NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Nem akartam hozzászólni a témához, mert nem látok/láttam bele a dolgok hátterébe, de egy valami nagyon b@ssza a szememet. Mindenki úgy viszonyul a témához, mint ha törvényileg lenne megtiltva, hogy egy ember több fórumra is regeljen, ne adj isten fórumozzon is több helyen EGYSZERRE!!! Miért ne kínálhatnál alternatívát, hogy aztán a közösség döntsön? Nekem nincs semmi bajom sem az FK sem a Bowl részéről senkivel sem, és még a fúzió is logikusnak tűnik, de ha valaki előáll egy másik ötlettel a helyzet megoldásával/javításával kapcsolatban azt miért kell egyből ellenségnek tekinteni?
Farky
szerintem ez nem ellenségeskedés, személy szerint nekem egyik oldallal sincs semmi bajom, de a f.szom se fog 3 oldalra regelni, hogy ne maradjon le semmiről. Szeretem ha valahol ott van minden egy helyen, de ezzel az lesz a vége, hogy egyik fórumra se fogok írogatni.
És szerintem lesznek még így egy páran. Sajnos. Kár, mert lassan 12 éve tagja vagyok ennek a közösségnek, és nagyon megkedveltem, de nem vagyok időmilliomos, hogy egyszerre 3 helyre írogassak.
eaglesmcnabb
Tegnap nekem is eldurrant az agyam, de MINDENKI közös és jó megoldást akar! Bár tényleg rohadt jó volt ez a fórum, de ezt el kell hagyni! Az FR-es fórum lesz sanszosan a jó megoldás, oda jöhet MINDENKI! Az FK ha úgy látja, hogy az a motor jobb, akkor törli a sajátját és a cikkeknek lesz az fk, fórumra az fr. Kitartás, őszre minden kiderül!
NB2
Szerintem senki nem jár úgy ebédelni, hogy a levest és a desszertet az egyik étteremben kéri ki, a főételt meg egy másikban.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Itt van mindkettő:

 forum.first-down.hu

 fuzovelkifele.com/forum/
Sobri Jóska
Te Sobri A First Downos nem véletlenül nem lett még megosztva. Van még vele munka egy pici, nem sok, de a maradék hibák nélkül gondoltuk megmutatni.
Shawn84
Gondoltam, google ne csak az én barátom legyen. 😉
De nem kell mentegetőzni, elég pöpecül néz ki már most is.
Még úgy is szép, letisztult, majdnem olyan pofás, mint a bowl.hu, hogy csak két hét alatt készült gyorsfejlesztve, nem éveken keresztül, apránként.

Egy kérdés: Maximálisan akceptálva, hogy az FK titeket nem érdekel, oda tuti nem mentek, ha úgy alakul, és nem sikerül valami normálisan kinéző és működő fórumot összeeszkábálniuk az FK-n, akkor eladjátok nekik ezt az FD-s motort? Persze üzleti alapon, nem barátilag?

Azt, hogy "bementek alájuk" csak úgy, én is nonszensznek érzem, hiszen eleve az a létezésetek alapja, hogy oda nem mentek, ez számomra evidens.
De mivel szerintem fasza kis fórum lesz nálatok, még ha csak egy kisebbségnek is alkottátok, arra nyitottak vagytok, hogy piaci alapon az FK fóruma is ilyen kinézetű legyen?
Vagy az "elitheztartozás" és a "nekünk van, nektek nincs, bebebe" érzése fontosabb, mi morlockok pedig szenvedjünk a késő 90-es éveket idéző fullgagyi fórummal?
(Persze nem ismerem az FD és a fórumotok pontos tulajdoni viszonyait, így lehet nem te vagy az illetékes, majd válaszol akinek kell. 😊 )
Sobri Jóska
Nem az üzleti alap a cél, hála istennek, anyagi szempontok nem játszanak közre a dologban. Ha azon múlna tárgyaltunk volna már a dologról, de szilárd anyagi helyzet van az FD háta mögött. Talán azt mondhatom, hogy FK szintű, vagy inkább magasabb.Persze ezt látatlanban nehéz megmondani.
Shawn84
Ezt értem, a kérdés arra vonatkozott, hogy mint fejlesztést eladnátok e, hogy az FK-nak is ilyen fasza fóruma legyen, ne ez a mostani fos, vagy a ti fórumfejlesztésetek az csak nektek szól, és egyfajta "nemadom, rohadj meg, buzi FK" attitűd miatt ha a bowl.hu kiürül, akkor több ezren, akik nem vagyunk az FD elitklub része nézhetjük, olvashatjuk, használhatjuk az FK őskori, Euklidész által fejlesztett fórumát, vagy van lehetősége az FK/bowl.hu szerkesztők kombónak is megvenni a tieteket?
(Vagyis kinézetre az FK és az FD fóruma ugyanolyan lenne.)

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Nem akartam hozzászólni a témához, mert nem látok/láttam bele a dolgok hátterébe, de egy valami nagyon b@ssza a szememet. Mindenki úgy viszonyul a témához, mint ha törvényileg lenne megtiltva, hogy egy ember több fórumra is regeljen, ne adj isten fórumozzon is több helyen EGYSZERRE!!! Miért ne kínálhatnál alternatívát, hogy aztán a közösség döntsön? Nekem nincs semmi bajom sem az FK sem a Bowl részéről senkivel sem, és még a fúzió is logikusnak tűnik, de ha valaki előáll egy másik ötlettel a helyzet megoldásával/javításával kapcsolatban azt miért kell egyből ellenségnek tekinteni?
Farky
szerintem ez nem ellenségeskedés, személy szerint nekem egyik oldallal sincs semmi bajom, de a f.szom se fog 3 oldalra regelni, hogy ne maradjon le semmiről. Szeretem ha valahol ott van minden egy helyen, de ezzel az lesz a vége, hogy egyik fórumra se fogok írogatni.
És szerintem lesznek még így egy páran. Sajnos. Kár, mert lassan 12 éve tagja vagyok ennek a közösségnek, és nagyon megkedveltem, de nem vagyok időmilliomos, hogy egyszerre 3 helyre írogassak.
eaglesmcnabb
Tegnap nekem is eldurrant az agyam, de MINDENKI közös és jó megoldást akar! Bár tényleg rohadt jó volt ez a fórum, de ezt el kell hagyni! Az FR-es fórum lesz sanszosan a jó megoldás, oda jöhet MINDENKI! Az FK ha úgy látja, hogy az a motor jobb, akkor törli a sajátját és a cikkeknek lesz az fk, fórumra az fr. Kitartás, őszre minden kiderül!
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
A dél-amerikai szappaoperák semmik ehhez képest. 😀

Ami biztos, hogy ha véglegesen is egynél több fórum lesz, akkor én addig a percig voltam fórumot olvasó és pláne fórumra író user.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Itt van mindkettő:

 forum.first-down.hu

 fuzovelkifele.com/forum/
Sobri Jóska
Te Sobri A First Downos nem véletlenül nem lett még megosztva. Van még vele munka egy pici, nem sok, de a maradék hibák nélkül gondoltuk megmutatni.
Shawn84
Gondoltam, google ne csak az én barátom legyen. 😉
De nem kell mentegetőzni, elég pöpecül néz ki már most is.
Még úgy is szép, letisztult, majdnem olyan pofás, mint a bowl.hu, hogy csak két hét alatt készült gyorsfejlesztve, nem éveken keresztül, apránként.

Egy kérdés: Maximálisan akceptálva, hogy az FK titeket nem érdekel, oda tuti nem mentek, ha úgy alakul, és nem sikerül valami normálisan kinéző és működő fórumot összeeszkábálniuk az FK-n, akkor eladjátok nekik ezt az FD-s motort? Persze üzleti alapon, nem barátilag?

Azt, hogy "bementek alájuk" csak úgy, én is nonszensznek érzem, hiszen eleve az a létezésetek alapja, hogy oda nem mentek, ez számomra evidens.
De mivel szerintem fasza kis fórum lesz nálatok, még ha csak egy kisebbségnek is alkottátok, arra nyitottak vagytok, hogy piaci alapon az FK fóruma is ilyen kinézetű legyen?
Vagy az "elitheztartozás" és a "nekünk van, nektek nincs, bebebe" érzése fontosabb, mi morlockok pedig szenvedjünk a késő 90-es éveket idéző fullgagyi fórummal?
(Persze nem ismerem az FD és a fórumotok pontos tulajdoni viszonyait, így lehet nem te vagy az illetékes, majd válaszol akinek kell. 😊 )

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nem akartam hozzászólni a témához, mert nem látok/láttam bele a dolgok hátterébe, de egy valami nagyon b@ssza a szememet. Mindenki úgy viszonyul a témához, mint ha törvényileg lenne megtiltva, hogy egy ember több fórumra is regeljen, ne adj isten fórumozzon is több helyen EGYSZERRE!!! Miért ne kínálhatnál alternatívát, hogy aztán a közösség döntsön? Nekem nincs semmi bajom sem az FK sem a Bowl részéről senkivel sem, és még a fúzió is logikusnak tűnik, de ha valaki előáll egy másik ötlettel a helyzet megoldásával/javításával kapcsolatban azt miért kell egyből ellenségnek tekinteni?
Farky
szerintem ez nem ellenségeskedés, személy szerint nekem egyik oldallal sincs semmi bajom, de a f.szom se fog 3 oldalra regelni, hogy ne maradjon le semmiről. Szeretem ha valahol ott van minden egy helyen, de ezzel az lesz a vége, hogy egyik fórumra se fogok írogatni.
És szerintem lesznek még így egy páran. Sajnos. Kár, mert lassan 12 éve tagja vagyok ennek a közösségnek, és nagyon megkedveltem, de nem vagyok időmilliomos, hogy egyszerre 3 helyre írogassak.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ez a first-down oldal ez mi? ezen lesznek cikkek vagy bármi? vagy cseberbőlvederbe. És csak valentinx kijátszása történt meg, semmi más.
braxa88
Röviden, tömören:
- Baggio úgy gondolta, hogy tovább kell lépni a honlap, a fórum és a közösség érdekében, mivel ezen a felületen a fejlesztések nem tőlünk függnek, nem valósulnak meg.
- Ezt követően felvette a kapcsolatot a fk-vel, hogy az ő rendezett hátterükkel kéne létrehozni egy új fórumot az ő honlapjuk alatt, mivel ebben látta az előrelépés lehetőségét.
- Erről egyeztetett a szerkesztőkkel, továbbá több törzsfórumozóval is
- Ezt követően lett létrehozva az a fórum
- Aki úgy gondolták, hogy az nem megfelelő formátum, vagy nem megfelelő a partner, egy másik fórumot hoztak létre, az fd honlapjának égisze alatt.
- Így most van három fórum, itt tartunk most. A fk-n a bowl.hus szerkesztők terveznek tartalmat kreálni. Az fd-ről fingom sincs. A bowl.hu jőövője meg valentinx-en múlik, hogy mit akar vele kezdeni. Én ennyit tudok.
gabokocka
ezt értem. nekem is küldött anno baggio pm-t az ügyben

szerintem ez van:
-FK előrelépés, életbenmaradás, új arcok belépése, közösség bővítése, FK-n bowl.hu-s cikkek is.
-first-down vagy mi és bowl.hu lassú elsorvadás.


Amit nem értek, hogy a FKn szar a fórum, de nincs olyan ember aki megtudná csinálni szépre, használhatóra? katonadaniék keresik a hozzáértő embereket, erre az a megoldás hogy valakik máshol csinálnak egy "jobbat" (nem lett jobb). Akkor csak van hozzáértő ember...
Dühítő.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ez a first-down oldal ez mi? ezen lesznek cikkek vagy bármi? vagy cseberbőlvederbe. És csak valentinx kijátszása történt meg, semmi más.
braxa88
Röviden, tömören:
- Baggio úgy gondolta, hogy tovább kell lépni a honlap, a fórum és a közösség érdekében, mivel ezen a felületen a fejlesztések nem tőlünk függnek, nem valósulnak meg.
- Ezt követően felvette a kapcsolatot a fk-vel, hogy az ő rendezett hátterükkel kéne létrehozni egy új fórumot az ő honlapjuk alatt, mivel ebben látta az előrelépés lehetőségét.
- Erről egyeztetett a szerkesztőkkel, továbbá több törzsfórumozóval is
- Ezt követően lett létrehozva az a fórum
- Aki úgy gondolták, hogy az nem megfelelő formátum, vagy nem megfelelő a partner, egy másik fórumot hoztak létre, az fd honlapjának égisze alatt.
- Így most van három fórum, itt tartunk most. A fk-n a bowl.hus szerkesztők terveznek tartalmat kreálni. Az fd-ről fingom sincs. A bowl.hu jövője meg valentinx-en múlik, hogy mit akar vele kezdeni. Én ennyit tudok.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ez a first-down ez mi az isten? és minek rá még egy fórum?
hihetetlen már ez a variálás. ott a fórum az FKn minek kell összvissza baszakodni.
FK helyében már szarnék az egészben és törölném a fórumot, mondván döntsétek már el hülye bowl.husok mit akartok...
braxa88
Nem szarunk rá, de ha úgy látjuk, hogy belátható időn belül nem tudunk még az fd-snél se jobb fórumot megvalósítani, úgy tényleg törölni fogjuk az fk-sat a szétaprozódás megállításának érdekében
r.baggio
Ez a first-down oldal ez mi? ezen lesznek cikkek vagy bármi? vagy cseberbőlvederbe. És csak valentinx kijátszása történt meg, semmi más.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
ez a first-down ez mi az isten? és minek rá még egy fórum?
hihetetlen már ez a variálás. ott a fórum az FKn minek kell összvissza baszakodni.
FK helyében már szarnék az egészben és törölném a fórumot, mondván döntsétek már el hülye bowl.husok mit akartok...
braxa88
Nem szarunk rá, de ha úgy látjuk, hogy belátható időn belül nem tudunk még az fd-snél se jobb fórumot megvalósítani, úgy tényleg törölni fogjuk az fk-sat a szétaprozódás megállításának érdekében


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
ez a first-down ez mi az isten? és minek rá még egy fórum?
hihetetlen már ez a variálás. ott a fórum az FKn minek kell összvissza baszakodni.
FK helyében már szarnék az egészben és törölném a fórumot, mondván döntsétek már el hülye bowl.husok mit akartok...
braxa88
Az FD fórum nem nyilvánosnak indult, csak akkora lett az érdeklődés iránta, amikor kiszivárgott, hogy azzá teszik a srácok! Megjegyezném biztos nem véletlen a nagy érdeklődés és részemről örülök neki/nekik!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
ez a first-down ez mi az isten? és minek rá még egy fórum?
braxa88
Azért, hogy akiknek kedvük van megvitathassák az élet kisebb-nagyobb dolgait. Ennyi, nem kell bele többet látni. Tesztüzemben fut...
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ez a first-down ez mi az isten? és minek rá még egy fórum?
hihetetlen már ez a variálás. ott a fórum az FKn minek kell összvissza baszakodni.
FK helyében már szarnék az egészben és törölném a fórumot, mondván döntsétek már el hülye bowl.husok mit akartok...
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Remélem az egész bagázs végül egy helyen lesz és hamarosan...
Chargers LT
Én még pár évig nem kerülnék a föld alá 😊
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
Itt van mindkettő:

 forum.first-down.hu

 fuzovelkifele.com/forum/
Sobri Jóska
Te Sobri A First Downos nem véletlenül nem lett még megosztva. Van még vele munka egy pici, nem sok, de a maradék hibák nélkül gondoltuk megmutatni.
Shawn84
😀😀😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Itt van mindkettő:

 forum.first-down.hu

 fuzovelkifele.com/forum/
Sobri Jóska
Te Sobri A First Downos nem véletlenül nem lett még megosztva. Van még vele munka egy pici, nem sok, de a maradék hibák nélkül gondoltuk megmutatni.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 430
akkor itt most a tartalomról, és a formáról van szó?
mert azt már megválaszolták a 80-as években.
Tartalomhoz a forma, Amfora...

RIP SAS ISTVÁN
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Remélem az egész bagázs végül egy helyen lesz és hamarosan...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Itt van mindkettő:

 forum.first-down.hu

 fuzovelkifele.com/forum/

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 940
mi az a FD forum?milyen oldal az?nincs kedvem oldalakat visszaolvasni
ZoliMP
Nézz rá, aztán döntsd el!
Helmut Zimmer
ugy ertem h mi a webcime..hogyan talalom meg😀
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
mi az a FD forum?milyen oldal az?nincs kedvem oldalakat visszaolvasni
ZoliMP
Nézz rá, aztán döntsd el!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
mi az a FD forum?milyen oldal az?nincs kedvem oldalakat visszaolvasni
ZoliMP
O szar
O szuper
O szakadárok
O megmentők

Ha a jó helyre klikkelsz, megszólalnak a fanfárok.

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Komolyan mondom szánalmas ami itt kialakult, nyugodtan mindenki magára veheti...

EGY KURVA FÓRUMKÖLTÖZÉSBŐL ennyi problémát generálni

és akkor egyesek csodálkoznak, hogy pl a "politikai elit" mennyire diszfunkcionálisan tud viselkedni, hát jó reggelt!
lassan már csak az ügynöklista hiányzik innen és eléritek az "elit" szintjét, gratulálok
ZERO_L
címeres balfaszkodás megy. Igazából most kéne békülősen egy kiadósat dugni, és holnaptól megnyugodva folytatni itt a fórumozást.
Amadeus
Ezen logika mentén Helmut 3 napja a tantrikus szexmennyországból írogat nekünk, konstans dugások közepette. 😉
Sobri Jóska
😀
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 940
mi az a FD forum?milyen oldal az?nincs kedvem oldalakat visszaolvasni
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Komolyan mondom szánalmas ami itt kialakult, nyugodtan mindenki magára veheti...

EGY KURVA FÓRUMKÖLTÖZÉSBŐL ennyi problémát generálni

és akkor egyesek csodálkoznak, hogy pl a "politikai elit" mennyire diszfunkcionálisan tud viselkedni, hát jó reggelt!
lassan már csak az ügynöklista hiányzik innen és eléritek az "elit" szintjét, gratulálok
ZERO_L
címeres balfaszkodás megy. Igazából most kéne békülősen egy kiadósat dugni, és holnaptól megnyugodva folytatni itt a fórumozást.
Amadeus
Ezen logika mentén Helmut 3 napja a tantrikus szexmennyországból írogat nekünk, konstans dugások közepette. 😉