NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
Követőt csak én nem látom?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 429 — LIGHTS OUT!
Manzielnek adna esélyt bárki is a ligában? Josh Gordon letett az asztalra 1.5 szezont (ebből 1et elit szinten), őt megértem hogy megpróbálnák jó útra téríteni. De Manziellel mindig is a baj volt, kb az az éltetője emberünknek, hogy körülötte forogjon a világ. Ha befogja a pofáját se fog már kelleni szerintem sehova...
Borbinho
Sztem a csavo hónapok óta nem vett labdát a kezébe
braxa88
szóval a támadófalba jó lenne
Höri
Ennyire jól halad a tömegeléssel?
Vrij6
Így , hogy már nem hány ki mindent egyből, így jah.

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Támadófal? Jöhet!!!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 775 — Слава Україні! Героям слава!
Manzielnek adna esélyt bárki is a ligában? Josh Gordon letett az asztalra 1.5 szezont (ebből 1et elit szinten), őt megértem hogy megpróbálnák jó útra téríteni. De Manziellel mindig is a baj volt, kb az az éltetője emberünknek, hogy körülötte forogjon a világ. Ha befogja a pofáját se fog már kelleni szerintem sehova...
Borbinho
Sztem a csavo hónapok óta nem vett labdát a kezébe
braxa88
szóval a támadófalba jó lenne
Höri
Ennyire jól halad a tömegeléssel?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Manzielnek adna esélyt bárki is a ligában? Josh Gordon letett az asztalra 1.5 szezont (ebből 1et elit szinten), őt megértem hogy megpróbálnák jó útra téríteni. De Manziellel mindig is a baj volt, kb az az éltetője emberünknek, hogy körülötte forogjon a világ. Ha befogja a pofáját se fog már kelleni szerintem sehova...
Borbinho
Sztem a csavo hónapok óta nem vett labdát a kezébe
braxa88
szóval a támadófalba jó lenne

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Manzielnek adna esélyt bárki is a ligában? Josh Gordon letett az asztalra 1.5 szezont (ebből 1et elit szinten), őt megértem hogy megpróbálnák jó útra téríteni. De Manziellel mindig is a baj volt, kb az az éltetője emberünknek, hogy körülötte forogjon a világ. Ha befogja a pofáját se fog már kelleni szerintem sehova...
Borbinho
Sztem a csavo hónapok óta nem vett labdát a kezébe

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Manzielnek adna esélyt bárki is a ligában? Josh Gordon letett az asztalra 1.5 szezont (ebből 1et elit szinten), őt megértem hogy megpróbálnák jó útra téríteni. De Manziellel mindig is a baj volt, kb az az éltetője emberünknek, hogy körülötte forogjon a világ. Ha befogja a pofáját se fog már kelleni szerintem sehova...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Kis hype mind a 4 OL-nek:  www.si.com/nfl/2017/01/19/packers-falcons-steelers-patriots-offensive-lines-nfl-playoffs-conference-championships?xid=socialflow_twitter_si


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Stanford adja a legtöbb játékost a 4 konfdöntős csapatban:  www.businessinsider.com/stanford-and-alabama-produced-the-most-players-in-the-afc-and-nfc-championship-games-2017-1
empty taxi
na itt ment félre a csapatépítésünk, 2 éve nem jött senki

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
PFF rangsorolta a 4 konferenciadöntős egyes csapatrészeit:  www.profootballfocus.com/pro-ranking-the-four-conference-title-teams-at-every-position-group/
A Stanford adja a legtöbb játékost a 4 konfdöntős csapatban:  www.businessinsider.com/stanford-and-alabama-produced-the-most-players-in-the-afc-and-nfc-championship-games-2017-1

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Meg is dőlt a nézettségi rekord a Steelers - Chiefs meccsen. (már ha lehet hinni az ilyen kimutatásokban)
Tudjuk ez mit jelent.
gaben
Nem is értettem miert nem estiek a vasárnapi PO meccsek
braxa88
Gondolnak a magyar nézőkre
Asbee
Az amerikaikra is. Egy vasárnap este 8:30-kor kezdődő meccs jó eséllyel éjfél után ér véget és akkor sokan nem nézik végig. Nem véletlenül kezdik a Super Bowlt keleti parti idő szerint este fél hétkor.
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 623
lemondók miatt Pro Bowlra utazók: (eddig)
Jay Ajayi, Jarvis Landry, Richie Incognito, Leonard Williams, Jordan Howard, Linval Joseph,
braxa88
Alex Smith, Carlos Dunlap, Darian Stewart, Jimmy Graham, KJ Wright, Sean Lee
braxa88
Idén vajon eljutunk addig, hogy valamelyik csapat szertárosát is behívják..?
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
lemondók miatt Pro Bowlra utazók: (eddig)
Jay Ajayi, Jarvis Landry, Richie Incognito, Leonard Williams, Jordan Howard, Linval Joseph,
braxa88
Alex Smith, Carlos Dunlap, Darian Stewart, Jimmy Graham, KJ Wright, Sean Lee
több mint 7 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Debrecenben tud valaki olyan helyet ahol végig lehet nézni vasárnap a meccseket?
ervinator
Füredi. Kajálhatsz is és kivetítő is van.
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Meg is dőlt a nézettségi rekord a Steelers - Chiefs meccsen. (már ha lehet hinni az ilyen kimutatásokban)
Tudjuk ez mit jelent.
gaben
Nem is értettem miert nem estiek a vasárnapi PO meccsek
braxa88
Gondolnak a magyar nézőkre


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Debrecenben tud valaki olyan helyet ahol végig lehet nézni vasárnap a meccseket?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
Kis bulvár. (ha még nem volt)
 www.denverpost.com/2017/01/16/steelers-downplay-mike-tomlins-description-patriots/

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Meg is dőlt a nézettségi rekord a Steelers - Chiefs meccsen. (már ha lehet hinni az ilyen kimutatásokban)
Tudjuk ez mit jelent.
gaben
Nem is értettem miert nem estiek a vasárnapi PO meccsek
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
Meg is dőlt a nézettségi rekord a Steelers - Chiefs meccsen. (már ha lehet hinni az ilyen kimutatásokban)
Tudjuk ez mit jelent.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Lombardi press conf a Super Bowl I után
 ftw.usatoday.com/2017/01/vince-lombardi-super-bowl-1-press-conference-audio-hall-of-fame-nfl-packers

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pedig ezt én is be akartam rakni tegnap, hogy ahhoz képest, hogy mindenki az AFC Westtől volt elájulva, és hogy az NFC East volt még top 2-es divízió, lazán lehozták 0–4-gyel a PO-t.

több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
 twitter.com/AlbertBreer/status/821003613128495104
empty taxi
Istenem Breer...
 memgyar.net/items/3927.jpeg

Szerkesztette: Pari
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 twitter.com/RapSheet/status/820998340607406082
 twitter.com/AlbertBreer/status/821003613128495104

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
lemondók miatt Pro Bowlra utazók: (eddig)
Jay Ajayi, Jarvis Landry, Richie Incognito, Leonard Williams, Jordan Howard, Linval Joseph,