NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 7 éve
Ezen a héten is lehet tippelni ki volt a leggyorsabb TD szerzés közben:
A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
És ez szerintem jól is van/lesz így.Így van, ráadásul a hatályban levő szabályokat sem alkalmazzák normálisan, mert míg a támadófalban minden huszadik holdingot dobják be, addig a védőknél szinte minden buzi kontaktra repül a zászló. Ez van, lassan flagfoci lesz az NFL.A cap egyre nagyobb, a támadókat jobban védik, a szabályváltozások sok pontot indukálnak, a sokpontos meccsek “eladhatóbbak”, a játékosok egyre atletikusabbak, a személyi edzések, csapatépítések egyre profibbak, ergo a meccsenkénti pontátlagok szépen emelkednek.Ennél már csak szabályozottabb lesz a dolog, mert az aranytojást tojó tyúkokat nem hagyják levágni. Sérülésveszély you know!A KC topikból áthozom ide, mert általánosságban érdekelne a véleményetek:Amint engedik a védőket tenni a dolgukat helyreáll minden. Minden fejes a támadó focit támogatja, az a látványos és eladható. Bullshit!
Szerintetek a védelmeket majd idővel fel lehet hozni erre a színvonalra, vagy nagyon egyedi emberanyag kellene hozzá, amit tömegével nem termel ki az egyetemi liga?
NCAA-ben is pontháborúk vannak. (Ott nekem tetszik, profi szinten nem vagyok oda érte, mert egyszerűen ez a kivétel-meccs, az általános inkább az, hogy egyik támadósor nagyon kiüti a másik csapatot: NO-PHI, PIT-CAR, etc., ami számomra már érdektelenné teszi - pl. a saját meccsünk negyedik negyedét már nem néztem, annyira eldőlt, de a Saints meccset is kinyomtam félidőben, annyira reménytelen volt az Eagles)
Nem tudom, hogy milyen védelmi séma tudja limitálni az ilyen támadósorokat, leginkább a cap oldja majd meg idővel, hogy egy csapatban ne játsszon ennyi playmaker.
Fast Willie
♉gaben♉
Nekem egyébként szabályszinten elég lenne, ha a holdingokat ugyanúgy alkalmaznák, mert OFalban nem fújnak semmit, cserébe a secben 40y-nyira a kulcsplaytől bedobálják.
10 y-ig nálam nem lenne semmi, minden kontakt engedett lenne, mert úgy a D kezében lenne egy fegyver, h szétverje az ütemeket.
(Tudom, h szabálymódosítás kellene.) Másrészt az RPO-nál eleve cheat code az illegal men downfield, mert azt sose nézik passzjátéknál a sporik, pedig az OL már két szinttel feljebb kamublokkol.😁 Harmadrészt az elkapásszabály is egy megafos, mert a dadogó, döcögő labdakezelést is kontrollnak veszik.
Fast Willie
Mint az NBA-ben.
Ez a világ rendje.
Sobri Jóska
gabokocka
Gondolom te se szeretnél gladiátorviadalokat élesben, megelégszel a boksszal, mma-val, olimpiákkal.
Változik a világ, és bár semmi se olyan, mint régen, de azt be kell látni, hogy kurva egészségtelen sport lett a foci.
Persze, így nem annyira látványos, de hidd el, élesben egy "kardos a lándzsás ellen halálig" is szórakoztatóbb lenne, mint egy McGregor-Nurma vagy egy Ali-Frazier.
Ezt meg Vonnegut mondja, nem én:
Soha nem létezett semmiféle "azok a régi szép idők", mindig is csak a mindennapok voltak.
több mint 7 éve
Így van, ráadásul a hatályban levő szabályokat sem alkalmazzák normálisan, mert míg a támadófalban minden huszadik holdingot dobják be, addig a védőknél szinte minden buzi kontaktra repül a zászló. Ez van, lassan flagfoci lesz az NFL.A cap egyre nagyobb, a támadókat jobban védik, a szabályváltozások sok pontot indukálnak, a sokpontos meccsek “eladhatóbbak”, a játékosok egyre atletikusabbak, a személyi edzések, csapatépítések egyre profibbak, ergo a meccsenkénti pontátlagok szépen emelkednek.Ennél már csak szabályozottabb lesz a dolog, mert az aranytojást tojó tyúkokat nem hagyják levágni. Sérülésveszély you know!A KC topikból áthozom ide, mert általánosságban érdekelne a véleményetek:Amint engedik a védőket tenni a dolgukat helyreáll minden. Minden fejes a támadó focit támogatja, az a látványos és eladható. Bullshit!
Szerintetek a védelmeket majd idővel fel lehet hozni erre a színvonalra, vagy nagyon egyedi emberanyag kellene hozzá, amit tömegével nem termel ki az egyetemi liga?
NCAA-ben is pontháborúk vannak. (Ott nekem tetszik, profi szinten nem vagyok oda érte, mert egyszerűen ez a kivétel-meccs, az általános inkább az, hogy egyik támadósor nagyon kiüti a másik csapatot: NO-PHI, PIT-CAR, etc., ami számomra már érdektelenné teszi - pl. a saját meccsünk negyedik negyedét már nem néztem, annyira eldőlt, de a Saints meccset is kinyomtam félidőben, annyira reménytelen volt az Eagles)
Nem tudom, hogy milyen védelmi séma tudja limitálni az ilyen támadósorokat, leginkább a cap oldja majd meg idővel, hogy egy csapatban ne játsszon ennyi playmaker.
Fast Willie
♉gaben♉
Nekem egyébként szabályszinten elég lenne, ha a holdingokat ugyanúgy alkalmaznák, mert OFalban nem fújnak semmit, cserébe a secben 40y-nyira a kulcsplaytől bedobálják.
10 y-ig nálam nem lenne semmi, minden kontakt engedett lenne, mert úgy a D kezében lenne egy fegyver, h szétverje az ütemeket.
(Tudom, h szabálymódosítás kellene.) Másrészt az RPO-nál eleve cheat code az illegal men downfield, mert azt sose nézik passzjátéknál a sporik, pedig az OL már két szinttel feljebb kamublokkol.😁 Harmadrészt az elkapásszabály is egy megafos, mert a dadogó, döcögő labdakezelést is kontrollnak veszik.
Fast Willie
Mint az NBA-ben.
Ez a világ rendje.
Sobri Jóska
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
A cap egyre nagyobb, a támadókat jobban védik, a szabályváltozások sok pontot indukálnak, a sokpontos meccsek “eladhatóbbak”, a játékosok egyre atletikusabbak, a személyi edzések, csapatépítések egyre profibbak, ergo a meccsenkénti pontátlagok szépen emelkednek.Ennél már csak szabályozottabb lesz a dolog, mert az aranytojást tojó tyúkokat nem hagyják levágni. Sérülésveszély you know!A KC topikból áthozom ide, mert általánosságban érdekelne a véleményetek:Amint engedik a védőket tenni a dolgukat helyreáll minden. Minden fejes a támadó focit támogatja, az a látványos és eladható. Bullshit!
Szerintetek a védelmeket majd idővel fel lehet hozni erre a színvonalra, vagy nagyon egyedi emberanyag kellene hozzá, amit tömegével nem termel ki az egyetemi liga?
NCAA-ben is pontháborúk vannak. (Ott nekem tetszik, profi szinten nem vagyok oda érte, mert egyszerűen ez a kivétel-meccs, az általános inkább az, hogy egyik támadósor nagyon kiüti a másik csapatot: NO-PHI, PIT-CAR, etc., ami számomra már érdektelenné teszi - pl. a saját meccsünk negyedik negyedét már nem néztem, annyira eldőlt, de a Saints meccset is kinyomtam félidőben, annyira reménytelen volt az Eagles)
Nem tudom, hogy milyen védelmi séma tudja limitálni az ilyen támadósorokat, leginkább a cap oldja majd meg idővel, hogy egy csapatban ne játsszon ennyi playmaker.
Fast Willie
♉gaben♉
Nekem egyébként szabályszinten elég lenne, ha a holdingokat ugyanúgy alkalmaznák, mert OFalban nem fújnak semmit, cserébe a secben 40y-nyira a kulcsplaytől bedobálják.
10 y-ig nálam nem lenne semmi, minden kontakt engedett lenne, mert úgy a D kezében lenne egy fegyver, h szétverje az ütemeket.
(Tudom, h szabálymódosítás kellene.) Másrészt az RPO-nál eleve cheat code az illegal men downfield, mert azt sose nézik passzjátéknál a sporik, pedig az OL már két szinttel feljebb kamublokkol.😁 Harmadrészt az elkapásszabály is egy megafos, mert a dadogó, döcögő labdakezelést is kontrollnak veszik.
Fast Willie
Mint az NBA-ben.
Ez a világ rendje.
több mint 7 éve
A KC topikból áthozom ide, mert általánosságban érdekelne a véleményetek:Egyértelműen lesz ellenszere. Ebben a ligában számtalan 1 year wonder volt már, aztán mindegyik kipukkadt. Idén év elején az volt a kérdés, hogy az Eagles RPO offensét mikor fogja valaki megállítani? Láthatod: egy offseason után már többen is meg tudják állítani.
Szerintetek a védelmeket majd idővel fel lehet hozni erre a színvonalra, vagy nagyon egyedi emberanyag kellene hozzá, amit tömegével nem termel ki az egyetemi liga?
NCAA-ben is pontháborúk vannak. (Ott nekem tetszik, profi szinten nem vagyok oda érte, mert egyszerűen ez a kivétel-meccs, az általános inkább az, hogy egyik támadósor nagyon kiüti a másik csapatot: NO-PHI, PIT-CAR, etc., ami számomra már érdektelenné teszi - pl. a saját meccsünk negyedik negyedét már nem néztem, annyira eldőlt, de a Saints meccset is kinyomtam félidőben, annyira reménytelen volt az Eagles)
Nem tudom, hogy milyen védelmi séma tudja limitálni az ilyen támadósorokat, leginkább a cap oldja majd meg idővel, hogy egy csapatban ne játsszon ennyi playmaker.
Fast Willie
Ezt a KC/Rams vonalat is jövöre már pár D le fogja kapcsolni.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 7 éve
Ennél már csak szabályozottabb lesz a dolog, mert az aranytojást tojó tyúkokat nem hagyják levágni. Sérülésveszély you know!A KC topikból áthozom ide, mert általánosságban érdekelne a véleményetek:Amint engedik a védőket tenni a dolgukat helyreáll minden. Minden fejes a támadó focit támogatja, az a látványos és eladható. Bullshit!
Szerintetek a védelmeket majd idővel fel lehet hozni erre a színvonalra, vagy nagyon egyedi emberanyag kellene hozzá, amit tömegével nem termel ki az egyetemi liga?
NCAA-ben is pontháborúk vannak. (Ott nekem tetszik, profi szinten nem vagyok oda érte, mert egyszerűen ez a kivétel-meccs, az általános inkább az, hogy egyik támadósor nagyon kiüti a másik csapatot: NO-PHI, PIT-CAR, etc., ami számomra már érdektelenné teszi - pl. a saját meccsünk negyedik negyedét már nem néztem, annyira eldőlt, de a Saints meccset is kinyomtam félidőben, annyira reménytelen volt az Eagles)
Nem tudom, hogy milyen védelmi séma tudja limitálni az ilyen támadósorokat, leginkább a cap oldja majd meg idővel, hogy egy csapatban ne játsszon ennyi playmaker.
Fast Willie
♉gaben♉
Nekem egyébként szabályszinten elég lenne, ha a holdingokat ugyanúgy alkalmaznák, mert OFalban nem fújnak semmit, cserébe a secben 40y-nyira a kulcsplaytől bedobálják.
10 y-ig nálam nem lenne semmi, minden kontakt engedett lenne, mert úgy a D kezében lenne egy fegyver, h szétverje az ütemeket.
(Tudom, h szabálymódosítás kellene.) Másrészt az RPO-nál eleve cheat code az illegal men downfield, mert azt sose nézik passzjátéknál a sporik, pedig az OL már két szinttel feljebb kamublokkol.😁 Harmadrészt az elkapásszabály is egy megafos, mert a dadogó, döcögő labdakezelést is kontrollnak veszik.
több mint 7 éve
A KC topikból áthozom ide, mert általánosságban érdekelne a véleményetek:Amint engedik a védőket tenni a dolgukat helyreáll minden. Minden fejes a támadó focit támogatja, az a látványos és eladható. Bullshit!
Szerintetek a védelmeket majd idővel fel lehet hozni erre a színvonalra, vagy nagyon egyedi emberanyag kellene hozzá, amit tömegével nem termel ki az egyetemi liga?
NCAA-ben is pontháborúk vannak. (Ott nekem tetszik, profi szinten nem vagyok oda érte, mert egyszerűen ez a kivétel-meccs, az általános inkább az, hogy egyik támadósor nagyon kiüti a másik csapatot: NO-PHI, PIT-CAR, etc., ami számomra már érdektelenné teszi - pl. a saját meccsünk negyedik negyedét már nem néztem, annyira eldőlt, de a Saints meccset is kinyomtam félidőben, annyira reménytelen volt az Eagles)
Nem tudom, hogy milyen védelmi séma tudja limitálni az ilyen támadósorokat, leginkább a cap oldja majd meg idővel, hogy egy csapatban ne játsszon ennyi playmaker.
Fast Willie
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
A Rams-Chiefs vége majdnem olyan izgalmas volt, mint a Steelers-Jaguars! 😅
több mint 7 éve
Azért mert ők még így is szimpatikusak.......😊Igen, de a "köcsögök, mert ez running up the score" kifejezést még nem olvastam...Mocskos szemét Saints, megalázza az ellenfeleket, 4.-re mennek neki, fúj, fúj fújDe látod, fel is merült a közvetítésben, hogy ez talán nem jó.
Wyatt
Kampman
vpi
Viccet félretéve, nem tetszett sem akkor, sem most az ilyen. Mondjuk a "hozzuk be a fakót meg az ifit" ozzáállás sem. Inkább a fussunk százszor, aztán úgyis vége lesz egyszer...
Szerkesztette: csi77
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
A KC topikból áthozom ide, mert általánosságban érdekelne a véleményetek:Szerintetek a védelmeket majd idővel fel lehet hozni erre a színvonalra, vagy nagyon egyedi emberanyag kellene hozzá, amit tömegével nem termel ki az egyetemi liga?
NCAA-ben is pontháborúk vannak. (Ott nekem tetszik, profi szinten nem vagyok oda érte, mert egyszerűen ez a kivétel-meccs, az általános inkább az, hogy egyik támadósor nagyon kiüti a másik csapatot: NO-PHI, PIT-CAR, etc., ami számomra már érdektelenné teszi - pl. a saját meccsünk negyedik negyedét már nem néztem, annyira eldőlt, de a Saints meccset is kinyomtam félidőben, annyira reménytelen volt az Eagles)
Nem tudom, hogy milyen védelmi séma tudja limitálni az ilyen támadósorokat, leginkább a cap oldja majd meg idővel, hogy egy csapatban ne játsszon ennyi playmaker.
több mint 7 éve
persze, evidens. inkabb annak szol sztem, h lefesik az emberek, hogy 9-1 vs 9-1.twitter.com/richarddeitsch/status/1064887455810289664Jó, az egyik 15 éve "csépeli egymást" a másik még 1 se 😊
hiaba, Brady vs ARod > Goff vs Mahomes
+ twitter.com/AlbertBreer/status/1064887736593727489
Borbinho
dande
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
twitter.com/richarddeitsch/status/1064887455810289664Jó, az egyik 15 éve "csépeli egymást" a másik még 1 se 😊
hiaba, Brady vs ARod > Goff vs Mahomes
+ twitter.com/AlbertBreer/status/1064887736593727489
Borbinho
több mint 7 éve
Rohadékok 😀 😀 😀
A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
2007-ben Bradyre is ezt mondták, amikor heteken át nyomta a Pats ezt az ultraagresszív offense-t. A következő szezonban mégis az első forduló legelején dőlt ki egész évre.Valamelyikük akkorát fog kapni egy ilyen utolsó negyedben, hogy még. Remélem nem Brees lesz.Mocskos szemét Saints, megalázza az ellenfeleket, 4.-re mennek neki, fúj, fúj fújDe látod, fel is merült a közvetítésben, hogy ez talán nem jó.
Wyatt
Kampman
♉gaben♉
Kampman
több mint 7 éve
2007-ben Bradyre is ezt mondták, amikor heteken át nyomta a Pats ezt az ultraagresszív offense-t. A következő szezonban mégis az első forduló legelején dőlt ki egész évre.Valamelyikük akkorát fog kapni egy ilyen utolsó negyedben, hogy még. Remélem nem Brees lesz.Mocskos szemét Saints, megalázza az ellenfeleket, 4.-re mennek neki, fúj, fúj fújDe látod, fel is merült a közvetítésben, hogy ez talán nem jó.
Wyatt
Kampman
♉gaben♉
több mint 7 éve
Valamelyikük akkorát fog kapni egy ilyen utolsó negyedben, hogy még. Remélem nem Brees lesz.Mocskos szemét Saints, megalázza az ellenfeleket, 4.-re mennek neki, fúj, fúj fújDe látod, fel is merült a közvetítésben, hogy ez talán nem jó.
Wyatt
Kampman
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
What are the odds... hihetetlenCsak ne ugyanaz legyen a végkifejlet!!!
twitter.com/dcsportsbog/status/1064265232099495936
ZERO_L
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Ha féltérden jobban beszél, akkor igen. Ha valaki hallotta hogy beszél mostanság elkezdene aggódni.Pam Oliverrel mi a helyzet? Fogorvoshoz jár vagy iszik (és nem nyeli le)?szóval azt mondod az első fekete akinél baj, hogy nem térdel?😊
gyeek
NB2
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 7 éve
Pam Oliverrel mi a helyzet? Fogorvoshoz jár vagy iszik (és nem nyeli le)?szóval azt mondod az első fekete akinél baj, hogy nem térdel?😊
gyeek
több mint 7 éve
Pam Oliverrel mi a helyzet? Fogorvoshoz jár vagy iszik (és nem nyeli le)?
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 7 éve
www.youtube.com/watch?v=gF5tI4QWe0k&feature=youtu.bealapbol ugy voltam vele, h o elete, o teste, ha tenyleg nem volt ott fejben es ugy erezte vege, akkor igy volt a jo. de ezek utan egy ilyen reklam? c'mon man, mar kell a zseton?
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Igen, de a "köcsögök, mert ez running up the score" kifejezést még nem olvastam...Mocskos szemét Saints, megalázza az ellenfeleket, 4.-re mennek neki, fúj, fúj fújDe látod, fel is merült a közvetítésben, hogy ez talán nem jó.
Wyatt
Kampman
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 7 éve
Mocskos szemét Saints, megalázza az ellenfeleket, 4.-re mennek neki, fúj, fúj fújDe látod, fel is merült a közvetítésben, hogy ez talán nem jó.
Wyatt

