NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
GM játékban két csapat új gazdára vár, ha valaki szívesen csatlakozna, nálam lehet jelentkezni.
vassadi
Melyik 2 csapat?

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Miért nem sikerült eltalálni a Falcons menetelését a szakíróknak és hogy egyes okok mely csapatokkal ismétlődhetnek meg 2017-ben:
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0114%2Fr171075_1296x729_16-9.jpg
Why we couldn't predict the Falcons ... and who could be next
None of ESPN's 42 experts picked the Falcons to reach the Super Bowl when they made their predictions in August. Here's what we learned, and who could be next.


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
GM játékban két csapat új gazdára vár, ha valaki szívesen csatlakozna, nálam lehet jelentkezni.
vassadi
legjobb játék, csak ajánlani tudom.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
A 2016-os prospect ismeretetők topic az hol található?
Bruce
 bowl.one/prospect-ismertetok
Szerintem arra már nem volt külön topic.
bmg
Valóban! 😊
Köszi 😉
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
A 2016-os prospect ismeretetők topic az hol található?
Bruce
 bowl.one/prospect-ismertetok
Szerintem arra már nem volt külön topic.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
A 2016-os prospect ismeretetők topic az hol található?
több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Spoiler: | Jó volt a Pro Bowl |

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
 www.youtube.com/playlist?list=PLRdw3IjKY2glNAk65mMuKe8Fy45-gFjxL
Vrij6
Lesz mit nézni őszig!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
 www.youtube.com/playlist?list=PLRdw3IjKY2glNAk65mMuKe8Fy45-gFjxL

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
GM játékban két csapat új gazdára vár, ha valaki szívesen csatlakozna, nálam lehet jelentkezni.
vassadi
Ha lesz alkalom Goodell-t pofáncsapni érdekel.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
GM játékban két csapat új gazdára vár, ha valaki szívesen csatlakozna, nálam lehet jelentkezni.
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Mindenhol az van, hogy csökken a Pro Bowl nézettsége... de hol? Az USA-ban? Én kb. leszarom őket... mert én szívesen nézem őket akkor is! Az amcsikról meg tudjuk, hogy idióták...
Chargers LT
ok hogy te leszarod őket csak akik ezt a sportágat irányítják még mindig azt a piacot tartják a mérvadónak ergo a döntéseket is azokra az adatokra hivatkozva hozzák meg amit az a piac generál. Úgyhogy ok hogy te leszarod de ők meg téged szarnak le 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Szerdán volt amúgy a skills challenge Orlando-ban, amit ma éjszaka 1 órától ad le majd az ESPN


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Én szeretem a Pro Bowlt... de hozzáteszem, 11 éve nézem a ligát, és akkoriban volt a legjobb az egész! Egyrészt Hawaii-in volt az egész, és tök jó skill feladatok voltak, ráadásul szinte alig volt lemondás. Mert minden játékos imádott Hawaii-ra járni, elvinni a családot, gyereket, stb strandolni...
Aztán az egészet elhozták onnan, a skill is megszűnt... bár nekem az is tetszett, hogy a két jómadár és 3-3 top játékos választott magának csapatot, de azt igazán csak az élvezhette, aki a kiválasztást is megnézte hajnalban a meccs előtt 2-3 nappal, mert az vicces volt 😊 De azt alig nézhette valaki.
Pont az első ilyen alkalommal vették először komolyan a meccset a játékosok... az is jó volt.
De én élveztem a régebbi Hawaii-i örömjátékot is, hiszen azért vannak ott...
Mindenhol az van, hogy csökken a Pro Bowl nézettsége... de hol? Az USA-ban? Én kb. leszarom őket... mert én szívesen nézem őket akkor is! Az amcsikról meg tudjuk, hogy idióták...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Még látványos is lehetne a Pro Bowl, ha vennék a fáradságot meg némi fantáziát.
A szöszi meg 10/10!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Valamikor október végén lehetne ennek egy teljes hétvégét szentelni (ügyességi versenyekkel meg hasonló szarságokkal), akkor kevesebb játékos merné eljátszani a sérültet.
Kampman
Szerintem nemes egyszerűséggel meg kéne szüntetni az egész bohócgálát.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
elég nagy királyság:
 nextgenstats.nfl.com/charts/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És még kevesebb menne el, mert senki sem akarja kockáztatni, hogy feleslegesen megsérül egy ilyen meccsen, és lemarad a szezon lényegi részéről

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
A gálameccseket alapból nehéz komolyan venni, de nyilván sporttól is függ. Labdarúgásban meg kosárlabdában el lehet bohóckodni úgy, hogy közben a játék is legalább valamennyire élvezhető legyen, baseballban már nehezebben, amerikai futballban meg hokiban már lehetetlen úgy csinálni, hogy ne legyen komolytalan.

Plusz a Pro Bowl még amiatt is speciálisan szar helyzetben van, hogy ellentétben a többivel, a szezon végén rendezik. Sok játékosnak a háta közepére nem hiányzik egy ilyen, főleg ha már amúgy is hetek óta szabadságon van, mert mondjuk a csapata be sem jutott a playoffba. Plusz ugye a két Super Bowlba jutott csapat játékosai már alapból ki vannak lőve.

Valamikor október végén lehetne ennek egy teljes hétvégét szentelni (ügyességi versenyekkel meg hasonló szarságokkal), akkor kevesebb játékos merné eljátszani a sérültet.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
Brownsba elférne 😊
 www.facebook.com/dmx/videos/955000541302224/
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Vagy elgondolkozhatnának rajta, hogy hogyan sikerült és miért idáig süllyeszteni ezt 4-5 év alatt...
peach
4-5 éve is már úgy nézett ki az AFC QB felhozatal, hogy mindenki a South-ból, minusz Peyton.

| Schaub, Vince Young, Garrard |
Höri
Összemosódnak az évek. Ez 7 éve volt. Ezt onnan tudom, hogy Garrard pl. 2010-ben volt utoljára pályán NFL meccsen.
iktriad
Illetve 4 éve már Peyton is Bronco volt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vagy elgondolkozhatnának rajta, hogy hogyan sikerült és miért idáig süllyeszteni ezt 4-5 év alatt...
peach
4-5 éve is már úgy nézett ki az AFC QB felhozatal, hogy mindenki a South-ból, minusz Peyton.

| Schaub, Vince Young, Garrard |
Höri
Összemosódnak az évek. Ez 7 éve volt. Ezt onnan tudom, hogy Garrard pl. 2010-ben volt utoljára pályán NFL meccsen.
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vagy elgondolkozhatnának rajta, hogy hogyan sikerült és miért idáig süllyeszteni ezt 4-5 év alatt...
peach
4-5 éve is már úgy nézett ki az AFC QB felhozatal, hogy mindenki a South-ból, minusz Peyton.

| Schaub, Vince Young, Garrard |

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha 49ers QB, akkor csakis Gabbert mehet! Punktum! Ő is annyi meccset nyert, mint Kaep.
iktriad
és akkor rögtön 0.5 jag
JSanyo
Reggie Nelson miatt már lesz 0,5 Jags játékos Orlandóban.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A 49ersből bekerült valaki?
iktriad
még páran lemondják, és jön P-Will
JSanyo
Nem tudom, NFC-ben hol járnak, de AFC-ben már Tyrod Taylor és Trevor Siemian is lemondta! Lassan eljutnak Osweilerig, akkor pedig Kaepernick alanyi jogon megérdemelné.
tomi-tomi
Na de mi az, hogy nem PM a kezdő alapból? Meg kell nézni: az előző idény bajnoka nem jutott a rájátszásba. És még Ryannek akarnak MVP-címet adni...