Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
a példáddal élve, a 100 millióba beletartozik az 50 millió garantált és abba beletartozik a 20 millió aláírási bónusz

Az aláírási bónusz különlegessége, hogy a csapat azt "könyvelheti" a sapkájában (maximum) 5 egyenlő részre, annak ellenére, hogy azt ugyebár aláíráskor cashben kifizették a játékosnak.
Ez ugye előnyös a csapatnak, hiszen tudnak sakkozni a cap hittel, ellenben ha idejekorán kivágják a játékost, akkor a fennmaradó, már előre elkönyvelt aláírási bónusz (és többi, előre garantált tartalom, ha volt ilyen) bennragadt halott pénzként.
katonadani
Annyit hadd korrigáljak (vagy egyszerűsítsek, ha úgy tetszik), hogy a halott pénz mindig a MÁR kifizetett és MÉG nem lekönyvelt pénzek összessége.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Tud segíteni valaki abban hogy egy játékos szerződése esetében az aláírás bónusz az hogy s miként tevődik össze ?
Ezt értem úgy mikor egy játékos megkapja a szerződését és azt látjuk benne hogy pl.5 év 100 millió mondjuk legyen garantált belőle 50 Az aláírási bónusz meg 20 Misi akkor az most beleszámit a 100
millioba vagy az azonfelül van ?Vagy ezt a 20 misit 5 évre leosztják a sapkában mint garantált tartalom?? Mert ez tök nem tiszta nekem sok esetben mikor játékosok fizetéseit és szerződéseit nézegetem !
Általában itt szoktam:https://overthecap.com/salary-cap/seattle-seahawks
Rózsa Sándor (betyár)
a példáddal élve, a 100 millióba beletartozik az 50 millió garantált és abba beletartozik a 20 millió aláírási bónusz

Az aláírási bónusz különlegessége, hogy a csapat azt "könyvelheti" a sapkájában (maximum) 5 egyenlő részre, annak ellenére, hogy azt ugyebár aláíráskor cashben kifizették a játékosnak.
Ez ugye előnyös a csapatnak, hiszen tudnak sakkozni a cap hittel, ellenben ha idejekorán kivágják a játékost, akkor a fennmaradó, már előre elkönyvelt aláírási bónusz (és többi, előre garantált tartalom, ha volt ilyen) bennragadt halott pénzként.
katonadani
Nagyon szépen köszönöm így már értem !!!
több mint 7 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Tud segíteni valaki abban hogy egy játékos szerződése esetében az aláírás bónusz az hogy s miként tevődik össze ?
Ezt értem úgy mikor egy játékos megkapja a szerződését és azt látjuk benne hogy pl.5 év 100 millió mondjuk legyen garantált belőle 50 Az aláírási bónusz meg 20 Misi akkor az most beleszámit a 100
millioba vagy az azonfelül van ?Vagy ezt a 20 misit 5 évre leosztják a sapkában mint garantált tartalom?? Mert ez tök nem tiszta nekem sok esetben mikor játékosok fizetéseit és szerződéseit nézegetem !
Általában itt szoktam:https://overthecap.com/salary-cap/seattle-seahawks
Rózsa Sándor (betyár)
a példáddal élve, a 100 millióba beletartozik az 50 millió garantált és abba beletartozik a 20 millió aláírási bónusz

Az aláírási bónusz különlegessége, hogy a csapat azt "könyvelheti" a sapkájában (maximum) 5 egyenlő részre, annak ellenére, hogy azt ugyebár aláíráskor cashben kifizették a játékosnak.
Ez ugye előnyös a csapatnak, hiszen tudnak sakkozni a cap hittel, ellenben ha idejekorán kivágják a játékost, akkor a fennmaradó, már előre elkönyvelt aláírási bónusz (és többi, előre garantált tartalom, ha volt ilyen) bennragadt halott pénzként.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Tud segíteni valaki abban hogy egy játékos szerződése esetében az aláírás bónusz az hogy s miként tevődik össze ?
Ezt értem úgy mikor egy játékos megkapja a szerződését és azt látjuk benne hogy pl.5 év 100 millió mondjuk legyen garantált belőle 50 Az aláírási bónusz meg 20 Misi akkor az most beleszámit a 100
millioba vagy az azonfelül van ?Vagy ezt a 20 misit 5 évre leosztják a sapkában mint garantált tartalom?? Mert ez tök nem tiszta nekem sok esetben mikor játékosok fizetéseit és szerződéseit nézegetem !
Általában itt szoktam:https://overthecap.com/salary-cap/seattle-seahawks
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Am költői kérdés tudom, de moderálás terén lesz bármi javulás, vagy a billentyűzet betyárok onthatják magukból a trágár hsz-eket minden büntetés nélkül?
Beki
Lesz, amíg a ban funkciót és a gépházat nem hozzuk vissza, addig tessék a némítást használni és itt jelezni, ha probléma van

Barátnőm már ismerkedik a kóddal (sikeresen le is lőttük tegnap a bowl.hu-t egy rövid időre 😊 ), innentől már tényleg csak hetek kérdése, hogy elinduljon a fejlesztés, hibajavítás
r.baggio
Mit szólsz LJhez, lehet mégis lesz belőle vmi, vagy csak újdonság varázsa?
dande
tartom, amit azóta mondogatok, mióta láttam őt személyesen is játszani: sose volt számomra kérdés, hogy sokra fogja vinni az NFL-ben is, csak nem irányítóként... óriási playmaker, de a klasszikus QB posztot kár erőltetni vele, vagy legalábbis nem oly módon, mint arra alapvetően gondolunk
r.baggio
Engem nagyon érdekelne hogy te pontossan milyen értelemben érted? (Vagy is milyen szerepben és szerepkőrben tudnád elképzelni őt????) Persze csak ha nem gond ,hogy megkérdeztem ! Meg persze ha nem titok 😃!!!
Rózsa Sándor (betyár)
a Ravens helyében megpróbálnám a triple optiont 😊
r.baggio
vagy 2011-es Broncos playbookot. McCoy úgy is szabad...
Black_Adder
NFL-szempontból Tebow is 😊

több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Am költői kérdés tudom, de moderálás terén lesz bármi javulás, vagy a billentyűzet betyárok onthatják magukból a trágár hsz-eket minden büntetés nélkül?
Beki
Lesz, amíg a ban funkciót és a gépházat nem hozzuk vissza, addig tessék a némítást használni és itt jelezni, ha probléma van

Barátnőm már ismerkedik a kóddal (sikeresen le is lőttük tegnap a bowl.hu-t egy rövid időre 😊 ), innentől már tényleg csak hetek kérdése, hogy elinduljon a fejlesztés, hibajavítás
r.baggio
Mit szólsz LJhez, lehet mégis lesz belőle vmi, vagy csak újdonság varázsa?
dande
tartom, amit azóta mondogatok, mióta láttam őt személyesen is játszani: sose volt számomra kérdés, hogy sokra fogja vinni az NFL-ben is, csak nem irányítóként... óriási playmaker, de a klasszikus QB posztot kár erőltetni vele, vagy legalábbis nem oly módon, mint arra alapvetően gondolunk
r.baggio
Engem nagyon érdekelne hogy te pontossan milyen értelemben érted? (Vagy is milyen szerepben és szerepkőrben tudnád elképzelni őt????) Persze csak ha nem gond ,hogy megkérdeztem ! Meg persze ha nem titok 😃!!!
Rózsa Sándor (betyár)
a Ravens helyében megpróbálnám a triple optiont 😊
r.baggio
vagy 2011-es Broncos playbookot. McCoy úgy is szabad...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 7 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 110 — no es importante
Am költői kérdés tudom, de moderálás terén lesz bármi javulás, vagy a billentyűzet betyárok onthatják magukból a trágár hsz-eket minden büntetés nélkül?
Beki
Lesz, amíg a ban funkciót és a gépházat nem hozzuk vissza, addig tessék a némítást használni és itt jelezni, ha probléma van

Barátnőm már ismerkedik a kóddal (sikeresen le is lőttük tegnap a bowl.hu-t egy rövid időre 😊 ), innentől már tényleg csak hetek kérdése, hogy elinduljon a fejlesztés, hibajavítás
r.baggio
Mit szólsz LJhez, lehet mégis lesz belőle vmi, vagy csak újdonság varázsa?
dande
tartom, amit azóta mondogatok, mióta láttam őt személyesen is játszani: sose volt számomra kérdés, hogy sokra fogja vinni az NFL-ben is, csak nem irányítóként... óriási playmaker, de a klasszikus QB posztot kár erőltetni vele, vagy legalábbis nem oly módon, mint arra alapvetően gondolunk
r.baggio
Engem nagyon érdekelne hogy te pontossan milyen értelemben érted? (Vagy is milyen szerepben és szerepkőrben tudnád elképzelni őt????) Persze csak ha nem gond ,hogy megkérdeztem ! Meg persze ha nem titok 😃!!!
Rózsa Sándor (betyár)
a Ravens helyében megpróbálnám a triple optiont 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Am költői kérdés tudom, de moderálás terén lesz bármi javulás, vagy a billentyűzet betyárok onthatják magukból a trágár hsz-eket minden büntetés nélkül?
Beki
Lesz, amíg a ban funkciót és a gépházat nem hozzuk vissza, addig tessék a némítást használni és itt jelezni, ha probléma van

Barátnőm már ismerkedik a kóddal (sikeresen le is lőttük tegnap a bowl.hu-t egy rövid időre 😊 ), innentől már tényleg csak hetek kérdése, hogy elinduljon a fejlesztés, hibajavítás
r.baggio
Mit szólsz LJhez, lehet mégis lesz belőle vmi, vagy csak újdonság varázsa?
dande
tartom, amit azóta mondogatok, mióta láttam őt személyesen is játszani: sose volt számomra kérdés, hogy sokra fogja vinni az NFL-ben is, csak nem irányítóként... óriási playmaker, de a klasszikus QB posztot kár erőltetni vele, vagy legalábbis nem oly módon, mint arra alapvetően gondolunk
r.baggio
Engem nagyon érdekelne hogy te pontossan milyen értelemben érted? (Vagy is milyen szerepben és szerepkőrben tudnád elképzelni őt????) Persze csak ha nem gond ,hogy megkérdeztem ! Meg persze ha nem titok 😃!!!
több mint 7 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
..és a Raiderst miért írogatják? Gruden nem hiszem h pont egy futóra adna 15(17) milliókat!!
steelwolf
kizárt
több mint 7 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 110 — no es importante
Am költői kérdés tudom, de moderálás terén lesz bármi javulás, vagy a billentyűzet betyárok onthatják magukból a trágár hsz-eket minden büntetés nélkül?
Beki
Lesz, amíg a ban funkciót és a gépházat nem hozzuk vissza, addig tessék a némítást használni és itt jelezni, ha probléma van

Barátnőm már ismerkedik a kóddal (sikeresen le is lőttük tegnap a bowl.hu-t egy rövid időre 😊 ), innentől már tényleg csak hetek kérdése, hogy elinduljon a fejlesztés, hibajavítás
r.baggio
Mit szólsz LJhez, lehet mégis lesz belőle vmi, vagy csak újdonság varázsa?
dande
tartom, amit azóta mondogatok, mióta láttam őt személyesen is játszani: sose volt számomra kérdés, hogy sokra fogja vinni az NFL-ben is, csak nem irányítóként... óriási playmaker, de a klasszikus QB posztot kár erőltetni vele, vagy legalábbis nem oly módon, mint arra alapvetően gondolunk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Am költői kérdés tudom, de moderálás terén lesz bármi javulás, vagy a billentyűzet betyárok onthatják magukból a trágár hsz-eket minden büntetés nélkül?
Beki
Lesz, amíg a ban funkciót és a gépházat nem hozzuk vissza, addig tessék a némítást használni és itt jelezni, ha probléma van

Barátnőm már ismerkedik a kóddal (sikeresen le is lőttük tegnap a bowl.hu-t egy rövid időre 😊 ), innentől már tényleg csak hetek kérdése, hogy elinduljon a fejlesztés, hibajavítás
r.baggio
Mit szólsz LJhez, lehet mégis lesz belőle vmi, vagy csak újdonság varázsa?
több mint 7 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 110 — no es importante
Am költői kérdés tudom, de moderálás terén lesz bármi javulás, vagy a billentyűzet betyárok onthatják magukból a trágár hsz-eket minden büntetés nélkül?
Beki
Lesz, amíg a ban funkciót és a gépházat nem hozzuk vissza, addig tessék a némítást használni és itt jelezni, ha probléma van

Barátnőm már ismerkedik a kóddal (sikeresen le is lőttük tegnap a bowl.hu-t egy rövid időre 😊 ), innentől már tényleg csak hetek kérdése, hogy elinduljon a fejlesztés, hibajavítás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Am költői kérdés tudom, de moderálás terén lesz bármi javulás, vagy a billentyűzet betyárok onthatják magukból a trágár hsz-eket minden büntetés nélkül?
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 566 — Chiefs GM
Red zone eredménykövető lesz?
Nomac
Igen. 😊

több mint 7 éve
Nomac New England Patriots 4 547 — balazs.t85@gmail.com
Red zone eredménykövető lesz?
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Utána leszoktatták róla, vagy szóltak neki, hogy hé te mamlasz, nem poénból számol vissza az az óra. De abban az időszakban mókásan sok volt, különösen egy órareklám arcaként. Sajnos leszokott róla

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Amikor kellett, akkor pont jól időzített. 😉 párszor
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úristen, mi retro. Reméltem, hogy a LoS-dancer LoMo is benne lesz, aki egy kétsávos úton nem tudott elmenni. Majdnem annyira vicces volt már akkor is, mint Eli Manning órareklámja abban az időszakban, amikor meccsenként volt két delay of game büntetése. Zseniális időzítés volt

több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.youtube.com/watch?v=A8hyj9nrLjg
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
..és a Raiderst miért írogatják? Gruden nem hiszem h pont egy futóra adna 15(17) milliókat!!
steelwolf
Szakadnek, ha Mack 22 korul nem kellett, Bellnek meg odatolnak evi 17 millat. Xd de Grudenbol kinezem. Valamivel vissza kell csalogatni a nezoket jovore.

több mint 7 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 110 — no es importante
A Big XII négy nap alatt semmissé tette ezt a tweetet 😀



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
..és a Raiderst miért írogatják? Gruden nem hiszem h pont egy futóra adna 15(17) milliókat!!
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Szerintetek hol fog kikötni Bell?

Nézegettem kik lehetnek a befutók!..

-Raiders
-Eagles
-Packers
-Colts
-Texans
-Buccaners
-Jets

steelwolf
A Coltsot szerintem ki is húzhatod 😀 Kizártnak tartom.
dugo93
A Packerst is
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Nem tudom, hogy volt-e, de ebből kell Bellnél kiindulni:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/p26ptxndlmvoqtkeeeoh
Steelers' Le'Veon Bell wants more than $17M per year
NFL Network Insider Ian Rapoport reported the Steelers could place the transition tag on Le'Veon Bell this offseason. The RB opted to not sign his franchise tag and will sit out the 2018 season.


A felsoroltak közül a Colts-ot Ballard miatt (aki ódzkodik a problémás arcoktól és nem nagyon fizet túl senkit), az Eagles-t meg a capspace miatt kevésbé tartom valószínűnek.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Ki van jövőre pont egy futónyira a SB runtól? Kinek van ezek közül pénze is rá?
Ha vlknek van rá ideje, kb megnézheti a leendő csapatok szűkös listáját. Vagy nem 😊