NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 twitter.com/Gil_Brandt/status/819218701182341122


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 usatftw.files.wordpress.com/2017/01/ultimateterribleqb.png
Black_Adder
Jared Goff, te vagy az?

több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Cleveland mez , és akkor tökéletes.

Szerkesztette: Sixo

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Manziel ? Sanchez ?
Janek
Mája?Haja?Kayaaaaaaa


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Manziel ? Sanchez ?

több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
 usatftw.files.wordpress.com/2017/01/ultimateterribleqb.png

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
melyek azok a helyek, kocsmák, sörözők stb Budapesten, ahol 22én este a főcsoportdöntőket tudnám nézni 2-3 haverral Budapesten?
braxa88
Kandalló (Kertész utca), Neked Csak Dezső (Dohány utca), Champs (a Dezsővel szemben), Kickoff (Zichy Jenő utca), BB'z (Király utca).
empty taxi
köszi, a Dezsőben jól lehet látni a meccset, ugy értem akár több TV, vagy 1 nagyobb kivetítő? Lényeg hogy ne rontsa el a meccset ha nem látok belőle szart se
braxa88
A Dezsőben az emeleten van 2 lapos TV az egyik falon, plusz a lépcsővel szembeni falra projektorról is tolják, szal nekem eddig nem volt olyan problémám h nem láttam ott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
melyek azok a helyek, kocsmák, sörözők stb Budapesten, ahol 22én este a főcsoportdöntőket tudnám nézni 2-3 haverral Budapesten?
braxa88
Kandalló (Kertész utca), Neked Csak Dezső (Dohány utca), Champs (a Dezsővel szemben), Kickoff (Zichy Jenő utca), BB'z (Király utca).
empty taxi
köszi, a Dezsőben jól lehet látni a meccset, ugy értem akár több TV, vagy 1 nagyobb kivetítő? Lényeg hogy ne rontsa el a meccset ha nem látok belőle szart se
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
melyek azok a helyek, kocsmák, sörözők stb Budapesten, ahol 22én este a főcsoportdöntőket tudnám nézni 2-3 haverral Budapesten?
braxa88
Kandalló (Kertész utca), Neked Csak Dezső (Dohány utca), Champs (a Dezsővel szemben), Kickoff (Zichy Jenő utca), BB'z (Király utca).

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
melyek azok a helyek, kocsmák, sörözők stb Budapesten, ahol 22én este a főcsoportdöntőket tudnám nézni 2-3 haverral Budapesten?
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
"Egy év alatt három Hail Mary-t dobott, mi a titka?"
 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/01/09/aaron_rodgers_hail_maryk_rajatszas_meccs_vege/
Megmondjam?
MacPhisto
légyszi
gamerkr

MacPhisto
 sd.keepcalm-o-matic.co.uk/i/stay-paranoid-and-trust-no-one.png

több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
"Egy év alatt három Hail Mary-t dobott, mi a titka?"
 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/01/09/aaron_rodgers_hail_maryk_rajatszas_meccs_vege/
Megmondjam?
MacPhisto
légyszi
gamerkr

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
"Egy év alatt három Hail Mary-t dobott, mi a titka?"
 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/01/09/aaron_rodgers_hail_maryk_rajatszas_meccs_vege/
Megmondjam?
MacPhisto
légyszi

több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
"Egy év alatt három Hail Mary-t dobott, mi a titka?"
 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/01/09/aaron_rodgers_hail_maryk_rajatszas_meccs_vege/
Megmondjam?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Titans magyar szurkolói/kedvelői oldal:  www.facebook.com/titanshungary

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 7 éve
fodi91 196
Látva az idei Wild Card kört illetve az utolsó fordulót, remélem elfelejtik a több meccses alapszakasz és a PO bővítés ötletét. Félelmetes, hogy ez a két hét milyen gyenge volt.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Az idei forma alapján számomra talán a Bengals 7 meccse tűnik soknak, ...H_Marko
Szégyelljék magukat a menetrend készítői, hogy nem látták előre, ennyire ótvar szezont fog játszani a Bengals. 😊
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Rajtuk kívül viszont te is, én is, és minden más futball fan is a saját csapatán kívül akkor ül le a TV elé meccset nézni, ha érdekes, jó meccsnek ígérkezik.
peterk2005
De előre honnan tudod, hogy jó meccs?😊 Ha nem a pats játszik 7-kor akkor is leülök, főleg a sportv-hez, de ha ott hamar eldőlt megyek gp-re mást nézni. Nem csak a pats van😊
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
1981 óta ez volt a legegyoldalúbb WC kör amúgy...átlagban 19 pont különbséggel.
Chargers LT
Koszonjuk is Trent Cole-nak...

Szerkesztette: Pari
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az idei forma alapján számomra talán a Bengals 7 meccse tűnik soknak, és a Raiders 4 meccse kevésnek.H_Marko
Hogy mi a sok és mi a kevés (a playoffba jutás szempontjából) azt nehéz előre kiszámítani. Ráadásul szerintem ez annyira nem is fontos. A Pats-et vegyük ki, minden második hazai NFL drukker Pats fan, őket mindig érdemes közvetíteni. Rajtuk kívül viszont te is, én is, és minden más futball fan is a saját csapatán kívül akkor ül le a TV elé meccset nézni, ha érdekes, jó meccsnek ígérkezik. És ha unalmas, akkor elkapcsol. Lásd a mostani hétvégét. Nem emlékszem mikor volt ennyire unalmas egy wild card round. Pedig ezek mind playoff csapatok voltak.

Én nem tartozom a közvetítés fikázós társaságba, szívesen nézek magyarul meccseket a mai napig is. Ráadásul megnézek évi kb. 100+ meccset, szóval habzsolom is. Mégis, a hétvégén kb. másfél meccset bírtam élőben megnézni a négyből, a többin elaludtam vagy elkapcsoltam róluk. És az idényben is ez volt a helyzet, több meccsen aludtam el, többről kapcsoltam el, mint az elmúlt 3-4 évben összesen. Soha nem néztem még annyi meccset gamepass-on 1 és 4 órás idősávban megközelítőleg sem, mint idén.

Mint írtam, nem a sport TV-nek rovom fel, az NFL választott idén elég szerencsétlenül, pechesen.... szerintem. Persze, ez én vagyok, lehet, hogy a többségnek pont az ellenkezője volt a tapasztalata. (Kétlem)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
@tenorx

 twitter.com/NFLResearch/status/818261781608968193
baggio
Csalodtam volna, ha nem erre kelek fel. Szerintem lassan el kell fogadnunk az NCAA szupremitasat.
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
1981 óta ez volt a legegyoldalúbb WC kör amúgy...átlagban 19 pont különbséggel.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 146 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szegényke 😀
 oi63.tinypic.com/30ry4d1.jpg
Chargers LT
Idén bajnok lesz a Patriots!* | Az NB-1-ben is! |

*Én megtettem amit tudtam értetek másik 7 playoff csapat.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
szegényke 😀
 oi63.tinypic.com/30ry4d1.jpg

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
@tenorx

 twitter.com/NFLResearch/status/818261781608968193


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal