NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amikre én gondoltam legfőképpen egy átfogó bemutatás a jelenlegi kollektív szerződésről, fizetési sapka rendszeréről, aztán lehetne szempont az újoncok szerződőse( befolyásoló tényezők stb.) posztonkénti fizetések különbözősége, frontloaded ill. backloaded szerződések összehasonlítása, szerződésösszeget meghatározó tényezők(+bónuszok), kitételek stb.

Bármilyen tanácsot, illetve ajánlást szívesen látok, mint a témában jártasabb személytől, köszönöm😊
Iceman88
még rakd hozzá az RFA tendereket, franchise taget, transition taget (akár rászánva egy bekezdést a Hutchinson-Burleson afférra). UFA, exlusive right FA, future contractos közti különbség. A practise squadosok fizetése stb.

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 748 — Keep pounding
Sziasztok!

Az elkövetkezendő hónapokban fogom megírni a szakdolgozatomat, és most egy kis segítséget szeretnék kérni hozzá. Először is a témám és címem egyben, jelen álláspont szerint az NFL-en belüli szerződések felépítése, szerződések struktúrái lesz.

Első kérdésem az lenne hogy tudnátok e javasolni ehhez megfelelő szakirodalmat vagy a témával foglalkozó könyvet?

A második pedig hogy mely területekre lenne érdemes kitérnem szerintetek részletesebben?

Amikre én gondoltam legfőképpen egy átfogó bemutatás a jelenlegi kollektív szerződésről, fizetési sapka rendszeréről, aztán lehetne szempont az újoncok szerződőse( befolyásoló tényezők stb.) posztonkénti fizetések különbözősége, frontloaded ill. backloaded szerződések összehasonlítása, szerződésösszeget meghatározó tényezők(+bónuszok), kitételek stb.

Bármilyen tanácsot, illetve ajánlást szívesen látok, mint a témában jártasabb személytől, köszönöm😊

Köszönöm
Iceman88
Keresd gsn-t.

 www.profootballbusiness.com/
zinedine5
Igen, azt hiszem nála alkalmasabb személyhez nem nagyon fordulhatnál (még tán kint sem, nem hogy itthon).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Sziasztok!

Az elkövetkezendő hónapokban fogom megírni a szakdolgozatomat, és most egy kis segítséget szeretnék kérni hozzá. Először is a témám és címem egyben, jelen álláspont szerint az NFL-en belüli szerződések felépítése, szerződések struktúrái lesz.

Első kérdésem az lenne hogy tudnátok e javasolni ehhez megfelelő szakirodalmat vagy a témával foglalkozó könyvet?

A második pedig hogy mely területekre lenne érdemes kitérnem szerintetek részletesebben?

Amikre én gondoltam legfőképpen egy átfogó bemutatás a jelenlegi kollektív szerződésről, fizetési sapka rendszeréről, aztán lehetne szempont az újoncok szerződőse( befolyásoló tényezők stb.) posztonkénti fizetések különbözősége, frontloaded ill. backloaded szerződések összehasonlítása, szerződésösszeget meghatározó tényezők(+bónuszok), kitételek stb.

Bármilyen tanácsot, illetve ajánlást szívesen látok, mint a témában jártasabb személytől, köszönöm😊

Köszönöm
Iceman88
Keresd gsn-t.

 www.profootballbusiness.com/
több mint 8 éve
Iceman88 Denver Broncos 50
Sziasztok!

Az elkövetkezendő hónapokban fogom megírni a szakdolgozatomat, és most egy kis segítséget szeretnék kérni hozzá. Először is a témám és címem egyben, jelen álláspont szerint az NFL-en belüli szerződések felépítése, szerződések struktúrái lesz.

Első kérdésem az lenne hogy tudnátok e javasolni ehhez megfelelő szakirodalmat vagy a témával foglalkozó könyvet?

A második pedig hogy mely területekre lenne érdemes kitérnem szerintetek részletesebben?

Amikre én gondoltam legfőképpen egy átfogó bemutatás a jelenlegi kollektív szerződésről, fizetési sapka rendszeréről, aztán lehetne szempont az újoncok szerződőse( befolyásoló tényezők stb.) posztonkénti fizetések különbözősége, frontloaded ill. backloaded szerződések összehasonlítása, szerződésösszeget meghatározó tényezők(+bónuszok), kitételek stb.

Bármilyen tanácsot, illetve ajánlást szívesen látok, mint a témában jártasabb személytől, köszönöm😊

Köszönöm
több mint 8 éve
YoungZeeZee 7 933
Nekem nincs kedvenc csapatom...max a szezon vegere kezdek el szimpatizalni csapattal, csapatokal. Igy Cam viselkedese olyan szinten nem erint h jaj.igy viszont nehez megertem azt aki frocsog, h nagy kepu....
A panthers lehet fejben sem volt olyan jol osszerakva.
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Vajon Lehet arról lista, ki az kit jelőltek, de soha nem került be? Vagy nagyon későn?
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Lynch szerintetek HoF?
braxa88
jó lenne ehhez tudni, hogy azoknak a fejében mi van, akik szavaznak erről, hogy ők mi alapján döntenek. de sztem ha Brett Favre no brainer first ballot HoF, akkor lehet Lynchnek is sansza.

Peter King írt erről nemrég, bár általában szakmai kérdésben nem érdemes adni a szavára, mégis csak HoF szavazó: az általános statisztikákat tekintve nem feltétlenül lenne jogos, pl Edgerrin James bő 3100 yarddal van előtte, Corey Dillon 2100+, Steven Jackson 2300+ míg Fred Taylor 2500+szal előzi meg az örökrangsorban.

Ugyanakkor Lynch 11 playofmeccsén 9szer volt 6nál több kísérlete, melyből 6szor jutott 100 yard felett. (James 13 PO meccsen csak kétszer), emellett átlagol 4.85-öt futásonként és összesen 9 TD-t. a playoffban. szóval igazi clutch performer, szóval lehet kicsit más a megvilágítás.

szintén egy adalék Kingtől: Terrell Davis most nem került be a HoF-ba, ami kapcsán azt írta King, hogy ő azt hitte sosem fog, de a mostani szavazás és a vita meggyőzte arról, hogy ott lesz pár éven belül. Ez Lynch szempontjából azért érdekes, mert Davis sem statkirály, jóllehet őt főleg sérülés hátráltatta, de a playoffban nem volt nagyobb futó, 8 meccsből hétszer jutott 100 fölé (elsőre nem, akkor csak 91 yard) 5.59-es átlag, 12 TD.

szóval sztem Lynch a teljesítménye alapján pont a határon van, ízlés dolga lesz, hogy bekerül-e vagy sem.

mondjuk az hogy TO idén a 10be se tudott bekerülni (ami szégyen), nem jó előjel az ilyen nem túl finom lelkeknek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lynch szerintetek HoF?
braxa88
 www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap3000000634771/Is-Marshawn-Lynch-a-Hall-of-Famer
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Igaz még csak február van, de már úgy érzem megvan az év kommentje amcsi foci kategóriában, amit az indexen véltem felfedezni:

"Magyarországon 99%-ban SZTK keretes szemüveges, trendiskedő belpesti hipszterek nézik a szuperbólt és bőszen osztják az amerikai sport szakkifejezésekkel tűzdelt üzeneteiket a közösségi médiában. Ezek az IPA-val pózoló, cronut-ért vagy deep fried Oreoért két hétig rajongó, egy tapasért Barcelonába fapadossal elugró pöcsikék."

Végre be tudom magamat sorolni valahová. Mondtam is az asszonynak, hogy nagy szerencséje van, mert igazából egy pesti hipszter a párja, nem pedig valami vidéki sutyerák...
mukijoe
basszus, most lebuktam...kár az oreo-ért, mert az finom...de ezek szerint komoly megfigyelő munka lehet a komment mögött, mert tényleg nemsokára megyek Barcelonába...igaz lenne az X-akták is?! 😀
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 938 — nabege2@yahoo.com
Igaz még csak február van, de már úgy érzem megvan az év kommentje amcsi foci kategóriában, amit az indexen véltem felfedezni:

"Magyarországon 99%-ban SZTK keretes szemüveges, trendiskedő belpesti hipszterek nézik a szuperbólt és bőszen osztják az amerikai sport szakkifejezésekkel tűzdelt üzeneteiket a közösségi médiában. Ezek az IPA-val pózoló, cronut-ért vagy deep fried Oreoért két hétig rajongó, egy tapasért Barcelonába fapadossal elugró pöcsikék."

Végre be tudom magamat sorolni valahová. Mondtam is az asszonynak, hogy nagy szerencséje van, mert igazából egy pesti hipszter a párja, nem pedig valami vidéki sutyerák...
mukijoe
Divat lett szeretni az NFL-t, ezt el kell ismerni. Ezzel lehet jól is járni, de jönnek sajnos idióta mellékzöngék. Mondjuk az ilyen hipsteres majmok tényleg 2 hét után már azt sem tudják mi fán terem az egész, de most már nem tudnám úgy leélni a napom SB után, hogy ne fussak bele az eredménybe. 2005-ben simán felvettem videóra a Carolina-New Englandet és este 6-kor néztem meg. Sehol nem hallottam az eredményt.

A 2 évvel ezelőtti összeesküvés elmélet egyébként tegnap vált tökéletessé, mert a SEA ellen azért kapott ki a Denver, hogy Manning az 50. nyerje meg😊 Egyértelműen csaltak a Denvernek😊
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
"Magyarországon 99%-ban SZTK keretes szemüveges, trendiskedő belpesti hipszterek nézik a szuperbólt és bőszen osztják az amerikai sport szakkifejezésekkel tűzdelt üzeneteiket a közösségi médiában. Ezek az IPA-val pózoló, cronut-ért vagy deep fried Oreoért két hétig rajongó, egy tapasért Barcelonába fapadossal elugró pöcsikék."mukijoe
Azt nem tudom, hogy ezt úgy értette-e, hogy ha ő utazik, akkor ő első osztályon megy és páholy jegye van a Barca meccsre, vagy úgy, hogy ő nem utazik egyáltalán. Első esetben irigylem, a másik esetben sajnálom.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Cam tenyleg fura volt a masodik kivert labdanal....mintha nem akart volna a kupac aljara kerulni.
ZoliMP
Hát ja. Akkor már láthatóan rohadt frusztrált volt, és ez is az egyik ösztönös reakció lehetett.

Amúgy nekem bevallom Cam eddig elég kívül esett a látókörön. Nyilván tudtam kicsoda, már a college időkben hallottam róla, a csapatváltásról meg ilyesmikről is, de mivel a Panthers nem AFC-s csapat, és az utóbbi időkben - számomra - nem volt különösebben érdekes sem (se a játékstílus, se az edzői kar, se semmi), ezért relative keveset láttam belőlük, így Cam-ből is. A szupermenkedéséről tudtam, de ennyi. Idén jött be a látókörbe, miután a Colts is játszott velük, aztán ugye a konstans győzelmek, ilyesmire felfigyel az ember és elkezdi érdekelni a sztori. De igazából két héttel ezelőttig, amíg ki nem derült, hogy a Broncos SB-t játszik, és Camék lesznek az ellenfelek, annyira nem is érdekelt. Úgyhogy nekem se negatív, se pozitív előítéletem nem volt vele szemben. Azt hiszem szerencsére.

Mindenkinek van ami tetszik, van ami nem, én azok közé tartozom, akiket a szupermenkedése, meg a táncolgatása egyáltalán nem zavar. Az a törölközőbe bújós oldalvonalas hozzáállása is csak azért, mert egy törölközőbe bújt QB kb. annyira lehangoló, mint Elisha képe INT után. 😀 Márpedig a QB akár akarja akár nem, a csapat vezére, mentálisan is. Kívülről úgy érzem ezzel inkább hátráltatja a csapatot a bajban. Lehet, hogy nem látom jól, de nekem ez a benyomásom amikor így látom. Mindenesetre a viselkedése számomra bőven elmegy. Viszont. Ha egyszer a média előtt olyant mond, hogy "if you dont like it, dont let me in", magyarítva "lesz*rom, hogy mit gondolsz, ha nem tetszik, tegyél róla, ne engedj TD-t csinálni", akkor annak két oldala van. Az egyik amikor siker van, és TD-t csinál, és könnyed minden, buli van, és megőrül a közönség. A másik oldal meg az, amikor nem megy, amikor jön valaki és pofán ver, nem enged be az endzone-ba. Aki a fentieket belemondja a mikrofonokba, annak oda kell tudni állni, és kiállni magáért a baj idején is. Ha mást nem, üsse el valahogy, valami fél poénnal, akármivel. Mert ha nem, ha föláll és elszalad, akkor az lesz ami történt: hülyének nézik, megutálják, nevetségessé teszi magát, lehet válogatni. Azért az NFL-ben nem elég csak Charlotte-ban népszerűnek lenni ahhoz, hogy olyan sikeres legyen, amire a tehetsége predesztinálja.

Ez a srác rohadt tehetséges. Ráadásul ha jól tudom ő tényleg az a fajta fekete, aki abból a nyomorgó rohadó világból jött, ahonnan más posztokra már sokan érkeztek, de QB posztra nem nagyon. Ergó igazi példakép lehet(ne) ott, ahol a legnagyobb szükség lenne pozitív példaképekre. Valakinek ott Charlotte-ban ezt a fejébe kéne verni...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Igaz még csak február van, de már úgy érzem megvan az év kommentje amcsi foci kategóriában, amit az indexen véltem felfedezni:

"Magyarországon 99%-ban SZTK keretes szemüveges, trendiskedő belpesti hipszterek nézik a szuperbólt és bőszen osztják az amerikai sport szakkifejezésekkel tűzdelt üzeneteiket a közösségi médiában. Ezek az IPA-val pózoló, cronut-ért vagy deep fried Oreoért két hétig rajongó, egy tapasért Barcelonába fapadossal elugró pöcsikék."

Végre be tudom magamat sorolni valahová. Mondtam is az asszonynak, hogy nagy szerencséje van, mert igazából egy pesti hipszter a párja, nem pedig valami vidéki sutyerák...
mukijoe
annyiban igaza van a kommentelőnek h a sok menő nfles blog/oldal szupervicces facebook poszjaihoz kommentekő emberek azért majdnem ilyenek 😀
több mint 8 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
Igaz még csak február van, de már úgy érzem megvan az év kommentje amcsi foci kategóriában, amit az indexen véltem felfedezni:

"Magyarországon 99%-ban SZTK keretes szemüveges, trendiskedő belpesti hipszterek nézik a szuperbólt és bőszen osztják az amerikai sport szakkifejezésekkel tűzdelt üzeneteiket a közösségi médiában. Ezek az IPA-val pózoló, cronut-ért vagy deep fried Oreoért két hétig rajongó, egy tapasért Barcelonába fapadossal elugró pöcsikék."

Végre be tudom magamat sorolni valahová. Mondtam is az asszonynak, hogy nagy szerencséje van, mert igazából egy pesti hipszter a párja, nem pedig valami vidéki sutyerák...
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cam tenyleg fura volt a masodik kivert labdanal....mintha nem akart volna a kupac aljara kerulni.
ZoliMP
Ezt tanítják a QB-nak.
Maradjon ki a tömegjelenetből, nehogy baja legyen.

több mint 8 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
Esetleg vannak már a 2020-as SB győztesre is oddsok? 😀 A tegnapi eredmény és a meccset 1-2 nappal (nem 1-2 évvel!) megelőző oddsok ismeretében/után jó szórakozás lenne olvasgatni. 😀 😀
peterk2005
A legszebb hogy még itt is belerúgnak szegény Brownsba egyet a 150/1-es oddsal. 😊
Viszont a Cowboysnak ugyanolyan esélye van mint a Broncosnak...
több mint 8 éve
YoungZeeZee 7 933
Cam tenyleg fura volt a masodik kivert labdanal....mintha nem akart volna a kupac aljara kerulni.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lol, Panthers kb. huszadik, 40-1-el 😀

Ha most pénzt kéne raknom rá, akkor inkább raknék valamelyik váratlanra, nagy szorzóval. Pl. a Niners. Ki tudja, hátha Csipkelliből végül előbújik a zseni első ottani évében, és Kapből valami Cam félét varázsol nagyhirtelen....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
a tavalyi SB utáni, 2015-re vonatkozó odds-ok csak a viszonyítás kedvéért
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25016649/despite-loss-seahawks-favored-to-win-2016-super-bowl

én most megtenném a Packers-t és/vagy a Steelers-t 2016-ra

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Esetleg vannak már a 2020-as SB győztesre is oddsok? 😀 A tegnapi eredmény és a meccset 1-2 nappal (nem 1-2 évvel!) megelőző oddsok ismeretében/után jó szórakozás lenne olvasgatni. 😀 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Odds to win the 2017 Super Bowl

Carolina Panthers - 9/1
New England Patriots - 9/1
Seattle Seahawks - 9/1
Green Bay Packers - 12/1
Pittsburgh Steelers - 12/1
Arizona Cardinals - 14/1
Dallas Cowboys - 16/1
Denver Broncos - 16/1
Cincinnati Bengals - 20/1
Indianapolis Colts - 25/1
Kansas City Chiefs - 25/1
Minnesota Vikings - 25/1
Atlanta Falcons - 33/1
Baltimore Ravens - 33/1
Buffalo Bills - 33/1
Detroit Lions - 33/1
New Orleans Saints - 33/1
New York Giants - 33/1
New York Jets - 33/1
Philadelphia Eagles - 33/1
Chicago Bears - 40/1
Houston Texans - 40/1
Los Angeles Rams - 50/1
Miami Dolphins - 50/1
San Diego Chargers - 50/1
San Francisco 49ers - 50/1
Tampa Bay Buccaneers - 50/1
Washington Redskins - 50/1
Jacksonville Jaguars - 66/1
Oakland Raiders - 66/1
Tennessee Titans - 66/1
Cleveland Browns - 150/1
több mint 8 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
😊
 velvet.hu/elet/2016/02/08/botrany_ilyen_pizzakat_kaptak_az_amerikaiak_mult_ejjel_galeria/

több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Lynch szerintetek HoF?
braxa88
Nem.
undisputedly
a "politika" majd beviszi

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Most nézem felvételről a meccset, hatalmas amikor a kihagyott Panthers FG-nál lehet hallani ahogy csattan a "kapufán" a rúgás..!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
hát igen, más szint
 screengrabber.deadspin.com/austrian-tvs-super-bowl-intro-kicks-way-more-ass-than-c-1757675685


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal