűen most jutott el sokakhoz ez a kezdeményezés. Ami nem azt jelenti, hogy korábban nem létezett valamilyen formában.
Shawn84
OK, ezt nem tudtam.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
A dél-amerikai szappaoperák semmik ehhez képest. 😀

Ami biztos, hogy ha véglegesen is egynél több fórum lesz, akkor én addig a percig voltam fórumot olvasó és pláne fórumra író user.
Mikey
Pontosan, mintha mindenki menstruáló nő lenne itt. Eddig a legértékelhetőbbet ez a Valentin nevű feketeseggű tulaj teljesít azzal, ahogy csöndben nézi ezt az össznépi szarrágást. Felnőtt emberek, munka mellett, azon vitatkoznak 4 napja, hogy hol írják le a magánvéleményüket. Egyiknek az a baja, hogy nem látja az ncaa logot, másiknak, hogy nem adja el a szart sem érő honlapját, hiába nem ért hozzá, a harmadik és negyedik utálja egymást, a negyedik igazából mindenkit. Nevetséges. Legjobb lenne maradni a seggünkön, megegyezni a tulajjal, faszt kell fórumról fórumra migráltatni az embereket. Nevetséges.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a kurva GM játék a rákfenéje mindennek. Be kellene tiltani a gecibe.
Amadeus
Semmi koze hozza. Van nekem is, es van kulon forumom, megkockaztatom, hogy eleg hudefasza. Attol meg a gondolattol is kiraz a hideg, hogy ott lassalak. 8-D
De amug en mar irtam valamelyik nap. Lehet jonni hozzank is. A beugro penz es alkohol. Es minden fajbol egy him es nosteny johet. Aki lemarad, dogoljon meg.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Ez a kurva GM játék a rákfenéje mindennek. Be kellene tiltani a gecibe.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én nem tudom merre jártál az elmúlt 1-2 napban, de világosan leírta más is, hogy nem akarnak FD-FK kúziót.
Asbee
Ha ez ennyire nyilvánvaló volt már 1 vagy 2 napja, meg a fórumba mindenki be tudta írni a véleményét... szerintem az alapvető udvariassági norma az lett volna, hogy akár 10 másodpercnyi munka befektetésével (akár egy copy-paste-tel), de válaszolunk a megkeresésre.

Annak az X embernek (jóval kevesebb, mint vártam, dehát naiv vagyok..) aki ezt megtette, köszönöm.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
*asit*

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Bocsáss meg, többen többféleképpen leírták már ezt itt az elmúlt napokban. Nem ez volt az első, ilyen bejegyzés.
Shawn84
Nem kell többször, többféleképpen, elég lett volna egyszer, tisztán, közérthetően, jól láthatóan.
Lásd, ahogy füligjimmy tette most. Csak ugye korábban kellett volna...


Én nem tudom merre jártál az elmúlt 1-2 napban, de világosan leírta más is, hogy nem akarnak FD-FK kúziót.
Asbee
Ezt nem tudom miért nekem írod, ez tiszta sor volt eddig is. Illetve az után miután valaki elmondta, hogy nekik eszük ágában sincs ilyet tenni.

több mint 5 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A "harmadik" fél (miért harmadik? legyen X-edik) egyikeként így látom. (Összesen két órát nem foglalkoztam az elmúlt egy hétben ezzel az üggyel.)

Előjáték 1.
Harminc-ötven ember játszik GM játékot a saját platformján. A természetesnek tekinthető konfliktusokon felül ez a közösség a saját szórakoztatására fejlesztett ki egy fórumot. Időt, pénzt, energiát áldozott arra, hogy a GM játékon túlmenően egyéb NFL-lel kapcsolatos értékeket is teremtsen először önmaga, majd bloggal, nagyobb portállal való együttműködés útján kívülállók számára is.

Előjáték 2.
Baggio engem is megkeresett PM-ben a kiválással - FK-val vló egyesülés ügyében. Én a kivásárlást tarto(tta)m jó megoldásnak. Pontosan azért, amit már évek óta hajtogatok: ennek az oldalnak évek óta csak és kizárólag a fórum az értékteremtő ereje. Ezt a közösséget vétek (kibaszás) lenne magára hagyni.

Megoldás(???)
1. A kiválás levezénylése a szerkesztők részéről szvsz erkölcsileg és jogilag is erősen kifogásolható. Ha a UPC vezérigazgatója felmond és távozik a Digihez, semmilyen körülmény, előzmény, tulajdonosi hiba nem alapozza meg, hogy lelője a UPC internet szolgáltatását "Gyertek velem a Digihez!" felkiáltással.
2. Érzésem szerint a bowl-fórum és a FK felhasználók közös halmaza elenyésző méretű és valószínűleg nem a véletlen műve.
3. A tulajdonos évek óta leszarja a közösség igényeit és totálisan elzárkózik az adásvételtől.
4. A távozó menedzsment - ahogy azt Doktor Generális tűpontosan megfogalmazta - a közösséget terelgethető marhagulyának tekinti.
5. Nekünk van egy olyan évek alatt kidolgozott eszközünk, amely elég jó megközelítéssel fedi a közösség igényeit.
6. Nekünk van annyi elszántságunk, tudásunk, hogy az eszközt a lehető legrövidebb idő (egy hét) alatt képessé tegyük ötvennél nagyobb létszámú közösség kiszolgálására.

Eredmény
Egy alapvetően önállóan komoly értékteremtő képességgel rendelkező entitást se a felület tulajdonosa, se a (volt) menedzsment nem képes támogatni, fejlődésének teret biztosítani. Sőt, egymás közötti harcuk közben már rombolásba fogtak. Két - szerintem - rossz választási lehetőséget kínálnak-kínáltak.

A közösség tagjaiként, s így a közösségért valamilyen mértékben felelősséget vállaló emberekként kutyakötelességünk, hogy egy jobbat-jót is kínáljunk, ha éppen az a rendelkezésünkre áll.

S igen, önös érdek is vezérel. Jó posztokat szeretnék továbbra is olvasni - magyarul is. Posztírásra Inspiráló közeget szeretnék. Együtt szeretnék gondolkodni az amerikai fociról több száz-több ezer értékes emberrel.

Döntsetek szabadon, alkossatok, érezzétek jól magatokat!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kb. ennyi... Egy utolsó komment, amivel részemről le is zárom a témát. Nem kötelezhető mindenki az FK-ra. Ha bemész az étterembe és húst kérsz nem mondják azt, hogy de igenis tésztát eszel. Eleve várható volt, hogy lesz akinek nem fog tetszeni ez a lépés. Lett is és ennek hatására létrejött egy másik fórum ezeknek a tagoknak (most akkor legyen házasság és ezzel "zárjuk ki" őket?). Nem hiszem, hogy a fejlesztők hibája az, hogy ennyivel jobb oldalt hoztak létre. Azt hinné az ember, hogy minden lehetősége megvolt/megvan az FK-nak arra, hogy egy pöpec fórumot hozzon létre. Úgy látszik mégse, vagy majd a jövőben lehet változik a helyzet. De ez az oldal tökéletesen elvan így és nem akar szövetkezni. Mindenki azt csinál amit szeretne, így létrehoztak egy másik fórumot ami veri a "konkurenciát". Az, hogy egy nagyobb tömeg átmegy oda az nem ennek a megmozdulásnak a hibája és az én szememben azért sem okolható senki, hogy az általa kiválasztott úton megy tovább. Az pedig nonszensz, hogy adják is el a készítők azt amit létrehoztak. Nem azért jött létre, hogy más élvezze a terméküket, hanem az a 20-50-200-1000 ember akiknek tervezték. Lehet, hogy geciönző, de nekem a legfontosabb (és szerintem másnak is), hogy ott legyen az a 20-30 jóbarátom akivel nem egyszer találkoztam már és sokkal fontosabbak mint másik 300 arc nélküli nicknév meg egy-két sobrijóska. Ha valaki csatlakozik akkor szeretettel várjuk, ha mégsem azzal sincs semmi problémánk. Akiket megismertem élőben azokkal rendre jól kijöttem, ami ezután sem fog változni, én biztosan nem személyes problémának fogom ezt fel.

És a leírtak miatt úgy gondolom, hogy tárgyalni sincs már értelme. Az FK-Bowl.hu összeolvadás gyakorlatilag megtörtént (már ami a staffot illeti), ezen változtatni nem lehet. Ha eladtam az autómat akkor nem kezdek el újra tárgyalni a vételárról. Van egy tömeg aki inkább váltana, nekik létrehozták FD fórumot ami egyre népszerűbb lett. A legösszetartóbb mag tehát egyben maradt, ha ehhez csatlakoznak még az nagyon jó lenne, ha nem akkor ez van, attól függetlenül is működni fog minden.

...
Solymi
Én nem tudom merre jártál az elmúlt 1-2 napban, de világosan leírta más is, hogy nem akarnak FD-FK kúziót.

Részemről ennyi a téma, akinek bármi kérdése vagy ötlete van a FD fórummal kapcsolatban az pm-ben megteheti.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ez a first-down oldal ez mi? ezen lesznek cikkek vagy bármi? vagy cseberbőlvederbe. És csak valentinx kijátszása történt meg, semmi más.
braxa88
Röviden, tömören:
- Baggio úgy gondolta, hogy tovább kell lépni a honlap, a fórum és a közösség érdekében, mivel ezen a felületen a fejlesztések nem tőlünk függnek, nem valósulnak meg.
- Ezt követően felvette a kapcsolatot a fk-vel, hogy az ő rendezett hátterükkel kéne létrehozni egy új fórumot az ő honlapjuk alatt, mivel ebben látta az előrelépés lehetőségét.
- Erről egyeztetett a szerkesztőkkel, továbbá több törzsfórumozóval is
- Ezt követően lett létrehozva az a fórum
- Aki úgy gondolták, hogy az nem megfelelő formátum, vagy nem megfelelő a partner, egy másik fórumot hoztak létre, az fd honlapjának égisze alatt.
- Így most van három fórum, itt tartunk most. A fk-n a bowl.hus szerkesztők terveznek tartalmat kreálni. Az fd-ről fingom sincs. A bowl.hu jőövője meg valentinx-en múlik, hogy mit akar vele kezdeni. Én ennyit tudok.
gabokocka
ezt értem. nekem is küldött anno baggio pm-t az ügyben

szerintem ez van:
-FK előrelépés, életbenmaradás, új arcok belépése, közösség bővítése, FK-n bowl.hu-s cikkek is.
-first-down vagy mi és bowl.hu lassú elsorvadás.


Amit nem értek, hogy a FKn szar a fórum, de nincs olyan ember aki megtudná csinálni szépre, használhatóra? katonadaniék keresik a hozzáértő embereket, erre az a megoldás hogy valakik máshol csinálnak egy "jobbat" (nem lett jobb). Akkor csak van hozzáértő ember...
Dühítő.
braxa88
En csak azt nem ertem ebben, hogy az FD-seknek mi ez a hatalmas ellentet, hogy nem az FK ala fejlesztik ezt az uj forumot, amikor a bowl.hu oda vitt at mindent, ott szeretne megprobalni folytatni mint kozponti hely veluk allapodtak meg? Jo lenne ha valaki az FD-sek kozul is leirna ezt, hogy ok miert valtak ki ebbol az egeszbo, es dolgoznak egy harmadik helyen? En ezt meg nem lattam itt rendesen megindokolva. Vagy scak annyi, hogy nekik nem tetszik az FK, az nem szint nekik, es ennyi?
zavi27
illetve az a pár tökúj ember, eddig csak olvasók mostmár aktív fórumozók mit találtak meg ott ami nem volt meg itt és nem lesz meg az FK-n, hogy hirtelen a firstdownon vagy min elkezdenek aktívan irogatni.

lásd ottani seahawks topic:

Sziasztok! Még új vagyok, régóta olvasom a fórumokat, de nem mertem hozzászólni.
Most, hogy nincs itt a sok véleményvezér, gondoltam regisztrálok.

félt tőlem, unditol meg a többiektől? 😀
braxa88
Nekem az idopont is erdekes, hogy miert pont most jutott eszukbe ujat fejleszteni? Eddig miert nem csinaltak vajon az FD-n? Most van egy valtas itt, szuletik egy terv hogy nezzuk meg a lebeszelt uj helyen hogyan mehetne az itteni forum tovabb ott, es akkor hopp nekik is eszukbe jut hogy pont most fejlesztunk akkor egyet mi is kulon. Erdekes😊
zavi27
Nem most jutott eszünkbe. Már 5 éve van saját fórumunk, Gm játéknak. És még van néhány dolog. Egyszerűen most jutott el sokakhoz ez a kezdeményezés. Ami nem azt jelenti, hogy korábban nem létezett valamilyen formában.
több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Tiszteltetem, Uraim!

Mivel úgy látom, nem sikerül lekattanni a témáról, én, mint háttérhatalom reagálnék.
füligjimmy
És ezt nem lehetett volna hamarabb, már akkor leírni, amikor elkezdtetek rajta dolgozni, 28-án vagy később?
Nem lett volna egyszerűbb normális stílusban leírni, hogy vagytok egy páran akik nem akartok az FK alá menni és ezért létrehoztok egy hasonló fórumot mint az itteni, mert a tudásotok megvan hozzá?
És igaz, hogy zártnak indult, de mivel sok volt az érdeklődő, ezért nyitottá teszitek, de kértek pár nap/egy hét türelmet, mert még tesztelitek?

Elkerülve a felesleges szájtépéseket és?
Solymi
Bocsáss meg, többen többféleképpen leírták már ezt itt az elmúlt napokban. Nem ez volt az első, ilyen bejegyzés.
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Ez a first-down oldal ez mi? ezen lesznek cikkek vagy bármi? vagy cseberbőlvederbe. És csak valentinx kijátszása történt meg, semmi más.
braxa88
Röviden, tömören:
- Baggio úgy gondolta, hogy tovább kell lépni a honlap, a fórum és a közösség érdekében, mivel ezen a felületen a fejlesztések nem tőlünk függnek, nem valósulnak meg.
- Ezt követően felvette a kapcsolatot a fk-vel, hogy az ő rendezett hátterükkel kéne létrehozni egy új fórumot az ő honlapjuk alatt, mivel ebben látta az előrelépés lehetőségét.
- Erről egyeztetett a szerkesztőkkel, továbbá több törzsfórumozóval is
- Ezt követően lett létrehozva az a fórum
- Aki úgy gondolták, hogy az nem megfelelő formátum, vagy nem megfelelő a partner, egy másik fórumot hoztak létre, az fd honlapjának égisze alatt.
- Így most van három fórum, itt tartunk most. A fk-n a bowl.hus szerkesztők terveznek tartalmat kreálni. Az fd-ről fingom sincs. A bowl.hu jőövője meg valentinx-en múlik, hogy mit akar vele kezdeni. Én ennyit tudok.
gabokocka
ezt értem. nekem is küldött anno baggio pm-t az ügyben

szerintem ez van:
-FK előrelépés, életbenmaradás, új arcok belépése, közösség bővítése, FK-n bowl.hu-s cikkek is.
-first-down vagy mi és bowl.hu lassú elsorvadás.


Amit nem értek, hogy a FKn szar a fórum, de nincs olyan ember aki megtudná csinálni szépre, használhatóra? katonadaniék keresik a hozzáértő embereket, erre az a megoldás hogy valakik máshol csinálnak egy "jobbat" (nem lett jobb). Akkor csak van hozzáértő ember...
Dühítő.
braxa88
En csak azt nem ertem ebben, hogy az FD-seknek mi ez a hatalmas ellentet, hogy nem az FK ala fejlesztik ezt az uj forumot, amikor a bowl.hu oda vitt at mindent, ott szeretne megprobalni folytatni mint kozponti hely veluk allapodtak meg? Jo lenne ha valaki az FD-sek kozul is leirna ezt, hogy ok miert valtak ki ebbol az egeszbo, es dolgoznak egy harmadik helyen? En ezt meg nem lattam itt rendesen megindokolva. Vagy scak annyi, hogy nekik nem tetszik az FK, az nem szint nekik, es ennyi?
zavi27
illetve az a pár tökúj ember, eddig csak olvasók mostmár aktív fórumozók mit találtak meg ott ami nem volt meg itt és nem lesz meg az FK-n, hogy hirtelen a firstdownon vagy min elkezdenek aktívan irogatni.

lásd ottani seahawks topic:

Sziasztok! Még új vagyok, régóta olvasom a fórumokat, de nem mertem hozzászólni.
Most, hogy nincs itt a sok véleményvezér, gondoltam regisztrálok.

félt tőlem, unditol meg a többiektől? 😀
braxa88
Nekem az idopont is erdekes, hogy miert pont most jutott eszukbe ujat fejleszteni? Eddig miert nem csinaltak vajon az FD-n? Most van egy valtas itt, szuletik egy terv hogy nezzuk meg a lebeszelt uj helyen hogyan mehetne az itteni forum tovabb ott, es akkor hopp nekik is eszukbe jut hogy pont most fejlesztunk akkor egyet mi is kulon. Erdekes😊
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Tiszteltetem, Uraim!

Mivel úgy látom, nem sikerül lekattanni a témáról, én, mint háttérhatalom reagálnék.
füligjimmy
És ezt nem lehetett volna hamarabb, már akkor leírni, amikor elkezdtetek rajta dolgozni, 28-án vagy később?
Nem lett volna egyszerűbb normális stílusban leírni, hogy vagytok egy páran akik nem akartok az FK alá menni és ezért létrehoztok egy hasonló fórumot mint az itteni, mert a tudásotok megvan hozzá?
És igaz, hogy zártnak indult, de mivel sok volt az érdeklődő, ezért nyitottá teszitek, de kértek pár nap/egy hét türelmet, mert még tesztelitek?

Elkerülve a felesleges szájtépéseket és?

több mint 5 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tiszteltetem, Uraim!

Mivel úgy látom, nem sikerül lekattanni a témáról, én, mint háttérhatalom reagálnék.

Remélem az egész bagázs végül egy helyen lesz és hamarosan...
Chargers LT
Én remélem, hogy nem. Megcsináltuk magunknak, akinek tetszik, tetszik, akinek nem, az nem jön. Volt már eddig is 1-2 kezdeményezésünk, megcsináltuk a saját játszóterünket. Arról nem tehetek, hogy ennyivel jobb lett, mint a saját bevallásuk szerint teljes pompával felvértezett szekértői portál. Nyúlj a zsebedbe, csinálj jobbat. Nem milliárdokról beszélünk.

És szerintem lesznek még így egy páran. Sajnos. Kár, mert lassan 12 éve tagja vagyok ennek a közösségnek, és nagyon megkedveltem, de nem vagyok időmilliomos, hogy egyszerre 3 helyre írogassak.
eaglesmcnabb
Roppantmód sajnálom, de nem áll szándékomban úgy alakítani az életemet, hogy másnak legyen a legkényelmesebb.

Még egyszer leszögezném, és ezúttal ez az utolsó megjegyzésem. Nincs ellentét. Ugyanis nem érdekeltek. Egyáltalán. Én eddig azt se tudtam, hogy egy ilyen fűzővel kifelé weboldal létezik. Baggioval egyszer söröztem egy társaságban. Ennyi volt a kapcsolat. És most tényleg mindenki kapjon már a fejéhez egy pillanatra. Ha olyan szánalmas lenne az életem, minthogy egy NFL fórum basztatásában lelném örömömet, már rég felkötöttem volna magam. Még egyszer, mert biztos még nem fogta fel eddig mindenki. Magunknak csináljuk. Nyílt lesz, olvashatja mindenki, bizonyos funkciók regisztrációhoz kötöttek. Ha akarsz, olvasod, ha nem akarod, nem olvasod. Ha regisztrálsz, még hozzá is szólhatsz. Aztán megnézhedet, milyen csuda funkciót lesznek benne, és remélem tetszeni fog. Ha mégse tetszik, törölheted a fiókodat, vagy otthagyhatod a picsába. De ezt magunknak csináljuk. Mert nekünk ez jó. És ha jön 10 ember, akkor jobb. Ha jön még 150, akkor még jobb. De ez egy hobbi. Az is marad. Ha nem tetszik neked, amit csinálok, én nyugodtan fogok aludni. Kérem kapcsolja ki.....

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ez a first-down oldal ez mi? ezen lesznek cikkek vagy bármi? vagy cseberbőlvederbe. És csak valentinx kijátszása történt meg, semmi más.
braxa88
Röviden, tömören:
- Baggio úgy gondolta, hogy tovább kell lépni a honlap, a fórum és a közösség érdekében, mivel ezen a felületen a fejlesztések nem tőlünk függnek, nem valósulnak meg.
- Ezt követően felvette a kapcsolatot a fk-vel, hogy az ő rendezett hátterükkel kéne létrehozni egy új fórumot az ő honlapjuk alatt, mivel ebben látta az előrelépés lehetőségét.
- Erről egyeztetett a szerkesztőkkel, továbbá több törzsfórumozóval is
- Ezt követően lett létrehozva az a fórum
- Aki úgy gondolták, hogy az nem megfelelő formátum, vagy nem megfelelő a partner, egy másik fórumot hoztak létre, az fd honlapjának égisze alatt.
- Így most van három fórum, itt tartunk most. A fk-n a bowl.hus szerkesztők terveznek tartalmat kreálni. Az fd-ről fingom sincs. A bowl.hu jőövője meg valentinx-en múlik, hogy mit akar vele kezdeni. Én ennyit tudok.
gabokocka
ezt értem. nekem is küldött anno baggio pm-t az ügyben

szerintem ez van:
-FK előrelépés, életbenmaradás, új arcok belépése, közösség bővítése, FK-n bowl.hu-s cikkek is.
-first-down vagy mi és bowl.hu lassú elsorvadás.


Amit nem értek, hogy a FKn szar a fórum, de nincs olyan ember aki megtudná csinálni szépre, használhatóra? katonadaniék keresik a hozzáértő embereket, erre az a megoldás hogy valakik máshol csinálnak egy "jobbat" (nem lett jobb). Akkor csak van hozzáértő ember...
Dühítő.
braxa88
En csak azt nem ertem ebben, hogy az FD-seknek mi ez a hatalmas ellentet, hogy nem az FK ala fejlesztik ezt az uj forumot, amikor a bowl.hu oda vitt at mindent, ott szeretne megprobalni folytatni mint kozponti hely veluk allapodtak meg? Jo lenne ha valaki az FD-sek kozul is leirna ezt, hogy ok miert valtak ki ebbol az egeszbo, es dolgoznak egy harmadik helyen? En ezt meg nem lattam itt rendesen megindokolva. Vagy scak annyi, hogy nekik nem tetszik az FK, az nem szint nekik, es ennyi?
zavi27
illetve az a pár tökúj ember, eddig csak olvasók mostmár aktív fórumozók mit találtak meg ott ami nem volt meg itt és nem lesz meg az FK-n, hogy hirtelen a firstdownon vagy min elkezdenek aktívan irogatni.

lásd ottani seahawks topic:

Sziasztok! Még új vagyok, régóta olvasom a fórumokat, de nem mertem hozzászólni.
Most, hogy nincs itt a sok véleményvezér, gondoltam regisztrálok.

félt tőlem, unditol meg a többiektől? 😀
több mint 5 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Ez a first-down oldal ez mi? ezen lesznek cikkek vagy bármi? vagy cseberbőlvederbe. És csak valentinx kijátszása történt meg, semmi más.
braxa88
Röviden, tömören:
- Baggio úgy gondolta, hogy tovább kell lépni a honlap, a fórum és a közösség érdekében, mivel ezen a felületen a fejlesztések nem tőlünk függnek, nem valósulnak meg.
- Ezt követően felvette a kapcsolatot a fk-vel, hogy az ő rendezett hátterükkel kéne létrehozni egy új fórumot az ő honlapjuk alatt, mivel ebben látta az előrelépés lehetőségét.
- Erről egyeztetett a szerkesztőkkel, továbbá több törzsfórumozóval is
- Ezt követően lett létrehozva az a fórum
- Aki úgy gondolták, hogy az nem megfelelő formátum, vagy nem megfelelő a partner, egy másik fórumot hoztak létre, az fd honlapjának égisze alatt.
- Így most van három fórum, itt tartunk most. A fk-n a bowl.hus szerkesztők terveznek tartalmat kreálni. Az fd-ről fingom sincs. A bowl.hu jőövője meg valentinx-en múlik, hogy mit akar vele kezdeni. Én ennyit tudok.
gabokocka
ezt értem. nekem is küldött anno baggio pm-t az ügyben

szerintem ez van:
-FK előrelépés, életbenmaradás, új arcok belépése, közösség bővítése, FK-n bowl.hu-s cikkek is.
-first-down vagy mi és bowl.hu lassú elsorvadás.


Amit nem értek, hogy a FKn szar a fórum, de nincs olyan ember aki megtudná csinálni szépre, használhatóra? katonadaniék keresik a hozzáértő embereket, erre az a megoldás hogy valakik máshol csinálnak egy "jobbat" (nem lett jobb). Akkor csak van hozzáértő ember...
Dühítő.
braxa88
En csak azt nem ertem ebben, hogy az FD-seknek mi ez a hatalmas ellentet, hogy nem az FK ala fejlesztik ezt az uj forumot, amikor a bowl.hu oda vitt at mindent, ott szeretne megprobalni folytatni mint kozponti hely veluk allapodtak meg? Jo lenne ha valaki az FD-sek kozul is leirna ezt, hogy ok miert valtak ki ebbol az egeszbo, es dolgoznak egy harmadik helyen? En ezt meg nem lattam itt rendesen megindokolva. Vagy scak annyi, hogy nekik nem tetszik az FK, az nem szint nekik, es ennyi?
zavi27
Ha leülsz egy kocsmában a haverjaiddal amfociról beszélgetni akkor ahhoz is engedélyt vársz a bowl.hu szerkesztőségétől hogy ezt lelkiismeret furdalás nélkül megtehesd? Ha meghallják miről van szó akik épp lelépnek a szomszéd asztaltól és odaülnének hozzátok, akkor ha azt mondod gyertek ezzel bomlasztod a hazai amerikaifocis szcénát? Elvégre azt a kocsmai diskurzust lehetne az FK fórumon is folytatni.

Lépjünk már ki ebből a csordaszellem vezérelte klikkesedésből. Ha nem tetszik hogy van más mint az FK akkor ignoráld. Ha nem tetszik az FK tájékozódj van-e ami jobban tetszik. Ha nem tetszik egyik alternatíva sem akkor hagyd a picsába a fórumozást, vagy maradj itt. De semmiképp ne az legyen már a diskurzus lényege, hogy keresgéljük a bűnbakot mert döntést kell hozni egy olyan helyzetben ami kényelmetlenebb annál mintha a bowl.hu menne tovább.

Mindig jövőre!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Vagy scak annyi, hogy nekik nem tetszik az FK, az nem szint nekik, es ennyi?
zavi27

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Itt van mindkettő:

 forum.first-down.hu

 fuzovelkifele.com/forum/
Sobri Jóska
Te Sobri A First Downos nem véletlenül nem lett még megosztva. Van még vele munka egy pici, nem sok, de a maradék hibák nélkül gondoltuk megmutatni.
Shawn84
Gondoltam, google ne csak az én barátom legyen. 😉
De nem kell mentegetőzni, elég pöpecül néz ki már most is.
Még úgy is szép, letisztult, majdnem olyan pofás, mint a bowl.hu, hogy csak két hét alatt készült gyorsfejlesztve, nem éveken keresztül, apránként.

Egy kérdés: Maximálisan akceptálva, hogy az FK titeket nem érdekel, oda tuti nem mentek, ha úgy alakul, és nem sikerül valami normálisan kinéző és működő fórumot összeeszkábálniuk az FK-n, akkor eladjátok nekik ezt az FD-s motort? Persze üzleti alapon, nem barátilag?

Azt, hogy "bementek alájuk" csak úgy, én is nonszensznek érzem, hiszen eleve az a létezésetek alapja, hogy oda nem mentek, ez számomra evidens.
De mivel szerintem fasza kis fórum lesz nálatok, még ha csak egy kisebbségnek is alkottátok, arra nyitottak vagytok, hogy piaci alapon az FK fóruma is ilyen kinézetű legyen?
Vagy az "elitheztartozás" és a "nekünk van, nektek nincs, bebebe" érzése fontosabb, mi morlockok pedig szenvedjünk a késő 90-es éveket idéző fullgagyi fórummal?
(Persze nem ismerem az FD és a fórumotok pontos tulajdoni viszonyait, így lehet nem te vagy az illetékes, majd válaszol akinek kell. 😊 )
Sobri Jóska
Nem az üzleti alap a cél, hála istennek, anyagi szempontok nem játszanak közre a dologban. Ha azon múlna tárgyaltunk volna már a dologról, de szilárd anyagi helyzet van az FD háta mögött. Talán azt mondhatom, hogy FK szintű, vagy inkább magasabb.Persze ezt látatlanban nehéz megmondani.
Shawn84
Ezt értem, a kérdés arra vonatkozott, hogy mint fejlesztést eladnátok e, hogy az FK-nak is ilyen fasza fóruma legyen, ne ez a mostani fos, vagy a ti fórumfejlesztésetek az csak nektek szól, és egyfajta "nemadom, rohadj meg, buzi FK" attitűd miatt ha a bowl.hu kiürül, akkor több ezren, akik nem vagyunk az FD elitklub része nézhetjük, olvashatjuk, használhatjuk az FK őskori, Euklidész által fejlesztett fórumát, vagy van lehetősége az FK/bowl.hu szerkesztők kombónak is megvenni a tieteket?
(Vagyis kinézetre az FK és az FD fóruma ugyanolyan lenne.)
Sobri Jóska
Ebben az egészben ott jön a csavar, hogy ha az FK-n van pénz akkor abból nem hiszem hogy ne lehetne olyan minőségű fejlesztői gárdát összeharácsolni mint ami ad hoc kialakult. Én nem értek hozzá, de azt el nem tudom képzelni hogy egy működő, funkcióiban teljes fórum összehozásához megközelíthetetlen és megfizethetetlen szakembergárda szükséges.

Mindig jövőre!
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Ez a first-down oldal ez mi? ezen lesznek cikkek vagy bármi? vagy cseberbőlvederbe. És csak valentinx kijátszása történt meg, semmi más.
braxa88
Röviden, tömören:
- Baggio úgy gondolta, hogy tovább kell lépni a honlap, a fórum és a közösség érdekében, mivel ezen a felületen a fejlesztések nem tőlünk függnek, nem valósulnak meg.
- Ezt követően felvette a kapcsolatot a fk-vel, hogy az ő rendezett hátterükkel kéne létrehozni egy új fórumot az ő honlapjuk alatt, mivel ebben látta az előrelépés lehetőségét.
- Erről egyeztetett a szerkesztőkkel, továbbá több törzsfórumozóval is
- Ezt követően lett létrehozva az a fórum
- Aki úgy gondolták, hogy az nem megfelelő formátum, vagy nem megfelelő a partner, egy másik fórumot hoztak létre, az fd honlapjának égisze alatt.
- Így most van három fórum, itt tartunk most. A fk-n a bowl.hus szerkesztők terveznek tartalmat kreálni. Az fd-ről fingom sincs. A bowl.hu jőövője meg valentinx-en múlik, hogy mit akar vele kezdeni. Én ennyit tudok.
gabokocka
ezt értem. nekem is küldött anno baggio pm-t az ügyben

szerintem ez van:
-FK előrelépés, életbenmaradás, új arcok belépése, közösség bővítése, FK-n bowl.hu-s cikkek is.
-first-down vagy mi és bowl.hu lassú elsorvadás.


Amit nem értek, hogy a FKn szar a fórum, de nincs olyan ember aki megtudná csinálni szépre, használhatóra? katonadaniék keresik a hozzáértő embereket, erre az a megoldás hogy valakik máshol csinálnak egy "jobbat" (nem lett jobb). Akkor csak van hozzáértő ember...
Dühítő.
braxa88
En csak azt nem ertem ebben, hogy az FD-seknek mi ez a hatalmas ellentet, hogy nem az FK ala fejlesztik ezt az uj forumot, amikor a bowl.hu oda vitt at mindent, ott szeretne megprobalni folytatni mint kozponti hely veluk allapodtak meg? Jo lenne ha valaki az FD-sek kozul is leirna ezt, hogy ok miert valtak ki ebbol az egeszbo, es dolgoznak egy harmadik helyen? En ezt meg nem lattam itt rendesen megindokolva. Vagy scak annyi, hogy nekik nem tetszik az FK, az nem szint nekik, es ennyi?

Szerkesztette: zavi27
több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ebben a kérdésben már semmiképpen nem vagyok illetékes, nem értek annyira hozzá sajnos, csak az elkészült alap formálásában veszek részt.
Shawn84
De gondolom Sobrinak meg tudod adni az illetékesek elérhetőségét, hogy ezt lebeszéljék.
És gondolom nem lesz akadálya, hiszen "nem anyagi szempontok játszanak közre a dologban".
gabokocka
Sutianapot kell keresni.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!


Ha a levelemre/PM-emre válaszolna minden érintett ilyen lelkesedéssel, már megoldottuk volna a lényegi problémát, és nem a másod/harmad/negyedleges kérdéseken tipródnánk.

(mielőtt megint megkapom hogy ignorálom a fórumozókat: kivéve természetesen azok a "mezei userek", akik véleményt nyilvánítani jöttek be ide, kulcsszó: érintett)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Ebben a kérdésben már semmiképpen nem vagyok illetékes, nem értek annyira hozzá sajnos, csak az elkészült alap formálásában veszek részt.
Shawn84
De gondolom Sobrinak meg tudod adni az illetékesek elérhetőségét, hogy ezt lebeszéljék.
És gondolom nem lesz akadálya, hiszen "nem anyagi szempontok játszanak közre a dologban".

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Itt van mindkettő:

 forum.first-down.hu

 fuzovelkifele.com/forum/
Sobri Jóska
Te Sobri A First Downos nem véletlenül nem lett még megosztva. Van még vele munka egy pici, nem sok, de a maradék hibák nélkül gondoltuk megmutatni.
Shawn84
Gondoltam, google ne csak az én barátom legyen. 😉
De nem kell mentegetőzni, elég pöpecül néz ki már most is.
Még úgy is szép, letisztult, majdnem olyan pofás, mint a bowl.hu, hogy csak két hét alatt készült gyorsfejlesztve, nem éveken keresztül, apránként.

Egy kérdés: Maximálisan akceptálva, hogy az FK titeket nem érdekel, oda tuti nem mentek, ha úgy alakul, és nem sikerül valami normálisan kinéző és működő fórumot összeeszkábálniuk az FK-n, akkor eladjátok nekik ezt az FD-s motort? Persze üzleti alapon, nem barátilag?

Azt, hogy "bementek alájuk" csak úgy, én is nonszensznek érzem, hiszen eleve az a létezésetek alapja, hogy oda nem mentek, ez számomra evidens.
De mivel szerintem fasza kis fórum lesz nálatok, még ha csak egy kisebbségnek is alkottátok, arra nyitottak vagytok, hogy piaci alapon az FK fóruma is ilyen kinézetű legyen?
Vagy az "elitheztartozás" és a "nekünk van, nektek nincs, bebebe" érzése fontosabb, mi morlockok pedig szenvedjünk a késő 90-es éveket idéző fullgagyi fórummal?
(Persze nem ismerem az FD és a fórumotok pontos tulajdoni viszonyait, így lehet nem te vagy az illetékes, majd válaszol akinek kell. 😊 )
Sobri Jóska
Nem az üzleti alap a cél, hála istennek, anyagi szempontok nem játszanak közre a dologban. Ha azon múlna tárgyaltunk volna már a dologról, de szilárd anyagi helyzet van az FD háta mögött. Talán azt mondhatom, hogy FK szintű, vagy inkább magasabb.Persze ezt látatlanban nehéz megmondani.
Shawn84
Ezt értem, a kérdés arra vonatkozott, hogy mint fejlesztést eladnátok e, hogy az FK-nak is ilyen fasza fóruma legyen, ne ez a mostani fos, vagy a ti fórumfejlesztésetek az csak nektek szól, és egyfajta "nemadom, rohadj meg, buzi FK" attitűd miatt ha a bowl.hu kiürül, akkor több ezren, akik nem vagyunk az FD elitklub része nézhetjük, olvashatjuk, használhatjuk az FK őskori, Euklidész által fejlesztett fórumát, vagy van lehetősége az FK/bowl.hu szerkesztők kombónak is megvenni a tieteket?
(Vagyis kinézetre az FK és az FD fóruma ugyanolyan lenne.)
Sobri Jóska
Ebben a kérdésben már semmiképpen nem vagyok illetékes, nem értek annyira hozzá sajnos, csak az elkészült alap formálásában veszek részt.
  Felkapott fórum témák