NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 7 éve
Mocskos szemét Saints, megalázza az ellenfeleket, 4.-re mennek neki, fúj, fúj fúj

több mint 7 éve
Mexikó B+
www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-megsem-mexikoban-rendezik-meg-a-hetfoi-szuperrangadot-2669139
2018-ban ez azért vicc.
♉gaben♉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Elrabolták a kulcsos embert és nincs pénz lakatosra.Mexikó B+Maradona biztos odadugta a vészkészletét még 86-ban. Jó emlékei voltak róla, "Isten keze" pedig felszántotta a pályát, hogy megtalálja a régészeti kincseket! Most porcukros orral röhög a tv előtt, hogy "Fuck Américá!"😁
www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-megsem-mexikoban-rendezik-meg-a-hetfoi-szuperrangadot-2669139
2018-ban ez azért vicc.
♉gaben♉
A másik lehetőség, hogy a mexikóiak új alagutat ástak a határ felé...
Fast Willie
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Mexikó B+Maradona biztos odadugta a vészkészletét még 86-ban. Jó emlékei voltak róla, "Isten keze" pedig felszántotta a pályát, hogy megtalálja a régészeti kincseket! Most porcukros orral röhög a tv előtt, hogy "Fuck Américá!"😁
www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-megsem-mexikoban-rendezik-meg-a-hetfoi-szuperrangadot-2669139
2018-ban ez azért vicc.
♉gaben♉
A másik lehetőség, hogy a mexikóiak új alagutat ástak a határ felé...
több mint 7 éve
Mexikó B+www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-megsem-mexikoban-rendezik-meg-a-hetfoi-szuperrangadot-2669139
2018-ban ez azért vicc.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
az 50-100k-t kereso scoutok? c'mon man.Front Office, Scoutok, stb. stb.Bengalsnal nem az van, hogy nem érdekli őket, de nem akarnak, nem tudnak annyi lóvét beleölni és kvázi Marvin az egyetlen ember ezek szerint aki elvállalja így is a melót.bengalswire.usatoday.com/2018/03/29/bengals-marvin-lewis-nfl-highest-paid-coaches-offseason/
Solymi
Mar a korabbi 4.5M fizujaval is boven az atlaghoz tartozott.
ha meg arra gondolsz, h a keretre (?), akkor azt a 89%-os szabaly miatt nem is ertem.
Borbinho
Solymi
kizartnak tartom major ligaban. azt, h stadiont nem ujitanak fel, v nem epitenek ujat oke, mert szaz millio dollaros tetelek, de ezek meg csak nem is 7 szamjegyu osszeget kereso pozik.
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Front Office, Scoutok, stb. stb.Bengalsnal nem az van, hogy nem érdekli őket, de nem akarnak, nem tudnak annyi lóvét beleölni és kvázi Marvin az egyetlen ember ezek szerint aki elvállalja így is a melót.bengalswire.usatoday.com/2018/03/29/bengals-marvin-lewis-nfl-highest-paid-coaches-offseason/
Solymi
Mar a korabbi 4.5M fizujaval is boven az atlaghoz tartozott.
ha meg arra gondolsz, h a keretre (?), akkor azt a 89%-os szabaly miatt nem is ertem.
Borbinho
több mint 7 éve
Roquan Smith, DJ Swearinger, Hooker, Funchess, Talib, McCarron, DJax, Gronk, Ridley, Bernard. Ezek az utobbi 1 heten akik irtak. Nekem Talibot + DJaxet leszamitva egyikkel sincs bajom 😊officialize.comJó kis oldal, találtam három embert akitől nem kapok hányingert és egyet akinek érdekel a véleménye.
Hatha masnak is ujdonsag lesz.
Jatekosok irogatnak az oldalra, meccsekrol, szemelyes sztorikrol. teljesseg igenye nelkul pl: OBj, Bell, Sherman, Gronk, Hooker v eppen Barry Sanders
Meg vannak podcastjeik is, pl Cousinssal.
A cikkeket nem mind ok irjak, van h egy megjelent cikkre reagalnak csak benne.
Borbinho
♉gaben♉
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
officialize.comJó kis oldal, találtam három embert akitől nem kapok hányingert és egyet akinek érdekel a véleménye.
Hatha masnak is ujdonsag lesz.
Jatekosok irogatnak az oldalra, meccsekrol, szemelyes sztorikrol. teljesseg igenye nelkul pl: OBj, Bell, Sherman, Gronk, Hooker v eppen Barry Sanders
Meg vannak podcastjeik is, pl Cousinssal.
A cikkeket nem mind ok irjak, van h egy megjelent cikkre reagalnak csak benne.
Borbinho
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Bengalsnal nem az van, hogy nem érdekli őket, de nem akarnak, nem tudnak annyi lóvét beleölni és kvázi Marvin az egyetlen ember ezek szerint aki elvállalja így is a melót.bengalswire.usatoday.com/2018/03/29/bengals-marvin-lewis-nfl-highest-paid-coaches-offseason/
Solymi
Mar a korabbi 4.5M fizujaval is boven az atlaghoz tartozott.
ha meg arra gondolsz, h a keretre (?), akkor azt a 89%-os szabaly miatt nem is ertem.
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Bengalsnal nem az van, hogy nem érdekli őket, de nem akarnak, nem tudnak annyi lóvét beleölni és kvázi Marvin az egyetlen ember ezek szerint aki elvállalja így is a melót.Talan az sem veletlen, hogy nem egyszer azok a csapatok kerulnek szoporollerre, amelyeknel a vezetoseg nem a „normalis” leosztasban mukodik, a tulaj beleszol a dolgokba, o a GM egyszemelyben es hasonlok.Nehéz eldönteni ő vagy Garrett érdemli meg jobban hogy kibasszák!Nem hinném, hogy leváltanák Marvin bátyjót, nem hiába van ott évek óta.Ezek ha összedugják a fejüket. Lesz ott nemulass. Aztán ha megunják Marvin balfaszkodását, már meg is van az utód. Ezt hívják előregondolkodásnak.Hat nem azert, de ahol Marvin Lewis ennyi ev es blama utan is ott lehet, ott egy Hue Jackson is siman elfer. 8)Továbbra is tartom. Hovajut ez a világ? 😀 😀Se Hue Jackson, se Peterman, se Jeff Fisher, se Aguayo. Hát hova jut ez a világ? 😀Hue a Bengalsnál van!
Matthew99
steelwolf
Matthew99
Stez
Matthew99
Talán az FK írt a helyzetéről valamelyik évi edzőkeringőben, hogy mennyire sóher banda a tulaj család és hogy a főbb pozikat is ők viszik.
Solymi
Azt is nehéz eldönteni melyikük fogja tovább bírni!
Toca
Pedig en birom Jonest, mert azert rengeteg olyan tulajdonos van, aki baszik a csapatara, es ennyire a sziven viseli a veresegeket es az aktualis torteneseket.
Es igen, akkor itt az erem masik oldala is, amikor a tulajdonos nem hajlando a csapatara kolteni, nem is erdekli igazan az egesz, egy szaros edzovaltast sem kepes meghuzni es inkabb nezi, hogy szenved ugyanazzal a csavoval a franchise. Es nem hogy hagyna tavozni a lejaro szerzodesu, inkompetens faszit, hanem meg hosszabbit is vele, tobb evvel.
Ez korulbelul olyan, mintha a Browns Hue-val hosszabbitott volna, vagy a Colts Grigsonnal.
Stez
több mint 7 éve
officialize.comHatha masnak is ujdonsag lesz.
Jatekosok irogatnak az oldalra, meccsekrol, szemelyes sztorikrol. teljesseg igenye nelkul pl: OBj, Bell, Sherman, Gronk, Hooker v eppen Barry Sanders
Meg vannak podcastjeik is, pl Cousinssal.
A cikkeket nem mind ok irjak, van h egy megjelent cikkre reagalnak csak benne.
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
www.si.com/nfl/2018/11/14/james-hardy-suicide-nfl-football-basketball-star-deathegy eleg terjedelmes cikk, ami alapjan kepet kaphatunk, hogy min mennek at azok, akik a semmibol, rossz hatterrel, kis varosbol, kis sulibol kerulnek a siker kozelebe.
nagyon szomoru tortenet Hardye. kivancsi vagyok, hany jatekosnak nyujt tenyleges segitseget a Trust szervezet.
mindenki oda akar kerulni, hogy milliokat keressen, es sztar legyen, de rengetegen vannak, akik nem tudjak kezelni a hirtelen jott sikert/penzt...az ugynokok meg ugye gyakran nezik inkabb a sajat erdekeiket, mint hogy 1-1 kliens eletevel foglalkozzanak...
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Garrett állását majd megmenti Gruden (nem a future HOF edzőlegenda hanem az öccse😁) meg Pederson a balfaszkodással, Lewis meg megint bemákolja a wild card helyet, hogy onnan essen nagyot.Nehéz eldönteni ő vagy Garrett érdemli meg jobban hogy kibasszák!Nem hinném, hogy leváltanák Marvin bátyjót, nem hiába van ott évek óta.Ezek ha összedugják a fejüket. Lesz ott nemulass. Aztán ha megunják Marvin balfaszkodását, már meg is van az utód. Ezt hívják előregondolkodásnak.Hat nem azert, de ahol Marvin Lewis ennyi ev es blama utan is ott lehet, ott egy Hue Jackson is siman elfer. 8)Továbbra is tartom. Hovajut ez a világ? 😀 😀Se Hue Jackson, se Peterman, se Jeff Fisher, se Aguayo. Hát hova jut ez a világ? 😀Hue a Bengalsnál van!
Matthew99
steelwolf
Matthew99
Stez
Matthew99
Talán az FK írt a helyzetéről valamelyik évi edzőkeringőben, hogy mennyire sóher banda a tulaj család és hogy a főbb pozikat is ők viszik.
Solymi
Azt is nehéz eldönteni melyikük fogja tovább bírni!
Toca
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Talan az sem veletlen, hogy nem egyszer azok a csapatok kerulnek szoporollerre, amelyeknel a vezetoseg nem a „normalis” leosztasban mukodik, a tulaj beleszol a dolgokba, o a GM egyszemelyben es hasonlok.Nehéz eldönteni ő vagy Garrett érdemli meg jobban hogy kibasszák!Nem hinném, hogy leváltanák Marvin bátyjót, nem hiába van ott évek óta.Ezek ha összedugják a fejüket. Lesz ott nemulass. Aztán ha megunják Marvin balfaszkodását, már meg is van az utód. Ezt hívják előregondolkodásnak.Hat nem azert, de ahol Marvin Lewis ennyi ev es blama utan is ott lehet, ott egy Hue Jackson is siman elfer. 8)Továbbra is tartom. Hovajut ez a világ? 😀 😀Se Hue Jackson, se Peterman, se Jeff Fisher, se Aguayo. Hát hova jut ez a világ? 😀Hue a Bengalsnál van!
Matthew99
steelwolf
Matthew99
Stez
Matthew99
Talán az FK írt a helyzetéről valamelyik évi edzőkeringőben, hogy mennyire sóher banda a tulaj család és hogy a főbb pozikat is ők viszik.
Solymi
Azt is nehéz eldönteni melyikük fogja tovább bírni!
Toca
Pedig en birom Jonest, mert azert rengeteg olyan tulajdonos van, aki baszik a csapatara, es ennyire a sziven viseli a veresegeket es az aktualis torteneseket.
Es igen, akkor itt az erem masik oldala is, amikor a tulajdonos nem hajlando a csapatara kolteni, nem is erdekli igazan az egesz, egy szaros edzovaltast sem kepes meghuzni es inkabb nezi, hogy szenved ugyanazzal a csavoval a franchise. Es nem hogy hagyna tavozni a lejaro szerzodesu, inkompetens faszit, hanem meg hosszabbit is vele, tobb evvel.
Ez korulbelul olyan, mintha a Browns Hue-val hosszabbitott volna, vagy a Colts Grigsonnal.
több mint 7 éve
Nehéz eldönteni ő vagy Garrett érdemli meg jobban hogy kibasszák!Nem hinném, hogy leváltanák Marvin bátyjót, nem hiába van ott évek óta.Ezek ha összedugják a fejüket. Lesz ott nemulass. Aztán ha megunják Marvin balfaszkodását, már meg is van az utód. Ezt hívják előregondolkodásnak.Hat nem azert, de ahol Marvin Lewis ennyi ev es blama utan is ott lehet, ott egy Hue Jackson is siman elfer. 8)Továbbra is tartom. Hovajut ez a világ? 😀 😀Se Hue Jackson, se Peterman, se Jeff Fisher, se Aguayo. Hát hova jut ez a világ? 😀Hue a Bengalsnál van!
Matthew99
steelwolf
Matthew99
Stez
Matthew99
Talán az FK írt a helyzetéről valamelyik évi edzőkeringőben, hogy mennyire sóher banda a tulaj család és hogy a főbb pozikat is ők viszik.
Solymi
Azt is nehéz eldönteni melyikük fogja tovább bírni!
Szerkesztette: Toca
több mint 7 éve
Nem hinném, hogy leváltanák Marvin bátyjót, nem hiába van ott évek óta.Ezek ha összedugják a fejüket. Lesz ott nemulass. Aztán ha megunják Marvin balfaszkodását, már meg is van az utód. Ezt hívják előregondolkodásnak.Hat nem azert, de ahol Marvin Lewis ennyi ev es blama utan is ott lehet, ott egy Hue Jackson is siman elfer. 8)Továbbra is tartom. Hovajut ez a világ? 😀 😀Se Hue Jackson, se Peterman, se Jeff Fisher, se Aguayo. Hát hova jut ez a világ? 😀Hue a Bengalsnál van!
Matthew99
steelwolf
Matthew99
Stez
Matthew99
Talán az FK írt a helyzetéről valamelyik évi edzőkeringőben, hogy mennyire sóher banda a tulaj család és hogy a főbb pozikat is ők viszik.
több mint 7 éve
És az megvan, hogy Mahomes előtt kinek a példáját lebegtetik? Kansas City valódi hőséét 
több mint 7 éve
twitter.com/PatrickMahomes5/status/1062457551109922818
Tony Adams
😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Épp csak eltűntek az orosz botok, ismét megjelennek a respectvv4lacit, meg saandort idéző alakok
több mint 7 éve
Ezt értem ! De én inkább a moralisan vett értelemben lennék kíváncsi a válaszokra?? Plusz osszehasonlitaskép Nővérő bűnelkövetőkkel !! Mert a liga szempontjabol és a media szempontjabol utobbi mint ha úgy tűnne kissebb súllyal bírna egyes esetekben !mert az még a TMZ-n is szarul néz ki, ha kitesznek egy videót YOU WON'T BELIEVE THIS!!! SECURITY FOOTAGE OF NFL SUPERSTAR SCAMMING MONEY!!! címmel és csak annyi van rajta, hogy két arc aláír egy papírt és gonoszan felnevetnek... ellenben ha valaki mondjuk egy liftben megagyalja a csaját, azon sokkal több a szaft...
Bundi1986
több mint 7 éve
Elllenben kiderült, hogy mitől ilyen kibaszott jó Mahomes. Fortnite-ozni kell meccsek között!Írtam Keenumnak, reszkess NFL, the Broncos are coming!
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 7 éve
Köszi, ezért kérdeztem, mert nem értettem pontosan, hogy mi van. Az rosszul esett volna, ha mondjuk meccs előtt történt valami, s Reidék azt mondják játszol, ha akarsz, ha nem. Mert ilyet amúgy nem néznék ki belőlük.???twitter.com/PatrickMahomes5/status/1062457551109922818Most ez azt jelenti, hogy nem akart játszani, csak ráerőltették, vagy egyszerűen nehéz volt pályára lépnie a családi nehézségek miatt?
Tony Adams
dande
Játszott egy videójátékkal, ahol egy Mahomes fan ölte meg (Mahomes mezben volt). Nem a valóságban, a játékban, Mahomes még él, nyugi.
Nem tudja örüljön-e neki.
A sajnálatos "családi nehézségek" meccs közben keletkeztek a semmiből. Nem tudom, hogy meccs közben megtudta-e hogy valami baj van, de nem hinném hogy emiatt bármi súrlódás alakulhatna ki közte és Reid között...
Black_Adder
több mint 7 éve
Le akarod lőni Mahomest?twitter.com/PatrickMahomes5/status/1062457551109922818Most ez azt jelenti, hogy nem akart játszani, csak ráerőltették, vagy egyszerűen nehéz volt pályára lépnie a családi nehézségek miatt?
Tony Adams
dande
www.epicgames.com/fortnite/en-US/home
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
