NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Engem maga a trend nem zavar (hogy a WR-TE fizetések közötti olló picit csökken, sőt örülök neki), de olyan szempontból valóban furcsa a dolog, hogy az idei TE class kimagaslóan erősnek tűnik, és minimum 7-8 kezdőt lehet találni, ha nem többet... így nem biztos hogy idén kéne minden második vonalas TE-t 5M környéki éves fizuval leigazolni.
Ritkaság, de egyetértek Adirotorral 😊

Szerintem a csapatok azért szórják a pénzt, mert van... egész egyszerűen a viszonylag nagyobb arányú capemelkedés következménye... és nem szelektálnak a posztok közt, a draftra előre tekintve. De nemcsak TE, hanem természetesen minden más poszton is szórják a pénzt.

Annyi a különbség, hogy a +1.5-2 milliós túlfizetés mondjuk a TE poszton, az eddigi aránylag alacsonyabb fizetések mellett talán feltűnőbb, mintha valaki mondjuk Kalilt, valamelyik CB-t vagy Kenny Stillst fizette túl 2 millával..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi teszi azt hogy atlag vagy az alatti TE-ek ekkora penzeket kapnak?Foleg a mely TE class elott.

Sims: 3ev 18M
Ellison: 4 ev 18M
Toilolo: 3ev 12M
+ Jack Doyle
Adirotor
Te sem láttad még az isteni jack Doyle-t játszani.

Ülj le, egyes! És be ne tedd a lábad többet Indianapoliszianába, mert a Colts-szurkolók elkergetnek. 8-(

Doyle ligaszinten baromi jó játékos lett a posztján, nem elég, hogy elkapni is tud, kifejezetten jól blokkol. Nem véletlen, hogy a Colts elpasszolta Allent. Na ő az, aki nem éri meg azt a pénzt, amit kapott tavaly, de hát Ryan Grigson.

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Mi teszi azt hogy atlag vagy az alatti TE-ek ekkora penzeket kapnak?Foleg a mely TE class elott.

Sims: 3ev 18M
Ellison: 4 ev 18M
Toilolo: 3ev 12M
+ Jack Doyle
Adirotor
A TE-ek egyik feladata a blokkolás, de ha megfigyeled az FB árak is mentek felfele szépen,
sutianap
Ja de Sims egy kula volt
Adirotor
Sims top10 FA TE, köbö, meg is kapta a pénzét, nofantasyjustreal
sutianap
De csak mert nem volt tobb TE a piacon 😂
Te lattad mar jatszani? (mar ha nem volt serult)
Mert en eleget lattam es egy 4. Koros rookie egybol tudna hozni azt a tekintelyes "szintet"
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Mi teszi azt hogy atlag vagy az alatti TE-ek ekkora penzeket kapnak?Foleg a mely TE class elott.

Sims: 3ev 18M
Ellison: 4 ev 18M
Toilolo: 3ev 12M
+ Jack Doyle
Adirotor
A TE-ek egyik feladata a blokkolás, de ha megfigyeled az FB árak is mentek felfele szépen,
sutianap
Ja de Sims egy kula volt
Adirotor
Sims top10 FA TE, köbö, meg is kapta a pénzét, nofantasyjustreal


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 075
Mi teszi azt hogy atlag vagy az alatti TE-ek ekkora penzeket kapnak?Foleg a mely TE class elott.

Sims: 3ev 18M
Ellison: 4 ev 18M
Toilolo: 3ev 12M
+ Jack Doyle
Adirotor
Viszont Doyle fasza. Ő megéri a pénzét.

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Mi teszi azt hogy atlag vagy az alatti TE-ek ekkora penzeket kapnak?Foleg a mely TE class elott.

Sims: 3ev 18M
Ellison: 4 ev 18M
Toilolo: 3ev 12M
+ Jack Doyle
Adirotor
A TE-ek egyik feladata a blokkolás, de ha megfigyeled az FB árak is mentek felfele szépen,
sutianap
Ja de Sims egy kula volt
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Mi teszi azt hogy atlag vagy az alatti TE-ek ekkora penzeket kapnak?Foleg a mely TE class elott.

Sims: 3ev 18M
Ellison: 4 ev 18M
Toilolo: 3ev 12M
+ Jack Doyle
Adirotor
A TE-ek egyik feladata a blokkolás, de ha megfigyeled az FB árak is mentek felfele szépen,


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Mi teszi azt hogy atlag vagy az alatti TE-ek ekkora penzeket kapnak?Foleg a mely TE class elott.

Sims: 3ev 18M
Ellison: 4 ev 18M
Toilolo: 3ev 12M
+ Jack Doyle
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Ez a Houston trade nagyon kemény XD Ez már csak akkor lenne nagyon kemény, ha Romot nem vinnék el XD
Chargers LT
Hova gondolsz? A houstoni FO észjárása alapján most agyon fizetik Cutlert.
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Ez a Houston trade nagyon kemény XD Ez már csak akkor lenne nagyon kemény, ha Romot nem vinnék el XD

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/839937960103530499

beraktam FA topikba is, de most ilyen létezik??
Oswi + 2018 2.körös =
??😀😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Oldalak óta megy itt a dilemma a browns garoppolo házasságról ( is ), holnap meg a fű alatt bejelentik, hogy hue hozza egy második körösért mcarront 😊
peach
Szóról szóra ezt akartam írni, és Mc is bizonyított már annyit, mint JimmyG - egy jóval szarabb offense-ben.
Fast Willie
Hue ismeri is AJ-t, én a pályán látottak alapján benne amúgy több tüzet is látok, mint Jimmyben és vezéralkatnak tartom.

A Bengals jó néhány évig Daltonnal megy tovább, aki az elmúlt években önmagát felülmúlva teljesít, ezért nincs igazán érdekük megtartani Mccarront. Ha jó ajánlat érkezik - akár az 1/12 - megy érte, akkor sztem ez a trade értékarányosabb. Ráadásul neki még két évig él a szerződése(?)

1/1-re meg kihúzzák Garrettet.
Fast Willie
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Oldalak óta megy itt a dilemma a browns garoppolo házasságról ( is ), holnap meg a fű alatt bejelentik, hogy hue hozza egy második körösért mcarront 😊
peach
Szóról szóra ezt akartam írni, és Mc is bizonyított már annyit, mint JimmyG - egy jóval szarabb offense-ben.
Fast Willie
Hue ismeri is AJ-t, én a pályán látottak alapján benne amúgy több tüzet is látok, mint Jimmyben és vezéralkatnak tartom.

A Bengals jó néhány évig Daltonnal megy tovább, aki az elmúlt években önmagát felülmúlva teljesít, ezért nincs igazán érdekük megtartani Mccarront. Ha jó ajánlat érkezik - akár az 1/12 - megy érte, akkor sztem ez a trade értékarányosabb.

1/1-re meg kihúzzák Garrettet.
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Oldalak óta megy itt a dilemma a browns garoppolo házasságról ( is ), holnap meg a fű alatt bejelentik, hogy hue hozza egy második körösért mcarront 😊
peach
Szóról szóra ezt akartam írni, és Mc is bizonyított már annyit, mint JimmyG - egy jóval szarabb offense-ben.
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Kb. kizárt, hogy Romo ott kössön ki. Nem hiszem, hogy 2 vagy 3 millió dollár döntene az ő esetében, inkább egy esély a bajnoki gyűrűre. Aztán majd a 4. fordulóban kidől...
Asbee
de gyűrű akkor is jár
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kb. kizárt, hogy Romo ott kössön ki. Nem hiszem, hogy 2 vagy 3 millió dollár döntene az ő esetében, inkább egy esély a bajnoki gyűrűre. Aztán majd a 4. fordulóban kidől...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Nem tudom ,hogy mennyi motiválja még a pénz Romo-t, szerintem nem feltétlen, de majd kiderül. És hát a pénzt leszámít sok más nem vinné Clevelandbe.

több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
szvsz a cleveland akkor jönne ki a legjobban a dolgokból ha Romot odacsábítaná.
1/1-re jöhetne garrett, 1/12-re meg eldönthetnék hogy kell-e project QB, vagy húznak majd jövőre valakit.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
...
Igor
Azt azért ne feledjük, hogy alapvetően az fog érte ajánlani, adni bármit, aki a draft előtt is jóra értékelte. (Mondjuk 3. körösre.) Annál rosszabb nyilván nem lett.
Ami viszont biztos, hogy JG -ha rendszer QB is-, de el tud irányítani egy O-t, míg ezt a jelenlegi rookiekról nem tudjuk.
zinedine5
Nézd, az első ponttal egyetértek.. de szerintem a QB értékelésekkel hatalmas gon van. Az, hogy backup QB-k, vagy átlag alatti QB-k kapnak olyan pénzt (10-15-20 misi), amit bámelyik más poszton elitjátékosok.. az teljesen abszurd.. és kíváncsi vagyok, mikor lesznek majd olyan csapatok, akik mondjuk vesznek két elit futót, és szembemennek a dologgal, futnak 45-ször, és passzolnak 10-12-szer, sima ballcontrol offense, meg elit D.. közben persze lehet rookie QB-kkal próbálkozni 2-3. körökben. Vagy valami "kiégett" veterán hozni, mint mondjuk Kaep idén, aki 4-5 misiért is aláír.
A Buffalo elég közel van hozzá, egy ideig azt hittem Tyroddal ilyesmit akartak csinálni, aztán amikor kijött az a contract, ott elvesztettem a hitemet a front office-ban..
Igor
Csak nem erre tart a liga jelenleg. Ahogy a Buffalos példád is mutatja. (Cassel is kapott egy évi 10 milkás szerződést 2009-ben. Pedig őt a draft pillanatában sem tartották sokra.)
Mindig ott van az a tényező, hogy az aktuális FO-nak, GM-nek, HC-nek villantania kell. Ez nem college, ahol éveket is tudsz akár kísérletezni egy másik rendszerrel. Itt van kb. 3 éved, aztán ennyi. Ennyi idő alatt pedig általában a járt utat választják.


Ez az én fő bajom, és szerintem ezért értékelem Jimmy G-t is lejjebb, és a rookiekat feljebb... mert az olcsó QB hatalmas kincs. Garoppoloért kb. akkor érdemes tradelni, ha úgy látod hogy TOP 6-8 QB lesz belőle, és hosszútávon megéri mondjuk az évi 20 millát.. de az árat még akkor is vitatom. (És szerintem egy elsőkörösért is vígan adná a Pats.)Igor
Kétségtelen, hogy fizetni kell neki, de azért egyelőre nem 20 milkát per év. De ha két évre kap: 1m+tag miatt 20-at, tehát 21-et. Akkor két év /10 millióért van és annyi idő alatt kiderül, hogy lesz-e valaki vagy sem. Látva a cap növekedést és számokat és ha Glennon megkapja, azt amit rebesgetnek, akkor ez nem vállalhatatlan egy olyan QB esetében, akit a fr. QB-nak szánsz. (Természetesen itt most arról beszélgetünk, ha valaki látja benne a lehetőséget.)

A másodikat ne feszegessük. Egy dolog azt a Patriots O-t terelgetni, és egy másik lenne az Alshon-nélküli Bearst, a Pryor nélküli Brownst (aki inkább az idei draftot kéne lehúzni A+-ra és akkor meccsben vannak, Garoppolo, vagy rookie QB ide vagy oda), vagy a teljesen reménytelen 49erst...
Igor
Itt megint az jön elő, hogy 3 éved van. ha Hue vagy, akkor már csak 2. Ha nem szerzel QB-t idén akit bevethetsz, akkor jövőre már csak 1. (A Browns egyébként épp tavaly húzott be 3 wr-t az első 4 körben.)
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Oldalak óta megy itt a dilemma a browns garoppolo házasságról ( is ), holnap meg a fű alatt bejelentik, hogy hue hozza egy második körösért mcarront 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha az 1/1 Garrett, akkor még rosszabb a helyzete a Brownsnak. Előtte van 49ers, Bears, Jets és még akár betradelhet az 1/12 elé a Redskins. Tehát akkor ott van a Browns, hogy kihúzza a legjobb játékost, majd 1/12-n kihúzza a maradékot, ami lehet, hogy nekik nem is tetszik vagy nem húz irányítót majd csak a 2. körben.

Arról nem is beszélve, hogy a Garoppolo project elég hamar kiderülne, hogy működik e vagy sem, kvázi eldobnak 1 évet, ha nem megy, míg egy 1/12 húzott QB biztosan nem 1 évet emésztene fel (Bortles üdvözletét küldi) pláne, hogy elég gyakoriak azok a vélemények, hogy egyik QB sem lenne rögtön kezdő és kellene nekik padozni legalább 1 évet.

Brownsnak pont azért érné meg a Garoppolo projecbe befeketetnie, mert ott van náluk az 1/1 ahol kihúzhatják a class legjobb játékosát és mellette még van egy 1. körös választásuk, amit feláldozhatnak irányítóra.
ervinator
Kezdhet Kessler is, nem? Vagy hoznak egy veteránt..

Korán van még FA-piacozásban, de már most 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem megy ki 4 QB az első 11 pick alatt (szerintem Mahomes elég közel van a másik háromhoz, és utána van a szakadék), a 49ers a saját offensét építgeti, a Jets tuti biztos nem megy bele még egy korai QB pickbe... a másik kettőről nem merek nyilatkozni, ott benne lehet a pakliban.De vészhelyzet a Browns is feltradelhet még mindig 1/8-ra vagy 1/9-re... Garrett viszont már nem lesz ott.

És írtam már, hogy én miért fektetném az 1/12-t inkább rookieba, mint Garoppoloba.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
...
Igor
Azt azért ne feledjük, hogy alapvetően az fog érte ajánlani, adni bármit, aki a draft előtt is jóra értékelte. (Mondjuk 3. körösre.) Annál rosszabb nyilván nem lett.
Ami viszont biztos, hogy JG -ha rendszer QB is-, de el tud irányítani egy O-t, míg ezt a jelenlegi rookiekról nem tudjuk.
zinedine5
Nézd, az első ponttal egyetértek.. de szerintem a QB értékelésekkel hatalmas gond van. Az, hogy backup QB-k, vagy átlag alatti QB-k kapnak olyan pénzt (10-15-20 misi), amit bámelyik más poszton elitjátékosok.. az teljesen abszurd.. és kíváncsi vagyok, mikor lesznek majd olyan csapatok, akik mondjuk vesznek két elit futót, és szembemennek a dologgal, futnak 45-ször, és passzolnak 10-12-szer, sima ballcontrol offense, meg elit D.. közben persze lehet rookie QB-kkal próbálkozni 2-3. körökben. Vagy valami "kiégett" veterán hozni, mint mondjuk Kaep idén, aki 4-5 misiért is aláír.
A Buffalo elég közel van hozzá, egy ideig azt hittem Tyroddal ilyesmit akartak csinálni, aztán amikor kijött az a contract, ott elvesztettem a hitemet a front office-ban..

Ez az én fő bajom, és szerintem ezért értékelem Jimmy G-t is lejjebb, és a rookiekat feljebb... mert az olcsó QB hatalmas kincs. Garoppoloért kb. akkor érdemes tradelni, ha úgy látod hogy TOP 6-8 QB lesz belőle, és hosszútávon megéri mondjuk az évi 20 millát.. de az árat még akkor is vitatom. (És szerintem egy elsőkörösért is vígan adná a Pats.)

A másodikat ne feszegessük. Egy dolog azt a Patriots O-t terelgetni, és egy másik lenne az Alshon-nélküli Bearst, a Pryor nélküli Brownst (aki inkább az idei draftot kéne lehozni A+-ra és akkor meccsben vannak, Garoppolo, vagy rookie QB ide vagy oda), vagy a teljesen reménytelen 49erst...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Ebben az űrben Garoppolo csomagja szvsz jogosan értékelődik fel. S itt nem egykor volt Pats irányítókból kell következtetéseket levonni. Konkrétan mit tud az olasz és milyen hozzáadott értéke van a szerződésének. Miért gondolkodhat el a Browns például rajta?
Best case: elvihetik 2017 legjobb újoncát és van 1+4 évre franchise irányítójuk nagyjából 75 misiért (fele garantált). Ugrott egy jó/kiváló CB behúzása.
Worst case: elvihetik 2017 legjobb újoncát és jövőre újra próbálhatják egy sokkal jobbnak ígérkező QB osztályban. Ugrott egy jó/kiváló CB behúzása.
Ha 1/1-re irányítót draftolnak.
Best case: van 4+1 évre franchise irányítójuk cca 50 misiért (40 körüli garantálttal). Ugrott 2017 legjobb újonca. Húzhatnak egy jó/kiváló pass rushert/CB-t.
Worst case: Szenvedés van 4 évig (RGIII, Bradford, Goff, Bortles integet) 25-30 misiért. Ugrott 2017 legjobb újonca. Esetleg jövőre újra próbálhatják egy sokkal jobbnak ígérkező QB osztályban (újabb 30-35 milliós vállalás).

Best case forgatókönyvek esetén nincs (érdemi) különbség. De ha beüt a gebasz, akkor a Garoppolo változat sokkal vonzóbb. Szinte nulla veszteséggel lehet kiszállni a buliból (az idén "elszalasztott" 1/12 játékos minősége és egy év szerencsétlenkedés.) Ha az 1/1-re kiválasztott irányító 2017-ben nyom egy Goffot, akkor legalább 2-3 év megy a levesbe 25 millió cap hittel és az edzői stábbal együtt.

Tételezzük fel, hogy a Garoppolo-projekt beválására 50%-ot ad a Browns FO. Szerinted mekkora beválási valószínűség mellett vállalnák be az 1/1 projektet? Én 85-90% alatt nem lennék rá vevő. S melyik idei újonc irányító kínál ekkora esélyt?
tomi-tomi
Ott csuszol felre, hogy 1/1 = iranyito. Teljesen egyertelmu hogy Garrett lesz.

Es ha 1/12-re elviszed Kizert, Trubyt vagy Watsont, heck... meg akar Mahomest is (aki padozik 1 evet), meg akkor is van 3 relative olcso eved. Galoppozoval van 1 olcso eved. Hatalmas kulonbseg...

A legutolso reszt plane nem ertem... mi az hogy 50% Garoppolo es 85% a rookie iranyito? Ugy, hogy a rookie joval kevesebbe kerul (draft pick capital teren, az alapjan amit a Pats ker, es salary szinten egyarant) - ha Garoppolo 50%, akkor a rookie mar 25-30% bevalasnal megeri, tisztan logikai alapon termeszetesen.

Es ezt igy levezetve, Garoppolo jelenleg csak ugy eri meg, ha kevesebbet fizetsz erte mint 1 darab elso kor. Ilyen egyszeru a dolog.

Persze van 31 franchise, igy biztos lesz koztuk legalabb egy kreten... de ettol meg a statiszika, logika es konkret fizetesi szamok makacs dolgok.
Igor
Ha az 1/1 Garrett, akkor még rosszabb a helyzete a Brownsnak. Előtte van 49ers, Bears, Jets és még akár betradelhet az 1/12 elé a Redskins. Tehát akkor ott van a Browns, hogy kihúzza a legjobb játékost, majd 1/12-n kihúzza a maradékot, ami lehet, hogy nekik nem is tetszik vagy nem húz irányítót majd csak a 2. körben.

Arról nem is beszélve, hogy a Garoppolo project elég hamar kiderülne, hogy működik e vagy sem, kvázi eldobnak 1 évet, ha nem megy, míg egy 1/12 húzott QB biztosan nem 1 évet emésztene fel (Bortles üdvözletét küldi) pláne, hogy elég gyakoriak azok a vélemények, hogy egyik QB sem lenne rögtön kezdő és kellene nekik padozni legalább 1 évet.

Brownsnak pont azért érné meg a Garoppolo projecbe befeketetnie, mert ott van náluk az 1/1 ahol kihúzhatják a class legjobb játékosát és mellette még van egy 1. körös választásuk, amit feláldozhatnak irányítóra.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
...
Igor
Azt azért ne feledjük, hogy alapvetően az fog érte ajánlani, adni bármit, aki a draft előtt is jóra értékelte. (Mondjuk 3. körösre.) Annál rosszabb nyilván nem lett.
Ami viszont biztos, hogy JG -ha rendszer QB is-, de el tud irányítani egy O-t, míg ezt a jelenlegi rookiekról nem tudjuk.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ebben az űrben Garoppolo csomagja szvsz jogosan értékelődik fel. S itt nem egykor volt Pats irányítókból kell következtetéseket levonni. Konkrétan mit tud az olasz és milyen hozzáadott értéke van a szerződésének. Miért gondolkodhat el a Browns például rajta?
Best case: elvihetik 2017 legjobb újoncát és van 1+4 évre franchise irányítójuk nagyjából 75 misiért (fele garantált). Ugrott egy jó/kiváló CB behúzása.
Worst case: elvihetik 2017 legjobb újoncát és jövőre újra próbálhatják egy sokkal jobbnak ígérkező QB osztályban. Ugrott egy jó/kiváló CB behúzása.
Ha 1/1-re irányítót draftolnak.
Best case: van 4+1 évre franchise irányítójuk cca 50 misiért (40 körüli garantálttal). Ugrott 2017 legjobb újonca. Húzhatnak egy jó/kiváló pass rushert/CB-t.
Worst case: Szenvedés van 4 évig (RGIII, Bradford, Goff, Bortles integet) 25-30 misiért. Ugrott 2017 legjobb újonca. Esetleg jövőre újra próbálhatják egy sokkal jobbnak ígérkező QB osztályban (újabb 30-35 milliós vállalás).

Best case forgatókönyvek esetén nincs (érdemi) különbség. De ha beüt a gebasz, akkor a Garoppolo változat sokkal vonzóbb. Szinte nulla veszteséggel lehet kiszállni a buliból (az idén "elszalasztott" 1/12 játékos minősége és egy év szerencsétlenkedés.) Ha az 1/1-re kiválasztott irányító 2017-ben nyom egy Goffot, akkor legalább 2-3 év megy a levesbe 25 millió cap hittel és az edzői stábbal együtt.

Tételezzük fel, hogy a Garoppolo-projekt beválására 50%-ot ad a Browns FO. Szerinted mekkora beválási valószínűség mellett vállalnák be az 1/1 projektet? Én 85-90% alatt nem lennék rá vevő. S melyik idei újonc irányító kínál ekkora esélyt?
tomi-tomi
Ott csuszol felre, hogy 1/1 = iranyito. Teljesen egyertelmu hogy Garrett lesz.

Es ha 1/12-re elviszed Kizert, Trubyt vagy Watsont, heck... meg akar Mahomest is (aki padozik 1 evet), meg akkor is van 3 relative olcso eved. Galoppozoval van 1 olcso eved. Hatalmas kulonbseg...

A legutolso reszt plane nem ertem... mi az hogy 50% Garoppolo es 85% a rookie iranyito? Ugy, hogy a rookie joval kevesebbe kerul (draft pick capital teren, az alapjan amit a Pats ker, es salary szinten egyarant) - ha Garoppolo 50%, akkor a rookie mar 25-30% bevalasnal megeri, tisztan logikai alapon termeszetesen.

Es ezt igy levezetve, Garoppolo jelenleg csak ugy eri meg, ha kevesebbet fizetsz erte mint 1 darab elso kor. Ilyen egyszeru a dolog.

Persze van 31 franchise, igy biztos lesz koztuk legalabb egy kreten... de ettol meg a statiszika, logika es konkret fizetesi szamok makacs dolgok.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)