NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Amúgy ennyire azért talán nem futottunk rosszul, szerintem nincsen benne a yards after contact
Black_Adder
a címében is benne van :d

tehát kurva jó a falunk csak szarok a futóink, legalább bizonyított 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
És ez hasznos mert... színes?
gyeek
Én már azt sem értem, amikor valaki meccs alatt ráizgul a PFF-statisztikákra és belinkel az eredménykövetőbe egymás után nyolcat, szerintem a szurkolók 90%-a számára ezek teljesen értelmezhetetlenek és érdektelenek.
Kampman
a maradék 10% meg takaroggyon a fórumról!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Tehát az esetek >80%ban Inside zone / Man / outside zone / Power sémában blokkoltunk 1 - 1.5 közti átlaggal. Nem tudom mit csináltunk a maradék 20%-ban a futó playeknek, de ha az feltornázta 3.5 - 4 köré (most nem néztem utána pontosan mennyire), akkor abban nagyon jók vagyunk 😀

Amúgy ennyire azért talán nem futottunk rosszul, szerintem nincsen benne a yards after contact

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
És ez hasznos mert... színes?
gyeek
Én már azt sem értem, amikor valaki meccs alatt ráizgul a PFF-statisztikákra és belinkel az eredménykövetőbe egymás után nyolcat, szerintem a szurkolók 90%-a számára ezek teljesen értelmezhetetlenek és érdektelenek.
Kampman
Valamivel a gyíkokat is meg kell fogni. 😊

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
És ez hasznos mert... színes?
gyeek
Én már azt sem értem, amikor valaki meccs alatt ráizgul a PFF-statisztikákra és belinkel az eredménykövetőbe egymás után nyolcat, szerintem a szurkolók 90%-a számára ezek teljesen értelmezhetetlenek és érdektelenek.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Statisztika arról, hogy milyen yard/carry átlagokat produkáltak a csapatok futásban tavaly.

És ilyen arányban használták ezeket a sémákat a csapatok.

iktriad
És ez hasznos mert... színes?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Statisztika arról, hogy milyen yard/carry átlagokat produkáltak a csapatok futásban tavaly.

És ilyen arányban használták ezeket a sémákat a csapatok.


Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Ezeken atugorva egyebkent az hogy folyamatosan novekszik a cap az pont a lenyeget veszi el annak hogy ne lehessen felhalmozni es szetfizetni jatekosokat.
Adirotor
Tekintve, hogy a liga jelenleg a Patriots-ból és a 31 tagú tökfilkók szövetségéből áll, szerintem nem ez a legnagyobb probléma 😊
baggio
Azé most Szifon Zsilmor kiénekelte a sajtot.
sutianap
Ja csak az ő pénzéért jön majd egy Cooks is
baggio
Az bonyibb ennél, főleg, hogy Nyorliszba visszadobálták az 1/14-et is, jelenleg a Pecc 1/32-vel rendelxik, feltéve, hogy egy ennél nem átfogóbb frencsájzokon átívelő 1/12-es nem kerül oda, de ebben nem akarok hinni. Vagy ha igen remélem a Jerry-Mara-Roo tengely észen van, azt picsánrúgnak mindenkit texastól ohájóig.
sutianap
hajrá

 twitter.com/diannaESPN/status/840360890402799620


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Volt olyan hogy elmaradt szezon,a nem megfelelő penzelosztas miatt.
Ez nem goodel bunti jateka itt kőkemény alku eredménye a mostani magas cap.
Amit a jatekosok harcoltak ki nem a tulajok mielött azt hiszed hogy ez JJ vagy BB jateka.

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Akkor a bevetelt kene szetosztani, tenylegesen.
Adirotor
Ez történik.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Akkor a bevetelt kene szetosztani, tenylegesen.
Adirotor
azt nem fgoják megmondani, sose


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Akkor a bevetelt kene szetosztani, tenylegesen.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
De egyaltalan minek kell novelni. Lojek be akkor 200 misire, nem erdekelne senkit. De ez a novelgetes csak szo szerint es atvitt ertelmben is kiszamithatatlanna teszi az egeszet
Adirotor
Ne gyerekeskedj, légy szíves! Nem úri passzióból, kockadobás alapján emelgetnek ötletszerűen. Még egyszer: ez a játékosok részesedése a Liga bevételeiből. A részesedés arányát (s az egész struktúrát) kőkemény tárgyalások után fogadták el.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
De egyaltalan minek kell novelni. Lojek be akkor 200 misire, nem erdekelne senkit. De ez a novelgetes csak szo szerint es atvitt ertelmben is kiszamithatatlanna teszi az egeszet
Adirotor
Mer a bevételek nőnek, így az NFLPA igényt tart a növekményre, hogy azt is a játékosokra költsék, capishi?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
De egyaltalan minek kell novelni. Lojek be akkor 200 misire, nem erdekelne senkit. De ez a novelgetes csak szo szerint es atvitt ertelmben is kiszamithatatlanna teszi az egeszet
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezeken atugorva egyebkent az hogy folyamatosan novekszik a cap az pont a lenyeget veszi el annak hogy ne lehessen felhalmozni es szetfizetni jatekosokat.
Adirotor
Tekintve, hogy a liga jelenleg a Patriots-ból és a 31 tagú tökfilkók szövetségéből áll, szerintem nem ez a legnagyobb probléma 😊
baggio
Azé most Szifon Zsilmor kiénekelte a sajtot.
sutianap
Ja csak az ő pénzéért jön majd egy Cooks is
baggio
Az bonyibb ennél, főleg, hogy Nyorliszba visszadobálták az 1/14-et is, jelenleg a Pecc 1/32-vel rendelxik, feltéve, hogy egy ennél nem átfogóbb frencsájzokon átívelő 1/12-es nem kerül oda, de ebben nem akarok hinni. Vagy ha igen remélem a Jerry-Mara-Roo tengely észen van, azt picsánrúgnak mindenkit texastól ohájóig.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Ezeken atugorva egyebkent az hogy folyamatosan novekszik a cap az pont a lenyeget veszi el annak hogy ne lehessen felhalmozni es szetfizetni jatekosokat.
Adirotor
Tekintve, hogy a liga jelenleg a Patriots-ból és a 31 tagú tökfilkók szövetségéből áll, szerintem nem ez a legnagyobb probléma 😊
baggio
Azé most Szifon Zsilmor kiénekelte a sajtot.
sutianap
Ja csak az ő pénzéért jön majd egy Cooks is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ezeken atugorva egyebkent az hogy folyamatosan novekszik a cap az pont a lenyeget veszi el annak hogy ne lehessen felhalmozni es szetfizetni jatekosokat.
Adirotor
Elosztás szempontjából lényegtelen a cap emelkedése, ha mindenkinek ugyanannyi marad az elosztandó összeg. Kizárja a felhalmozást.

A több bevételből többet kell kifizetni a játékosoknak. Négy évvel ezelőtt 4M/év TE fizetés a cap 3,3%-át vitte el. Idén a 6M/éves szerződés 3,6%-ot. Zeitler elviszi a cap 7,1%-át, négy évvel ezelőtt ehhez elég volt egy 8,5M szerződés.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezeken atugorva egyebkent az hogy folyamatosan novekszik a cap az pont a lenyeget veszi el annak hogy ne lehessen felhalmozni es szetfizetni jatekosokat.
Adirotor
A cap a játékosokra kötlhető/költendő összeg, most hijába zsugorgat össze keményen egy tavalyelőtt CB2-es fizetésre, miko idén fullbacket tud venni belőle, he?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezeken atugorva egyebkent az hogy folyamatosan novekszik a cap az pont a lenyeget veszi el annak hogy ne lehessen felhalmozni es szetfizetni jatekosokat.
Adirotor
Tekintve, hogy a liga jelenleg a Patriots-ból és a 31 tagú tökfilkók szövetségéből áll, szerintem nem ez a legnagyobb probléma 😊
baggio
Azé most Szifon Zsilmor kiénekelte a sajtot.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En egyebkent Stills penzet is sokallom. A 6M lenne realis.
Egyebkent mennyi ideje jatszik jol Doyle? 1 szezon, nem eletbiztositas
Adirotor
A Coltsban igazából azóta, amióta bekerült. Rotációs játékosként kezdte, eleinte csak blokkoltattuk, meg Fleener és Allen mellett nem volt neki hely, de ahogy elment Fleener, rögtön az egyik legjobb munkás lett, aki ráadásul a locker roomban is pluszt ad, a mentalitása, küzdőszelleme, hozzáállása az egész játékhoz kiemelkedő.

Bőven lerakott annyit az asztalra, hogy ilyen pénzt kapjon. És nem csak a pályán. Na most ahhoz képest, hogy igazából a nála még gyengébb Allenn tavalyi pénzénél is milliókkal kevesebbet kapott, ez baromi jó pénz. Kiemelem, Allen TAVALYI pénzénél. Pedig ugye az orbitális capemelkedés miatt a fizetések nőnek és nőnek. Doyle a piacon többet megkapott volna.

Szerkesztette: Stez

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Ezeken atugorva egyebkent az hogy folyamatosan novekszik a cap az pont a lenyeget veszi el annak hogy ne lehessen felhalmozni es szetfizetni jatekosokat.
Adirotor
Tekintve, hogy a liga jelenleg a Patriots-ból és a 31 tagú tökfilkók szövetségéből áll, szerintem nem ez a legnagyobb probléma 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Ezeken atugorva egyebkent az hogy folyamatosan novekszik a cap az pont a lenyeget veszi el annak hogy ne lehessen felhalmozni es szetfizetni jatekosokat.
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
En egyebkent Stills penzet is sokallom. A 6M lenne realis.
Egyebkent mennyi ideje jatszik jol Doyle? 1 szezon, nem eletbiztositas
Adirotor
ennek ugorj neki mégegyszer, a reális, az amit kapott a valóságban, a többi csak a piszkos fantáziádban létezik 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
En egyebkent Stills penzet is sokallom. A 6M lenne realis.
Egyebkent mennyi ideje jatszik jol Doyle? 1 szezon, nem eletbiztositas